Saatuse tempo kasvab ja liigume vähem. Väsigu koguneb, pinge koguneb, see on raskem lõõgastuda ja lõõgastuda. Arstide ja disainerite pikaajalise töö tulemus on eksklusiivse massaaži kogumi arendamine, mida rakendatakse kaasaegse põlvkonna massaažtoolides.

Massaaž toolid on kogenud massaaž igasuguse ergonoomilise aja jooksul. Igapäevane massaaž 8-15 minutit. Ta tagastab vaimseid ja füüsilisi jõude, tervisliku optimismi tunnet ja jõulist.

Töö kõrge intensiivsuse tõttu kogevad ettevõtete juhid alati kroonilist väsimust, vähendatud jõudlust ja alaseljavalu häirib tõsiste probleemide vastuse ...

Massaažitoolide abil on paljud neist juba oma terviseprobleemide lahendanud - Ten-i-minutilise massaaž tooli täielikult eemaldab pingeid keha kõige väsinud territooriumide, aitab lõõgastav, vabaneda stressist ja põhiline, kõik see ilma töötaja kabineti lahkumata! Äriüksuste jaoks kogevad selle vara puudust süstemaatiliselt, see vara on kergesti hindamatu.

Te peate ettevõtte rubriiki ja massaažitoolis korralikult haldab heaolu ja teie tervist kontoris või kodus, aidates tagasi tulla vaimse ja füüsilise jõu lõpus kõva tööpäeva lõpus.

Smart Bosss pidevalt mõtlema oma töötajate, aru, et ettevõtte tulevik sõltub nende tootlikkusest tööst. Aga kas juht töötavad hästi, kui ta on väsinud ja pidev lihaspinge fikseeritud istungi tööga on põhjustanud peavalu?

Paljud ettevõtted, millega luuakse õppetoolid puhkusevõimalustes, eelistavad hoolitseda oma töötajate eest ette ja ei maksa haiglate eest hiljem. Koos sellega on äärmiselt oluline, et massaažitool oma omadustena võib töötada kogu päeva jooksul ilma vaheajata.

Tervis on inimese peamine aare. Kuid saatuse käigus näitavad end lihaskolleetsasüsteemi erinevad haigused, hingamisteede ja südame-veresoonkonna agregaadid, lihased ja peavalud ise. Arstid soovitavad inimestele erinevate haiguste igapäevaseid massaaži istungeid. Massaažitoolid pakuvad abi tagasi, mis hävitab aega - tervis.

Iga inimese tervise täielik mure annab massaaži toonidele erilist rolli mis tahes ruumi kujundamisel. Olles interjööri auväärne element, ühendavad nad kõigi perekonna osaliste jaoks mugavuse ja Jaapani kvaliteedi. Eksklusiivsed kaasaegsed värvid on suurepärased täiendused eliidi korpuse interjööri.

Massaažitoolid abistavad sportlased jõusaali jõusaali laadimiseks või pingutage pingeid treeningu üle väsinud.

Massaažitoolid kasutatakse VIP klientide täiendava teenindusena ettevõtetes, mille prestiiž sõltub kavandatava kaitsmise, originaalse interjööri ja olukorra laiuskraadist ja mugavusest. (Nt Rosnefti mure, Gazprom, Lukoil, Casino Shangril, Arbat, Imperial, Hotel Golden Ring, kindlustusseltsid Sogaz, VSK)

Äriühingud, mis pakuvad meditsiiniteenuseid, kasutavad ärilistel eesmärkidel massaažitoolide jaoks suur hulk külastusi, kuna eesistuja töövõime moodustab tohutu ressursi ja nad saavad töötada kogu päev ilma vaheajata. (Nt auväärsed pensionid ja puhkemajad akvarell, Volya, Salontsovo, Sanatooriumid Moskva piirkond, nimi Dzerzhinsky FSB Venemaa (Sotši))

Kõik massaažitoolid on mitmeid massaaži tüüpi: õhk, rull, vibratsioon. Roller massaaž võib puudutada (lõdvestab lihaseid), hõõrudes (suurendab vereringet), valtsides (eemaldab lihaspinge), SHIATSU (mõjutab siseorganeid). Mõnedel mudelitel on programmid põlve ja pahkluu liigeste jaoks.

Air-kokkusurumise massaaž esineb seelduva õhupostide all olevate õhukambrite töötamise tõttu, mis soojendavad kõiki lihasrühmi, suurendades seeläbi vereringet. See massaaž on küllastunud kudede ja organismi rakkudega hapnikuga, mis aitab kaasa noorendamisele.

