Nite tõste tulemus laiendamiseks on oluline järgida spetsialisti soovitusi. Koos juhtiva dermatovenääriga mõistsid nad kõigis selle probleemi keerukustes.

Nitee tõstmine ilmus kosmeetikaturul umbes 10 aastat tagasi. Tema peamine ülesanne on parandada nägude ovaalseid, suurendada naha elastsust ja kõrvaldada kortsud. Menetlus stimuleerib kollageeni ja elastiini moodustumist manustamispunktides.

Tehniline külg Küsimus

, et viia läbi nite tõstes korrektsiooni vajavatel kohtades, on nahale loodud täiendav haridus ja see on toodud niit - näiteks alumise lõualuu, lõua, põse, otsaesiste, tuharate või kõht. Teema saab kasutada absoluutselt kõik kehaosad, kui soovite oma kuju parandada. Materjali kasutuselevõtmisel tekib põletikuline protsess, mille jooksul rakkude stimuleerimine, intercellaarne maatriks, dermis, mille tulemuseks on täiendav raamistik. Kõik see tugevdab kiudstruktuure ja suurendab naha elastsust.

Treredlifting on viimane sõna kosmeetika. Tänu näo peapuhkus võib maisonites saavutada ovaalse olulist kohandamist, vabaneda kortsudest. Seda kasutatakse siiski seoses keha teiste osadega. See tõstmine leiutati Koreas, kuid täna on see populaarsuse tipp kogu maailmas.

Selle protseduuri läbimiseks võtke ühendust meie uue nahakliini kliinikuga Peterburis. Maisoonide mitteoperatiivse meetodi puhul iseloomustab mitmeid vastunäidustusi, mis esinevad enamiku kirurgiliste sekkumiste puhul. Neid tuleks ravida äärmiselt tähelepanelikult, sest tulemus sõltub sellest - mida rääkida tervisest.

Kohalikud vastunäidustused

Kosmeetikud hoiatavad kahel juhul, kui naha seisund ei anna MEZZONI-d eraldi piirkondades.

Ühised vastunäidustused

See rida langeb kokku kontuuride plastide läbiviimise keeldudega. Täpselt nädal enne määratud menetlust, mis tahes anticoagulantide tuleb peatada, kui selline viidi läbi. Lisaks tuleb välistada atsetüülsalitsüülhappe valmistamine.

    21 päeva jooksul pärast lõime paigaldamist ei saa sa vannid külastada, saunad, kuuma vannid, olla solaariumis. Üldiselt on vaja välistada kõrge temperatuuri mõju.
   • nädalas ei ole vaja mitte kasutada alkohoolseid jooke.
   • kaks kuud on keelatud näo massaaži teha.

   Bans pärast protseduuri

   Ärge muretsege, kui olete "riski rühmas", sest kõik vastunäidustused ei välista täielikult võimalust, et mezzaniinide tõstmine tõstes. On ka selliseid haruldasi haigusi, mida ei ole eespool mainitud, kuid need on seotud vastunäidustustega. Konsulteerimine arstiga igal juhul on vajalik - võtke ühendust uue nahakliini kosmeetilistega.

   Artikli autor: Custor Arst, kliiniku juhtiv spetsialist. Doktor dermatovenääre, kosmetioloog, laser moderaator

   Millised komplikatsioonid on pärast nite tõstmise ja nendega toime tulla, teada saada Igor Glyaev, plastist kirurg. , treener APTOSi meetodite abil.

   Nitee tõstmine, mis muutub üha populaarsemaks igal aastal, peamiselt valida tõttu lühikese perioodi rehabilitatsiooni ja minimaalne arv kõrvaltoimeid. Kuid nagu igasuguse, isegi minimaalselt invasiivse meetodi puhul, juhtub tüsistused. Milline? Kuidas nendega toime tulla? Ma saan teada Igor Glyaev, plastist kirurg, .. , treener APTOSi meetodite abil.

   Ajutised nähtused

   Ilu, nagu te teate, nõuab ohvreid. Niinimetatud ajutised nähud kaasas kõige esteetiliste sekkumiste - riistvara tehnikaid ja kontuuri plastist ja mesoteraapia. Enamikul juhtudel ei nõua nad arsti osalemist ja ise möödudes aja jooksul. Nende hulka kuuluvad:

   Ekchimoz (Bruises) ja väikese hematoomid

   Alates õue teostamisest töötab arst pimesi, see võib kahjustada väikseid laevu. Hematoomiga ravi tõenäosus suureneb haigustega, millega kaasneb hüpokoagulatsioon (vähenenud vere koagulatsioon), mis viib menstruatsiooni ajal või eelõhtul.

