Nägu on keeruline biomehaaniline disain. Ja selline väike krunt nägu ja kael on kontsentreeritud umbes 100 lihastest, kolju 29 luud - ja kõik see pidevas liikumises. Orm kolju, lihaste kinnituspunktid luudele, nende imeste kohti nahaga, nahaaluse rasvase kiudude paksus - kogu rümp, millele meie nahk on venitatud. See on see, kes vastutab näo individuaalsete omaduste eest.

Skulli kuju muutub vanusega ja lihased kuivad ja kuivad, kapillaarid on spanitud, ligamed on venitatud jne. Aviet kaaluda mitmeid müüte, mis on esitatud kosmeetiliste ja meediaga.

müüt 1. Kõik süüdistused on põhjustatud naha venitamisest. See kehtib ainult haige organismi suhtes: pidev turse erinevate patoloogiate (neeruhaigus, süda jne), naha mürgistuse, sagedased kaalu kõikumised. Tavapärased juhtumid, tervisliku inimese nahk, vastupidi, püüdes sisemiste struktuuride kuivatamist ja deformeeruvat. Igasuguste süüdistuste ja kortse näol esinemise peamine põhjus on meie lihastes.

Myth 2. Näo lihased kaotavad tooni ja muutuvad vanusega lõdvestumaks. Sina, valdav enamus näoliidest lihastest on suur pinge, mis lühendab lihaste spizs, spizms, pingutades nägu keskele.

Erinevalt kahe otsa luude külge kinnitatud keha lihastest on näo matmihased lihaste külge kinnitatud ühe otsaga luu ja teistel ei ole kõva kinnitust nahale üldse. Kui nad on ümbritsetud, nahk, mis on üleliigne, paratamatult ilmub.

Lobal lihaste spasm põhjustab põiki kortsudeni. Nina horisontaalsed kortsud ja otsaesine vertikaalsed kortsud moodustuvad ka lihase hüpertoonuse tõttu. Nasolabial voldid noorte on alati lihaste hüpertoonus ja ainult vanusega, see plokk hakkab täita lümfis.

Võib-olla näete noorte nasolageerite voldite olemasolu jaoks imelik, sest nad on vanuse peamine atribuut? Aga ei, grimakne laps on nasolabial voldid, mida saate 8 aastat negatiivselt. Paljudel 16-17-aastastel teismelisi on juba sarnane defekt.

Vähendatud silmad, kortsud silmade all, Vertikaalsed kortsud huultel, häkkinud huuled, põsed, põsed, halb ovaalne lõug, rist kortsud kaela - kõik see on üks põhjus - hüpertoonus lihaseid. H on seotud emotsionaalse tegevusega, stressiga. Sellistel juhtudel on näo lihased alati kasutusel. Kõik naised teavad sellest.

Myth 3. Vanusega naha elastsus väheneb püsivalt. Naha naha elastsuse on kõige sagedamini põhjustatud lihasplokkide ja kui nad on eemaldatud, nahka räägib sõna otseses mõttes tema silmade ees. Seda selgitatakse lihtsalt. Nahk pigistatakse lihasplokkidega, säästab nende vahelist läbipaistvust lähedalasuvate sammaste vahel.

Massaaž ja keha massaaž ja nägu. Kuna taastada tavapärase töö kõigi struktuuride taastamine, taastamine normaalse jooksev limf, on vaja eemaldada pinge ja surve kõigist tsoonidest keha ja seejärel jätkake nägu. Töötage näolihastega ja asutage vedelike väljavool kudedes.

Meie firma õpetused

Deep-juuksed tõstemassaaž (....) Isikud Joelle Ciocco (Prantsusmaa) - see on tõeline võimalus säilitada noori ja ilu pikka aega ilma radikaalsete meetmete kasutamiseta.

Joelle Ciocco ainulaadne kontseptsioon põhineb heakskiidul: "Nahk on ainulaadne ökosüsteem. Ei ole kreemid ja seerum otsustavad meie probleemid ja pädevad spetsialistid. " Metoodika üks põhiprintsiipe ei ole vägivalla oma olemuselt. Keemiliste ja süstimismeetodite täielik keeldumine.

