Kas on tõsi, et Jaapani massaažitoolid on hiina keele paremad? "Made in Hiinas" tundub olevat hiljuti madala kvaliteediga sünonüüm. Sa oled üllatunud, kuid Jaapanis oli aeg, mil kaupadel tehtud kaupade kvaliteet oli sama negatiivne toon. Me hajume kõik kuulujutud ja anname teile selge ettekujutuse Jaapanis valmistatud massaažitoolide vahelistest erinevustest ja neid toodetakse Hiinas.

Jaapanis leiutatud robootilise massaažitoolina, kes soovivad Jaapanis leiutada, et Jaapanis toodetud massaažitoolid on kindel, et Jaapanis valmistatud massaažitoolid on tavaliselt kõrgemad kui Hiina toolid. Pidage meeles, et teie tooli eluiga sõltub sellest, kui tihti ja sellest intensiivselt kasutate seda.

Hindade ja funktsioonide kombinatsiooni poolest pakuvad Hiina toolid parimat valikut. Hiina massaažitoolid teevad midagi samasugusena kui nende Jaapani kolleegid, miinus mõned teisesed funktsioonid. Kui te ei rahasta finantskulutustest, siis toodetud Jaapani massaažitool on hea valik. Vastasel juhul ei tohiks te Hiinas valmistatud massaažitoolide kvaliteeti karta.

Jaapani lipu all

Nimekiri on lühike. Fujiryoki ja Inada on need ettevõtted, kes ikka veel oma toolid Jaapanis. Võib-olla loete varasemaid artikleid, kus erinevad kaubamärgid deklareeriti, nagu on valmistatud Jaapanis, kuid tänapäeval on need kaks kaubamärki ainsad Jaapanis valmistatud massaažitoolid. Samal ajal kogub Inada Jaapani ja Hiina osade Jaapani toolid.

PANASONIC - on tööstuses pikk ja tuntud nimi, kuid 2012. aastal edastati oma tootmisprotsessi Hiina tehasesse. Jällegi märgime, et Jaapani massaažitoolide maksumus on sageli 2-3 korda rohkem kui Hiinas. Arvestades, et massaažitoolid ja ei ole nii taskukohased kaubad, võib nende ülemine plank hind olla üle 400 tuhande rubla. See on piisav, et lihtsalt kontrollida mis tahes otsingumootorit, sortimistoolide sorteerimishinda.

massaaž toolid valmistatud Hiinas

Enamik Hiina massaažitoolid toodetakse 3 tehastes. Paljud väikesed ettevõtted saavad osta tugitoolid suuremast ja müüvad neid oma kaubamärgi all madalama hinnaga. Kui näete toolid, kes näevad sama, kuid brändi-erinevad, tõenäoliselt näed sama tooli erinevate templite all teie ees.

samal ajal on sama toode - ei tähenda samasuguse kvaliteedi või teenuse tasemel. Sageli võib üks telefonikõne teile selle ettevõtte toote kvaliteedi või klienditeeninduse taseme kohta rääkida.

Chaise Hiina Plant Panasonic on indikaator parema kvaliteedikontrolli standardite. Lisaks lõpetas OSIM-kaubamärk (see on üks INADAD-i omanduses olevaid kaubamärke) oma massaažitoolide tootmist Jaapanis 2009. aastal, mis on sisse lülitatud Hiinas.

Hiinas tehtud massaažitoolide täielik loetelu (ainult kõige kuulsamad kaubamärgid):

Märgistamine "Made in Japan" on märk kõrgeima proovi kvaliteeti maailmas. See on ainulaadne sajandite kombinatsioon meditsiini ja innovatsiooni, kõrgete tehnoloogiate ja peen disainilahenduste ainulaadne kombinatsioon. Rohkem kui 15 aastat on massaažitoolide maailma juhtiv Venemaa turul esindatud - Jaapani brändi Inada.

"tehtud Jaapani" ("tehtud Jaapanis") sildid ning seda kinnitab vastavussertifikaat tootja tehasele.

altkäemaksu Google on võimatu. Hiina tehas ei leitud Jaapani kaardil. Ärge ostke Jaapani kontori aadressile, saate avada, millised kõik saavad.

Perekond Inada asutati näiteks 1962. aastal ja see on praegu tuntud kui suurim ja kõige arenenum massaažitoolide tootja maailmas.

