spetsifikatsioonid

Original Design massaažipea. Infrapuna soojuse tõttu üllatav massaaž. Ibromasssage. Soojenenud soojenemine. IBROMASSAGE + infrapuna soojenemine. Lavane võimsuse reguleerimine. Azer - 95x150x380 mm. Võimsus 20 W. Arantia 2 aastat. Governorate Saksamaa.

kasutusjuhend

1. Selle massaažiseadme tuttavaks saate tõhusalt ja ilma ekstraneeriga, et võtta kasulikku massaaži ise või teisi isikuid. Massaaž võib mõjutada ja stimuleerida toimet ja seda kasutatakse sageli lihaste, valu ja väsimuse raviks. Riboreove intensiivse selja massaaž. Riboropred on ainult isiklikuks kasutamiseks. See ei ole mõeldud kasutamiseks meditsiiniliste või ärilistel eesmärkidel.

2. Kasutades ettenähtud abi on mõeldud massaaž üksikute kehaosade. Ta ei saa ravimi ravi asendada. Ärge kasutage massagerit, kui puudutate ühte või mitu hoiatust allpool. Kui te ei ole kindel, sobib Limassar teile, konsulteerige oma arstiga.

See ei ole mõeldud kasutamiseks isikute (sealhulgas laste) piiratud füüsilise, sensoorsete või vaimsete võimete või kogemuste / või teadmiste puudumise tõttu, välja arvatud juhul, kui nad on nende eest vastutavate pidevate praktiliste isikute all või nad said Juhised neist, kuidas seadme kasutada. Mängude vältimiseks seadmega peavad lapsed olema alampilt.

Vahend on ainult käesolevas taotlusjuhises nimetatud eesmärkidel. Tootja ei vastuta valesti kasutatava kasutamise kahju eest.

tähelepanelikult seda kasutusjuhendit! Allpool toodud näidustuseta jätmine võib põhjustada inimeste vigastusi või materiaalset kahju. Lugege seda juhendit hoolikalt, salvestage see ja tutvuge sellega ja teiste kasutajatega. Selle juhendi üle kanda ka instrumendi teistele isikutele.

Hoiduge elelektrilise voolu laiendus! OETOMEXABLIC SEADME:

Tööde kuulamine või töö katkestamine töö katkestab kohe seadme elektrivõrgu ekraanilt välja. Selleks, et pistik väljalaskeava tõmmata, ärge tõmmake elektrikaablit ega seadme. Ärge hoidke ja ärge kandke NetworkAkabeli jaoks seadet. Ärge lubage ühendust kaabli ja kuumade pindade vahel. Ategorrich võimalikult tööseade. Kui seadme võrgukaabel on kahjustatud, asendatakse see tootja või volitatud teenus.

Juhised ja failid

, et tutvuda juhendamisega, valige loendis olev fail, mida soovite alla laadida, klõpsake nupul "Laadi alla" ja te lähete lehele, kus soovite koodi pildist sisestada. Õige vastusega ilmub pildi asukohale nupp.

Kui failivälis on "Vaata" nuppu, tähendab see, et saate vaadata online-juhiseid, ilma et laadida seda arvutisse alla laadida.

Juhul, kui teie seadmele vastav materjal ei täida ega vaja täiendavat teavet selle seadme, näiteks juht, lisafailid, näiteks püsivara või püsivara, võite küsida moderaatorite küsimust Ja meie kogukonna osalised, kes püüavad teie küsimusele viivitamatult reageerida.

Väga kasulik ja meeldiv asi))

See massager Mäletan lapsepõlvest alates. Mu vanaema kutsus teda "tabeli", sest tema sarnane vorm) rohkem kui 15 aastat, minu perekond ei olnud argumente, mis oleks selle toote vastu.

algab sellega, mida ma ütlen teile, kuidas see toimib. Seade on loodud üheks otstarbeks (massaaž). Sellel on Infracki kiirgus, mis võimaldab soojeneda. Samuti on vibratsioonirežiim, mis võimaldab seda seadet massaaži.

Neljas düüs ei salvestanud oma välimust (rebitud plaadist välja tükeldavast vahtkummist), see oli mõeldud näo massaažiks.

Enamik, võib-olla, võib-olla tema suur väärkasutus - ravis sinu, mu ema ja pere lähedase sõbra jaoks sinusiit. Ma ütlen teile, kuidas see oli: ilma pihustusteta lisame Infracki kiirguse režiimi ja kehtime ninale, lähemale ninale. See on parem panna taskurätik silmad, et mitte kahjustada silmi. Soojendage 15-30 minutit, kaks korda päevas. Reeglina toimus ravi kaks nädalat.

Viimatie

Infrapuna keha massager Beurer MG80 osta erihinnaga Breurer kaubamärgiga Interneti-pood. Kiire kohaletoimetamine. Kõik tooted on sertifitseeritud.

Loe rohkem

Andmed infrapuna soojendamise ja selle protseduuri kohta massaažtoolide rakendamise kohta. Kasulikud artiklid ja ülevaated A7. OM. a.

Loe rohkem

Body Massager Infrapuna soojenemisega, et lahendada keha probleemide probleemide probleemide kasulikkuse tähtkuju

Loe rohkem

Tellige anti-tselluliidi infrapuna massager skulpturaalse keha innovatsiooni Odessa odav. Kogu Ukrainas. 0731544707, 0686793227, 0666897803.

