Koolitus, kursused: juuksur, õmbleja, rätsepad, salm, lõikamine ja õmblemine, disain ja kohandamisnumbrid, maniküür, pediküür, massaaži terapeut. Arvuti kursused.

Seal on stereotüüp, mida kaasaegne koolipoiss peab saama haridusbaasi 11 klassis ja pärast elukutse määramist. Mitte kõigil juhtudel on see. Osa kutsealadest, näiteks meditsiinilised erialad nõuavad tõepoolest täielikku algharidust. Aga kui sa unistad saada töökohtade spetsialistiks, siis ei ole midagi, mis ei ole 9. klassi hooliv hoolikas.

Otsustamine õppimise jätkamise ja kõrghariduse jätkamise otsustamine valitud kutsealal on kolledži lõpetajatel profiilil kindel üldharidusbaas ja erinevalt 11-klassijalt saab sisestada ülikoolid 3 aastat. Sageli on AZA-s juba sukeldatud õpilastele palju lihtsam. Selle ahela kolleegiumi tingimusteta eelis on see, et üliõpilase jaoks on mingi katseplatvorm, et lõpuks kindlaks teha, kas see elukutse on või väärib suunda muutmist.

Kust teha pärast klassi?

Milliseid kutsealasid peetakse kõige ihaldatavamaks? Milline on tulevikus au, pärast kolledži lõppu? Mis elukutse ei kahetse? Ja kus see on lihtsam õppida? Kaasaegne lõpetaja, hoolimata tasuta juurdepääsu erinevatest teabeallikatest, on täielik hämmastav, kuna teadmised said kontaktid elu. Ja mis konkreetselt peab eriala vaja tegema, kui ta näeb oma elukutse konkreetselt.

Valik on tõesti keeruline, lisaks on vanemad mõjutanud paljusid. Oluline on võtta ennast käes ja koguda maksimaalset teavet. Vajadusel saate selgitada kõiki vastuvõttev komisjonitasude nüansse ja sisestada samal ajal mitu suunda, nii et seal on aeg, mida nimetatakse mõtlemiseks.

Kui saate minna pärast klassi Moskva

Pakume klasside lõpetajaid pärast seda, kui nad otsustavad, milline elukutse on nende lähedal ja võib-olla kohe esialgses etapis, uurida meie haridusasutuse ettepanekuid. Kui soovite saada disaineriks mis tahes spetsiifilisuse, juuksuri või kosmeetiku disainer, töötada turismi valdkonnas või saada professionaalseks meikide kunstnikuks, siis on teie interkorumi uksed avatud. Pakume taotlejatele suur valik erialade hulgas:

  • Surst, 75 eelarve ja 100 makstud kohti eraldati;
  • "Laboratoorse diagnostika", 75 eelarve ja 75 makstud kohta on planeeritud.

Paljud meditsiinitöötajad alustasid oma teed kolledžis või tehnilises koolis õppimisest. Pärast teisese kutsehariduse saamist on meditsiiniasutuses lihtsam teha ja õppida. Kui teie laps unistab saada arstiks, siis tähendab see, et teie jaoks kogume ühes artiklis kapitali juhtivaid meditsiinikolleditsioone, kus saab minna pärast 9. klassi.

Enamikku kolledžites koos gradatsiooniklassi sertifikaadiga saate sisestada ainult "õendusabi" või "laboratoorse diagnostika" suundades. Eriala "terapeutiline juhtum", "Massaaž", "Hambaravi", "sünnitusabi" ja teised peamiselt pärast palgaastme 11. Konkurents on kõrge, praktiliselt, nagu meditsiiniakadeemiates. Esitame teile parimate haridusasutuste tippu.

on pealinna juhtiv meditsiiniline kohalolek. 2015. aastal Üles kolledž Moskva paljusid kuulsaid meditsiinilisi Dussid - Medchildren Number 4, 5, 19, HoneyColling neid. S. P. Botkin ja teised. Haridusasutus üks esimesi alustada õdede ja laboratoorse diagnostika mitmeastmelise koolituse. Honeycomb on rahvusvaheliste haridusprogrammide osaleja,

Taotlejad esitada "õendusabi" dokumendid on sisenemise testid psühholoogilise orientatsiooni. Kõik sissetulevad peavad läbima arstliku läbivaatuse. Töö ettevalmistavad kursused töötavad. Registreerimine toimub sertifikaatide konkursi tulemuste kohaselt.

College teeb koostööd esimese Moskva meditsiinilise ülikooliga. I. Sechenov, nii et võistlus on siin väga kõrge. Kolledžis loevad mõned kursused ülikooliõpetajate poolt.

