Seda tüüpi soojuslained avati 1800-ndate aastate alguses Inglismaal, nende uuringu sel ajal tegeleb William Herschel. Herschel oli astronoom, aastate aastate jooksul tegi ta palju kasulikke avastusi: planeedi Uraan, 2 saturni ja Uraani satelliiti ja teised. Ta kasutab prisma, murdke valgus, pärast selle spektri punase triipu taga olevat tavalist termomeetrit. Termomeetri temperatuur jätkuvalt tõusis, ja see tähendas ainult ühte asja: on kiirguse, mida inimese välimus ei püüa.

Täna teame juba, et IR-kiirgus on väga kasulik. See hõivab ala elektromagnetilise spektri punase otsa vahel, mis tajub inimese silma ja mikrolainekiirgust. Seda kasutatakse kõigis inimese eluvaldkondades - sõjalise tööstuskompleksist meditsiini.

Omadused ja funktsioonid

On huvitav teada, et infrapunakiirgus on muutunud peamiseks teguriks, mis tagab igasuguse eluvormide normaalse arengu. Seda saab seletada asjaoluga, et kilpkonnad, mõned roomajad ja linnud, jättes tavalisest elupaik, laskuma või minna maapinnale, et lunastada mune. Sellisel juhul on IR-kiirgused, pinnase kihtide ületamine, liiva soojenemine, ta annab müüritisele soojuse, aidates kaasa embrüote arengule.

IR-lained, mis eristab neid radioaktiivse või röntgenkiirguse kiirguse eest, ärge kahjustage inimkeha ja ravige ja toonige seda. Need mõjutavad keha pehmemat kui ultraviolettki, nii et ärge jätke põletusi, ei põhjusta freckleid, ei põhjusta nahavähki. Nende pikkus vahemikus 4 kuni 400 mikronit, rohkem kui 90% eristuvad 8-14 mikronit. Astronautika valdkonna ekspertide läbiviidud uuringud on näidanud, et see termiline kiirgus võimaldab inimestel elama rajooni raskustes ruumis.

Infrapunalained suudavad ravida inimkeha, sel juhul nende sageduse vahemikus 3-50 mikronit. See teave valgustas Aaron M. Flicchestein tema teaduslikus töös. Energia andmisega peab inimkeha selle täiendama, kui seda protsessi ei toimu, siis täheldatakse nõrkust, immuunsuse langust, avitaminosis.

Kasutage

Soojusenergia reservi pidevalt täiendamine on tervise ja pikaealisuse tagatis. Sellised menetlused võimaldavad tõhusalt suurendada puutumatuse ja lihaste tooni, aeglustada vananemisprotsessid. Seetõttu ei ole üllatav, et paljud inimesed otsivad pidevalt valgusallikaid, rõõmustage esimesest päikesevalgust maa valgustamisel pärast pikka ja külma talved.

Infrapunakiired, ilma probleemideta naha barjääri ületamine, hakkab keha soojendama - sõrmede otsadest tippu. Nad suurendavad lihase elastsust, kiirendada metaboolseid protsesse, nii et inimene muutub aktiivsemaks ja tervislikumaks. Neid kasutatakse sageli troofiliste haavandite ennetamiseks ja raviks, sest kiirte, naha allatungimise, laiendada anumaid, parandada verevoolu, kiirendada regenereerimist rakutasandil, mis aitab kaasa kiire taastumise kaasa.

Kõnealuse kiirguse tüüp parandab keha seisundit, tugevdab immuunsüsteemi, päästa inimene unetusest, migreenist, suurenenud ärevusest.

Kuidas aidata keha saada piisavalt infrapunakiirgust?

Termilise energia puudumise täiendamiseks püüavad paljud inimesed päikesepaisteliste päevade jooksul rohkem aega veeta. Kui sul ei ole aega ega võimet mitte magada südamlike kiirguse all, siis tehke valik kaasaegsete IR-kiirguse allikate kasuks: saunad, küttekehad, rõivad jt. Allika valimine, tasub meeles pidada, et nad on jagatud 2 rühma eesmärgil:

IR-kiirgus on ainult SRÜ riikide populaarsemaks, kuid seda kasutatakse juba laialdaselt toodete steriliseerimiseks füsioteraapias, samuti infrapunakütteseadmete loomisel. Viimase kasutamine ei saa mitte ainult tõhusalt ja odavat maja ega korterit, vaid ka tervist tugevdada!

