Artiklis ütleme teile, milliseid kriteeriume valida keha massager ja näidata mõningaid huvitavaid erinevaid konfiguratsioone mudeleid.

  • Kõigepealt peate otsustama toote tüübi üle. Ja peale rikkaliku funktsionaalsuse ja suurte erinevate düüside komplekt, pöörama tähelepanu ja teisi võrdselt olulisi nüansse;
  • seadme kaal. Standardne massaažiseansi kestus on umbes 15-20 minutit. Kogu selle aja jooksul peate seadme käes hoidma, nii et te eelistate oma tulevase assistendi "raskust" eelnevalt analüüsida;
  • seadme vorm ja katmine. Käepidemel peab olema ergonoomiline kuju ja mitte libisev kate. On soovitav, et see seade suudab mugavalt oma kätt panna ja ei libisenud protseduuri ajal. Enne "Kaalumise" toote ostmist, mitmed erinevad masstootjad ja määravad kindlaks, kui mugavad nad on;
  • toidu tüüp. Kodu kasutamiseks sobib seade kõige paremini, mis jookseb elektrivõrgust. Ja nende inimeste jaoks, kes on sageli teedel või armastuses reisida, patareide või sisseehitatud aku töötavat seadet;
  • seadme tootja. Kvaliteetse toote ostmiseks on loomulikult kõige parem minna tõestatud kauplustesse ja valida tuntud kaubamärkide tooted, millel on volitus ja usaldusväärne maine. Siiski, kui te valisin endiselt väikese tuntud kaubamärgi seadme, kontrollige seejärel kõiki selle dokumentatsiooni, täpsustage ametliku garantii tähtaeg ja edasise teenuse võimalus;
  • massaažiprotseduuride vastunäidustused. Kõige ideaalsem on enne seadme ostmist arstiga konsulteerimist. Sellise võimaluse puudumisel hoolikalt ja hoolikalt lugeda seadme juhiseid. Ühine vastunäidustuste hulka kuuluvad: endokriinse ja südame-veresoonkonna haigused; diabeet; Rasedus ja imetamise periood; tuberkuloos; erinevad neoplasmid; tromboos; Häired ja põletiku nahas. Samuti iga tüüpi massager on ka omane oma täiendava vastunäidustused.

Istumatu elustiili, pidev stress, ebaõige toitumine - väsimuse, apaatia ja haiguste ilmumise põhjused meie kaasaegses maailmas. Muidugi teab igaüks, et massaaž parandab keha üldist seisundit, on erinevate haiguste ennetamine ja see on ka populaarne kaalu kaotamise viis.

Homemade massagers on mõeldud keskenduma teatud kehaosale, et teda lõõgastuda või vastupidi, stimuleerimiseks. Enne selle "imelise seadme" taga asumist peate otsustama, miks teil on vaja seadet ja milliseid tulemusi soovite saavutada.

Massager

Meetmepõhimõttel jagatakse kõik seadmed kaheks rühmaks - mehaanilised massagers ja elektrilised. Esimest peetakse lihtsamaks ja ökonoomsemaks töötamise ajal ning teine ​​on varustatud mitmete töörežiimiga, millel on lai funktsionaalsus ja mugavam kasutada.

Massageritega kokkupuute mehhanism on jagatud selliste tüüpidena: ultraheli, vibraatori massagers, vaakum, miinimulaatorid, refleks, hüdromassaaž, pneumaatilised massagers.

Seadme valimise kriteeriumid

See anti-tselluliidivastane keha massager on üks tõhusaid viise, kuidas vältida tselluliidi välimust, samuti sellega, siis valmistute suve saabumiseks ja rannahooajaks.

Massager "keha skulptor" koos 4 ekstra vahetatava düüsiga (laineline, rull, korter, pihusti koorimine, spetsiaalne võrgusilma Vibromasage) sobib naha nahale ja kehale.

