Spordi massaaži all tähendab massaaži manipulatsiooni ja tehnikate kombinatsiooni, mis aitab kaasa sportlase füüsilisele parandamisele, leevendab väsimust, suurendab spordi tõhusust. Massaaži kasutatakse spordijuhtumite ravis.

Massaaž sõltuvalt selle rakendamise meetodist, see on jagatud kaheks rühmaks: käsiraamat ja riistvara. Käsitsi massaaž on peamine meetod ja riistvara on täiendav. Selle peamised sordid on vibreerivad, pneumaatilised, hüdromassaaž, ultraheli.

Sport massaaž on jagatud koolituseks, taastamiseks ja esialgseks, hügieeniks (isemassaaž).

Hügieeniline massaaž on valmistatud vägede hommikul, etenduste ja koolituse vahel, kõige sagedamini isemassaaži kujul. See hõlmab lööki, sõtkumist, šokeerivat, patting, aktiivseid ja passiivseid liikumisi. Hoitakse iga päev.

Koolitusmassaaž on koolitusprotsessi lahutamatu osa, seda saab seostada spordikoolituse vahenditega. See lülitub sportlase treeningukava sisse koos koormuse, elektrirežiimi, puhkuse jms abil

Recovery massaaž rakendatakse pärast spordi koormusi maksimaalse kiire taastamise funktsioone keha ja spordi tõhusust.

Esialgne massaaž toimub vahetult enne võistlust või koolitust, et aidata sportlast suurendada keha ja sporditulemuse funktsionaalsust. Sõltuvalt ülesannetest on selline massaaž jagatud soojenduseks, massaažiks preseri riikides (toonik, rahustav), soojenemine.

Massaaž rexari riikides kasutatakse sportlase eelkomplekti parandamiseks: apaatia alustamisel kasutatakse toonilist massaaži, et saada sportlase sellest olekust. Rahustav massaaž kasutatakse ergutamise vähendamiseks enne algust.

Soojendava massaaži kasutatakse a sportlase keha keha või üksikute osade jahutamisel treeningutes ja avatud õhus või külmades ruumides tehtud võistlustel. Massaaž aitab suurendada kehatemperatuuri, lihaseid ja kimbud on muutumas Rohkem elastsemat ja vastupidavamat vigastusi.

Spordikasumite tegemisel kasutatakse klassikalise massaaži peamisi tehnikaid: paagutamine, hõõrumine, sõtkamine, pigistus, mõjud, vibratsioonid, passiivsed ja aktiivsed liikumised.

Rubbing - sirged sõrmede padjad, koormamata ja koormuseta, ringikujuline ilma koormuseta ja koormuseta, padjad ja pöidlad, õied, spiraal, kammikujuline.

Paljud vanemad on mures oma väikeste laste massaaži rakendamise pärast väikestes lastes, kes ei suuda iseseisvalt uurida ja ise massaažitehnikaid uurida. Loomulikult saavad selliste väikelaste vanemad teha neid massaaži ise, kuid samal ajal peaksid nad eriti rangelt jälgima kõiki massaažireegleid. Kui massaaž on vajalik terapeutilistel eesmärkidel, vajate oma arstiga kohustuslikku nõu. Tehnikad ja kogumassaaži järjestus on sarnane isemassaaži vastuvõtmise ja järjestusega.

Viimatie

Sait Ozbuz Tambov Oftalmoloogiline kliiniline haigla

Loe rohkem

Iqoone vaakummassaažiprotseduuride maksumus Moskvas isikule ja kehale. Seda tüüpi massaaži hästi eemaldab nahaaluse rasva, tselluliidi ja aitab reguleerida joonist.

Loe rohkem

Meetodid naha elastsuse ja elastsuse säilitamise meetodid ilma kirurgilise sekkumiseta

Loe rohkem

Tengrinews. z Massaaži imikud. Millised on tüsistused ja vastunäidustused 4. juunil 2019, 1917 Loe lähemalt uudiseid ja üritusi kohapeal.

Loe rohkem

Massaaž tool USA Medica Cardio Yus Medica Cardio Soodne hind Tasuta Komplekt Garantii Tasuta kohaletoimetamine Peterburgburgis

Loe rohkem

Pakume külastajatele erinevaid teenuseid meie ilusalongi külastajatele. Solaarium, juuksur, maniküüri hall Meie spetsialistid on Khabarovskis parimad.

Loe rohkem

Voldbrogeense peavalu sümptom, mis eemaldatakse meie kogenud manuaalterapeutide kompleksiga

Loe rohkem

Top

Postpartum Swaddling

Omadusjärgne massaaž Moskva Beskudnikovos São. Meeste ja naiste jaoks. Arst meditsiiniteed. Professionaalsed seadmed

Kuidas eemaldada kõht pärast tarnimist

Paljud naised silmitsi pärast sünnitust probleemiga vastik kõht. Isegi kui raseduse ajal ja puudub ülekaaluline mass, maos, lisaks venitatud lihastele, on rasva stupor, mis kujutab oluliselt kuju.

Massöör

Kuidas valida hea günekoloogi. Nais-arst. Peterburi parimad günekoloogid. Peterburi parimad günekoloogid.

Masseurs Moskvas, vastuvõtt 250 rubla, online-salvestus, hinnang, Alldoki ülevaated

Väljumise tellimiseks otsin Moskvas hea massaaži terapeut, kus väljute professionaalse Masseuri kodule 2000 rubla Dr. SPA

SOOVITAGE MASSEUR MOSCOW 25 Soovitused BabyBlog.ru kohta

Hello, ma otsin head massaaži terapeut Moskvas, ainult käsitsi massaaž on huvitatud, on soovitav, et hind ei ületa 1000 rubla nüüd ma läbida käigus Lipolyokov, X

Juhtumi massaaži edendamine Instagramis Dnipro.

Kuidas edendada massaaži Instagramis Edukas juhtumi puhul sihipärase reklaami puhul massaažikabinetile 2,5 ühe rakenduse kohta.

UTP Mis see on ja kuidas teha unikaalne kaubanduspakkumine IM

Kutsume teid tutvuma kapteni maniküüri Natalia maniküüri kattega Gellack rubla.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.