Jaapani massaažitoolide tehnoloogia aluseks on paljude aastate aastate kogemusi koostöö juhtivate Jaapani meditsiiniliste ülikoolide, meditsiiniasutuste ja praktikutega.

Peaaegu iga uue Jaapani massaažitoolis olev uus mudel tutvustab maailma olulise innovatsiooni, mida seejärel kopeetatavad tootjad üle maailma, kuigi mitte originaali täiuslikkust saavutada.

Kas Jaapani massaažitoolidel on see Jaapanis tuntud? Muidugi mitte. Jaapani omanike ülevaated juhatajate, tootja töötajate, meditsiiniliste ekspertide jms. - tõeliselt Jaapani brändi kohustuslik atribuut.

Maailma tunnustamine brändi

Tõeliselt ei muuda Jaapani bränd teiste riikide partnerite ja klientide nimesid, vallutamist partnerite ja klientide vallutamist. Eelkõige brändi Inada esitatakse oma nime all üle kogu maailma. Täna ütleme teile rohkem Inada rahvusvahelise tunnustamise kohta.

Massaaži istumisturg pakub palju erinevaid võimalusi - kodu, kontor, müügiautomaadid äri, kallis ja odav, varustatud ühe programmi või rohkem. Igal juhul peab seade olema toota tuntud brändi. See on tagatis kvaliteedi ja suurepärase töö. Mõtle kõige kuulsamatele kaubamärkidele.

pakub oma tooteid kõikidele maailma nurkadele ja igal aastal vallutavad üha enam sümpaatiaid. Sellise populaarsuse põhjuseks on stiilse disaini kombinatsioon igasuguste funktsioonide kompleksiga. Enamikul juhtudel Yamaguchi tugitoolid on oma arsenal paljud tüüpi massaaž ("SHIATSU", VibroMassage, puudutades, õhukompressiprotsessi, venitada massaaž).

Lisaks ülaltoodud mudelile saab keha skaneerida ja kohaneda individuaalsete kasutusparameetritega. Soojendav funktsioon, muusika ja video taasesitus, isikuandmete säilitamine on kõik reaalsed. Yamaguchi toolid võivad professionaalse massüra täielikult asendada.

Hinnavahemik - 160 000-340,000 rubla. Igasuguseid seadmeid pakutakse 3-aastase garantiiga. Vastavussertifikaadi ostmisel antakse välja pass ja individuaalse seerianumbriga esialgne sertifikaat.

Etachen hõivab tootjate reitingu lehe juhtivaid jooni. Selle eeliseks - odavate mudelite vabastamine (Office'i valik maksab 25 000 rubla, teised liigid - 95 000-250 000 rubla). Tootjad hoolitsesid toolide eest paljude funktsioone, näiteks: süsteemi null gravitatsiooni, südamelöögi juhtimissüsteemi, selgrooga ekstraheerimist, soojenemist, liikumise sünkroniseerimist muusikaga.

Suur hulk massaažid, mis keskenduvad keha erinevatele osadele, suruvad täielikult mugavuse maailma. Tervis paraneb muidugi oluliselt. Toote garantii antakse sõltuvalt selle funktsioonidest 1-3 aastat.

päris populaarne Venemaal. Selline baar saavutatakse taskukohaste hindade tõttu - 79 000-160 000 rubla. Juhatusel on palju põhilisi ja lisafunktsioone. Töö saja protsendi ja lihtsuse lihtsus võimaldas luua laia tarbija ringi. Tootja annab garantii 3 aastat. Meditsiiniline lähenemine arendamisel aitab kaasa erinevate haiguste tervise ja ennetamise parandamisele.

See firma kujutab endast suurt valikut äärmiselt madalate hindadega, mis ulatuvad 23 000 kuni 80 000 rubla. Samal ajal ei kannata kvaliteet üldse, sest Saksa tootmine ise on eeskujulik. Sarnastel toolidel on stiilne disain ja on üsna ergonoomilised. Mudelid muutuvad suurepäraseks võimaluseks kodu- või kontori kasutamiseks. Lihtne töö ei võimalda segadusse mitmesugustes programmidesse. Garantii on ette nähtud 2 aastat.