Kodus Võite korraldada selliseid protseduure: näo ja keha naha toonimine ning selle silumine, vibrorossage, ülemääraste rasvade hoiuste vastu võitlemine, parandades naha üldist seisundit, ennetamise ja keerulist ravi Tselluliit (kasutades tselluliidi-kosmeetikatoodete), parandada joonise jooniste, koorimise.

Regulaarsed massaažiprotseduurid, mille võimaluse reguleerimiseks kokkupuute intensiivsus aitab kiiresti vähendada kaalu, eemaldage lihaste pinged, tõhusalt võitlevad tselluliidi ilminguga. Seade töötab vooluvõrgust, ühe massaažiseansi soovitatav kestus on 15 minutit. Keskmine hind USA Medica Miami on 4900 rubla.

Gezatone Vacu Expert

Vacuum Massager kehale ja näole Prantsuse firmalt Gezatone aitab teil luua õhuke siluett, ületada tselluliidi vihjetatud rasvade hoiused ja ilmingud, säästab lihaspinget ja stressi tagajärgi, eemaldage teine Chin, kõrvaldada turse, anda naha elastsusele ja Toonus teeb oma nägu selge ovaalse.

Multifunktsionaalne vaakumrull-seadmed, mis kasutavad spetsiaalseid pihustid sügavalt subkutaanse rasvarakkude abil, aitab kaasa lümfotoku ja kohaliku vereringe parandamisele. Pärast seadme tavapärast rakendamist vähenevad teie mahud oluliselt, nn "oranž koorik kaob, lihastoon on normaliseeritud, elastsus ja elastsus, nii näo nahk ja keha, suureneb.

Enne kui lähete lähimasse poodi ja ostke esimese keha massager, peate sõitma oma ootused nii täpselt ja täielikult silmadele. On vaja mõista, et ükski seade ei suuda üheaegselt lahendada kõiki olemasolevaid probleeme heaoluga ja paralleelselt välimuse vigade eemaldamiseks, mistõttu on oluline ise valida enda prioriteetide jaoks.

Milliseid ülesandeid lahendatakse erinevate kehamassidega?

Sõltuvalt isiklikest vajadustest saab ostja valida elektromehaanilise keha massager jaoks sobiva modifitseerimise jaoks akudega taskukohase hinnaga 400 kuni 7860 rubla. Lihtne ja tagasihoidlik inventaril on kompaktsed suurused ja madal kaalu, nad on mugavad kodus kasutatavad, saate neid tööl, mis tahes reisidel ja reisidel. See kategooria hõlmab selliseid versioone järgmiselt:

Peamised erinevused statsionaarse keha massager eelmistest tööriistadest on see, et need on vajalikud nende käitamise pistikupesaga ühendamiseks ja nendega on efektiivne mitme eelnevalt installitud programmide jaoks või erinevates poolautomaatides režiimid. Elektromassagerid, millel on suurem võimsus ja funktsionaalsus, annab kasutajale parima mugavuse ja mitmesuguseid seansi, näiteks:

Mis parameetrid keha massager on valitud?

Iga ostja ise otsustab, millises asendis istudes või valetamisel on mugavam teha massaažiprotseduure ja mis on mugavuse tase vajalik. Võimaluse korral on parem testida isiklikult mitmeid mudeleid, et määrata endale terapeutiliste ja profülaktiliste seadmete optimaalne versioon. Loomulikult peame mõtlema seadme kõige mõistlikuma mõõtmega, eriti kui on vaba ruumi puudus.

Peamiselt massageri valik sõltub selle tegevuse spektrist ja sellest, kuidas seda kohaldatakse konkreetsetes esteetilistes defektides või kasutajahaigustes. Kui inimesel ei ole märkimisväärset diagnoosi ja ta ei vaja arsti nõu, siis piisab hoolikalt lugeda tunnistust tootja juhistes, soovitustega seadme toimimise ja selle vastunäidustused.

