Vaakummassija on kaasaegne kõrge produktiivne seade, mis on muutunud väga populaarseks erinevates tööstusharudes ja seda kasutatakse vorstide valmistamisel, teiste liha hõrgutiste valmistamisel.

Vaakumsimehe disainfunktsioonid

Vaakummaslaatori struktuuri kaalumisel on lihtne mõista, et selle töö peamine roll toimib pöördepaaki. See on varustatud kokkuklapitava tüübi spetsialiseerunud kaanega. Nii et liha tooraine on läbinud parema ja kiire töötlemisega, kasutatakse mahutisse massageris, mida iseloomustab väike sügavus ja suure läbimõõduga. Tänu sellisele konteinerile jaotatakse kõik lihatoodete maitseained ühtlaselt ja tõhusalt.

Vakummaslaager toetusel liha toorainete jaoks on paigaldatud spetsiaalne konsool, tänu, millele saate tootmisprotsessi juhtida ja hallata seda. Tootjatöötaja abiga konsooli juhib võimsust, terade pöörlemiskiirust ja muud funktsioonid segamisel. Puhastatud vaakummassitootjate mahutid valmistatud roostevabast terasest valmistatud. See on reservuaaride materjal on passiivne ja ei sisene keemiliste reaktsioonide liha tooraine ja maitseainetega.

Meie firma on müünud ​​vaakummassitootjaid juba aastaid, mis võib olla statsionaarne või mobiilne. Arvestades tootmisprotsessi omadusi ja seadmesse kuuluvaid ülesandeid, valige optimaalne massager on lihtne. Lisaks iseloomustavad kaasaegsed liikuvad (manööverdatavad) massagers suurepärase jõudluse, samuti traditsioonilise statsionaarse.

Tollimine vaakummassitootjad

Töötamise ajal vaakummasseri jaoks on mugav seda kasutada, see on varustatud spetsiaalsete abiseadmetega. Sellised seadmed võimaldavad kütmist või jahutamist lahusesse süstida või intensiivistada jne. Meie ettevõte on valmis pakkuma teile keerukamaid masseerijaid. Võite valida sellised seadmed, mis vastavad täielikult tehnoloogilise protsessi nõuetele, annab suure jõudluse.

Vaakummassitootjate arendamise ajal varustavad ettevõtte spetsialistid neile usaldusväärse kaitsesüsteemiga. Tänu sellele on võimalik kontrollida kõigi peamiste plokkide tööd. Kui operatsioonis on oht või kõrvalekalle, vastab sisseehitatud kaitsesüsteem koheselt.

Peamised kriteeriumid vaakummassitootjate valimiseks liha

Kui tellida kaasaegse vaakumi massager suurendada tootmisprotsessi tootlikkust, tuleks arvesse võtta järgmisi funktsioone:

  • liha loomuliku värvi säilitamine lõigatud lõigatud;
  • patogeense mikrofloora hävitamine;
  • säilivusaja suurenemine;
  • maitse kvaliteedi säilitamine.

on seadmed, mida kasutatakse aktiivselt täna toiduainetööstuses liha / kala hõrgutiste tootmiseks.

Peamine ülesanne on kiire ja kvaliteetne massaaž, segamine ja tooraine suursaadik. Selline menetlus aitab nõrgendada liha struktuuri ja suurendada selle tihedust.

Selle töötlemisfaasi olemus on see, et liha masseeritakse vaakumis nullprotsessi ajal. Segamine tooraine esineb ketramine trumli, kus see immutatakse soolveega ja vürtsidega. Kudede struktuuri ei rikutud. Liha säilitab oma terviklikkuse, mis tähendab, et lõigatud värv ja kompositsioon paraneb.

Iseseisvus selle kohta, millist tüüpi massager (või vibro-vaakum), mõlemad meetodid viivad soolava lihavalgu seondumise paranemiseni.

koosneb punkrist, raami, käigukasti, mootori, pumba ja juhtimisseadmest. See kasutab selle valmistamiseks roostevabast terasest.

Bunkeri sees on ümarkujuline tera, tänu, millele on võimalik pakkuda õrnat / õrnat massioone liha. Seadme käigus on tooraine järk-järgult ja ühtlaselt immutatud soolveega ja vürtsidega. Väljumisel saadakse pehme liha, mis säilitab loomuliku maitse ja mahlasus.

Massing toimub vaakumis tingimustes, nii et see on võimalik kiirendada biokeemilisi / bioloogilisi protsesse, mis omakorda aitab kaasa:

    Kebabi suursaadik lindudest ja lihadest soolvees
  • kana marineerimine "grill"
  • pehmendav kõva liha mäng
  • < Li> erinevate kalade ja lihatoodete massimine ja hõõrumine

Piire aja jooksul on inimtsvisiooni väljatöötamine välja töötanud mitmesuguseid meetodeid toodete ladustamise tingimuste suurendamiseks ja evolutsiooni ajal on süstijate ja massagerite peamine eesmärk muutunud. Uute tootetoodete tootmine lihast, lindudest ja kaladest on olnud esiplaanil.

Eelmise sajandi keskel alustas süstlaprotsessi standardimise ja automatiseerimise valdkonnas uurimist. Automaatse süstija väljatöötamise ülesanne, mis lahendaks käsitsi süstla käigus tekkivate probleeme, samuti mis tahes suurusega süstimisest. Esimene automaatne süstija töötati välja ja toodeti Šveitsis Sunner ("Suhner AG") 1967. aastal.

