Sisu:

Suu massaaž sageli veedavad iseseisvalt ja mõju ise massaaž on sageli parem kui massaaž, sest inimene ise tunneb oma keha. Isemassipeatus on terve hulk regulaarseid protseduure. Massaaž tasapinnalise kaitsega - vähendab väsimust teatud lihaste rühmades, valu sündroom, taastab normaalse verevarustuse ja jala lümfisüsteemi.

Parema efekti jaoks peate jääma mugavasse tooli ja valmistama jalatugi. Esiteks on soovitav teha sooja jalgratta. Saate lisada lõhnava soola ja ravimtaimede veega. Tänu sooja veega, maitsetaimede vapper, jalad lõõgastuvad, pinge eemaldatakse, verevarustus paraneb, mis tähendab massaaži mõju paremaks. Lõõgastuge, painutage ühe jala põlve ja meelitama ennast ja tõmmake teine. Saate valmistada massaažiõli, määrige neid käed ja hõõruda, kuni nad kuumenevad.

jalgade massaažiga ärge unustage jala lihaseid. Isemassaaž hõlmab selliseid massaaži elemente kui sõtkumist, paindlikkust, pakkumist ja hõõrumist. Peatage massaaž kõige sagedamini hõõrudes ja paiknev liikumine. Erilist tähelepanu pööratakse sääreõiguse sisepinnale ja sõrmede massaažile, eriti pöidla massaažile. Soovitav on kombineerida massaaži terapeutilise võimlemine koos lamedate või ennetavate harjutustega massaaži vahel.

1. Jalu lõõgastumine algab pehmete lööki abil. Liikumised algavad peal, siis sujuvalt minema pahkluu juurde. Liikumist korratakse 5-6 korda.

3. 30 sekundit masseerides jala Sockilt pahkluu paiknevate liikumiste katmiseks mõlemad käed kõigist külgedest.

5. Tõsine ja hõõruge sõrmede mõlema käe põhjas ühe minuti jooksul, siis minge kanna-alale ja masseerides selle 30 sekundi jooksul.

6. Kätted sujuvad sujuvalt edasi ja tagurpidi kohalikku jalaruumi, korrates oma liikumist 6 kuni 7 korda.

7. Pahkluu piirkonnas haarake jalg kahe käega, sügavalt varjata paavkate liikumiste 10-15 korda Pahkluu põlveliigese, siis laskume pahkluu piirkonda ja tehke 10-15 korda sõtkumine. Lõpeta liikumine insuldi.

8. Viimane vastuvõtt paikneb jala pahkluult põlveliigeseni, esimene element on peaaegu korduv.

Abi Stop massaaž Special massaažiseadmed: massaaž vaibad, massaaž rullid ja pallid. Nad täiendavad ise massaaži tehnikaid. Kui patsient kaebab veresoonte ja nahahaiguste pärast, on massaaž vastunäidustatud.

Massaaž on veresoonte ja nahahaigustega patsientidel vastunäidustatud. Sellistel juhtudel on valitud erinev kohtlemine, välja arvatud massaaž.

Jalgade pikisuunalised ja ristlõiked ja ristlõiked, täpselt vedrud, amortiseerivad ja levitavad jalgade koormust. Kui põik-lamedad toimuvad, rippuvad luud "reisida ümber" ja jalg hakkab meenutama hane käpa. Samal ajal on jala "salvestab" põikkaar. Ja millised kõrvaltoimed tulenevad sellest ja kuidas nendega elada, püüame välja mõelda. Edasi!

Transverse Flatfoot võib esineda mitmel põhjusel - pärilik või omandatud. Siin on nende peamine.

- Genetics. Lihas-sideseadme geneetilist nõrkust pärineb kõige sagedamini naissoost joon. Meestes areneb pärilik lamedad lamedad harvemini. Seega kuuluvad naised riski rühmasse!