Homemade massagers on usaldusväärsed opositsioon haigusele ja vanadusele, säilitades terve keha ilu aastaid.

Kuidas valida koju massager, mis sobib teile

Kaasaegsed tehnoloogiad muutuvad iga päev kiiresti. Praktiliselt deklareerivad igapäevased teadlased mõne uue avamise või sensatsioonilise tehnoloogia kohta, mis suudab meid päästa kõigist probleemidest ja välismaailma rünnakutest.

Kuidas mitte segi ajada selles tohutult, justkui ookeani, täiusliku ja kaasaegse innovatsiooni ja arendamise, seadmete ja vidinate maailma? Kuidas veeta oma raha "meelega?". Täna püüame selle välja mõelda. Niisiis, jätkake. Esiteks on vaja teada saada, milline on kümnete tehnoloogia ja millistel eesmärkidel see teenindab ja on mõeldud.

Päritolude ajalugu TENi tehnoloogia

See kõik algas üks kord kaua aega tagasi EMS-tehnoloogia, elektromüalsus. See on "vanaema" või "ema" kümnete elektrosurolatsiooni tehnoloogia.

Seal on palju sortide kodu iseseisev seadmed, mida saab asendada massaažijuht ühe kraadi või teise. Massaaži seadmed on mehaanilised, vaakum, elektriline. Mõned neist on konstrueeritud spetsiaalselt keha konkreetse ala jaoks, on kitsas kontrollitud kohtumine ja mitmesuguste rakenduste puhul on universaalsed seadmed.

Et teada saada, millist massagerit vajate, peate otsustama isiklike eesmärkide üle. Kas seda tuleb vältida või vajate ravimite sesse või soovite lahendada kosmeetilise probleemi, joonise korrigeerimist või ka teisi probleeme. See tähendab, et ainult selgelt sõnastada oma nõuded selle tehnika, saate valida õige massager ise.

Kui te kavatsete rakendada massagerit, et saavutada konkreetne terapeutiline tulemus, siis ainult teie külastav arst võib olla teie parim nõustaja.

Kere massagers

Kere massagers on seadmed, mis aitavad vabaneda paljudest vanuses ja taastada kogu keha toon tervikuna. Nad on juba palju leiutatud. Massager'i kasutamise põhimõte sõltub konkreetsest mudelist. Need võivad olla mehaanilised võnkumised, akustilised lained, vaakum, pinge impulssid, magnetlained jne.

Kere mehaanilised massagers

Tänase turgu esindavad massaaž rullid, pallid, vaakum purgid ja muud muud seadmed, mille massaažimeetmeid saab teha. Nende seadmete puuduseks on isiklike jõupingutuste kasutamine ja seega täieliku lõõgastumise võimatus, kui tegemist on isemassiga.

elektrimassagerid

laialdaselt esindatud massaažitoolid, padjad, matid, platvormid, vööd, manuaalsed seadmed. Nendes masstootjates sõidetakse tööpind vooluvõrgust või autonoomsest toiteallikast. Seetõttu võimaldavad mehaanilisi mudeleid, elektrimasaatorid kõigil juhtudel (välja arvatud käsimudelid) võimaldavad teil täielikult lõõgastuda ja keskenduda meie tunnetele.

Massaaž tool on päris tõsine statsionaarne massaaži seadmed. Ilmselgetel põhjustel on see tehnika populaarne ainult hästi hästi. See on kogu massaaži süsteem kodus. Suurepärane viis pinge eemaldamiseks, väsimusest vabaneda, parandada üldist füüsilist heaolu.

Massaaž padjad, madratsid, küpsised on ka kodu taastamise seansside jaoks asjakohased. Võrreldes massaažitoolidega on nende maksumus oluliselt madalam. Instrumentide sees liikuvate rullosade abil saate vabaneda kroonilise seljavalu, kaela, alaseljaga, lõõgastuda kogu keha lihaste.

