Noh, kõige tähtsam on noor ilus nägu, tervislik selja ja kuningliku kehahoiakuga lihtsate harjutuste ja tõhusate iseseeria tehnikate abil vaid 21 päeva jooksul. Maraton on ainulaadne keeruline lihtne ja tõhusad harjutused ja tehnikaid, mis on ette nähtud keha parandamiseks, loomuliku noorendamise protsesside käivitamine, lihaste spastilise kütte ja eemaldamise märk

Sensatsiooniline maratonid, võib-olla kõige edukamad ja suured ilu Bloggeri runlet, kes 9-aastaseks usaldavad oma ilu ja tervist 6.000 000+ inimest. Ainult 2020. aastal rohkem kui 80 000 meie abonentidest Venemaalt ja SRÜ riigid osales maratonid. Ja igal aastal suureneb osalejate arv ainult!

Näo naha nahale on alati olnud heas seisukorras ja tal oli tervislik värv, mitte, nagu küpsetatud õun, on üks võimalus. Ainult 5 minutit päevas ja tulemus ei muuda ennast kaua ootama.

See on pea aponeuros massaaž

Hiljuti, paljud vestlused selle ümber. Kas olete juba kuulnud? Kui mitte, siis me ütleme teile nüüd, mis see on ja miks seda teha. Me ei süvendada palju anatoomias, ütleme lihtsalt peamist ja nii, et kõik oleks kõigile selge. Snacp's Aponeurosis on meie pea nn kõõlus kiiver.

Ideaalis peaks see olema mobiilne. Vanusega ja vale asendi tõttu võib see kiiver kolju "kinni", mis mõjutab näo värvi, kuna vereringe ja lümfooti häiritakse. Kui te ei sisalda meie kiivrit heas seisukorras - see "jookseb" koos meie nägu. Emiraadid ilmuvad otsaesise piirkonnas ja seega silmalau näljane ja üldine naissoost turse. Nad ilmuvad ka brallid ja nägu, tulemusena "ujub alla". See kõik kindlasti lisab meile väliselt ja lisaks halvasti mõjutab tervist üldiselt.

Mida teha ja kuidas seda peatada? Ilma paanikata! Vaid 5 minutit päevas ja teie kõõluse kiiver on alati normaalne! Nii et nägu puudutab! Kõik, mida pead tegema, on hoolikalt ja Ettevaatlikult kerkima ennast. Alusta otsaesist. Käivitage käed oma juustes ja kõndige sõrmede üle oma peaga. Liikumised peaksid olema käegakatsutavad. Kuid ei põhjustanud valu.

Kui valgus massaaž on valmistatud - võtke ennast juuksed ja alustage kergelt tõmmata ja tehke vibreerivat liikumist. Sa pead tundma, et kiiver liigub seal ja siin. Ja kui te mõistate, et ta on peaga kinni jäänud, siis ärge heidutage. Väikesed jõupingutused ja mõne aja pärast läheb kõik tagasi normaalseks. Niisiis, ahela ahela läbida kogu mu peas, otsaesist pea tagasi. Ära unusta ajaline tsoon.

Selle tulemusena sellise toonilise massaaži, saad tervete jume ja pingutada nahka, parandada juuste kasvu, energia kogu päeva, hea tuju, vabaneda kortsud ülemise kolmandiku näo ülemises kolmandikus , vananemise aeglustamine ja turse vähendamine. Tehke igal ajal massaaž 1-2 korda päevas. Hommikul, õhtul, saate ühendada duši vastuvõtmisega, et mitte aega raisata.

Suure pindala juuste katte all on kõõluse kiiver või nn varajane aponeuroos.

Aponeuroosi olek ja kogu hõivatuse lihaste osakaal mängib ühte noorendamise põhilistest rollidest

Plus, pidevalt pisut, surume frontal-ocalfi lihaste poldi kõhu kõhu aponeurosis edasi, seega hakkab ta sõna otseses mõttes töötama lihase eesmise kõhuga.

Peaosa, omakorda vähenevad omakorda isikule, deformeerub selle piirkonna normaalse vereringe, lümfototoksi ja toitumise häirivaks.

Frontal ja ajalised lihased on külgnevad kõõluse slaidiga, olles spioonide seisundis, ainult süvendades seda protsessi, kiivrit tegelikult "jookseb" esipaneeli nihutades näo lihaseid keskele, eelkõige kulmude langetamisega.