Infrapunakiired kasutatakse paljudes inimeste elu sfäärides. Seda tüüpi kiirgust kasutatakse küttekehad, kaugjuhtimispuldi, küttesüsteemide, meditsiiniseadmete. Need kiirguse inimese silma ei taju, kuid võite tunda tegevuse tegevust. Sõltuvalt lainepikkusest suudavad nad kõikidele elusolenditele pakkuda erinevaid mõjusid. Seetõttu sõltuvad infrapunakiirguse eelised ja kahjustused otse sellest näitajast.

infrapunakiirguse allikad

Infrapunakiired kuuluvad elektromagnetilise kiirguseni. Nad asuvad spektri mikrolaineahju kõrval. Päike on sellise kiirguse loomulik ja suurim allikas. Nendel lainetel on ulatuslik vahemik 7 kuni 14 mikronit.

Heatsekiirguse allikas on ka kõik organid, mille temperatuur on kõrgem kui null. Selliste lainete pikkus sõltub otseselt kuumutamise temperatuurist. Eristage järgmisi laineid:

Seega on lühikesed lained kõrgeima temperatuuri ja suurema kiirguse intensiivsusega. Termilised kiirgused moodustatakse tänu aine ioonidele ning aatomite liigse energiaga. Igal IR-i lainepiirkonnal on oma intensiivsus, tungides võimele ja avaldab inimkehale teistsugust mõju.

Tänapäeval kasutatakse infrapunakiirte aktiivselt paljudes valdkondades. Näiteks nende aluseks olevate kaasaegsete videokaamerate põhjal, mida kasutatakse turvalisuse eesmärgil, polomeetrites ja paljudes teiste seadmete jaoks. Selliste kiirte abil teostatakse traadita ühendus arvutite ja teiste statsionaarsete seadmete vahel.

Leiad laia valikut kütteseadmeid, mis töötavad infrapunakiire arvelt. Sellised seadmed võimaldavad teil elektrit oluliselt säästa. Tööstuslikel eesmärkidel kasutatakse neid värvi või lakiga kaetud kuivatamise pindade kuivatamiseks.

Kasu ja kahju

Infrapunakiired mõjutavad elusorganisme erinevalt. Näiteks pika lained on tervise mõju inimeste tervisele, nii et neid kasutatakse sageli ravimitel. Sellisel põhimõttel on aluseks füsioteraapia protseduuride seadmete töö.

Seega ei ole pikaajaline IR-kiirgus mitte ainult kasulik isikule, vaid ka talle vajalikuks. Selliste kiirte puudumisega kannatab immuunsus ja kiirendatud vananemisprotsess käivitatakse.

Viimatie

Tellige anti-tselluliidi infrapuna massager skulpturaalse keha innovatsiooni Odessa odav. Kogu Ukrainas. 0731544707, 0686793227, 0666897803.

Loe rohkem

Siin saate osta infrapuna vibreeriva massager keha innovatsiooni Sculptura hulgimüük taskukohase hinnaga ladu Moskvas ja tellimuse alusel Hiinast 8 800 2004580

Loe rohkem

Ta ei läinud tööle alates märtsist, lugege kohapeal 7 kanalit Krasnojarsk

Loe rohkem

Mis hea darsonval valida koju ülevaateid ja hinnaõpet hinnangu kõige heade impulss näo massagers, keha ja juuksed

Loe rohkem

Kümme parimat tööriista massaažirapeutide jaoks. Näpunäiteid algaja massaažide jaoks massaažiseadmete ja tarvikute valimiseks

