Massaaž massaažharjad L 0300F (kõva, sinine) kasutatakse madalamate sõrmede oskuste arendamiseks, tundlikkuse parandamiseks. Samuti kasutatakse toote lihaste hüpotensiooni ja hüpotroofia jaoks küünarvarre lihaste, polüartriidi, reumatoidartriidi, lihaste kontraktsioonide arendamiseks. Veelgi enam, seda palli rakendatakse rehabilitatsioonis pärast mitmesuguseid harja ja käsivarjade toiminguid pärast vigastusi, pika seljas kipsi, pärast ajuringluse üleandmist.

Ortosüülpallid L 0300 on valmistatud silikoonist. Silikoon tihedus nii lähedal kui võimalik tihedusele pehmete kudede. Pallid erinevad kõvaduses ja neid saab kasutada nii rehabilitatsiooniperioodi alguses (oranž - pehme ja roheline - pooljälg) ja rehabilitatsiooni hilisemates etappides (sinine - kõva).

On soovitatav kasutada masseerimisharjade pallid lastele psühho-mootori arendamise viivitusega ja väikeste motiivide arendamiseks varases eas. Toote pakendil kujutab endast mitmeid harjutusi madalate liikumisvõimeliste pintslite väljatöötamiseks ja taastamiseks.

Peske palli massager on vajalik sooja veega (mitte rohkem kui 35 ° C), kasutades õrnaid pesuvahendeid, käed. Kuiv palli on vaja puuvilla pehme lapiga.

Massaaž, Darsonval, Magnetoteroterapeutilised seadmed, nõela refleksoterapeutilised seadmed, väike massaažirühm, ortopeedilised sisetallad.

Massaažipallide parameetrid: 1. Massaaži palli EPP-PEN 100MM - Massaaž Ball Roller (läbimõõt: 100 mm, Värvus Black koos soovidega) - 125 UAH;

6. Kahekordne kummi massaaž Ball Duoball Rad Roller (selja massager) (suurus 65 mm x 140mm, värv punane) - 195 UAH;

suur Massaažipallide ja muude spordikaupade valik Vaata kohapeal: HTTPS: FITSITAL.COM.UA/G70780924-MASSAZHNYEE-RALLYE-ROLLY-ROLIKI

Kuidas tellida soovitud värvaine? Et tellida konkreetse värvi, helistada või kirjutada meile läbi OLX vormi selgitada juuresolekul hetkel.

Kui kiire saate kauba? Kohaletoimetamine Ukrainas 1-2 päeva. Individuaalne lähenemine igale kliendile kuuluvatele hulgimüüjatele ostjatele allahindlused!

Maapähkli massaaži palli üle õla rehabilitatsiooniteraapia treening Fitness Pilates Jooga palli lihaseline stress palli palli palli de massaaž

See maapähkli massaaži palli EPP on lihtne massaaž ja terapeutiline vahend, mis aitab stimuleerida vereringet, suurendab verevoolu paranemise edendamiseks.

Viimatie

ALGORAINA, ALGEAN SPA, ALGEAN COSMMMETICS, ALGEAN Ametnik, Algean Algia ametlik veebisait, Algia ülevaated, Algean Kosmeetika Ametnik, Algean Internet, Spa Algean, Algia kauplus, Algae poe, Alget

Loe rohkem

Soovitused patsientidele, kes kannatavad mitmekordse skleroosi all, salvestamine Nizhny Novgorod Tonus Life'is

Loe rohkem

Eden selgitas, et naha sorteerimisega tuleb läbi viia lümfiveeriv drenaaž, et eemaldada üleliigne vedelik näost

Loe rohkem

Harja kuiva massaaži kere Kohv SEXY CHOCOLATE MR.SCRUBBER Ostu tellimuse loomulik kosmeetika Mrcrubber Hind 599 UAH kvaliteedigarantii tootja kohale Ukrainas

Loe rohkem

Osta palli massaaži Trive läbimõõt 8 cm ametlik Medi Interneti-malliga kohaletoimetamisega Moskvas ja Vene Föderatsioonis või isereguleerimisel.

Loe rohkem

Pall massaaži. Müük, Otsing, Tarnijad ja kauplused, Hinnad Kasahstanis

Loe rohkem

Suurim kaupade kataloog kategoorias massaaži pallid su noos osta soodsa hinnaga, laevandus Noginsk, allahindlused

Loe rohkem

Käte ja jalgade masseerijad ostavad Kaasani ja Tatarstani Vabariigi kohaletoimetamisega Ortix Internetmagasiinis konkurentsivõimeliste hindadega

Loe rohkem

Top

Massaaži lai seljalihased

Teave tagakülje massaaži ja meditsiinikeskuse paracels'i massaaži kohta ISTRA protseduuri, näidustuste, spetsialistide ja jooksevhindade kirjeldus

Ilu meditsiiniline kosmeetikakeskus

Musculumi seirekrhlassage

Massager Xiaomi Yunmai Massaaž Fascia Gun

Xiaomi Yunmai Massaaž Pistol Deep Fabric löögi lihaseline massager valu maalimine kaasaskantav elektrienergia müük kaupu madalate hindadega, kaupade kataloogis Hiinast. Tasuta kohaletoimetamine ja suur valik.

Ovalomantpesu ja pea massaaž

Kontrollud audit töötab täiendava hariduse õpetaja jaoks 11, 10 klassi GEF-i järgi. Triitilised materjalid 11, 10. klassi jaoks.

Osta tarne hinnaga 38 000 rubla hinnaga.

Keeruline füsioteraapia rehabilitatsiooniravi jaoks. Rehabilitatsioon pärast operatsioone ja vigastusi.

Töökohti ja töö massöör Khimki Otsi tööd Gorlabrabroviga. W.

Telegramkanalis ilmus gruppide kompromissimine artikkel selle kohta, kuidas mitmete Venemaa presidendi Vladimir Putini perekonnad elavad. Esimene, märkmete autorid, Alexander, Poeg rääkis Com-st

Vesi juure tee Hu chi h

Suur valik kasulike testide võrgus. Turvakaitse, töökaitse, GIMS, relva litsents, psühholoogilised jne

Nägu massaaž ja näolihased

Leiutis käsitleb ravimit, massaažimeetodeid erinevate haiguste patsientide ravis ja nende vältimiseks. Meetod põhineb sügaval tungises merepiirkonnas, mõjutades närvisüsteemi peamisi refleksikeskusi, piki Oiac-protsesse, närvide naha retseptorite kaudu, mis on sügavalt ja sujuvalt toimivad nii fastsia, sidemete ja kõõluste ja lihaste ühendava kangaga. Enne hemindreid, mis paitab tagasi. Kasutage sõtkuvaid spiraalikujulist, ümmarguseid liikumisi, kasarmutamist, topeltõõsast sõtkumist. Pärast kõiki massaažioperatsioone viivad nuhtlused läbi saehoomise hõõrumise ja lihaste käsnaarte venitamisega piki selgrooga. Lõpetamine toimub vibratsiooni ja keerutab ning massaažioperatsioone ülemise ja alumise jäseme. Samal ajal toimub sõtkamine massaaži peamiseks tööks pärast hõõrumist. Järgmisena massaaž sheinogroupi osakond tagaküljel, lõpetades massaaži siksaagiga venitades lihaseid emakakaela enne abiautoteksitoteraapia läbi. Meetod tagab patsientide taaskasutamise protsendi suurendamise, patsiendi massaaži mugavuse välja arvatud valulik Sterrom. 42 s. . Flas, 36 IL., 7 pr.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.