On aeg tutvuda pea, kaela, asukoha isemasinaga. Kui kõrgendatud arteriaalse surve all kannatav isik kulutab regulaarselt füüsilisest isikust massaaž pea spordisaali kompleksi ees, väga kiiresti paraneb tema seisund tõesti: peavalud kaovad, vererõhk väheneb märgatavalt. Isemassaaž on lihtne. Igal juhul tundub mulle, et see on palju parem kui tablettide neelamine.

Massivate liikumised peavad olema pehmed ja valgust. Kui peavalu ei muretse üsna tugevalt, toota isemassaaž piirmäär ainult kerge pinnale, mis ei liigu nahka. Kuigi ma isiklikult ei pööranud neile tingimustele mingit tähelepanu, kuid ma tegin oma kompleksi oma SAM-massaažiga mis tahes seisundis mitu korda päevas.

Isemassaaži ajal ei tohiks te hinge unustada: ärge viivitage see, ärge kallutage pea ja torso. Püüdke saavutada massformide lihaseid täielikku lõõgastust.

1. Istuge tabelist. Parempoolne painutatud ja tugineda lauale. Et tuua vasak käsi pea peale, toetades tema harja paremat kätt. Pinnale paigaldab nakalast mööda kaela ja õlaliigese (joonis fig 1). Pärast 5 lööki suurendage survet. Pöörake oma pea vastupidises suunas. Korda 7 korda. Korrake vastaspoolet.

2. Tee rotatsiooni, massaaž liikumise sõrmepadjadega samas suunas (joon. 2). Võtke nahk ei liigu. Korda 7 korda.

3. "Hair": üks käsi võitleb juukseid edasi, teine ​​on tagasi (joonis 3). Korda 7 korda. Pikkade juustega on mõistlik läbi viia sügavaid liikumisi, tungides padjadesse sügavatesse. Lühikeste juustega on lihtsam: saate kergesti hõõruda soojust väljuvad nahale.

4. Tehke massaaž liikumised silmade välisnurkadest tagaküljele tagaküljele ja seejärel kaela poole (joonis 4). Püüdke jätta oma käega palmi välja jätta nii madalale kui võimalik - häirida veres kaelapiirkonda. Korda 7 korda.

5. Tee kerge paiknemise kõrva peale ümbermõõduga kuni 5 sentimeetrit 4 sõrme padjadega ja kohe korraldada ringikujulise hõõrumise - sõrmede padjad peavad tegema väikesed pöörlevad liikumised (joonis 5). Korda 7 korda.

6. Occipita'i välja löömine sõrmede padjadega ja pärast hõõrumise pöörlemisliikumist. Minu sõrmed libistavad jahutamist kaela ja tagasi (joonis 6). Korrake 7 korda (tehke 7 hõõrunud lööki ja seejärel avage ringikujuline liikumine).

7. Lööb otsaesist sillad (vertikaalsed liikumised) juukseid mõlema käega sõrmede padjadega ja järgige neid pöörlevaid, hõõrumisliikumisi (joonis fig 7). Korda 7 korda.

8. Paigaldage otsaesist mõlema peopesade poolt horisontaalses suunas keskelt templiteni. Samates suundades tehke ringikujuline hõõrumine (joonis 8). Korrake kõiki 7 korda.

9. Käte kesksete sõrmede näpunäited võivad hoolikalt insultida parempoolse ja vasaku silma all välisküljest sisemise nurga all. Siis kahe sõrmega - indeks ja keskmise (üks allpool ja teine ​​kulmude kohal) - naasta silma välisküljele (joonis 9). Korda 7 korda. Selles harjutuses on delikatess väga oluline - sõrmed peavad nahale libistama õrnalt, hoolikalt, mitte nihutades seda.

10. Korrake 3. ja 4. harjutusi. 1. sõrmed panna teemad ja edendada kõrvad ja kaela, tootvad lühike sirge hõõrudes: alla ja siis üles. Seejärel tehke ümmarguse hõõrumise liikumised samas suunas (joonis 10). Teha 7 korda. Pärast seda treeningut venitatakse praktiliselt kohe nahka kõigil peaosadel. Korda 7 korda.

12. Esialgu panna survet 4 punkti huulte valdkonnas, aidates kaasa kogu keha lihaste lõõgastumisele. Kaks punkti on kohe suu nurkades, veel üks - rangelt ülemise huulepunase piiri keskel, viimane - rangelt alumise huulepunkti keskel (joonis 11).