   Mida teha: lihtsalt omandada kannatlikkust. Kümme päeva hiljem ei esine verevalumitest jälgi. Eriti kannatamatu kiirendada paranemise protsessi aitab spetsiaalseid geelid ja salvid, riistvara rehabilitatsiooni protseduurid.

   Edeem

   Kas keha loomulik reaktsioon vigastuste eest. Veelgi enam, nith tõstes, nägu erinevates osades saab püstitada erinevalt. Suuremal määral on täispuhutud patsiendid kalduvad paisuma.

   Mida teha: Sõltuvalt teede tüübist ja "Extensity" tüübist kaovad turse protseduurid kümne või 14 päeva jooksul praktiliselt. Mõnel juhul aitab kiirendada narkootikumide ja riistvara tehnikate paranemisprotsessi.

   Nahajuhtumid

   Väikesed nahareguleerimised on tagajärjel kudede liikumise tõttu vektorite vektorite (pinge), raske hüperkorrektsioon, ebaühtlane jaotus kudede keermes. Samuti esineb onimoguti sees ja nõela kiipide kohtades.

   Mida teha: Enamikul juhtudel kaovad eeskirjade eiramised seitsme kümne päeva jooksul. Kui see ei juhtu, on kõige parem pöörduda arstiga.

   Tuleb meeles pidada, et tagajärjed võivad olla ettearvamatud. Sealhulgas erinevate tüsistuste ilming:

   Selleks, et maksimeerida ennast järgnevatest probleemidest, on soovitatav kohaldada ainult spetsialistidele. "Ilu kliinikus" pakuvad eksperdid kaasaegseid õrnate noorendamise meetodeid.

   Ettevaatusabinõud pärast protseduuri möödumist

   Protseduuri ebasoodne tulemus võib põhjustada inimese suuremat deformatsiooni, loomuliku välimuse välimust. Juhul kui pärast rehabilitatsiooniperioodi lõppu, peaksid ebameeldivad ilmingud, turse, valu, mitte läbima kosmeetikaga ühendust võtma. Soovitatav on pärast näo ja keha põhjalikku hooldust läbi viia sellise ohutu kosmeetika, näiteks puhastatud vee, spetsiaalsete tooniliste, vedelike, geelide abil.

   Esimese paari päeva jooksul pärast protseduuri kasutamist kasutatakse selliseid vahendeid vesinikperoksiidina, krüseksidiinil pühkides punktsioonide punkte. Taaskasutamisprotsessis on oluline teatud toitumis- ja hügieenireeglite piirangute järgimine. Te ei tohiks kasutada soola, teravaid ja suitsutatud toitu, kuuma roogasid, alkohoolseid jooke ja kohvi. Kaks esimest nädalat ei aktsepteerita kümblustünn, dušš. Sa peaksid keelduma vanni külastamisest.

   Ohutusmeetmed pärast mezones'i installimist

   Vanuse muutused, mida varem või hiljem mõjutavad iga naist. Aga mitte iga naine on valmis nendega panna. Mõningaid füüsilisi puudusi meie näitaja omandatud aastate jooksul, saame vältida kõige radikaalsemate meetodite abil. Rindkere rindkere või madala atraktiivse tuharad, kõhupiirkond - kõik see võib kergesti kõrvaldada korrigeeriva aluspesu.

   Meie nägu kannatab kõige halastamatu aega. Kahekordne lõug, rippuvad silmalaud, selgelt eristatavad nasolabial voldid - kõik see, Alas, ei varja ja ei varja teistelt. Ja sellised muutused nende välimuses ei ole rahul, kuid nad püüavad neist vabaneda ja naasevad noorte ja noorte neitsi välimuse, nad olid 5 aastat tagasi. See on arusaadav, sest sa ei taha midagi vanaks kasvada. Ja kui sa oled ikka veel noor, ja nägu räägib vastupidist, siis on aeg mõelda noorendamise meetoditele.

   kaasaegsed kosmeetikatehnoloogiad

   Esteetilise meditsiini ja kosmeetika valdkonna spetsialistid uute noorendamise vahendite otsimisel üllatavad pidevalt regulaarselt uuendusi naistele, kes soovivad noori säilitada või taastada.

   Ja üks nendest uuendustest näo lifti jaoks mezzani igavese ilu jaoks. Tasub tegeleda, miks tänapäeva naised sellise entusiasmiga hakkas proovima oma maagilisi niidid ja nad on tõesti tõhusad ja head? Vastused nendele küsimustele aitab anda tõelisi kogemusi patsientide, nende fotode enne ja pärast ". Ja muidugi, kes ei ole arstid ise, tänu arsti järeldustele ja igapäevase praktika, suudavad anda kõige ammendavamat vastust Mis on Mezzani?