Võime süstla toorainetööstuse mastaabis on märkimisväärne mõju arengu protsessi ja konserveerimise liha. Lihatoodete tootjad said uusi omadusi: Sissejuhatus lõhna- ja maitseainete lisandite ja marinaadide toodete, pakkumise (liha pehmendamisega), samuti koostisosade olulist kokkuhoidu. Tööstuslik liha ja kodulinnud süstal annab palju eeliseid:

Soolakattetoodete süstal võimaldab teil vältida kiireid kahjustusi. Kalatooteid sõltuvad dehüdratsioonist pärast tooraine arestimist veekeskkonnast. Veeõli süstimise tõttu paraneb toote organoleptilised omadused, see omandab atraktiivsema välimuse ja suureneb enne külmutamist massi.

Automaatsete süstijate kasutamine võimaldab toiduprotsessoritel tutvustada erinevatesse toodetesse "spetsiaalseid retsepte" ja saada äratuntav originaalne maitse.

Produkti püsiv massimine iga süstimisvarrasteliikumisega kombinatsioonis toote sees manustatud vedelikuga võimaldab teil saada toodet, millel on delikaatsem ja mahlane konsistents. Täiendav pehmenemine viiakse läbi süstijale paigaldatud trendariseerivate nugade komplekti abil.

Süstal võimaldab teil saavutada madala kvaliteediga liha tooraine soodsama positsioneerimise, mis on tingitud maitsekvaliteedi parandamise samaaegsetest protsessidest, suurendades mahlakust ja saavutama pehmemat toote järjepidevust. Veelgi enam, kõrgekvaliteediliste marinaadide lisamine kõrgekvaliteedilise liha, lindude või kalatoodete lisamine mitte ainult parandab nende maitse omadusi ja kvaliteedist omadusi, vaid suurendab ka märkimisväärselt toote atraktiivsust tarbijale.

Viimatie

Aktiivsete punktide nõelravi masage, jaotavad jalgadel, 4 automaatne režiim 3 Schvidskost Masaja. Laevandus

Loe rohkem

Natural Roller Massagers näo, ilu, nahahoolduse jaoks. Meie kaupluses saate osta hulgihindades Krimmis ja kogu Venemaal

Loe rohkem

MASSAGER FOR RIBIFIFINGING JA NEEVENTATSIOON naha näo 6 ​​1 Gezatone M1610 hind, foto ja kirjeldus poe Doctor Elephant sertifitseeritud kauba kiire tarne tahes makseviis

Loe rohkem

On vastunäidustused, et tutvuda juhistega ja konsulteerida arstiga. Ivana KZ 0075 helesinine vaipõburajoon. 3 AG 1Y.

Loe rohkem

Bradex Foot Massager Bliss Red Red Dirox Internet Magazine. U soodsa hinnaga Venemaal. Mudeli kirjeldus, fotod, omadused ja funktsionaalsus

Loe rohkem

Bigl. Puidust massagers lai valik, mõistlikud hinnad. Puidust massagers osta usaldusväärse Interneti-pood kauplemisplatvormi beagle

Loe rohkem

Tõhusus, vastunäidustused, soovitused puidust jala massageri kasutamise kohta

Loe rohkem

Laste massaažipuhastus jala puzzle ortopeedilised, modulaarsed 6 mõistatused babyboom 12523347 metsapidamisse internetipood. Tasuta kohaletoimetamine ja regulaarsed allahindlused

Loe rohkem

Kiirusta müüa müügijuht massaaži esimees Ogawa Smart Sense Trinity keskmise hinna segmendis. Palun oma lähedastele puhkusele

Loe rohkem

Top

Prom.ua Turul Ukraina

Jala massagers osta parima hinnaga 10004 kohaletoimetamise Kiievis, Ukraina 10004 jalga massagers müük soodsa hinnaga sport online poest Terrasport

Casada FootIn Foot Massager

Tervise ja ilu kaubad

Ülevaade 8 parimate massaaži jalgrataste liigi

Medica, LLC on USA suurim massaažiseadmete tootja. Tootmistehnoloogiate liider, tootekvaliteedi ja teenuse taseme.

Chanoo FitStudio Foot Massager Cheboksary Osta

Jala massager vibreeriv FitStudio suu massaaž ja must hind 0 lk. Ametlik edasimüüja FitStudio Hiina Video funktsioonid Tasuta kohaletoimetamise garantii. Moskvas, Peterburis ja kogu Venemaal, see on kasulik tellida ja osta FitStudio suu massagers amigomed.ru

Jala massager RT2050 jala energia energia Energia Osta Kiievis, Kharkov, Odessa ja Simferopol kohaletoimetamisega

RT2050 jalgade massager energia suu energia on elegantne ja kompaktne massager. See aitab leevendada väsimust ja valu ning võimaldab teil parandada kõiki keha organite.

Foot Massager isikliku massaaži jala massaaži pluss FitStudio Black 210D osta odavalt tarneajakirja

Bio Massager Bio impulss Bioloogiline elektromagnetilise laine impulsi jalgade massager vaid 4680-s koos kiire tarne jooksul kogu Venemaal

Kuidas valida massager

Ülevaade jalgmassitootjatest. Jalaskasutaja, juhtivate tootjate tüübid, populaarsete mudelite ülevaatamine populaarsetes internetipoest Medtehniki Promedic

Planta MF5W Super Compression Assendaja jalgade jaoks jalgade jaoks jalgadele, hind 11990. 0 hõõruda. Planta.

Kust osta massaaži padja kasutamist, osta hulgimüük massaaž padja kasutamine, osta massaaži padja kasutamine

Foot Massager Xiaomi Momoda Small Stool Foot Massager SX380 hall seadmed

Laos pakub laia valikut pakkumisi majafit HM3004 vibreerivas Massager kategoorias. Peterburi kättetoimetamine. Kirjeldused ja hinnavõrdlused, samuti kauba omadused Majafit HM3004 Vibrating Massager Kategooria Compumiri veebilehel.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.