Massaažitoolide regulaarse kasutamise korral eemaldatakse väsimus, lihaspinge, stressiresistentsus suureneb, keha kustutatakse räbudest, vereringet paraneb. Vaid 30 minutit päevas ja olete alati väga kujul. Massaažitool aitab lõõgastuda ja alati alati heas vormis.

Kontaktandmed

Massaažitoolid tulevad Jaapanist ja Jaapani tootjad hoiavad endiselt selles äris meistrivõistluste peopesa, nii et kaubad "tehtud Jaapanis" kleebis on kallim. Samal ajal saate laitmatu kvaliteediga toote surematu sisemehhanismi ja Executive Designiga. Toodab massaažitoolid ja Hiina ning Korea ning Taiwan, aga peamiselt mitte-eepilised tootjad tegutsevad keskmise hinna segmendis ja annab lühema garantii.

Massaažitooli hinna peamine tuum on massaaži võimaluste kogum. Iga massaažitool teostab seljamassi, kaela, tuharate ja puusa tagaosa. Siis kasvab üles: jalgade massaaž, puusa, jala massaaži massaaž, küünarvarre massaaž, käsi-massaaž. Mida rohkem funktsioone lisatakse, seda kallim tool muutub. Mõju tüüp: sõtkumine, koputamine, löömine jne. Mida rohkem võimalus juhatusel läheneb võimalusi elava massöör, seda kallim see muutub.

Selleks, et mõista, millist massaažit tõesti vajate ja mis on meeldiv boonus, saate konsulteerida oma arstiga ja selgitada oma probleemseid valdkondi ja kuidas neid töötada. Kui te ei soovi konsulteerida, saate meeleavaldustoolis lihtsalt proovida erinevaid massaažirežiimi ja kuulata ennast. Pidage meeles, et massaažitooli massaaž peaks olema igas mõttes meeldiv - kui te ei ole ebameeldiv või haiget, siis seda tüüpi kokkupuude ei sobi teie jaoks.

Niisiis, mida saate valida?

Lisafunktsioonid, mis mõjutavad juhatuse maksumust, kuuluvad mitmesugused multimeedia mängijad (MP3-mängija, DVD-mängija), täiendav juhtpaneel, ekraan, skaneerimise keha kontuurid, nullravitamissüsteem, kohandamine kasutaja kasvu all, Selgroo venitamise funktsioon jne.

ja lõpuks lõplik insult on polsterdusmaterjal. Kas igavene küsimus tekib siin - nahk või nahk? Ja selles ja teisel valikul on oma eelised ja puudused. Tehlikatnahast kõrge kvaliteediga taktiilsete tunnete ja välimusega ei ole halvem ehtne, samas kui see on rohkem kulumiskindel ja etteteatamata hooldus.

Ehtne nahk nõuab suuremat ettevaatust ja delikaatset hooldust, kulub kuumutamine ja pidev venitamine halvemaks, kuid seda kasutatakse kõrgeima hinnakategooria massaažtoolides, mille maksumus on võrreldav auto maksumusega võrreldav. Miks? Saate jätkata auto teema ja vastata küsimusele küsimusele - miks inimesed ostavad LEXUS LS-i, kui saate osta Fordi fookuse?

1) Miks ei saa installida Axiomi massaažitoolide kontrolli mobiiltelefoni, mis töötab Bluetoothi ​​kaudu?

Täna pakuvad online kauplustes osta suur hulk erinevaid erinevaid. Lihtsamatest mudelitest Elite'ile, suur hulk võimalusi. Kuidas teha õige valik ja osta midagi vajalikuks?

Loodame, et igaüks, kes tõsiselt mõtlesin massaažitoolide ostmise pärast, esitab mitmed meie soovitused.

Iga ekspert kinnitab, et kõik massaažitoolid saab jagada kolme peamisse kategooriasse, mis on oma funktsionaalsetes võimalustes oluliselt erinevad, nimelt: "Basic", "Standard" ja "Premium".

esimesele "Basic" kategooriasse kuuluvad kategooriad kõige lihtsamad mudelid, mis on mõeldud lihtsalt lõõgastumiseks ja nautimiseks.

"Põhi" massaažitoolide helge esindaja on nn. Sa ilmselt märkasid neid lennujaamades, rongijaates või kaubanduskeskustes. Peate arvestama väikese koguse arve aktseptoriga, seejärel 10-minutilise "massaaži midagi".

Me joonistame teie tähelepanu asjaolule, et see toode annab teile vale ettekujutuse sellest, mis on tõeline massaažitool. Müügiseadmete ülesanne on ainult uudishimuliku külastaja raha kogumisel ja massaaži kvaliteet on "kümnes äri".