Loe rohkem

Lood Vene Balleri elu elust, mille ameerika ballett algas

Loe rohkem

Huvitavad faktid massaaži kohta 1. Teaduslike andmete põhjal asuva asutuse kasvu sõltuvuse põhjal on Austraalia põllumajanduse osakond välja töötanud sigade aretusprogrammi, kus see oli ette nähtud põrsaste seljaosa regulaarselt massaažiks. See ei ole üllatav, et need Austraalia põrsad hakkasid kasvama kiiremini ja märgatavalt kiiremini 30. Nii et puudutage ja massaaži vaja ja olulised kõigile, isegi põrsastele. 2. Paljud teadlaste tähelepanekud on näidanud, et kui inimene õrnalt võtate harja jaoks käed, siis ta aeglustab kohe südame südame rütmi ja langeb vererõhku, inimene tunneb rahulikumat. Paljud märkisid, et valguse puudutab ja lööki, meeldiv tunne mugavuse ja lõõgastumise tunne. 3. Psüühikahäirete suhtes haiglasse ja noorukitel väheneb põnevus oluliselt ja positiivseid muutusi ümbritseva reaalsuse tajumisel, kui see on vähemalt lühikese aja jooksul nende selja hõõrumiseks. See on tingitud asjaolust, et miski positiivselt mõjutab inimese närvisüsteemi massaaži ja keha regulaarse löömise ja tritureerimisega, ei saa eemaldada mitte ainult stressi ja halva meeleolu, vaid ka aidata isegi tõsisemate häiretega. Massaaž edendab närvisüsteemi tavapärase töö taastamist. 4. Küülikute arterite ummistus, mis saab rikkalikke kolesterooli toitu, kui nad neid regulaarselt insuravad, täheldatakse 60 harvemini kui küülikutena, kes saavad sama toitu, kuid karjäärist. Ja ta tõestab taas, et hea puudutus, südamlik löömine ja massaaž mõjutavad positiivselt kogu organismi tööd. 5. Rottidel, mis esimese kolme nädala jooksul toimus iga päev nende käes 15 minutit, ajurakkude düstroofia ja vananemise tõttu mäluhäired väljendati oluliselt vähem kui rottidel, mida nende kätesse ei võetud . Sellised katsed selgelt ja kahtlemata tõestavad puudumise ja füüsilise kontakti tähtsust. 6. Nahast suuruse maatüki kallega sisaldab rohkem kui 3 miljonit rakke 100 kuni 340 higinäärmele, 50 närvi lõppu ja umbes ühe meetri kaugusel veresoontest Ashley Montagus Touch. Ja kõik see, puudutate lihtsalt puudutades meest sõrmega. Nüüd kujutage ette, kui palju miljoneid rakke mõjutate isikule kõik palmi ... Ja kui sa ikkagi alustada insult see ... sel juhul stimuleerimine sadu ja tuhandete närvilõpluste tekib, mis on suur positiivne mõju närvisüsteemi ja töötada kogu organismi. 7. Puudutage ja massaaži nagu isegi suurim imetaja maa peal. Niisiis, KititorsHkachi, mille suurus jõuab 19 meetri ja 53 tonni kaalu, hoolimata kõigist põhjustel, kes kardavad isikut, on kalduvus eksponeerida oma tohutu pea veest välja, võimaldades end rauda ja kriimustada, Mõnikord mitu tundi järjest. Spetsiaalsete ekskursioonide osavõtjad Massachusettsi rannik tagab, et meie tohutu merevennad on väga armastavad.

Loe rohkem

Loe huvitavaid fakte massaaži lomilaomia kohta. Materjal alates Salvesta Bali SpA Zelenogradis.

Loe rohkem

Top

West Coast College of Massaaž, West Coast Massaažikolledž, õppimine Kanada World Uuringus

Ei ole saladus, et massaažiseanss kannab esteetilisi, psühhosomaatilisi, heaolu omadusi. Spordimassaaž valmistab ligamente ja lihaseid sportlast ...

Massaaž Huvitavad faktid Rumyantsevo

Värskeim spordi uudised ja sündmused Pushkinis Pushkinis. y

Küsimus Massaaž kõike massaaži massage.ru

Peamine tüüpi massaaži Quotottub sanatooriumis on õigus on meditsiiniline massaaž. Meditsiiniline massaažikursus Meie arstid peavad sisaldama igasse taastamisprogrammi

Kui tihti ma saan masseerida Internetmagasiini masscase artikli. F.

Kas on võimalik teha läbipääsu paar päeva paranemise massaaž ma tean, et pärast kursust on paus, kuid mida oleks hakanud tegema vanemamasse neljapäeval ajal

Pearinglus põhjus, sümptomid ja ravi

Guasha protseduuri põhjustatud mürgistuse süvenemise etapp

Litsentsimismassaaž

Võib-olla füüsilisest isikust ettevõtjate üüripindade professionaalseks tegevuseks, mitte isiklikeks vajadusteks, huvides tuhandeid inimesi, kes osalevad riigi eksperimendis. Artiklis ütleme, kas selliseid ruumid on võimalik rentida ja millised on sellised üüri tagajärjed füüsilisest isikust ettevõtjana.

Hispaania nägu massaaži funktsioonid ja tehnikaid

Hispaania näo massaaži protseduuri saab teha mitmesugustes tehnikates. Selle eesmärk on kõrvaldada vanusega seotud muutused kortsud, nahast flabbing, teise lõug, värvi eiramise ja turse. Pärast ravi käitlemist ei vaata mitte ainult mitu aastat nooremat, vaid ka energia eest tasu.

Unusta Botox Hispaania nägu massaaž

Hispaania professori Enrique Garcia Castells'i kromastaaž. Hispaania massaaži aluseks oli klassikaline ja idamaine massaažitehnika ja tehnikate.

Hispaania miofascial nägu massaaž

Erinevate noorendavate tehnikate hulgas on sajandi jooksul leiutatud hispaania näomassaaž. Hoolimata madalast populaarsusest ei ole see menetlus mitte ainult tõhus ja ohutu, vaid ka väga meeldiv.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.