Top massaažikursused - reiting, aadressid ja telefoninumbreid

Laadi alla laadida või printida jätkamise allalaadimise või printimise jätkamiseks

 • koos hingamisega;
 • valuga;
 • krooniliste haigustega;
 • keha üldseisundiga; <
 • taastamine pärast insulti;
 • ja paljud teised.

Vajalik on tuntud pikka aega. Ida-riigid kehtivad selle 20 sajandi lahendamiseks erinevate probleemide lahendamiseks:

 • artriit;
 • osteokondroos;
 • ärrituvus;
 • pinge;
 • nõrk immuunsus; <
 • neuralgia;
 • bronhiit;
 • tsüstiit;
 • ülekaaluline.

Paljude aastate jooksul oli see paranemise kunst teada ainult veidi pühendunud. Hiinas kasutati seda inimese tervise ja vaimse seisundi vastu võitlemiseks üks kõige usaldusväärsemaid ja parimaid viise. See kunst tuli meile üsna hiljuti, olles saanud kõige meeldivam nimi: nõelravi. ALMATY Täna pakuvad teile tõelisi uuringuid.

Uskuge mind, see ei ole nii hirmutav, sest see võib tunduda. Selle meistri käes ei põhjusta õhukesed nõelad ebamugavust. Saate veenduda endale.

Meie Niesrapy ja insuldi keskus Almatõga aitab teil seda. Kui teil tekib peavalu, te regulaarselt teha liigeseid või tahad lihtsalt tõsta oma tooni, nõelravi täpselt seda, mida vajate.

Esiteks parandab nõelravi keha üldseisundi tervikuna. Siiski saab eristada mitmeid haigusi, milles eelistatud ravimeetod on nõelravi. Almatõ on valmis andma teile kõrgekvaliteedilise spetsialisti, kes aitavad teil selliste abivahendite töötlemisel:

Neid ja teisi haigusi võib ravida või oluliselt nõrgenenud nende ilminguga nõelaga nõelateravi abil. Selline lähenemine ravile võimaldab teha ilma ravimid. Kui kasutate ka üsna traditsioonilisi ravimeetodeid, suurendab nõelravi mitu korda kasutusele võetud preparaatide mõju.

7 klassi 2 tundi - 28000 (individuaalselt) TENGE. Massaaž kätega ja jalgadega. Sertifikaadi väljastamine. Tööhõive.

Traditsiooniline hiina meditsiin (TKM) on hiljuti üle maailma rohkem ja rohkem tunnustust ja sellega on mitmeid soovid saada teadmisi selle fenomen. Sellega seoses pakub meie ülikool kursuse, mis võimaldab saavutada TCM-i inimeste täielikuma teadmiste kolme TKM suunas: nõelravi, hiina massaaž ja mexibustion.

Nõelravi on praktika kehtestada spetsiaalsed metallist nõelad kehakoes (teatud punktides kehapinnal), et parandada tervist. Akupunktuur tõusis 2000 aastat tagasi, kuid siiski jääb saladuseks. Lõppude lõpuks ei mõista teadlased ise täielikult, kuidas see toimib. Nõelravi aktiveerib valulike kemikaalide tegevust kehas, samuti vererõhku reguleeriva kemikaalide.

Viimatie

Spordimasaaži kursused on eriti vajalikud nende jaoks, kes töötavad sportlastega,

Loe rohkem

Õppimismassaaži rühma valimine. Ajakava massaažikursustele Moskvas. Tasuta istmete kättesaadavus õppegruppide massaažis Määrake telefoni teel 79296159361.

Loe rohkem

Näo massaažikursused, uute kutsealade õppimine täiendava hariduse keskuses stiilne isiksus

Loe rohkem

Esteetilise kosmeetika põhikursus Peterburis. Väljendage kosmeetika põhisüsteemi põhiliste riistvara tehnikate. Tühista mesoteraapia, mikrokoolsemed.

Loe rohkem

Terapeutiline massaaž aitab vabaneda valu lihases ja on tugipaapade haiguste ennetamine.

Loe rohkem

Kinesio koolis on lümfikursused õpetavad rakendama kosmeetika-, tselluliidi, terviseprogrammide lümfisüsteemi äravoolu. 375447 385385 375 44 7 385 385.

Loe rohkem

Kõrghinnad arenenud koolituskursuste ja professionaalse ümberõppe jaoks. Kaugprogrammid, praegused professionaalsed teemad, Peterburi

Loe rohkem

Koolitus pehmete käsitsi tehnikate Irkutskis, rohkem kui 50 kursust Peterburi ilu koolis

Loe rohkem

Privaatreklaamid fotopea massaažiga Barnaulis massikaussidest, pea massaaži hinnad Barnaulis

Loe rohkem

Top

SPA kupongid soodushinnaga 50

SPA kupongid soodushinnaga 50

Handy Professional Esteetika Institute, Masseurs

Klassikaline kursuste massaaži põhisertifikaadi põhiseadus

Koolitus meditsiinilise massaaži ümberõppe meditsiinilise massaaž

Koolitus meditsiiniline massaaž annab kuulaja praktiliste ja teoreetiliste oskustega professionaalseks tegevuseks füsioloogiliste patoloogiate taastamise, rehabilitatsiooni ja kõrvaldamise valdkonnas. See kursus õpetab omandatud oskuste kasutamist haiguste tõhusaks vältimiseks.

Elukutse Masseuristhette 9800 UAH Odessa Training Esteetiline massaaž ilma meditsiinilise hariduseta Ilu-Ecole'i ​​akadeemias

Programm DPO ravimite osakonna ravimite osakonna kauplustes, supermarketid, bensiinijaamad ja muud kohti jaemüügi kaupade ilma meditsiinilise hariduseta. Apteekri Interneti-apteek.

ExpressManage kursused Almatõ juures hinnaga 28900TG kutseõpe Peterburi ilu kooli ECOL

Massaažikursused Tomski koolitus masssuustes. Täielik nimekiri koolitusprogrammidest ja arenenud koolitusest Tomski ärihariduse ja professionaalse ümberõppe linna eriala massaažis.

Peterburi maantee massaažikursused

Peterburi massaažikursused on rahvusvaheliste spetsialistide poolt, kes esitavad teie tähelepanu koolituse kursustele autori meetodites. Salvestage telefoni teel. 89111293398.

Kehamassaaž Almatõ Bodio'is. Z.

Wellness Massaaž Kasahstanis Vali 455 kuulutusest Flagma. Z Osta hulgi- ja jaemüük parimate hindadega. Tellige kauba ja teenuseid pärit usaldusväärse tarnijate ja poed lipulaev Kasahstan Mugavanduskogu kirjelduse, ülevaateid, fotosid, garantii.

Lapsemassaaži kursus Novosibirskis

Laste massaaž Novosibirskis odava hinnaga Ujumise Akadeemia tervisekeskuses. Uurige kõiki üksikasju telefoni teel 8 9130613797.

LPG massaaž Rostovenadonis, hinnaprotseduur meditsiini keskuses Biosider

LPG Puuduv treening Rostonanadon valib parimate hindade, reitingute ja tegelike ülevaatete magistrikraad ainult Profi. U. Record Internetis 247 magistriõppe näited töö ja ülevaateid Kõiki valdkondi oma teenuse küsimustiku üle 200 000 spetsialistide

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.