   Mis on tradlifting?

   Trejdlifting - see on mitte-operatiivsed sukamehed nägu mezzanines või nagu kosmeetika seda nimetatakse seda protseduuri - tugevdamine, kui niidid loovad teatud saagiraami isiku jaoks, kõrvaldades seeläbi vanuse- Seotud petta kuded, mis tulenevad vähendatud tugevuse nahast. Tugevdatud niidid on valmistatud bioloogilistest materjalidest, mis on kergesti imenduvad ja sobivad inimese kudedega.

   Miks see kõik algus?

   Paljud naised on juba ammu tuttavad prefiks "Meso" - mesoteraapiaga, näiteks. Aga mis on nägu "Mezzaniti", enamik venelasi saab kuulda osaliselt ainult patsientide, naiste ajakirjade artiklite ülevaadete põhjal ja isegi kõigi tuttavate lugude kohta. Allikad ei ole kõige usaldusväärsemad, nõustuvad? Ja see jääb ainult ära arvata, mida nad tegelikult esindavad Mezzani.

   Avasta Korea kirurgide-leiutajate saladus: niit ise on 100% polüdiokanoon. Majandussüsteem koosneb:

   Maksimaalne nõelad ja niidid 0,3 mm. Lõngad toodetakse erinevates pikkuses ja paksuses, mis võimaldab teil reguleerida keha erinevaid osi.

   Selle protseduuri eripära on see, et tradlifing ei tõmba koe. Klassikalised mezzanlased ei ole nöörituste ja sisestatud nahaaluse rasvakihi kujul võrgu. Õhuke nõelad libistavad naha alla, minimaalselt kahjulik kangast. Tagasipööratud nõel eraldatakse niit juhtmest ja jääb naha alla 180-210 päeva. Patsiendid, kes on juba selle protseduuri ise proovinud, reageerivad mezzaniinidest, mida protsess üldiselt ei ole eriti valus.

   Pärast pool aastat imenduvad naha all olevad niidid, vee ja süsinikdioksiidi keerates. Aga ajal kui maisonded oli teie nägu, see toidab uus kollageeni kiud, mis omakorda moodustavad tugiraami nahale. Pärast lõime kaob, moodustunud raam hoiab vormi veel 2 aastat.

   on maisondeeritud Maison kaitse inimese jaoks?

   Eesmärk: peenete jäljede kortsude raamimine ja stabiliseerimine näo, kaela ja keha peatöökese naha tugevdamine ja ennetamine.

   2. Subhermani tugevdamine ja tõstmine. Rakenda APTOS litelift rida. Visage niidid on kõige populaarsem selles reas.

   Korrigeerimisvööndid: kulmud (pehme tõstmine), nahast nägu ja kael, kõht, puusa ja käe sisepind, kaelus, põlve piirkond (tugevdamine ja tõstmine) jne

   Eesmärk: Polotsoosi korrigeerimine pehmete kudede 1-2 kraadi, mis vastab vanuserühma 25-40 aastat (sõltuvalt naha geneetilistest andmetest).

   3. Püsivara tõstetehnikate, milles nõelad sees ja nõelad moodustavad 1 või 2 fikseerimispunkti. APTOS on kerge lift Nidle 2G ja kerge tõstuk TRED 2G liin.

   Korrigeerimisvööndid: Bryli, Nasolabiaalsed voldid, kortsunud kortsud (roostud, kulutavad kortsud), näo korrigeerimist, teise lõua korrigeerimist, kulmude korrigeerimist, asümmeetriat pärast paketti või insulti anatoomilist asümmeetrit.

   Eesmärk: PLOZ PLOZ korrigeerimine pehmete kudede 2 kraadi. Mõnikord kasutatakse alternatiivina plastilisele kirurgiale 3 kraadi juures, kuid tulemuse tulemusena prognoos on mõõdukas (ainult niidid ei piisa, on vaja täiendavaid riist- ja süstimisprotseduure).

   4. Ustava aktiivsete tsoonide tugevdamine. Öösed spiraalid kasutatakse. Suu pindala on aktiivne dünaamiline tsoon ja selle korrigeerimiseks kasutatavad niidid peavad harmooniliselt sobima näo väljendusega.

   ei ole avalik pakkumine. On vastunäidustused. Enne kasutamist on vaja spetsialisti.

   Teemade valik

   Kas kõik teavad, et nägu massaaž on kasulik mitte ainult naha noorendamiseks, vaid ka jõuab ka võimas tõstmise (tõmmates) mõju lihastele.