Sel aastal võtavad üheksa lõpetajad täiskohaga hariduse "õendusabi" suunas, eraldati 200 eelarvepaika. Kõik taotlejad on psühholoogilise katsetamiseks kohustuslikud. Kolmekuuliste ettevalmistavate kursuste külastus aitab suurendada vastuvõtuvõimalusi.

Medical College No. 2 on kuulsate välismaa meditsiiniliste meditsiiniliste ja meditsiiniliste kolledžide partner USAs, Soomes, Suurbritannias, Kanadas.

Kolledž valmistab kõrgelt kvalifitseeritud õdesid, laboratoorset diagnostilisust ja parameetmeid sisemise tervishoiusüsteemi valitsuse struktuuride. Pärast 9. klassi saate taotleda spetsiaalset "õendusabi juhtumit". Eelarve saab õppida 100 inimest. Lisaks peamistele erialatele on kolledži üliõpilastel võimalus saada spetsiaalse massaaži terapeut (laste, täiskasvanute), kosmeetika, spetsialist terapeutilise kehalise kasvatuse. Lõpetajad on tagatud tööhõive.

Pärast üheksanda klassi, saate dokumente esitada apteekri erialale, see on populaarne ja hästi tasustatud elukutse. Tõsi, hariduse saamine ei ole lihtne, sest õppimine peaaegu ei ole. Fakt on see, et paar aastat tagasi lisati Moskva farmatseutiline kolledž meditsiinikolledži number 6, kuid selles suunas komplekt ei toimu seal üldse. Midagi, kus eelarve suunas "apteek" on säilinud - näiteks Moskva riikliku hariduse kompleksis (Lääne halduspiirkond).

Praegu on Moskvas kehtivus ainult üks profiil DSUS - see on farmaatsia kolledž "Uued teadmised". See on privaatne kolledž, nii koolituse makstud, kuid selle maksumus on üsna mõistlik. Mitmete tingimuste täitmisel saate märkimisväärse allahindluse. Kolledž teeb koostööd kuulsate meditsiiniliste ülikoolidega. Lõpetajad on tagatud metropolitan apteekides töötama.

Kui otsustate siseneda meditsiinikolledžile, soovitame seda pärast lõpetamist teha. Esiteks on erialade valik palju rohkem. Siis hiljem on teil lihtsam sisestada profiiliülikooli, sest kasutamise sertifikaat on endiselt kehtiv. Kolmandaks, kui teil ei ole piisavalt objekti, saate selle vastuvõtmiseks ainult kaks või kolm distsipliini kohe. Mõtle uuesti ja võtta kaalutud lahendus.

Uudised

Küsimusele vastab Elmira Davydova, Pöördekarjäärikeskuse direktor, psühholoogide kandidaat, karjääri konsultant ja karjäärinõustamine.

Sa arvasid, millist elukutset saad pärast 9. klassi. Kui jah, siis peate alustama kolledži või tehnilise koolist õppimist (see on sama asi). Peaasi siin on muidugi mõista, millist elukutse on parem valida teid: nii et sulle meeldib see, oleks teie hammaste ja tervise jaoks. Professions, mis võivad alustada pärast 9. klassi on palju, see on peaaegu kõik kutsealad.

Mis elukutse valida pärast klassi tüdruk

Me ründavad küsimusi, et valida kutseala pärast 9. klassi kutseala, mida kolledž valib pärast 9. klassi tüdrukut.

Vastus. Kui sa oled tüdruk ja olete 9. klassis, ei ole teil vaja valida puhtalt naissoost elukutse, näiteks sekretär või õpetaja. Võite oma fantaasiates palju edasi minna. Aga sa ei saa tõsta raske, hautatud tulekahjud, väga raske riskida ise. Teil on vaja tegeleda, te ei meeldi teistele tüdrukutele, aga sa vaatad isegi vähem meestel. Professions, mida saab pärast 9. klassi tüdrukut, ookeani. Sinu tee on eriline, mäletan seda. See elukutse valik pärast 9. klassi sõltub tugevalt sellest, mida sa oled.

Millist elukutset valida pärast katla klassi

Iga päev saame küsimusi, mida elukutse saab valida pärast 9. klassi kutt ja mis eriala. Poiste jaoks on kõik võimalused avatud, võivad nad naiste kutsealade kapten ja keegi ei mõista neid hukka ja ta võib muutuda meeste kutsealadeks. Elukutse valik, eriala - juhtum on individuaalne, sõltub sellest, mida sa oled.

