Suu massaaž ja tõrjutud. Võimalikud positsioonid - istudes toolil, pannes jala istmele või visata jala jalale; Istudes voodis, kui üks jalg on sirgendatud, teine ​​painutatud 45 kraadi nurga all {FIG. 12).

Achillovo kõõlusega masseeritakse intensiivsete tarbimis-, hõõrudes, kellad, pistikud (suurte ja allesjäänud sõrmede abil) kontsade suunas jäine lihase suunas. Iga vastuvõtt on tehtud 10-15 korda.

Kui jalg massaaž, nautige mõlema käega harjaid ja pöidlad on kogu aeg peal. Jalu sooja ainus ja tagaosa, käed liiguvad järk-järgult sõrmedelt kommuunisse osa ja sõrmedega, mis jõuvad jala (nagu soe savi). Sulatada kuni 15 korda. Selline massaaž on tugeva väsimuse korral väga tõhus (pikka kõndimine Highlandis pärast pikkade vahemaade jooksmist).

Massaaž vasika lihaste ja põlveliigendi pindala. Et istuda, oma seina tagaküljega painutada, painutage jalga põlvel 45 kraadi nurga all, kinnitas vasika lihaste käega ja alustame masseerimist massitud meetodiga kopja kopleri suunas. Seejärel tehke lihaspultback sõtkumise, sirge ja spiraalse hõõrumisega - 20 korda (joonis 3, 4).

Lõpuks minna massaaž liha kestab sääreluba, intensiivne hõõrumine peopesa, tõmmates välja sõtkumine, spiraalne hõõrumine ja lõpuks vibratsioon (joonis 5, 6).

Põlveliini regulaarne süstemaatiline massaaž suudab selle säästa põletikulistest protsessidest, jalgade kangaste tuimusst, vasika lihaste krambid suurendavad alumise jäsemete tooni.

Olles lõpetanud põlveliigese ravi massaaži abil, tuleb ühise liikuvuse säilitamiseks teha 10 painduvat ja ulatuslikku liikumist põlve.

Hip massaaž. Olukord on sama - istub sirgendatud või poolpaigaldatud (45 kraadi nurga all) jalga. Jättes mõlemad käed reide, paitus põlve suunas puusaliigese suunas. Paigaldage ühendamisega liikumiseks, vaheldumisi käsitseda puusa küljele ja tagaküljele. Pärast löömist ja kellad, tõmmake lihased sõtkumise ja spiraalse hõõrumisega (15-20 korda). Reie külje töötlemisel tuleb jalg sirgendada ja esi- ja tagaküljed on veidi painutatud (joonis 9, 10).

Üldine isetegevus

Üldise isemassaažiga massaaž kogu keha jalad peaga. Üldise isemassaaži kestus - 20-25 minutit: 8 min - alumistes jäsemetes (4 minutit iga kohta), 6 min - ülemistes jäsemetes (3 minutit iga kohta), 6 min - kehas (3 min) - rindkere ja kõhu lihastes 3 min - tagakülje jagged lihaste ja lihaste kohta).

Private isemassaaži all olev privaatse massaaž tähendab keha erilise osa isemassi, näiteks alumist või ülemisse jäsemete või rindkere piirkonda jne, eraseisev isemassaaž antakse 5 kuni 12 minutit.

Privaatne massaaž on üksikasjalikum, õhukesem betoon. Seda kasutatakse terapeutilise meetodi, samuti pärast kohaliku väsijate jne

Oleme juba öelnud, et iga tehnikat on erinev mõju massiprotsendile: nii mehaaniline kui ka füsioloogiline. Sellega seoses kasutatakse meetodeid sellises järjestuses: paiknev, pigistamine, sõtkumine (millega kaasneb šokeeriv), hõõrudes, aktiivsed ja passiivsed liikumised. Pärast seda tehakse šoki tehnikad ja ise massaaž lõpeb löögiga. Tuleb märkida, et paitab tihti vaheldumisi energilisemate tehnikatega, näiteks sõtkumise ja hõõrumisega.

Isemassiline efektiivsus sõltub sellest, kuidas õigesti aeg jagatakse kogu isemassaažile eraldatud vastuvõttude vahel. 20 minutit paiknev, šokeeriv, löökpillid, aktiivsed ja passiivsed liikumised on esile tõstetud 2 minutit, pigistamiseks ja hõõrudes - 8 min, sõtkumiseks - 10 minutit.