- vale kingad. Kui te ei soovi transversamapöörajat osta ega süvendada, ärge kandke kõrge kontsaga kingad, kingad pisikesi sokk või kingad, millel on jäik haarav ainus. Parem on mugavate kingade kiirenemine madalal kandjal. Ja liigutage järjekorda Shoe Locker: Vahetage kingad ebaühtlaselt peatatud talladega, sest see toetab peatamise vale asendit ja aeglustab taastumise protsessi.

Viimatie

Stop massaažil on stimuleeriv toime mitte ainult jalgade lihastele. Ta on kogu organismi tervikuna kasulik. Peatus on ala

Loe rohkem

Osta massagers MEDI InternetMagis. Nõel, tilk-like ja rulli massagers. Tagakülje, kaela, peatuse, käte ja muude kehaosade massaaži jaoks

Loe rohkem

Inimkeha on üllatavalt liikuv disain, kus on 360 liiget. Suurim neist on puusaliigend. Loodus ei ole asjata

Loe rohkem

Isemassi ise massaažitehnikate

Loe rohkem

Teine võimalus tselluliidi kodumassaaži ennetamiseks ja selle vastu võitlemiseks veerepinnaga. Selle massaaži tehnikat on lihtne ja pidage meeles, et see on lihtne

Loe rohkem

Liitu Beurer Academy Me hoolitseme tervise ja ilu eest rohkem kui 100 aastat, kuidas homemasa teha

Loe rohkem

3.2.2. Tööfunktsiooni nimi, kes esineb keha kosmeetilise massaaži või selle individuaalsete osade koodi B02.4 Tase kvalifikatsiooni kohtunik 4 originaal X tööfunktsiooni päritolu on laenatud originaali algsest koodist.

Loe rohkem

Sa oled üllatunud, kui lihtne on stresside ja paljude kehadega vabaneda. Ja mitte ainult kehaga.

Loe rohkem

Top

Kuidas õppida ise massaaži tegema 10 minuti jooksul 7 uimastamise tehnikaid, mida te lihtsalt kapten

Massaaž Suurepärane lõõgastav jälgimine Tööriistad. Kahjuks ei ole meil sageli aega professionaalseks jõuda ...

Konsulteerimine vanemate massaažide massaažide ja isemassiga seotud tööga lastega töötavad. Lasteaedade, kooliõpetajate ja õpetajate õpetajad

Self-massaažiprotsess peaks olema rõõmuga laste jaoks, mitte põhjustada valu, põhjustada positiivseid emotsioone ja selle elemente ning nende täitmise järjestust tuleks kergesti meelde tuletada.

Qi Samomasssage Imey kõrvad

Või, või või isegi vahukoor

Isemassi entsüklopeedia km. U.

Ise-massaaž lihased, liigesed ja muud kehaosad alla laadida raamatud FB2 tasuta. Žanr ja teema tervis. Laadige alla oma loetav raamat ja autor Vadim Cortunov

Kolunoskoopiate valmistamine meditsiinilistel rühmadel Novosibirsk

Seda massaaži kasutati Venemaal ja iidses Hiinas. See on üks universaalseid lähenemisviise kogu keha taastumises. Hind ühe massaažiseansi, saate teada, kuidas seda ise teha.

Self-Masrade Belly kaalulangus kodus Kuidas teha

Kuidas teha ise-massaaž kõht kaalulangus kodus, tüüpi massaaž.

Jakk Massaaž Belly kaalulangus kommentaare

Kuidas ise-massaaž kodus hoitakse, mida saab kasutada selleks, et suurendada oma massaaži soovitustest, vihjeid ja ülevaateid.

Massaažbdomeen pärast sünnituse perekonna kliiniku toetust Jekaterinburg

Meie kliinikus on terviklik lähenemisviis järgima väljendunud tulemuste saavutamist, mis hõlmab toitumise ja ilusa keha spetsialistide konsultatsioone ning erinevaid kosmeetikatehnikat.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.