Iga punkti jaoks on vaja vajutada 2-3 sekundit vaheldumisi: Alusta esimesest, pärast lühikest pausi (5 sekundit), klõpsake teisel ja lõpuks samal ajal Kolmas ja neljas. Surve press - kuni kerge valu. Siis on vaja läbi viia massaaži anti-stressivastase punkti all lõua auk (joon. 12). Surve kestus on 3 sekundit ja võimsus on ka kerge valulikkus. Antstress Punkt aitab kaasa psühho-emotsionaalse põnevuse eemaldamisele.

Kergelt takistuseks: hea, stimuleeriv suhtumine inimesele julgustab teda kõrgematele saavutustele, nii et arenenud heakskiit on üsna hästi teenitud. Kui teised, või vähemalt mõttekas mulle, võrdlusgrupp kõik

3. . . Ise-massaaži sõnasõnaline oblastpoz - istumine, jalad põrandal õlgade laiusele: a. Kulmud on välja jäetud, silmalaugude poolpilt. Käsipadjad mõlema käega (ilma pöidlata) Easy paju otsaesist keskelt templitesse; Ülejääk kaarte peanahale. . Sisemine

Ryying Gap 2006 Kaks Briti, istudes tema armastatud restoranis, tellis Sarppa Sarppa (Sarpa Salpa) - kala, tavaline Ida-Atlandi ja Vahemere idaosas. Tund pärast selle kala söömist hakkas üks neist katsetama "õudusunenägu visuaalse ja kuulmise

4. Mees ilma peaga unistas sümboolsest unistusest. Unistuses sattus ta mõnda puhas, suur söögituba, kus inimesi serveeriti ilma peaga. Nad kõik olid hästi kokku volditud (need olid naised), täiesti alasti, puhas sile nahk, kuid ilma pea. Selle asemel on neil

Ise-massaaž HandsMassage käte tehakse lõpus maniküüri, kui kreem kantakse käte. Toitainete kreemi hõõrutakse löövate liikumiste poole sõrmede alusele, seejärel randmele, küünarnukile, õlale. Samal ajal otsime ühe käega

Self-massilise läbirääkimise mõistmiseks selle meetodi eripära. See kasutab massaaži, et neil oleks erinevad tunned. See on uuesti "nupp" uuesti. Meie ülesanne ei ole lihaseid lõõgastuda ega stimuleerida bioloogiliselt aktiivseid punkte, vaid luues

2. . Rehabilitatsioon anti taastumisele: Uus-uus tervislik vastsündinud elu valatakse mu peasse, kõigis mu kehas. Vastsündinud võimsus, võimsus, vastsündinu jõud valatakse mu peasse, kogu mu keha. Kõigis aju mehhanismides valatud jõud, elujõud

Hot kasvavad sündmused mõjutavad meie valikut selliselt, et me tunneme teatud kontrolli kaotamist. Aga sisemised konfliktid meie pea? Me ütlesime, et olen ainult veebipõhiste mõjutustega, mis konkureerivad kontrolliõiguse eest. Et elada

Twid pöörded on kunagi märganud, et kui soovite oma koera pildistada, pöördub ta pea? Nii koer ütleb teile, et selles olukorras ta on ebamugavalt tunneb. Ignal on pea kõrval. See signaal juhtub

Kas teil on üldmulje, et te teete üldmulje üldmuljele? Kas on oluline toetada rõiva ja välise välimuse harmooniat? Kuidas soengu ja rõivad sobivad teie iseloomu üldiselt ja teie meeleolu

????

Ajujõu parandamise tulemusena suureneb inimese energia. Ja see omakorda suurendab motivatsiooni viljaka elu. Sõna, parandas elukvaliteeti. Kõik kehas on omavahel seotud.

tavaline inimene, kellel on piisav elutähtsa energiavarustuse varu, panna see kergelt, keerake mägesid. Ja lõpuks, päeva tulemustele, on selle olulise energia varu veel varu.

Tegelikult peab inimene magama minema, mitte "pressitud sidruni", kuid siiski mingisuguse energiaga. Tervisliku ja kvaliteetse une tõttu tuleks elujõudu taastada. Ja hommikul peab inimene olema valmis võitlema elu ebaõnnesusega, millel on täielik energiavaru.

Kuidas tõsta energiat - Soovitused:

1) Hommikune lift pärast magamist peaks olema iga päev sama aeg. Olenemata jäätmete ajast. See ei ole vaja vägistada ja saada kerget ega koitu. Igaüks meist on oma mugav bioloogiline rütm. Peamine asi on see, et hommikul püstitas mees puhanud ja reservvägede eest.