Self-massaaž on soovitatav mitte hiljem kui tund enne sööki või mitte varem kui tund pärast seda.

Üldine isemassaažiseanss koosneb erasektori isemassaaži tehnikatest. Ainult kehaosas vähendatakse aega ja mitmeid meetodeid vähendatakse ligikaudu poole võrra. Lisaks on üldiselt ise-massaaž, rohkem aega antakse lihastele, mis võtavad (või võtta) osalemist teatud harjutuste või mõne tööga.

Reide isemasilmsus viiakse läbi pea "alumise jäsemete" sätetes kirjeldatud sätetes. Hip-massaaži esipinnal tehakse nii.

Stroking kombineeritud - 2-3 korda. Peenestamine põiki või peopesa serva - 4-5 korda ja 2-3 paiknev. Sulamine: tavaline - 3-4 korda, kahekordne kael - 2-3 korda ja šokeeritud - 2-3 korda.

Squeezing - 3-4 korda ja 2-3 kingad. Sulamine: tavaline - 3-4 korda, kahekordne rõngas - 3-5 korda ja raputada - 2-3 korda.

Stroking - 2-3 korda, pigistades - 3-4 korda, raputamisel - 1-3 korda; Semeratsioon: tavaline - 2-3 korda, kahekordne rõngas - 3-5 korda; Shocked - 2-3 korda, kahekordne kael - 3-4 korda, pikisuunalised - 2-3 korda ja loksutatakse löögiga - 2-3 korda.

Väljaspool läbiv puusava fassaadi tinalimine toimub: sirge, spiraal, ringikujulised - pressitud rusikas ja koormatud. Iga vastuvõtt on 2-3 korda. Lõpeta massaaži eesmise pinna puusa lööki, topelt rõngas vaikus, shofging (kui teil on vaja tõsta tooni, siis nad viiakse läbi eest või teadlased) ja jälle paiknev - 2-4 korda.

põlveliigese isemasilmsus. Põlveliigese peaks olema lõdvestunud, ainult selle seisundiga saate saavutada positiivse tulemuse.

6. Alumise otsa alumise jäseme anesteesia alumise jäseme tegevuse sekkumiste läbiviimiseks peavad olema anesteseeritud kõik neli suurt närvidest. Kolm neist on reieluu, lukustatav ja välimine naha närvi reie - pärinevad nimmepiirkonna ja rahustatav

9. SACROILIACA madalamate jäsemete turvavöö struktuuri struktuur (Articulatio sacroiliaca) moodustavad ristruumi sisemised liigesed pinnad ja vaagnaluu. Sakrumis-Iliac liige viitab tasasele liigestele. Ühise harta on väga vastupidav ja

7. Alumise jäseme luu (OS Coxae) alumine osa koosneb kolme luude kolmest luudest: iliac, häbeme ja sedaanistist, mis moodustavad ristiisa (atsetabulum). Depressiooni keskel on sama nime auk. Ristiisa piirdub kõrge

5. Lekete alumise jäseme alumise jäseme liigeste struktuur lekete (liigendatud CingiLi Membrali inferige) liigeste liigeste liigeste struktuur. Arctic liigese liigend (Articulatio sacroiliaca) moodustavad ristruumi ja vaagnaluu seemneta liigeste pindade. Sahi kihi-Iliac liite viitab

Peamurud alumise jäseme kõige tõenäolisemad luumurrud on: luumurdu puusa puusaliigese, luumurd reieluu, luumurdu suur Bertovoy luu, a Väikese kai luumurre, jala jalgade murd. Hip Yerelya

ATTHEROSCLEROSE alumise jäseme ateroskleroos on haigus esineb siis, kui ochuzioni protsessi arendamist Ileal-reieluu arteris iseloomustab krooniline isheemia

Alumiste jäsemete massaaž alumises jäsemetes algab jala ja talladega, lümfis liigub eemal jäseme proksimaalsetele osakondadele, see on tingitud suunda peamise massaaži liikumise alumises otsingus. massaaž

Osteoartriidi harjutuste kompleks alumise jäseme liigeste osteoartriidi puhul1. Algse asend: Patsient peitub seljal, tema jalga on painutatud nii puusas kui ka põlveliigendis. Kahjustatud liigese paindumine ja laiendatavad liikumised viiakse läbi - vaheldumisi, esimesel