, et Seostada "Standard" kategooriaga, kaasaegse massaažitool peab olema suuremeelne komplekt funktsionaalsuse ja sisaldama järgmist:

P> sõtkuva massaaž - nagu kogenud käed professionaalse massöör, massaažirullid nahka ja lihaseid, kordades indeksi ja pöidla liikumist. Mõju ilmneb teie seljaosa aktiivsetes punktides, mida kasutatakse nõelravi ajal.

Miks vajate massaažitooli?

Miks Jäätme aega massaaži spetsialisti otsimiseks, kohaneda salongi ajakavaga, kui teie käsutuses on alati kodu "massaaži terapeut"? Ergonoomiline istekoht annab võimaluse lõõgastuda pärast tööpäeva ja erinevaid funktsioone võimaldab teil valida intensiivsuse ja massaažipiirkonna.

Teine eelis massaažitool on ühendada vahendite investeerimist. Kui külastate massaažikappi, siis on sunnitud regulaarselt maksma kapteni teenuseid, hoolimata asjaolust, et hea massaažiterapeut ei ole odav. Massaažitooli omandamine annab teile ja teie lähedastele vajadust anda lisaraha. Lisaks on selline seade, nagu kapteni käte asendamine väärt.

Massaaži toolid

Kui otsustate osta massaažitool, peate otsustama, kuidas seda kasutada. Sõltuvalt nendest eesmärkidest on kõik toolid jagatud kolme rühma:

Office'is teostab tool töökoha funktsiooni ja tähendab, et see on mõttekas vaadata puidust lisanditega kallid mudeleid.

Ostes keskenduge tooli sisseehitatud funktsioonide mitmekesisusele. Väline ilu mängib veelgi rohkem, kuid siiski ei ole oluline roll.

Neil on eriline arve aktseptor ja tuua omanikule kasumit. Olles paigaldatud selle kontorisse, supermarketile või mis tahes ülerahvastatud kohale, saate pakkuda massaažiteenuseid.

massaažitoolid funktsioonid

Funktsioonid ja spetsifikatsioonid on olulised parameetrid, mille jaoks soovite ostmisel pöörata tähelepanu. Massaažirullide pööramise maksimaalne raadius tagab kogu selja ja kaela katvuse.

Modern mudelid massaažitoolidel on suur nimekiri massaažiprotseduuridest: pating, koputamine, venitamine, sõtkimine ja paljud teised. Mõned mudelid on nimekirjas funktsioone isegi sünkroniseerimise massaaž tempo oma lemmik meloodia.

Kõik mudelid ei saa kohaneda oma omaniku anatoomiliste omadustega, nii et tasub valida tooli, millel on kõrgeim võimalik arv protseduure. Pange tähele, et paljude parameetrite Fujiryoki EC-3800 massaažitoolil pole maailmas analooge. Saate valida ühe rohkem kui 700 massaažirežiimi eri intensiivsuse ja orientatsiooni. Üks selle põhijoont on 4D massaaži funktsioon.

Sellegipoolest ärge unustage, et isegi selline kasulik asi, nagu massaaž, on oma vastunäidustused. On märkimisväärne konsulteerida arstiga ja saada luba kasutada massaažitool kodus.

Täna pakuvad edasimüüjad osta suure hulga erinevaid massaažitoolid. Lihtsamatest mudelitest Elite'ile, suur hulk võimalusi. AK teha õige valik ja osta midagi vajalikuks?

Müüme massaažitoolid 10 aastat ja loodame, et kõik, kes mõtlesid tõsiselt massaažitoolide ostmisest, tulevad välja mitmed meie soovitused.

Mida maksate kõigepealt tähelepanu?

"Basic" massaažitoolide helge esindaja on nn "müügiautomaadid" mudelid. Sa ilmselt märkasid neid lennujaamades, rongijaates või kaubanduskeskustes. Peate arvestama väikese koguse arve aktseptoriga, seejärel 10-minutilise "massaaži midagi".

"Standard" Massaažitoolide kategooria

P> sõtkuva massaaž - nagu kogenud käed professionaalse massöör, massaažirullid nahka ja lihaseid, kordades indeksi ja pöidla liikumist. Mõju ilmneb teie seljaosa aktiivsetes punktides, mida kasutatakse nõelravi ajal.

koputades massaaž - reljeefmassaaž rullid toodavad valgust puhub, imiteerivad palmi lööke. Stimuleerib keha looduslikke kaitsejõudude. Jätab energia lõõgastumise ja täiuslikkuse tunnet.