Milline kolledž valib pärast klassi

On väga head kolledžid, on palju neist. Aga see on vajalik, et valida mitte kolledž ja mitte tehniline kool, vaid elukutse. Ja juba elukutse all valimiseks ja kolledžiks.

Viimatie

Cooperozi kosmeetikaprobleem naistel ja meestel. Koostluse ravi Riia kosmeetikakeskuses. Näonaha nahahooldus, puhastamine naha puhastamine.

Loe rohkem

Rheumatoidartriidi sümptomid on liigeste valud, nende hommikune rajatised, turse jne. Õige ja õigeaegne diagnoos võimaldab teil määrata tõhusa ravi. Kviitungi sisestamine võrgus või 7 499 7254440.

Loe rohkem

VMindrug usub, et massaaž tuleks omistada Kedredsky protseduuridest. Teadlik on ainult keskuse keskuse keskuse spetsialistid suudavad seda täita, mis saab litsentsi.

Loe rohkem

Registreeru massoksihettetic kursustele soodsa hinna tõhus koolitusprogramm Massaaži tehnikat Peterburi ilu kooli echole.

Loe rohkem

Täielik teave RF-i tõste kohta meditsiinilise blogi tõstmisel. Uuri välja, mida Vene Föderatsioon tõstab mõju põhimõtet kasulikud näpunäited tulevad meditsiinile. OM. A.

Loe rohkem

Saab eemaldada vibreeriv massager Electric StrongVibroMassagerTrong vastu tselluliidi ülevaatuste foorumi vastu, kui mitte õhtusöögile, kui palju saate kaalust alla võtta

Loe rohkem

Kaalu kaotamine näole, eemaldage põsed ja teine ​​lõug aitab teil täieõiguslikku fitness näo-, toitumis- ja nõuetekohast hooldust.

Loe rohkem

Massaažiteenused soodsa väärtusega simulatoraalides ei sobi fitness Moskva preobrazhenskaya väljakul. Saate teavet Fitness Services saate meie veebilehel.

Loe rohkem

Top

Kuidas teha raha massaažile, et meelitada kliente oma salongi ja kursuste juurde

Äriidee massaažis. Elukutse mask. Mida massggingprofessions mask on üks kõige populaarsem, samuti väga prestiižne.

Temirinda hotell kõrge tase Taganrogis

Tai massaaž, spapogrammid ja cedar saun. Hinnad. Teave kinkekaartide, allahindluste ja tutvustuste kohta. Reguleerige võrgus.

Muusika vastsündinutele online notka. Et.

Laps ja muusika. Isegi kui te ei sea ülesanne teise Mozart tõsta, näete, et igas lapses on üsna hea arendada muusikalisi võimeid.

Muusika ja massaaž, kõvav ja massaaž, vastunäidustused. 7. osa.

SKOLIDE veebisaidil saate osta CD-muusikat massaaži BI Smart 1132315 lastele SKU1132315 Odava hinnaga 102 rubla, kus on Rostovnasoni linnas kohaletoimetamine, võrrelda hindu internetipoodides, lugege ülevaateid ja vaadake Video kommentaare.

Massaaž palli munakujuline pehme L0300 S oranž

Hangi uskumatu laste massaaži palli Alibaba. Om hämmastavate pakkumiste ja nautida lõputuid võimalusi. Laste massaažipallil on atraktiivsed omadused ja need on ka väga taskukohased.

Maapähkli massaaži palli õlgadele, tagasi, rehab, ravi, fitness, pilates, jooga, lihaste pall, massaaži palli jooga

Ball massaažiharja munakujulise kuju L 0300F kõva, sinine Moskvas taskukohase hinnaga Interneti-ajakirja maailma ortonastes

Kõik, mida pead teadma mesi massaaži kohta

Mesi massaaži ei soovitata kohe pärast vee protseduure ja pärast sauna või vanni. Silmapaistva higi takistab mesi massaaži tõhusust.

Vieresia Vieseline Oil

ALGORAINA, ALGEAN SPA, ALGEAN COSMMMETICS, ALGEAN Ametnik, Algean Algia ametlik veebisait, Algia ülevaated, Algean Kosmeetika Ametnik, Algean Internet, Spa Algean, Algia kauplus, Algae poe, Alget

Diagnostiliste uuringute ettevalmistamise eeskirjad

Soovitused patsientidele, kes kannatavad mitmekordse skleroosi all, salvestamine Nizhny Novgorod Tonus Life'is

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.