Massaaž vööd kõhu lihaseid ja alaselja, on hea abi võitluses rasvaseid setete vastu talje ja kõhupress. Põhimõte nende tegevus põhineb elektriliste impulsside, mis muudavad lihaste kahanemine ja seeläbi rongi ja tõmmata see üles. Massaažvööd ei nõua oma kätega kontrolli ja hoidmist. Enamikus seadmed töötavad autonoomse toitumise.

Käsitsi elektrimassagerid on kõige mugavamad ja taskukohasemad. See väike elektriseade on sageli varustatud pika käepidemega, et saaksite isegi kehaosa ulatuda. Kõik manuaalsed massagers on tavaliselt varustatud kas vibreerivate või rullide pöörleva düüsiga. Tavaliselt täielik instrumendile on mitmeid erinevaid asendatavaid pihustid, mis muudab need seadmed universaalsed.

Enamikul juhtudel pakuvad manuaalsed elektrimasaatorid vibratsiooni massaaži, kuid mõned neist on lisaks varustatud spetsiaalsete laternatega. Näiteks on väga praktiline, et "vibratsioon + infrapunakiirgus". Kombineeritud massaaž loomulike kütte infrapunakiirega leevendab suurepäraselt valu ja kõrvaldab põletikumenetlused liigestes, lihaste kudedes, parandab vereringet, nahka paranemist.

On ka vibreerivate massiliikmete mudeleid ioonkiirguse lambid. Negatiivselt laetud osakesed annavad tugevuse, stimuleerivad immuunsust ja aeglustavad vananemisprotsessi.

Massaaž on üks tunnustatud viise paljude haiguste tervise ja ennetamise tugevdamiseks. Sellise mõju tervendav jõud oli inimesele palju tuntud juba sajandeid tagasi. Vana-Hiinas Lekaris soovitas seda vahendit erinevate haigustehingute ja noorte uuendamise raviks, Tiibeti mungad sisaldasid teda oma päeva rutiinis ja iidsetes Kreeka gümnaasiumis õpetati massaažiõpilaste kunsti koos treeninguga.

Viimatie

Beurer Massagers osta erilise hinnaga kaubamärgiga Interneti-pood Beorar. Kiire kohaletoimetamine. Kõik tooted on sertifitseeritud.

Loe rohkem

Foot Massager pakub bioloogiliselt aktiivsetele punktidele järgmistele inimeste tervise surve rõhku

Loe rohkem

Massager pea vastu juuste väljalangemine Tervislik süsteem Gezatone HS575 tootja Gezatone Prantsusmaa hinnaga 5,599 rubla. Kohaletoimetamine Moskvas ja Venemaal. Tellige meditsiiniamagist InternetMagatus kataloogis telefoni teel. 7 4995530178. Kõne

Loe rohkem

Kust osta vitamiini nägu seerumi fikseeritud hind anti vananemise seerumi serum

Loe rohkem

Saate osta käsi-vananemisvastase massager hiirekavitsa Yabluko 1002749 з poolt auruti poolt

Loe rohkem

Argo ametlik hind. Telli massager vaarao pluss koos Peterburi, Moskva ja kogu Vene Föderatsiooni kohaletoimetamisega. Boonuskaart. Helistama

Loe rohkem

Mis abiga 4-lennukid erinevate raadio kumerus töötamise väljaulatuvad, 4 tüüpi üldist ja segmentaalset ja 5 liiki punkti massaaži saab läbi massager.

Loe rohkem

Kiiresti ja mitte haiget, võidelda tselluliidi massager Lyapko vaaraoga, mis puudutab juhtumit nelja aasta jooksul, kuid äkki selgus, et asi on seda väärt. Aloha tegi lapse massaaži ja massöör soovitas seda naljakas nägu täiskasvanutele massaaži jaoks. Tootja teada palju Lyapko, kuulus oma aplikaatorid. Ostetud, ma proovisin hästi, mingi jama. Käed ütlevad tagaküljele ja meeldivamaks.