Vibrating massaaž - aitab kaasa närvikiude taastamisele, parandab sisemiste sekretsioonikirdete funktsiooni.

SHIATSU massaaž (pressid) - Jaapanis leiutatud ravi. Massaažitehnika koosneb kopsupressidest rangelt määratletud aktiivsete punktide kohta. Suurendab haiguste resistentsust.

Pumping massaaž - massaaž rullid toota lühikese alternatiivsete šokkide šokkide imiteerivad pisipiltide. Stimuleerib nahas vereringet, eemaldab lihaspinge.

Viimatie

St. Peterburi osteopaatia ja tervise keskus pakub abi lastele, kellel on aju teraviljade osteopaatilised istungid, bobiteraapia

Loe rohkem

Korpuse kuiva massaaži kuiv massaaži käepidemega harjastest. Keskmine jäikus. Ropin 8345550 Wildbersies Internet Magazine. Tasuta kohaletoimetamine ja regulaarsed allahindlused

Loe rohkem

Eldorado UL-is. Pushkin, 80, 2. korrus Sahhalinis. Kuumutatakse viide. Tööstuskaupade, ehitusmaterjalide jms müük SAKHALIN-nafta- ja gaasiprojektidega.

Loe rohkem

Kust osta massaaž padi osta Eldorado, osta hulgimüük massaaž padi osta Eldorado, osta laos massaaž padi osta Eldorado ostmiseks

Loe rohkem

Osta impulssimassagerid. Laos 321 kaupu erinevatelt internetipoodidest. Parimad hinnad impulssskasutajate jaoks Venemaal. Kogu Venemaa kohaletoimetamine ja regulaarsed allahindlused portaali tiu ru

Loe rohkem

Gadget Massager Eye Xiaomi Youpin SKG 4301. Gadget Massager Eye Xiaomi Youpin SKG 4301 taskukohase hinnaga xStore poest

Loe rohkem

Eye Massager lastele Osta silmade massager lastele Müüa laevandus Moskvas ja Venemaal

Loe rohkem

Top

Kaasaskantav, luksuslik, saadaval elektromagnetiline massager

Uurige laia valikut tõelist elektromagnetilist massagerit Alibabas. OM. Vali kvaliteet elektromagnetilise massager juhtivate kaubamärkide saada unustamatu ostud.

Nõel Massager Magnetic Biomag Biomag

Naudi terviklikku ja lõõgastav massaaž, kasutades elektromagnetilist kaela ja seljaraamatut Innovagoids Wellness Care. See uuenduslik

Spordi vabaaja olüx massager. A.

Luxury ZSPORS-aparaat oli mõeldud spetsiaalselt sportlastele. See soojendab lihaseid enne mängu, täita treeningu ja rakmed, kiirendab taastumist.

Laste kliinik 1 Grodno

Kursuse kestuse massaaž 34 nädalat. Klassid 23 korda nädalas. Gruppide õhtu 18002100, hommikul 9001200, puhkepäev. Koolituskoht K. Marx 31, Kab. 404. Salvestage nüüd ja makske hiljem

Spacentre Spank in Minskis Osta sertifikaadid allahindlusega ise või kingitus võrgus

Stomatoloogia EcomedServis Minsk, Ul. Tolstoi, 4 Minski töörežiimis, telefoninumbrid ja lisateave TAM-lehekülgede kohta. Y.

Electric majapidamismasinate massager, käed ja nägu

Mehaaniline massager Artikkel Massaaž pool miljonit nõela IL, 4, 81, lk. 26 Ja märkus pealkirja tagasiside 7, 82, lk. 12 teenis veelgi parandada nõela massaaži seadmeid. E. S. SEYER ja E. G. Bulat ehitas mehaanilise massager a. alates. 1168 245 Positiivne otsus tööstusliku valimi taotluse kohta koostöös

Elektroforees kodus Helista kodus arstile

3311704 Helista füsioterapeutide lapsearstile Peterburi mis tahes piirkonnas. Mesi. Mamarada keskus pakub lapsele arstide makstud teenuseid. Kohtumise tegemiseks

Massaaži padjade rull koos soojenemise kommentaare

Kust Osta Massager Planta MFC 40 arvustust, osta hulgimüük Massager Planta MFC 40 arvustust, osta Laos Massager Planta MFC 40 arvustust

Nõelravi elektrimootori ostmiseks Moldovas

Nõelravi elektroom massager isyutun kehahooldusmudeli jaoks TQZ05 Surgut tasuta reklaamide kohapeal Zarket.ru

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.