Me kõik kuulsime sellistest tehnoloogiatest kõneterapeutide töös, nagu näiteks liigendusvõimlemine, kõneteraapia massaaž ja isemassaaž.

Articulation võimlemine koosneb suur hulk harjutusi, mille eesmärk on koolituse liikuvuse organite, töötades erinevaid positsioone huuled, pehme taevas ja keel

Mis vahe on kõneravi massaaži ja isemassaažide vahe: kõneteraapia massaaž on aktiivse mehaanilise mõju meetod, mis muudab lihaste, veresoonte ja perifeersete kõneseadmete kudede olukorda .

Samomatasage on massaaž, et kõne patoloogia all kannatav laps teostab ennast. Need on articulated dünaamilised harjutused, andes sama mõju massaaži.

Kõneravi eesmärk on iseseeria stimuleerimine perifeersete kõneseadmete töös osalevate lihaste kinesteetiliste tunnete stimuleerimine, samuti teatud määral ja lihaste lihaste tooni normaliseerimine Andmed.

Isemassaaž tuleb teha mitu korda päevas, peaaegu igal režiimis. Selle rakendamine ei nõua erilist meditsiinilist haridust.

Enne ise massaaži, on vaja lapse pesemiseks. Lapsed teevad ise massaaži ise, kõigepealt visuaalse kontrolli, siis ilma selleta. Kui lapsed õpivad kõiki tehnikat, on võimalik läbi viia vaikne muusika või poeetilise töö all.

Käitumine kulmude kulmudel iga sõrmega templitele vaheldumisi: indeks, keskel, nimetu ja neiu.

Meie klubi kõneterapeut esindab 14 sõnastavat kõneteraapia harjutusi lastele iseõppimiseks kodus.

Arendage võime hoida huuled naeratades, paljastades alumise ja ülemise hammaste paljastades. Tugevdada huulte lihaseid ja arendada oma liikuvust.

SMOLE ilma pingeta, nii et esiküljed ja alumised hambad on nähtavad. Hoidke huuled selles asendis 1 kuni 5-10.

2. Kui laps ei näita madalamaid hambaid, peate õpetama talle suletud huuled madalama ja tõsta ainult alumise huule. See harjutus toimub niimoodi: paneme sõrme alumisele huulele, jätta ära ja tõsta see. Hammad samal ajal on suletud, alumine lõualuu on fikseeritud.

3. Kui lapsel on raskusi, on vaja puudutada heli "ja": "ja-ja-ja-ja" - ja huuled venivad naeratades.

Me teeme kasuliku massaaži keele - nii et meie keel muutub kuulekas, rahulik, lõdvestunud ja see oli lihtne hääldada erinevaid helisid. Te aitate teil oma huuled ja hambad. Nad löövad keelt, pat, puudutades. Ja nüüd vaadake hoolikalt jooniseid - näpunäiteid ja proovige neid mäletada.

Tee massaaž keele uuesti. Kas tunnete nagu keel nagu see massaaž? Mida ta sai rahulikuks, lõdvestunud, valmis teid kuuletuma ja tegema kõik, nagu te teda teete.

Mängud - Harjutused huule liikumise moodustamiseks

Vanemad: laps peab õppima tegema kaks peamist lupoodies: lai naeratus, mis on vajalik kõlab, [ja], [e], [s], [s], [s]; [З], [c] ja toru - kõlavate helide korrigeerimiseks vajalike huulte tõmbamine, mis on vajalikud helide, [y], [ж], [ж], [H], [SH] jaoks.

Metoodiline materjal "Articulation Harjutused"

Koostanud Autor: Kukhotrov Galina Mikhailovnuchitel - Lehmade logo terapeut Petropavlovskaya Special School - Boarding School VIII tüüp "E-mail suhtlemiseks Autoriga: Gala301155mail. U

Articulating võimlemine on fantaasia lendamise ja õpetaja loovuse arendamise valdkonnas. Lõppude lõpuks on see konstrueeritud mitte ainult selleks, et valmistada ette liigendusorganite jaoks heli tootmise ja avalduse, vaid ka õpilaste kujutlusvõime, tähelepanu, meelevalduse, täiuslikkuse arendamisele.

Selleks, et teavitada vanemaid laste liigendusorganite ettevalmistamise vormidest ja meetoditest paremale hääldamisele, teemalisaldusele: "raskete helide raskused", pereklubi "Sunovakina kohtumine Õppetunnid ", samuti igakuine" mäng läbimõeldud vanemate ", avatud klassid koos õpilastega, moodustavad kausta liikumine, foto esitlus.

Articulatsiooni võimlemise regulaarne täitmine aitab: - parandada liigenduste elundite ja nende innervatsiooni verevarustuse (närvilist juhtivust); - parandada liigendusorganite liikuvust; - tugevdada lihasüsteemi keel, huuled, tuss; - õpetada lapsele kinni pidada teatud liigendava lapse POSA; - suurendada liikumiste amplituudi; - vähendada liigendusorganite spastilisust (pinget); - valmistada laps helide õige häälduseks.