Jaapani firma. Ta tegutseb oma tööstuse hiigiliseks, sest peaaegu keegi ei pöördunud nende tasemele. Kaasaegsed tehnoloogiad võimaldavad ühendada umbes 700 massaaži kombinatsioone ühel toolil. Nr tootja on jõudnud sellise täiuslikkuse oma toodete. Jaapani kvaliteet koos multifunktsionaalsusega annab unustamatu tunne. Hinnad vastavad siiski seadme mitmeotstarbelisele sihtkohale ja moodustavad 250 000-375 000 rubla. See annab garantii 5 aastat.

funktsioonide seas. On võimalik esile tõsta järgmist: juhtimise lihtsus, stiilne disain, 40 õhuparvepadja, 28 massaažitehnika, kaasaegseid tehnoloogiaid, mis võimaldavad täpselt jäljendada Professionaalne.

Jaapani tootmine nagu alati eesliinil. Hindade standardmudelid 178 000-295 000 rubla tagatisega 3 aastat on kasu saanud. Selle ettevõtte firma vabastatud kaupade heakskiidetud American Association käsitsi terapeutid. See asjaolu võimaldab teil öelda täieliku kindlusega, et Panasonicel toolidel on positiivne mõju füüsilisele ja moraalsele tervisele. Seal on umbes 10 tüüpi massaaži ja palju täiendavaid Scan tüüpi programme, soojenemine, mälu.

 • РјРґРѕР ± сѓс, Рірѕ <<
 • Р'РμР · РѕРїР ° СѓРѕРѕсѓС Сњ
 • р'С <СѓС, РѕС, р ° С Ср ° SѓС ‡ РμС, РѕРі

R-i Loputada € Сњ РѕРμРєРѕС, РѕСђС <Рμ РїСђРμРёрРјСѓС РїРμСѓС, РіР ° РёС ... РёСѓРїРѕР »СњР · РѕРіР ° РѕРёСџ: РјРґРѕР ± СѓС, РѕРѕРμР · РѕРїР ° СѓРѕРѕСѓС СњР'С <С, С, РѕС, Р ° С <Р ° С, с ‡ rμС, РѕРіРўРўРѕРѕРѕРѕР °РѕРѕРѕР °Р ° РёРњРћ

РњР ° СѓСѓР ° Р¶РѕС <Рμ РєСђРμСѓР »Р ° FUJIIIIIIIIIIIIIIIKI RUR · РїРїРѕРѕРёё СџРір» СџСћС СѓСџ Р ° Р ± СѓРѕР »СћС, РѕС <РјРёР Р» Р »РμРμСђР РјРёРёРμРμР ° С ‡ ‡ РμСѓС , Рісѓ РјР ° СѓСѓР ° Р¶р °, С ‡ С С Р¶рґр ° с Р¶рґр ° РґРґРґРсРсРμРґРґРјРсР РґРμРґРјРμР РґРμРμРјРєР Р °Р °РјРјР °Р ° С, р °

РљСЂРљѓР »Р °Р№Р °РєРєРѕON РёР№Р№ѓРєРРѕING С MASSAGE Paradise РѕР ± Р» Р ° СћС, Ріс <Сѓрѕрєрѕр с "Сѓрѕрєс † , Roer »SњRѕs

