Oskused: füüsilise rehabilitatsiooni ja füüsilise kahjustuse valdamine, refleksi tehnikate valdamine (rakenduskinmiteraapia aju insuldi, propriotseptsiooni katsemeetodi (PNF), passiivsete tehnikate jms); Punkti massaaži sihtasutused.

Osakonna õpetaja "LFK ja VK koos ennetava meditsiini FPK ja PP" (I.o. assistendi osakond Gbou VPO "IGMA").

Society liige "Venemaa rehabilitionide Liit" (Udmurdi piirkondliku büroo esimees).

Oskused: klasside individuaalse plaani väljatöötamine ja meditsiinilise kehalise kasvatuse ametisse nimetamine erinevate patoloogiatega.

  • väikeste kahjustuste ja atroofiaga, iseseisev ja iseteenindav;
  • võimeline liikuma (raskustega), iseteenindav;
  • Raskusaste liikumisega, üksi istudes ja täiesti mitte hoolitsev;
  • "voodi" patsiendid (mitme atroofia, kontraktsiooniga), mis vajavad pidevat hooldust.

Mõiste "amiotroofia" tähistatakse erinevate kehakaalu languse ja lihaste atrofüüsiliste haiguste kompleksi. Lihaste koe trofeehäired on seotud ajurakkude, seljaaju närvide ja seljaaju kahjustustega. Selle tulemusena väheneb lihaskiudude maht ja arv.

Lihaskiud on lahjendatud ja nende kontraktiilne võime vähendatakse. Amiootrofy on närviliste ja lihaste süsteemide haiguste tagajärg. Selle tõttu eristatakse neural ja seljaaju amüotroofia. Neuraalmüotroofia esinemise põhjus on perifeersete närvide kahjustused, seljaaju amiootroofia põhjustab aju barreli ja seljaaju liikumise kahjustuste.

Füüsiliste harjutuste ja massaaži regulaarne kasutamine aitab kaasa mootori võime säilitamisele ja mõningasele paranemisele, säilitades keha aktiivse oleku, komplikatsioonide ennetamise ja ravi, stimuleerides mootoriressursse.

Terapeutilise ülesanded Kehakasvatus hõlmab: viivitus lihaste atroofia arendamise, luu- ja lihaskonna deformaalsete deformeerumiste ennetamise ja korrigeerimise viivitus, peamiste oskuste oskuste ja iseteeninduse oskuste arendamine, mis suureneb mitte-spetsiifilise vastupanu kehale. Terapeutilise kehalise kasvatuse eriülesanded määratakse haiguse kliinilise vormiga ja neuroloogilise seisundi kliinilise vormiga.

Peamised vahendid lahendada ülesannete seadmine: valimismassaaž, peamiselt lihaste alumise jäsemelihase, kasutades meetodeid lõõgastava kolme otsaga lihaseid ja paindujaid sõrmede ja stimuleeriva massaaži laiendid suu ja sõrmed.

Riigi massaaž kõigi kehaosade massaaž - lööki, hõõrudes, sõtkumine, välja arvatud vibratsioon. Harjutus, mille valiku määrab patsiendi seisund.

2. rühma patsiendid Määrake füüsikalised harjutused lihtsamates tingimustes: istudes, seisab (vajaduse korral fikseerimisega) ja valetamisega veekeskkonnas.

Harjutusi objektide abil kasutatakse: pallid, pulgad, meditsiinilised (kuni 1 kg), plokid, harjutused annusekindlusega, samuti basseiniga. Patsientidega 1. ja 2. rühmade, individuaalsete ja rühmade klasside hoitakse (4-6 inimest) kestusega 25 kuni 30 minutit.

Meie keskuse meditsiinilise ennetamise osakonnas on Hotline telefon töötanud tervisliku eluviisi küsimuses, sealhulgas tubaka tarbimise ja tubaka sõltuvuse lõpetamisel Tel. 27-07-67 tööpäevadel alates 8,00-15,00 h

Esimese etapi ülesanded: Hiembalkude hoiatus ja kõrvaldamine, vähendades lihaste patoloogilist tooni, kõrvaldades paremate jäsemete liigeste valu, mis takistavad häiritud mootori funktsioonide taastamist, takistades ja patoloogilise sünkkloroosi taastamist .