Ciocco massaažitehnoloogia vastab selle otstarbele. See erineb oluliselt plastikust või tavalisest kosmeetilisest massaažist. Absoluutselt kõik näolihased töötatakse välja: alustades rindkere ja klambrit, kuni eesmiseni. Massaaž viiakse läbi vastavalt teatud ridadele, mis võtavad arvesse kõiki inimeste struktuuri omadusi, teostatakse rida tugevat ja sügavat survet, töötavad lihase, vere ja lümfivahenditega, mis asuvad sügavale naha alla.

 • (vormi horisontaalvõimalused otsaesises): koosnevad eesmise kõhu ja sünge kõhu. Eesmine kõht asub otsaesise piirkonnas, mis esindab vertikaalselt jooksvaid kimpude, mis laskuvad ja kootud otsmiku nahale ebanormaalse kaare tasemel.
 • Kasvav kõht - Need on lühikesed lihaspakid, mis algavad ülemise ülevaate külgmises osas ja ajalise luu asetäitjal ronida, kõndides kaldukivitatiivse tagaosakondadesse.
 • ringikujulised lihaste silmad (moodustavad radiaalsed kortsud või "hane käpad"): Asub ümber silma, luu servades orbiidi ees ja silmalaud. Koosneb sajandist ja tellimustest.
 • vanus-vana osa tahtmatult toob silma silmade serva, kui silma on suletud.
 • tellimusi vähendatakse eraldi, - survet silmalaugudele väljaspool, lihaste juht aitab maha silma. Kui ringikujuline lihas väheneb samaaegselt, kahaneb, tõmbuvad, tõmbuvad, tõmbuvad.
 • Gordite lihaste (horisontaalne saal kulmude vahel ninas): ühe serva on kinnitatud nina luu ja teiste sisemise servaga kulmude. Töötamine, kulrud liikuvad: tõmbab nahka kulmude vahel ja moodustavad põiklaadi voldikuid.
 • lihaste, kortsude kulmud (kulmude vertikaalsed voldid): esiküljel asuvad kulmude nahale.
 • suured ja väikesed sapi lihased (osalevad võimalused saabuvad põskedel, nina-kurbade voldite moodustumine): üks ots on kinnitatud Zilly Luu ja teise - nurga nahale suust ja suhu ümmarguse lihast; Shift nurgad suu ja külgedele, moodustades naeratuse.
 • pickup lihased (põskede põhitõdesid, osalevad nina-kurbade voldite moodustamisel): Alustage ülemine ja alumise lõualuu lihastest alveoli piirkonnas, nad on kootud Ülemine ja alumise huulte lihased on kinnitatud suu nurkades nahale. Töö, surub põskedele hammastele ja pingutab suu nurki.
 • ümmarguse lihaste suu (moodustavad vertikaalsed võimalused ülemise huule kohal): see algab suu nurga naha naha nahale, on nahale kinnitatud lihasplaadid, huulte paksuses asuvad ringid. Vähendamine, ringikujuline lihas sulgub suu ja tõmbab oma huuled edasi.
 • lihaste ülemise huule tõstes, alumise huule langetamine, suu nurga suurendamine ja suu nurga langetamine (vormi nina-fuajees):
 • lihaste tõstes ülemine Lip, algab ülemise lõualuu alajalu serva ja nasolabiaalsete voldite nahale kinnitatud; Kahanemine, liftid lihaste ülemine huule algab ülemise lõualuu alaosa serva ja on kinnitatud nasolabiaalse klapi nahale. Suu nurga tõstmine algab ülemise lõualuu fossa'is, mis on kinnitatud suu nurga nahaga; Skannimislihaste töötamine nihkub huulte nurgad külgedele ja üles. Lihas, suu nurgas langetamine, algab alumise lõualuu esipinnal, on kinnitatud ülemisse huule ja suhu nurkadesse kootud. Lihas, alumise huule langetamine algab alumise lõualuu esipinnal, on kinnitatud lõua ja alumise huulte nahale; Vähendamine, tõmbab alla alumise huule alla.

Millised lihased põhjustavad lihade moodustumist näole? Muidugi, jäljenda! Need väikesed lihastekid asuvad silmade ümber, huuled, nina, kõrvad, on kinnitatud luu ja lõpevad naha kate, nad on tihedalt seotud ja ei tööta eraldi.