Alumine jäsemete vaatamine alumise jäseme vaatamise alumise jäsemete vaatamisele, trofiliste muutuste olemasolu naha ja mitte-südamikuga trofiliste haavandite olemasolu, tromboflebiit ilma tendentsideta ja lihvimiseta.

alumise otsa massaaž on jagatud vaagna vöö ja vaba madalamale jäsemele. Alumisse jäseme verevarustuse läbiviidud verevarustus viiakse läbi Ildi arteri süsteem. Lümfooned asuvad veresoonte käigus; Alustades jala tagaosast

Self-massaaž madalama jäsemejäsemete alumise jäsemete liigeste kahjustusega algab puusadega. Selleks peate istuma toolile, jalad painutatud või seestud põlveliigese sees, nii et nad puhkavad põrandale jälgedesse (joonis 68). IP. 68. Jalad asendis koos

massaaži alumise äärmuslike masinate massaaž

Massaaž. Alumiste jäsemete massaaži ajal järgmised meetodid: Dian-Juan-Taolya (tugev surve Juan-Tala), Dan-Cheng Fu (tugev rõhk Chen-Fu), on-FA (tugev lekkimine, sügav sõtkumine reied),

All Artrosi jala alumise finerics'i artroos Arendab jala peamise (kõrge seistes) liite piirkonnas, mis ei välista teiste liigeste lüüasaamist . Märgitakse, et seda artroosi eelneb sageli selline anatoomiline

Kui spetsialist on läbi viidud, on iseseisev massaaž kõigile kättesaadav ja koondamine, jõudu ja aega saab sõltumatult reguleerida. Täiesti kasutage kogu päeva jooksul rasvumis isemassaaži. Sellisel juhul on energia tarbimine ja rasvumise all kannatav isik aktiivselt ja järjepidev rehabilitatsiooniprotsessiga.

Sam massaaž Tehnikate valik on oluliselt väiksem kui klassikalises massaažis, mõned tsoonid ei ole kättesaadavad. Seetõttu on selle tõhususe suurendamiseks võimalik kasutada erinevaid massaažiseadmeid ja seadmeid.

Self-massaaž on soovitatav kokkupuude keha eraldi piirkondadena rakmed rasvumisega ja tselluliidi ennetamiseks, säilitades lihasete turgurad ja.

Soovitused patsiendi dewatrachi isemassaaži intensiivsuse tehnika kohta. Patsienti õpib peamised massaažitehnikad juhendaja FLLFK või massaaži terapeutide juhendamisel, seejärel menetlused omaette vastavalt institutsioonidele.

Isemassaaži tehnikate järjestust täheldatakse: Stroking - hõõrumine - sõtkumine - vibratsioon (raputamine, raputamine). Enchancering Harjutused, lihaste pingetehnoloogiad.

Keha peamised positsioonid ise massaažitehnikate jaoks on: istumine, lamades tagaküljel, pool jalutuskäigu poolel.

Alumine jäsemete massaažis istub või pool liitrit PA-põrandast. Alusta soojenemist. Soovitatav on kasutada selliseid massaažiseadmeid, mis on mugavad käes, rakendades mõõdukat jõupingutusi rasvasektsioonide ravimiseks, samas kui kudede surve peab olema piisav. Selliste seadmete näited: Roller Massager, Lunohod, Laponka, paindlik rullpulk, massaaž ja pall.

Juhul, kui on olemas korpivi töötlemise koht, mis on sama, mis tõenditega jalad või puusad, kuid neid täiendavad kultuse distaalne kude, venitades operatsioonijärgse armi, rohkem ebaviisakaid Kokkupuude maandumisrõngaga piirkonnaga, mille eesmärk on koostada kultus proteesis koormustele.

Kui see ise massaaž kõhu läbi viia, siis sel juhul on vaja lamada tagaküljel, veidi painutatud väntvõlatud jäseme (saate panna tekk või kate alla põlvili). Naharasvade voldite sõtkumist viiakse läbi ühe ja kahe käega kõhu massaažireeglite konversiooniga. Kõik massaaži liikumised tehakse vastavalt leiutiseldavatele laevadele, mööda lümfisõlmede möödumist.