Loe rohkem

Siin saate osta infrapuna vibreeriva massager keha innovatsiooni Sculptura hulgimüük taskukohase hinnaga ladu Moskvas ja tellimuse alusel Hiinast 8 800 2004580

Loe rohkem

Ta ei läinud tööle alates märtsist, lugege kohapeal 7 kanalit Krasnojarsk

Loe rohkem

Mis hea darsonval valida koju ülevaateid ja hinnaõpet hinnangu kõige heade impulss näo massagers, keha ja juuksed

Loe rohkem

Kümme parimat tööriista massaažirapeutide jaoks. Näpunäiteid algaja massaažide jaoks massaažiseadmete ja tarvikute valimiseks

Loe rohkem

Top

9 huvitavaid fakte Anapa kohta

Lood Vene Balleri elu elust, mille ameerika ballett algas

Huvitavad faktid massaaži kohta

Huvitavad faktid massaaži kohta 1. Teaduslike andmete põhjal asuva asutuse kasvu sõltuvuse põhjal on Austraalia põllumajanduse osakond välja töötanud sigade aretusprogrammi, kus see oli ette nähtud põrsaste seljaosa regulaarselt massaažiks. See ei ole üllatav, et need Austraalia põrsad hakkasid kasvama kiiremini ja märgatavalt kiiremini 30. Nii et puudutage ja massaaži vaja ja olulised kõigile, isegi põrsastele. 2. Paljud teadlaste tähelepanekud on näidanud, et kui inimene õrnalt võtate harja jaoks käed, siis ta aeglustab kohe südame südame rütmi ja langeb vererõhku, inimene tunneb rahulikumat. Paljud märkisid, et valguse puudutab ja lööki, meeldiv tunne mugavuse ja lõõgastumise tunne. 3. Psüühikahäirete suhtes haiglasse ja noorukitel väheneb põnevus oluliselt ja positiivseid muutusi ümbritseva reaalsuse tajumisel, kui see on vähemalt lühikese aja jooksul nende selja hõõrumiseks. See on tingitud asjaolust, et miski positiivselt mõjutab inimese närvisüsteemi massaaži ja keha regulaarse löömise ja tritureerimisega, ei saa eemaldada mitte ainult stressi ja halva meeleolu, vaid ka aidata isegi tõsisemate häiretega. Massaaž edendab närvisüsteemi tavapärase töö taastamist. 4. Küülikute arterite ummistus, mis saab rikkalikke kolesterooli toitu, kui nad neid regulaarselt insuravad, täheldatakse 60 harvemini kui küülikutena, kes saavad sama toitu, kuid karjäärist. Ja ta tõestab taas, et hea puudutus, südamlik löömine ja massaaž mõjutavad positiivselt kogu organismi tööd. 5. Rottidel, mis esimese kolme nädala jooksul toimus iga päev nende käes 15 minutit, ajurakkude düstroofia ja vananemise tõttu mäluhäired väljendati oluliselt vähem kui rottidel, mida nende kätesse ei võetud . Sellised katsed selgelt ja kahtlemata tõestavad puudumise ja füüsilise kontakti tähtsust. 6. Nahast suuruse maatüki kallega sisaldab rohkem kui 3 miljonit rakke 100 kuni 340 higinäärmele, 50 närvi lõppu ja umbes ühe meetri kaugusel veresoontest Ashley Montagus Touch. Ja kõik see, puudutate lihtsalt puudutades meest sõrmega. Nüüd kujutage ette, kui palju miljoneid rakke mõjutate isikule kõik palmi ... Ja kui sa ikkagi alustada insult see ... sel juhul stimuleerimine sadu ja tuhandete närvilõpluste tekib, mis on suur positiivne mõju närvisüsteemi ja töötada kogu organismi. 7. Puudutage ja massaaži nagu isegi suurim imetaja maa peal. Niisiis, KititorsHkachi, mille suurus jõuab 19 meetri ja 53 tonni kaalu, hoolimata kõigist põhjustel, kes kardavad isikut, on kalduvus eksponeerida oma tohutu pea veest välja, võimaldades end rauda ja kriimustada, Mõnikord mitu tundi järjest. Spetsiaalsete ekskursioonide osavõtjad Massachusettsi rannik tagab, et meie tohutu merevennad on väga armastavad.

Väga huvitavad faktid massaaži kohta

Loe huvitavaid fakte massaaži lomilaomia kohta. Materjal alates Salvesta Bali SpA Zelenogradis.

West Coast College of Massaaž, West Coast Massaažikolledž, õppimine Kanada World Uuringus

Ei ole saladus, et massaažiseanss kannab esteetilisi, psühhosomaatilisi, heaolu omadusi. Spordimassaaž valmistab ligamente ja lihaseid sportlast ...

Massaaž Huvitavad faktid Rumyantsevo

Värskeim spordi uudised ja sündmused Pushkinis Pushkinis. y

Küsimus Massaaž kõike massaaži massage.ru

Peamine tüüpi massaaži Quotottub sanatooriumis on õigus on meditsiiniline massaaž. Meditsiiniline massaažikursus Meie arstid peavad sisaldama igasse taastamisprogrammi

Kui tihti ma saan masseerida Internetmagasiini masscase artikli. F.

Kas on võimalik teha läbipääsu paar päeva paranemise massaaž ma tean, et pärast kursust on paus, kuid mida oleks hakanud tegema vanemamasse neljapäeval ajal

Pearinglus põhjus, sümptomid ja ravi

Guasha protseduuri põhjustatud mürgistuse süvenemise etapp

Litsentsimismassaaž

Võib-olla füüsilisest isikust ettevõtjate üüripindade professionaalseks tegevuseks, mitte isiklikeks vajadusteks, huvides tuhandeid inimesi, kes osalevad riigi eksperimendis. Artiklis ütleme, kas selliseid ruumid on võimalik rentida ja millised on sellised üüri tagajärjed füüsilisest isikust ettevõtjana.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.