   Mis tahes meie maailma keha suhtes gravitatsiooniline mõju. Siiski mäletan õuna, mis lööb Newtoni pea? See on meie lihased aja jooksul nagu küünla vaha, ronige alla ja moodustavad kortsud. Ja siin aitab plastmassaaž.

   Jah, kummaline piisavalt näomassaaž, mis kõrvaldab kortsud, tõstab huulte ja silmade langetatud nurki, kõrvaldab turse jne. Massaaži terapeut soojendab, toonid ja, see võib öelda, kiiged eeslihased ja tugevdab neid. Tavaline, igapäevaelus ei aita midagi sellist tõhusat mõju näole, mis saavutatakse massaažiga.

   Rohkem kui see, kosmeetikas on nn skulptuurne massaaž. Ja see on väga tõhus kortsude vahend. Soojendada, silumine ja toonimine üks lihasrühm, kosmeetik massöör, püüab naha tõmbamist ühes kohas, kortsude silumiseks teises. Spetsialisti abiga sarja (kursused) massaaži saavutatakse sama mõju, mis saavutatakse Niftemenetlus.

   Muidugi võib massaaži kursuste seeria hind väljuda rohkem kaalu kui mitmete mezzaniinide insert. Teatavatel tingimustel ei oodata siiski kohest mõju, vaid järk-järgult jõuda, soovitavad kosmeetikud, et isiku skulptuurne massaaž.

   Millises vanuses on parem skulptuurne massaaž?

   Kas teil on hea spetsialist, saate alustada 25-aastast. Varasema vanuse tõttu ei ole näomassaaž ratsionaalne (välja arvatud eradisaatorid, näiteks neuriit näod). Tuleb mõista erinevust, mis võiks olla massaaž. Noor tüdruk, ilma probleemideta, kõige tõenäolisemalt teha kerge massaaži nägu, toonides kogu rühma näolihaseid ja stimuleerides verevoolu dermis. Kuid vanuses daam töötab kosmeetika massager kindlasti konkreetse probleemi jaoks. Näiteks tehke massaaž teise lõua silumiseks.

   Näidustused skulptuurse massaaž

   Kortsud ("hane käpad", silmade ja suu nurgad) - nägu massaaž kõrvaldab kortsud ja ütlevad 40-aastase naisega teise nooruse.

   Voldid (nasolabiaalne, kahekordne lõug jne) - plastmassaaž tõmbab nahka, toonid lihaseid ja eemaldab voldid.

   Highways, laiendatud poorid, hämaras värv, näo halvasti väljendunud kontuur - kõik need ülesanded kohandavad ka salongi spetsialisti skulptuurset massaaži. Menetlus näitab üllatavat efektiivsust kõrvaldab turse, kitsendab poorid, eemaldab ekstra nahaalune rasva näol ja seeläbi annab selge kontuuride nägu, muudab naha pehmemaks, õrn, tagastab loomuliku värvi.

   Skulptuurse massaaži vastunäidustused

   Näomassaaž kortsudest saab teha paljude pärast 50 aastat, kuid kosmeetikud ei soovita seda teha pärast rakendamist pärast Maison. Näo massaaži tõttu võivad niidi mõju läbida looduslike tingimuste kõige kiiremini, kuid see tuleb mõista, et kõik on äärmiselt individuaalselt. Näiteks kosmeetik, teades niidi toimet, massaažes need piirkonnad, mis aitavad niididel isegi nägu paremini tõmmata.

   Sculptural massaaž on parem teha kodus või kabiinis?

   Nii et me nõuame asjaolu, et kortsude nägu massaaž on kõige paremini tehtud kabiinis. Alati nõustada spetsialisti ja ütle talle kõikidest protseduuridest, mida olete läbinud. See aitab vältida negatiivseid tagajärgi.

   Kui lõng langes, säästab nahk selles kohas. Korrigeerimiseks on vaja viidata kosmeetikale. Mõnikord on piisavalt valguse kohaliku massaaži teistel juhtudel uue lõime.

   Pindade eiramisi võib täheldada lõnga sobimatu kasutuselevõtuga, kui see asub erinevatel sügavustel, on naha all asuvad kohad. See sõltub kosmeetiku oskustest, nii et peate valima kogenud spetsialiste. Aja jooksul areneb selle kollageen nahas, see tõmbab kangad ühtlasemalt ja loomulikult.

   Nii et nad ei liigu installitud kohast, see on vajalik näo alapiirkondadele, vältides termilisi protseduure, sporti. Käte hoolikalt pesta nii, et mitte provotseerida kanga põletikku punktuuride kohtades.