Eesmärk: Keele tõusu väljatöötamiseks valmistage see ette vibratsiooni arendamiseks, Sublardi ligamenti venitamine (Bridle). Tugevdada keele lihaseid. Pühakiri: naeratada, avage suu ja kiirustage keele ots ("hobuste vormid kabjadega"). Tähelepanu! 1. Harjutus kõigepealt teostatakse aeglasel tempos ja seejärel tempo väheneb ("hobune raputas kiiremini"). 2. Alumine lõualuu ei liigu, see toimib ainult keelt.

Eesmärk: Töötage välja võime hoida keelt heli ülaosas heli [p]. Tugevdada keele lihaseid, venitada Sulard ligamenti (Bridle). Pühakiri: naeratus, laialdaselt avage suu, imemiseks keele õuenisse, nii et valguspakett on venitatud ("seente jalad" jalad "). Hoia 5-10 sekundit selles asendis. Tähelepanu! 1. Kui see raskendab seda harjutust, siis on vaja naasta harjutusse "hobune". Sulgege keel, aeglustage järk-järgult tempo ("hobune on aeglane") ja pigistage keel Nebu-le.

Viimatie

Kuidas teha ise-massaaž kõht kaalulangus kodus, tüüpi massaaž.

Loe rohkem

Kuidas ise-massaaž kodus hoitakse, mida saab kasutada selleks, et suurendada oma massaaži soovitustest, vihjeid ja ülevaateid.

Loe rohkem

Meie kliinikus on terviklik lähenemisviis järgima väljendunud tulemuste saavutamist, mis hõlmab toitumise ja ilusa keha spetsialistide konsultatsioone ning erinevaid kosmeetikatehnikat.

Loe rohkem

Kael ja piirkonna tsooni pindala on väga õrn ja kapriisne. See on siin, et esimesed kortsud ilmuvad. Aga teie võimuses selle vältimiseks. Isemassaaž ja spetsiaalselt valitud vahendid loovad imesid. Pädeva hoolduse poolest salvestab kaela teie vanuse salajasusega.

Loe rohkem

Me otsustasime kanda uus elukutse või unistas saada massaažist terapeutist alates lapsepõlvest tänapäeval massaaži terapeut on rohkem kui lihtsalt töö, see on teoreetiliste ja füüsiliste oskuste keeruline, millega eriala mõjutab patsiendi tervist.

Loe rohkem

Kursuse lümfissaaž massaaž koolituse keskuse teadmiste pargis Kazanis

Loe rohkem

Kooli massaaž pakub õppimist Tai massaažipeatusest

Loe rohkem

Sõltumatu selja massaaž kodus PickAbushnik Antoha2014. Kommentaarid 15, säästmine 25. Liitu aruteluga või avaldage oma postituse

Loe rohkem

Ei ole saladus, et kõhuorganid toimivad mitte ainult seedimise funktsiooni, mis iseenesest on oluline, aga ka endokriinne kõhunäärme, tekitades insuliini, immuunne põrnas, kõhukelme, lümfoidide käärsoole massiga, tagades lümfotsüütide valmimise Keha keha rakud, detoksifitseerimine, maksa õnnistused desinfitseerib verd ja sünteesivad valgu

Loe rohkem

Top

Meditsiinilise massaaži juhendaja Vladimir Ivanovitš Vasichkin

Vladimir Ivanovitš Vasichang Tasuta Lae alla kõik raamatud TXT, PDF, DJVU, RTF või loe Online elektroonilise raamatukogu Kuchaknig.

Spa Salong Kharkov Spa Maharajis

Pattaya massaaži tüübid. Kus parem teha massaaž pattaya. Hinnad massaaži jaoks kuurordis. Kuidas valida massaažisalong

Kuidas valida tselluliidi massager

Kuidas valida anti-tselluliidi massager, sordid mehaanilise, vibratsiooni ja vaakumi. Iga tüübi funktsioonid ja erinevused.

Seade puhastaja rasva. Ülevaade kõige tõhusamate salongiprotseduuride, riistvara kosmeetika eemaldamise, parandamise, kaalulanguse, tõhususe, püsti, programmide

Slimming riistvara protseduurid, parimad kosmeetika istungid, massaaž kehamassi vähendamiseks salongis ja kodus, foto- ja videojuhised

Näo kõige tõhusam massaaž noorendamiseks

Kust osta kõige tõhusama massaaži nägu noorendamiseks, osta lahtiselt kõige tõhusam nägu massaaž noorendamine, et osta kõige tõhusam nägu massaaž noorendamiseks

Näomassaaž on üks lihtsamaid kosmeetikaprotseduure, mis ei nõua uuenduslikke seadmeid ega kallis kosmetseekeraami.

Rahvusvaheline Alliance Masseuses

Kvaliteetne kutseõppe kunsti massaaž edasise tööhõivega Venemaal või välismaal. Masssues'i töövahetusprogrammid.

Minu ilus assistent, harja disposesage Smart Spa Line Cosmeticist

Mis on käsna pesemiseks. Selle kasutamise omadused. Plusse ja miinuseid käsnaga. Kuidas valida.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.