Ise-massaažitehnikad pea ja kaela (SGSH) on nüüd palju ja igaüks omal moel on ainulaadne ja originaal. Meie pakutud tehnikat ei kaota ka sisuliselt, sest see kiiresti peatab peavalu, alandab põrgu, see decesses suurepäraselt.

Viimatie

Statistika kohaselt on kõigil inimestel aega aeg-ajalt kaalu ja valu, jalgades turse ja paljud on kogenud öökrambid. Kui sellised nähtused ilmnevad harva ja kergesti läbida, ei saa enamikul juhtudel muretseda. Kui tugevaid ebameeldivaid tunnet korratakse süstemaatiliselt või sageli, siis tasub jalgadele rohkem tähelepanu pöörata. Suurepärane sellistel juhtudel aitab massaaži jää lihaseid. Selles artiklis ütles Pro tehnoloogia ja täitmismeetodid.

Loe rohkem

Iiveldus ja oksendamine imikutel ja lastele ja laste etioloogia, patofüsioloogia, sümptomid, märgid, diagnoosimine ja prognoos viiteraamatud MSD Professional versioon.

Loe rohkem

LPG massaaž Vladimiris spinneris. Hinnad, varud, ajakava. Tule, ootame teid.

Loe rohkem

Tüdrukud pöörduvad selle vastu tselluliidi vastu võitlemise vahendina, sportlased kasutavad lõõgastumiseks ja jõudude taastamiseks pärast suurt füüsilist pingutust. Lastele aitab menetlus normaliseerida lihaste tooni. Haigete jaoks on see võimalus unustada ebameeldivaid tunnei ja ebamugavustunnet, kõrvaldada vigastuste mõjud, taastada mootori aktiivsus.

Loe rohkem

Abstraktne füüsilise kultuuri massaaž ja iseseisev vahendid keha taastamiseks pärast treeningut läbi õpilase Tatiev E. V.

Loe rohkem

Enim teemaviiteid kobido massazhlitsa ilu massaaž kosmeetikud Shiatsu antitsellyulitnyymassazh academiyamassaga konturnayaplastika iluravi wrap vitaface biorevitalization Botox süstid detskiymassazh kazanbrovi kazanvolosy kazangellak kazangorod kazaninsta kazankosmetolog kazankrasota kazanmakiyazh kazanmanikyur kazanonlayn kazansiti kazantatarstan limfodrenazhnyymassazh meso

Loe rohkem

Top

Isemassaaži nägude õppimine

Massaažikursused UFA programmis ühes ametis on pühendatud näo massaaži teemale.

Kuidas päästa noorte tüübid ja tehnikate ise massaaž seisab kortsudest

Näomassaaž Krasnojarskis on üks lihtsamaid viise näo värskuse, elastsuse ja isegi tooni naha tagastamiseks

Isemassaaž nägu

Kutsume teid närvilistele kursuste koolitusele isiku ise massaažile instituudile Mirk neid. Z. Nikiforova Moskvas. Koolituse lõpus avaldatakse üliõpilased kursuste tunnistuse.

6. peatükk Varikoosi veenilaiendite massaaž. Jalade haiguste ja veenilaiendite ravi

Lugege, kuidas teha massaaži veevarude köögiviljades, mis on vastunäidustused, mis liigid on suurim tõhusus. Kõik kõige olulisemad suu massaaži kohta.

Jala massaaž Peterburi salenemise jaoks

Põlvede jalgade isemassid, artikli mIVM-i Shin

Kehahooldus Fitnesslubi Hercules

Õige isemassaažihann

Tselluliidi mesi samograafia ülevaated

Tere mõelnud pikka aega, kas see on selle postituse avaldamise väärt. Kõik sama tselluliidi probleem tundub mulle veidi isiklik. Vähesed inimesed räägivad sellest valjusti, sest ainult selle sõna mainimine põhjustab kaasaegsete tüdrukute silmis õudust. Aga veenduge, et kasutatakse rohkem kui kasutatud vahendite vääriline tulemus, otsustasin ma endale ja tooteid kõikides meie hiilguses näidata.

Massaaž Galife

Kõrvad puusade moodustub naistel isegi puudumisel ülekaalu. Kuidas tegeleda tõhusate viiside tulemuste foto probleemiga.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.