   Kogrid - Korea niidid, kudedes halvenenud. APTOS on vene versioon, seal on need, mis lagunevad aja jooksul ja jäävad igaveseks. Seetõttu on APTOSi lõimede valik suurem. Oma abiga saate teha korrektsiooni mitte ainult esialgse, vaid ka väljendatud naha tegematajätmise eest.

Viimatie

Miks sa vajad massaaži pärast insuldi nevrohelp. NFO.

Loe rohkem

Mul on tugev artriit, mis annab palju ebameeldivaid tunnei. I ägenemise perioodidel ei saa ma tööle minna. Üks sõber soovitas teha massaaži valu eemaldamiseks. Minu küsimus ei ole kahjulik ja kuidas selline massaaž küsida lugejalt. Vastused dozechant Zoya Nikolaevna Melnitskaya.

Loe rohkem

Muidugi massaaž artroosis. Koolitus. Moskva asendusmeksuse MOSCOW instituudi parimad õpetajad MIVM.

Loe rohkem

Best BioreVilansization pärast 40 aastat Moskva kliinikus Lantan

Loe rohkem

Mis siis, kui põlve valus muretsevad põlve valu, kui paindumine ja laiendamine pärast jooksmist või kükitamist, võtke ühendust oma uuendusliku meditsiinikeskuse poole, võtke ühendust oma uuendusliku meditsiinikeskusega Meie hinnad põlveravi jaoks Teil on meeldivalt üllatunud soodushinnaga 25 esimese vastuvõtmise päeval.

Loe rohkem

Moskva traumatoloogia osakond teeb Vene Teaduste Akadeemia keskpank ettepaneku läbi viia luu tsüstide, idiopaatilise aseptilise nekroosi ravi. Interneti kaudu salvestamine või 8 499 4004733

Loe rohkem

Hydromassage Medisana WBB suu vann, valge 279936 Omanikud kommentaare veebilehel Internetmagazine Sitilink. Kohaletoimetamine linna Moskvas.

Loe rohkem

Külastajate ülevaated Olympiapermi kohta, SportComplex, World Street, d. 41 arvamused ja hinnangud reaalsetest inimestest Biglionis. Kõik kommentaarid ettevõtete ja teenuste kohta ühel kohas

Loe rohkem

Lihasvalu, külm ja küpsetusaeg Nõukogude sport puhkes, millistel juhtudel ei mängi sporti paremini kui teha.

Loe rohkem

Top

Osta Johnsons Baby Oil 200ml, hind 348 hõõruda Moskvas

Laste kosmeetika Johnsons beebi parim hind iga päev Eva. A-aktsiad 113 Tasuta kohaletoimetamine Ukrainas Boonuses Mosaicis

Aplikaatorid Lyapko koos diabeediga

Osta Giabeetilise jala jaoks massager, naaseb tundlikkust, leevendab kasvajat, parandab lümfotoki

BUZ meditsiiniseadmes seitsestaval, cherepovets

Kust osta kaela osteokondroosi laadimist, osta emakakaela osteokondroosi laadimise hulgimüügiravi, osta kaela varude töötlemisega osteokondroosi laadimine

Kuidas vabaneda tselluliidist

Aeg valmistada keha hooaja ujumistrikoo palju rohkem .. Loe vihjeid nutritioloog ja kosmeetikut, kuidas vabaneda tselluliidist.

Söötmise ja segude toitmise eeskirjad.

Pärast rindade laienemist saate lapse kaasata ametlikule veebilehele. Sisukord. Mis on pärast rindade suurendamist, saate lapse efekti rakendusest toita

Natural Sponge Babyline pesemiseks ja massaaž Aloe Vera ekstraktiga Osta Moskvas ja Venemaa laste maailmas, hind, foto

Salvestage laste neoatoloogile Moskva varajase diagnoosimise haiguste, professionaalse abi oma hoiatuses Medsi kliinikus

Vanni valimine hüdromassaažiga või mullivanniga

Ainult ausad ülevaated Triton Bath Emma 150 Kokku Real klientide ülevaated 30. Uuri välja kõik eelised ja puudusi Triton Emma 150 kohe

Kas tselluliidivastane massaaž aitab kaalust alla võtta

Slimming Center Moskva kliinikus Dr. Lidia Ionova. Me töötame alates 2002. aastast. Kogenud arstide toitumisspetsialistid. Autori kaalulangus tehnikat. Registreeri

Kuidas kasutada salendav vöö

Mis manuaalse massagers keha on tüübid, aitavad valida parim. Võrdlev ülevaade keha massagers fotosid ja videoid.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.