Loe rohkem

Lakme juuksehooldustooted Moskvas atraktiivsetes hindades, šampoonides, konditsioneerides, juuste värvid LacM-st koos kohaletoimetamisega, kommentaarid Randewoo ülevaated. U.

Loe rohkem

Top

Uued tooted Fixprassis 2021. aasta märtsis

Tere kõik parandab hinnad jätkuvalt uuendused ja nad on väga huvitav ja ebatavaline. Mis ei ole sellesse poe peale kasulikke ja odavaid tooteid põllumajandusettevõttesse, mida ma pidevalt ostan selles poe, saate osta huvitavaid sisemisi asju, nahahooldustooteid ja palju muud. Ja mõnikord ma lihtsalt tahaksin siin jalutada ja vaadata kaupu ja mõnikord

Massager vaarao Kirjeldus, ülevaated

Osta massager vaarao Lyapko MPK-st. ARGO ametlik hind, allahindlused, kohaletoimetamine. Lyapko aplikaatorid on mõeldud laialdaseks kasutamiseks terapeutilistel eesmärkidel, samuti Ukraina profülaktilise agendi jaoks

Massager Gouache ja mikrokoolside jaoks Gezatone M911 nägu Osta Peterburi

Osta 187 pakkumist 20 internetipoodidest Satom.ru hammasrahastades Odavad St. Petersburgis Kiire tarne, Garantii müüjalt, hinnad

Amethyst Massager, parim hind

4158 Roller Marsheir nägu kahepoolseks Ametüst kivist Ametüst Pikkus umbes 14 cm ligikaudne kaal 65 g Brasiilia hoius, Rio Grande Do Sul Roller suurus umbes 4,2x2 cm ja 2,6x1,8 cm juuresolekul looduslike looduslike eeskirjade eiramise ja kaasas on lubatud. See toode müüakse sortimendis, võib olla veidi erinev ja välimus ühe tükkide fotodel esitatud hinnast.

Video kasvatamine sügavas kohapeal ise massaaž Dr. Koldanyevi

Ainuüksi käivituspunktide väljatöötamiseks on raske. Massager tulevad päästmiseks, mis on loodud Alexander Koldeyevi poolt. Ta aitab tulla toime mis tahes haigusega.

NOZOMI MOLLAR Massager Ülevaade MH102

Müük Massager MN102 NOZOMI koos kohaletoimetamise maja või lähima apteegi massager MN102 Nozomi hinnad, kasutusjuhised.

Medical Massager ionisaator NOZOMI MH103 OSTA JEKATERINBURG

Massager NOZOMI MH103 ION ICST CorporationAponia, Apteegi hind, juhend, kirjeldus, kohaletoimetamine, tellimine, ülevaated, kättesaadavus ja hinnad apteekides Minu arst, tellimuse hindamine, tellimuste teenus ja kohaletoimetamine Aptekavtomske ravimid. U.

Meditsiinilised massagers ionisaatoriga MN

Osta massager 103 mn nosomia meditsiiniseadme meditsiiniseadme meditsiiniseadme garantii ja kohaletoimetamisega. Kiiresti ja mugav. Samuti allahindlused ja ...

Massager Fix Hind Molekul tselluliidi vastu võitleva molekuliga, et aidata puusa pilte enne ja pärast minu täielikku tselluliidi kompleksi samuti molekulaarset massaaži tagaküljele ja kaelale

Tellige Moskva kosmeetikaseadmete ja tarbekaupade tellimine ettevõttes Solnyshko. Osta mööblit ja tarbekaubad kosmeetika kabineti jaoks. Kuller- või transpordifirma kättetoimetamine on võimalik pikap. Hulgihinnad ja allahindlused suure partiide tellimisel. 7 495 7309025.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.