Viimatie

Novosibirski linna koolieelse koolieelse koolieelse õppeasutuse 304 kombineeritud liikide õiguslik aadress, Novosibirsk, Ul. Laste reisimine elektrooniline

Loe rohkem

Tee endale efektiivne anti-tselluliidi massaaž maja on üsna reaalne, peamine asi üksikasjalikult tutvuda reeglite ja tehnika hoidmise. Regulaarne isemassaaž erinevate seadmete abil aitab vähendada apelsinikoore märke, samuti vältida tselluliidi edasist arengut. Kui otsustati sõltumatult tselluliidi-massaaži kodus, siis peaks maksma menetluse

Loe rohkem

Kotid närimisnumbri silmade silmis, mida on raske maskida ja seda ei ole kerge kõrvaldada. Edeemi ilmumine võib tähendada nii tõsiseid haigusi ja neil on ajutine iseloom. Parim viis vabaneda kottidest silmade all, et muuta oma elustiili, lisage igapäevases rutiinis teatud kosmeetilised protseduurid ja ei evakueerida traditsioonilise meditsiini sõnadega.

Loe rohkem

Tänan teid lugemise eest, ma ei oodanud sellist põnevust, ma tegin palju küsimusi HP-s

Loe rohkem

Jagame parimaid meetodeid, mis aitavad suus võistlused eemaldada. Kosmeetika, harjutused, maskid ja folkmeetodid võitluses jäljendades.

Loe rohkem

Kuidas ja millal see on korralikult näo massaažiga viie minuti pikkune

Loe rohkem

Tahad teha ovaalsete nägude selgemaks ja kortsud vähem väljendunud siis lusikaga ja lugeda, proovige, jagada ja tellida

Loe rohkem

Soov säilitada nägu noor ja ilus, me kasutada erinevaid viise, mõnikord radikaal. Vitamiinid, noorendavad ained, plastikoperatsioonid kõik häirivate kortsude vabanemise huvides. Kuigi see on võimalik saavutada hea naha seisund ilma väsitada ennast piinamine kirurgid. Üks neist meetoditest massaaž lusikad.

Loe rohkem

Top

Nägu massaaž lusikad. Tagasiside ja video

Nägu massaaž lusikad. Tagasiside ja video

Kuidas hoolitseda Bald Head Lifehaker

Pea massaaži tõhus kiilas ennetamine

Marma pea massaaž ja marme pea massaaž aroomiteraapiaga

Marma Massaaž ja jooga keskpinnast hingega taskukohase hinnaga Moskvas. Osta sertifikaadid enda jaoks ja kingitus Daroositeenuse saidil

Mioma emakas põhjused, sümptomid, diagnoosimine ja ravi ema emakas JSC meditsiini kliiniku akadeemik Roytberg

Massaaž emakas maksis naiste eksami meie naissoost konsultatsiooni. Jäta taotlus kohapeal online. Meie kliinikus töötab arstid, kellel on suur kogemus erahaiglates.

DERPARTUM BLEEDING Günekoloogia ja sünnitusabi käsiraamat MSD Professional versioon

DERPARTUM BLEEDING Etioloogia, patofüsioloogia, sümptomid, märgid, diagnoosimine ja prognoos viiteraamatud MSD Professional versioon.

Medical Massage Service Odav MC Hope

Terapeutiline, lõõgastav ja parandusmassaaž madalate hindadega kiilu. Massaaž teostab meditsiinilise haridusega spetsialiste. Salvestamine massaaži saidilt ja telefoni teel 7 49624 34939

Honey-AX-i pakendamine kehakaalu langetamiseks. Mesi. Peakeskus Moskvas 157a, paranduslik

Parimad hinnad mesi massaaži Kiievis, registreeruge mesi massaaži professionaalidest Kiievis ja piirkondades Massaaži salong tervislik

Mesi massaaž on parim viis kaalust alla võtta

Mesi massaaž meditsiinikeskuse Insight Medical Mesi massaaž salenemise, anti-tselluliidi mesi massaaž. 30 näitaja korrigeerimiseks massaažide jaoks. 044 5927730.

Honey kõhumassaaž kodus

Tehke kõhu mesi massaaž kodus tingimustes on lihtne. Ettevalmistamine, protseduuri tehnika. Algaja massaaži põhilised vead.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.