Viimatie

Internetmagasiini Üksus pakub St. Peterburis konkurentsivõimeliste hindadega rauavannide konkurentsivõimeliste hindadega. Lai valik, kvaliteetne, töökorras. Meie juhid aitavad alati oma klientidele osta valatud raua vanni.

Loe rohkem

K856V Teafwo sisseehitatud vann 167x91cm Cast Iron Kohler Aero ja hüdromassaaž Valge, kreem, seeria, must

Loe rohkem

Osta universaalne niisutav ja selgitav geel tsitrusviljade ekstraktiga brändi Skin79 hinnaga 660 rubla. Sifo internetipoes. U tasuta kohaletoimetamisega Moskvas ja Venemaal. Rakendusviis, kompositsiooni, fotode ja klientide ülevaateid.

Loe rohkem

Kuidas meeles pidada selle ajakirja regulaarseid lugejaid, 2015. aasta sügisel oli mul äärmiselt keeruline periood, kui mu ema murdis reide kaela ja järgis seejärel keerulist operatsiooni ja pikaajalist rehabilitatsiooni. Niisiis, vastavalt teise protsessi, võin nüüd olla siiralt siiralt

Loe rohkem

Point Massaaž visiooni taastamiseks. Lugege, kui lihtne ja lihtne teha punktimasse nägemuse parandamiseks ja taastamiseks.

Loe rohkem

Pulse massager darsonval gezatone biolift4 118, hinnaga 2990 rubla. Osta kohaletoimetamise Moskvas ja Venemaal Internetmagazine Ecomedika. Telefon 8 495 9637052

Loe rohkem

Mis meiega saate laste massaažile koolitust, laste massaaži kursusi hoitakse Sotšis aadressiaadressi aadressil. Navaginskaya, 7, 12.

Loe rohkem

Tere tüdrukud jagavad teiega teie avastusi juuste poolest ja nende välise ümberkujundamise ja ohutult deklareerida, et täpselt aasta tagasi hakkas mu tee ilusaid juukseid. Paljud postitused on kirjutatud mulle täpselt taastada ja ravida mõrvatud mane, kuid täna mu postitus ei ole selle kohta, ma tahtsin

Loe rohkem

Osta autoteed online-poe promdic.ru tagaküljele kohaletoimetamisega Moskvas ja kogu Venemaal. Odavad hinnad ja paljude klientide kommentaare müüa internetipoest Medtehniki programmis

Loe rohkem

Top

Kursuste ärkassaaži salongi plaan

Venemaa Föderatsiooni presidendi ühtne avaldus kodanikuühiskonna arengu kohta alates 3. aprillist 2017.

Hüdromassaažiga nurgavannid

Nurgava vannid koos hüdromassaažiga Interneti-kaupluses Splumbingline Suure valik iga vannitoa, soodsate hindade jaoks. Siin saate odavalt osta kataloogi allahindlusi ja aktsiaid ainult kataloogi aktsiate kohta, mis pakub ainult kvaliteetset torustiku majandust, keskmise ja lisavarude segmente usaldusväärset tarnimist kogu Venemaal ja mugavad ostude maksmise viisid.

Scraper Guasha massaaži puidust, süda, tamm

Osta odavaid kaabitsa guache materjalipuu kuju kuju massaaži nägude jaoks, keha hind importija kohale Ukraina, Kiiev

Laste Masseurs Miino 44 arvustust, 30 arsti, hinnad alates 1500 rubla. Koorem

Kõik, mida vajate, et valida ja kirjutada vastuvõtule lastemassile patsientide, reitingute, üksikasjalike küsimusega Arstide Mürino ülevaateid

Rolfling Rolling Ukhranis. TSNI varras Massagna Rinchil Prom. A.

Osta sõudmine Rolling Loputus Ukris. VD PLEARZNIKH NITERNETMAGAZINV, 1655 lipu läbiviimine. Märkus TSNI Rolina

Meditsiinikeskuse lastearst Gomeli grupis OK. u liituda, lugeda, suhelda klassikaaslastega

Laste ja täiskasvanute arstide teenused Voronezhis. Labi diagnoos haiguste. Vaktsineerimine

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.