 • See nõusolek antakse isikuandmete töötlemisele nii automaatika tööriistadeta kui ka kasutamata.
 • Nõusoleku isikuandmete töötlemise kohta kasutajale antakse ainult ja ainult kasutamiseks, et teavitada professionaalsetest sündmustest, tarkvarast ja teenustest ning kasutajatele vastamise kohta saitide tagasiside vormi kaudu.
 • baas isikuandmete töötlemiseks on: kunst. 24 Põhiseadusest Vene Föderatsiooni; Art. 6 Federal Seaduse nr 152-FZ "isikuandmete".
 • töötlemise ajal isikuandmetega tehakse järgmised toimingud: kogumine, salvestamine, süstematiseerimine, kogunemine, ladustamine, täiustamine (uuendamine, muutmine), ekstraheerimine, kasutamine, ülekanne (jaotus, säte, juurdepääs), määratlus , Blokeerimine, eemaldamine, hävitamine on kõik ülaltoodud võimalused ainult käesoleva nõusoleku lõikes 2 osutatud eesmärkidel.
 • isikuandmete edastamine kolmandatele isikutele viiakse läbi Venemaa Föderatsiooni õigusaktide alusel, lepingu isikuandmete osaluse või nõusolekul.
 • isikuandmeid töödeldakse, kuni kõik vajalikud protseduurid on lõpetatud. Samuti võib töötlemist isikuandmete teema taotlusel katkestada. Paberile salvestatud isikuandmete säilitamine toimub föderaalseaduse nr 125-FZ "vastavalt Venemaa Föderatsiooni arhiivipiirkonnale" ja teiste arhiivide ja arhiivide säilitamise reguleerivate õigusaktide alusel.
 • nõusoleku antakse isikuandmete ja teabe (reklaami) hoiatusteadete võimalikule piiriülesele edastamisele.
 • nõusolekut võib nõusolekut tühistada isikuandmete või selle esindaja teemaga, saates LLC Ühinenud müügiautomaadi kirjaliku avalduse või selle esindaja käesoleva nõusoleku alguses märgitud aadressile. / LI>
 • Kui isikuandmete objekti läbivaatamine või tema esindaja isikuandmete töötlemise nõusolekul on LLC "Ühinenud müügiautomaadil" õigus jätkata töötlemist ilma isikuandmete teemata ilma isikuandmete loata. Artikli 6 osa punktides 2-11 nimetatud põhjuste olemasolu juuresolekul, osad 2 artiklid 10 ja föderaalseaduse nr 132-FZ artikli 11 osa artiklid 10 ja isikuandmete kohta "26. 006 / Li>
 • See nõusolek kehtib kogu aeg kuni isikuandmete töötlemiseni käesoleva dokumendi 9 nimetatud põhjustel.

Kasutaja HTTP veebisaidil registreerides: Magicrest. U kohustub nõustuma nõusoleku isikuandmete käsitlemisel (edaspidi "nõusolek). Vastuvõtmine (vastuvõtmine) Pakkumise nõusolek on registreeruda kohapeal või isikuandmete esitamise kohta kohapeal postitatud tagasiside vormides. Kasutaja annab oma nõusoleku United müügiautomaatidele, mis kuulub saidile http: Magicrest. U ja mis asub: 111399, g. Moskva, föderaalne väljavaade, d. Regioonide Komitee. ,. Oma isikuandmete töötlemiseks järgmiste tingimustega:

Ergonova - Saksamaa professionaalsete massaaži seadmete brändi. Venemaal alates 2013. aastast tutvustatakse tervishoiu ja fitness Ergonova salongi võrgustik.

Ergonova kauplemisvõrk on üheteistkümnes müügikohta Moskva, Jekaterinburgi, Tšeljabinsk, Orenburgi, Ufa, MagnitoGorsk.

Toodame ja tarnime ainult pakkumise: - massaažitoolid; - massaažikabiid; - jalgade massagers; - näo ja keha massagers; - kaasaskantavad massagers (t. Traadita).

Meie salongides on ka laia valikut tooteid tuntud kaubamärkide ilu ja tervise jaoks (umbes 4000 toote objekti). Me töötame ainult usaldusväärsete partneritega, kes toetavad kvaliteetseid standardeid.

Meie ettevõtte salongides saate alati saada kvalifitseeritud konsultatsiooni ja testige soovitud kaupu: BE, seejärel massaažitool, massaažikape, suu masseerijad või fitness treener.

Ergonova konsultandid aitavad teil õnnelikud, et aidata teil valida massaažiseadmeid ja tervisele vajalikke kaupu ja puhata teid ja teie lähedasi.

Ergonova salongid, saate alati lihtsalt oma pere, sõprade või kolleegide ainulaadse ja kasuliku kingituse kiirendada.

Ergonova on tõeliste spetsialistide meeskond massaažiseadmete valdkonnas. Seal on juba mitusada tuhat kasutajat, kes on tuttav ettevõtte toodetega, kümneid tuhandeid, kes on teinud valiku ERGONOVA brändi kasuks.

Fujiiryoki (Jaapan)

Fujiiryoki - Ettevõte hõivab üks esimesi kohti maailma edetabelis, kuna kõige kiirem konkurendid tutvustab uuenduslikke tehnoloogiaid ja julge katsed ei karda.