Viimatie

Jaapani massaaž Zoganasha otsmik, silma, nasolabiaalsetest voldidest. Asahuah massaaž või zogan tõlgitud tähendab näo loomist.

Loe rohkem

Nägu massaaž Asahi Arvustused, reeglid, probleemid, lahendused massaaži nõuandete reeglitele ja kogenud tuhandete venekeelsete naiste kogemustele liitusid praktikute armee noorendava Jaapani nägu massaažiga Asahi Zogan, tänu hariduslikule Video Ur Okam Yukuko Tanaka Yukuko Tanaka.

Loe rohkem

3, 5, 7 või 10 kogu keha massaaži istungid koos nahaaluse kiudude sügava uuringuga ja shaneroonse tsooni pakkimise lihastega Asahi ilusalongis. Põhjalik tselluliidi rünnaku soodustus kuni 91 Moskva Duppon

Loe rohkem

Asahuah Massaaž See on siis, kui me püüame tõde, et ilu nõuab ohvreid, kõik artiklid on kirjutatud massaaži teemale ja on huvitav tutvuda

Loe rohkem

Kust Osta Funktsioonisekraadi elektrone naha tonet, osta hulgimüügi seerum näo tasandiks nahast, osta stock seerum näo tasandil

Loe rohkem

Kust osta näo noorendamist Jaapani massaaži, osta hulgimüügi nägu noorendamine Jaapani massaaž, osta Laos noorendamine Jaapani massaaž

Loe rohkem

Asahi Simbun Yap. , tähed. Asahi Shimbun National Jaapani ajaleht. Ajaleht hakkas Asahi välja andma

Loe rohkem

Nägu massaaži mon spaa salongis taskukohase hinnaga Minskis. Osta sertifikaadid enda jaoks ja kingitus Daroositeenuse saidil

Loe rohkem

Mul on kaua aega tagasi Jaapani nägu kosmeetika fänn, ma tõesti meeldib Jaapani lähenemine ilule, et pedantry, millega nad sobivad kõike. Nende täpsus, hooldus, ausus. Seetõttu õppides sellise massaaži, ma võitlen selle väga huvitatud ja hakkas otsima teavet.

Loe rohkem

Top

Assaha Asahi video vene keeles

Kust osta massaaži Yukuko Tanaka näo noorendamiseks Video, osta hulgimüük Massaaž Yukuko Tanaka jaoks Näo noorendamine Video, Osta Tegevus Massaaž Yukuko Tanaka jaoks Face Roovetion Video

Tselluliidivastane massaaž pankadega kaalulanguse perekondliku kliiniku toetus Jekaterinburg

Plus moosi massaaž kaalukaotuse jaoks asjaolu, et ta normaliseerib aktiivsuse lümfisüsteemi. See kabiinis tehtud massaaž erineb kodust. Kapten ei keetiliselt keetiliselt sõita purk nahale. See juhib rangelt piki lümfisoole joont ja pärast iga protseduuri näete, kui palju tarbetu vedeliku kehast väljub.

Hinnad massaaži rockpodsi pankadega võrgus ZMRT kliinikud

Me räägime massaaži eelistest pärast harjutusi ja koolitust. Spordikeskuse Premiersport blogi

Röstitud massaaž käsiraamat Moskva Romanovi Wellness Center.

Esiteks tutvuge massaaži purkide ja nende eeliste kasutamise põhialusega.

www. Intiantiline. D-kvaliteet mõistliku hinnaga

Erootiline massaažiõli, osta Moldova, Kishcheva, Beltsy, Moldova

Kas on võimalik kaalust alla võtta vaakummassaažiga

Vaakummassaaži skeemid puusade, kõhu, tuharate ja külgede purgiga. Juhised, kuidas tselluliidi massaaži teha. Arvustused pankade ja õlide jaoks.

Hea une lõhnaained

Eeterlikud õlid osta looduslike eeterlike õlide tarne Samara ja kogu Venemaal. Tellige PethKeeco veebilehel eeterlike õlide komplekt. U madalate hindadega.

Tselluliidi tselluliidi massaaž kommentaare Kuidas teha kodus vaakumis, anti-tselluliidi massaaž

Loe 125 ülevaadet reaalsetest ostjatest masseerimispurk 25 toodet. Kuidas valida massaažipangad Vastused ajakirja medspros.ru ülevaates ja ülevaateid.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.