Isemassaažiprotsessis teostab patsient keerdumiseks liikumisi, keha ja jäsemete lihaste pingutamist, liigutades liigeseid ja ülimaid ja jäsemeid, mis on oluline rasvunud ja the Meetme meetmed ja osteokondroosi ja liigeste artroosi ravi. Olulised elektritooted eneseteostuse toimimises aitavad kaasa vahetusoskuse stimuleerimisele. Seega kannatab rasvumine otseselt puudega inimestelt.

Viimatie

Põlvede jalgade isemassid, artikli mIVM-i Shin

Loe rohkem

Tere mõelnud pikka aega, kas see on selle postituse avaldamise väärt. Kõik sama tselluliidi probleem tundub mulle veidi isiklik. Vähesed inimesed räägivad sellest valjusti, sest ainult selle sõna mainimine põhjustab kaasaegsete tüdrukute silmis õudust. Aga veenduge, et kasutatakse rohkem kui kasutatud vahendite vääriline tulemus, otsustasin ma endale ja tooteid kõikides meie hiilguses näidata.

Loe rohkem

Kõrvad puusade moodustub naistel isegi puudumisel ülekaalu. Kuidas tegeleda tõhusate viiside tulemuste foto probleemiga.

Loe rohkem

Moldadmi massaaž on väga tõhus viis keha parandamiseks, kuid mitte alati taskukohasena. Seetõttu otsime jätkuvalt erinevaid isemassaaži tehnikaid, koos ...

Loe rohkem

Artikkel Samo massaaž käed

Loe rohkem

Cheng Mans Geng tuntud professor, kes õpetas traditsioonilist hiina meditsiini. Ta töötas välja neli isemassaaži neerude, kõhu-, sõrmede ja silmade tehnikaid. Need tehnikad aitavad kaasa siseorganite töö normaliseerimisele, takistades erinevate haiguste ja tugevdamise arengut

Loe rohkem

Artikkel räägib spordi massaaži olulisest tähendusest koolituse käigus, sest mõned võivad eeldada, et massaaž ei ole nii oluline kui treening ise. Autor kinnitab käesoleva arvamuse eksimusi. Uuringu tulemused võivad olla kasulikud professionaalsetele sportlastele ja neile, kes lihtsalt kavatsevad seda pühendada.

Loe rohkem

Me ütleme, kuidas tõhusalt massaaži väsinud lihaseid ilma abita

Loe rohkem

Top

Sportrull Tagasi USA Medi Medica osta Yamaguchi Peterburi

Aitab selja ohutult ja õigesti venitada. Läbimõõt 15 cm. Pikkus 60 cm.

Bosteriapia migreeni ja pingete peavalude raviks, võrgus spetsialistide võrgustikule medsi

Kui ta lõheneb pärast tööpäeva või kiirendasite kerget külma, kuidas tegutseda, soovitavad eksperdid infograafia poolt

Osteokondroos nimmepiirkonna sümptomite, ravi kodus

Meie kliinikus saate emakakaela osteokondroosi treeninguprogrammi võtta instruktoriga ravimite füüsilise hariduse registreerimiseks, saate võrgus või helistades 7 495 1538601. kaasaegseid seadmeid ja kogenud spetsialistid. Me ootame teid iga päev Moskvas, partizanskaya tänaval, 60

Massaaž puusaliigese video riispartroosiga

Koksarroosi töötlemine Kaasanis meditsiinikeskuste võrgustiku võrgus, telefoni teel salvestamine. 8 843 2910000.

Massaaž lamedas

Massaaži salongid, massaažiteraapia teenused Aadressid kaardil, telefoninumbrid, kohad, lahtiüksutunde, arvustused, fotod, otsige linna transpordi ja auto

Isemassi käed Velvet-nupud

Isemassiga peopesad ja sõrme käed käsitööga

Sciatilise närvi füüsilise tarbimisskeskuse põletik

Ka satunärvi põhjus, mõju, ravimeetodid. Meie telefonid Jekaterinburgis 7 967 6392953, 7 343 3465953

Shainovorneli massaaž Minskis, hinnad

Taevakeskuse emakakaela osteokondroosi arstid ravib professionaalset kaela ja õlgade massaaži. Meil on kaelamassaaž ja õlarihmad kõige taskukohase hinnaga Peterburi Helistage 7 812 9531803.

Kuidas teha ise-massaaž kaela 6 minutit video

Isemassi kaela osteokondroosiga on oluline osa patoloogia ravis. Uuri artiklit, millised eelised isemassaaž ja kuidas seda õigesti täita.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.