Viimatie

Massaaž Spaalent 2018 toimus 28. oktoobril Itaalias. Viimane pühapäev, 28. oktoober, avatud massaaži massaaži meistrivõistlused toimuvad Pesto Itaalias

Loe rohkem

Tüdrukud, palun ütle mulle massaaž ja elektroforees kaltsiumi ja fluori. Nüüd ma mõtlesin, kuhu alustada täpselt seda samaaegselt teades

Loe rohkem

Füüsikaliste harjutuste ja massaaži regulaarne kasutamine aitab kaasa mootori võimaluste säilitamisele ja mõnedele parandamisele, säilitades keha aktiivse oleku, komplikatsioonide ennetamise ja ravi, stimuleerides mootoriressursse.

Loe rohkem

Kvalifitseeritud arstide, diagnoosimise ja ravi konsultatsioonid, sertifikaadid. Uued seadmed. Iga vanusega patsientide puhul

Loe rohkem

Internetmagasiini Üksus pakub St. Peterburis konkurentsivõimeliste hindadega rauavannide konkurentsivõimeliste hindadega. Lai valik, kvaliteetne, töökorras. Meie juhid aitavad alati oma klientidele osta valatud raua vanni.

Loe rohkem

K856V Teafwo sisseehitatud vann 167x91cm Cast Iron Kohler Aero ja hüdromassaaž Valge, kreem, seeria, must

Loe rohkem

Osta universaalne niisutav ja selgitav geel tsitrusviljade ekstraktiga brändi Skin79 hinnaga 660 rubla. Sifo internetipoes. U tasuta kohaletoimetamisega Moskvas ja Venemaal. Rakendusviis, kompositsiooni, fotode ja klientide ülevaateid.

Loe rohkem

Kuidas meeles pidada selle ajakirja regulaarseid lugejaid, 2015. aasta sügisel oli mul äärmiselt keeruline periood, kui mu ema murdis reide kaela ja järgis seejärel keerulist operatsiooni ja pikaajalist rehabilitatsiooni. Niisiis, vastavalt teise protsessi, võin nüüd olla siiralt siiralt

Loe rohkem

Point Massaaž visiooni taastamiseks. Lugege, kui lihtne ja lihtne teha punktimasse nägemuse parandamiseks ja taastamiseks.

Loe rohkem

Top

Osta impulsi massager darsonval gezatone biolift4 118 Ecomedika Internet Magazine

Pulse massager darsonval gezatone biolift4 118, hinnaga 2990 rubla. Osta kohaletoimetamise Moskvas ja Venemaal Internetmagazine Ecomedika. Telefon 8 495 9637052

Uus puhkus pakuti Kasahstanis luua

Mis meiega saate laste massaažile koolitust, laste massaaži kursusi hoitakse Sotšis aadressiaadressi aadressil. Navaginskaya, 7, 12.

30 juuksehooldus arvutatakse kammil. Valige kosmeetikatoodete puidust ja looduslikus võitlus

Tere tüdrukud jagavad teiega teie avastusi juuste poolest ja nende välise ümberkujundamise ja ohutult deklareerida, et täpselt aasta tagasi hakkas mu tee ilusaid juukseid. Paljud postitused on kirjutatud mulle täpselt taastada ja ravida mõrvatud mane, kuid täna mu postitus ei ole selle kohta, ma tahtsin

Puidust tarvikud Fair Trade

Osta autoteed online-poe promdic.ru tagaküljele kohaletoimetamisega Moskvas ja kogu Venemaal. Odavad hinnad ja paljude klientide kommentaare müüa internetipoest Medtehniki programmis

Kursuste ärkassaaži salongi plaan

Venemaa Föderatsiooni presidendi ühtne avaldus kodanikuühiskonna arengu kohta alates 3. aprillist 2017.

Hüdromassaažiga nurgavannid

Nurgava vannid koos hüdromassaažiga Interneti-kaupluses Splumbingline Suure valik iga vannitoa, soodsate hindade jaoks. Siin saate odavalt osta kataloogi allahindlusi ja aktsiaid ainult kataloogi aktsiate kohta, mis pakub ainult kvaliteetset torustiku majandust, keskmise ja lisavarude segmente usaldusväärset tarnimist kogu Venemaal ja mugavad ostude maksmise viisid.

Scraper Guasha massaaži puidust, süda, tamm

Osta odavaid kaabitsa guache materjalipuu kuju kuju massaaži nägude jaoks, keha hind importija kohale Ukraina, Kiiev

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.