Teddy eksport, mis asub India lõunaosas, alustas tööd puidust kehamassiga 1987. aastal. Ettevõte hoiatab tööd rohkem kui 400 inimest heades töötingimustes. Ka koostöö maksab laste hariduse eest ja toetab haridusalaseid tegevusi HIVi ja AIDSi riskide ja tagajärgede kohta.

Toode

Asub tamillade, Teddy eksport toodab meie puidust masseerijaid, aksessuaarid, eökosumium ja kosmeetika. Kvalifitseeritud käsitöölised käepide käsitsi massagers Acacia puu. Teddy eksport oli meie esimene tarnija õiglane kaubandus. Nad pakuvad meid puidust massaažidega alates 1987. aastast.

tarnija

Teddy eksport alustas tegevust ainult viie töötajaga, kes töötavad muda. Täna kasutab ettevõte rohkem kui 400 inimest. Soolise, usu, kastide, puude või HIV-haiguse alusel ei ole diskrimineerimist. Töötajad saavad selliseid eeliseid nagu alaline töö, võrdne palk ja head töötingimused. Mõnede jaoks on see esimest korda, kui nad saavad regulaarselt ausalt tasulist tööd.

Community

Kuigi majandus arendab Indias, elab enamik selle elanikkonnast endiselt vaesuses. Inimesed palgata mõnda aega, ilma pakkumata tööd pikka aega. Tänu heategevusorganisatsiooni, Teddy Trust, Teddy Export pakub töötajatele ja kohalikule kogukonnale tagatud töötingimusi ja juurdepääs tervishoiu ja hariduse.

Iga juht on selle tunne lähedal, kui auto väljalaskes pikka aega ratsutamine. Asjaolust, et te istute samas asendis, on tagakülg järgmine, nii et keegi ei ole massaažist allalangenud. Samal ajal soovivad mõned juhtide soovid probleemi lahendada.

Need, kes ei ole veel puidust sõidukeid ostnud, soovitame kiirustada. Sa peksid ise, reisija ja auto selles ostu.

Tavapärased teated

Selliste autorite tootmine kasutage spetsiaalseid puitliike. Nad peaksid olema vastupidavad, mitte krakkimise, mitte niiskuse absorbeerimiseks. Lisaks ei tohiks puit sisaldada vaiku, mis võib minna juhi riietele. Kõige sagedamini helmed masstootjatele teeb pöögipuu. Nad on tihedalt seotud kalapüügiliiniga. Lisaks on massager kaetud lakiga, et vältida istutamist värvi ja mitte hüppavad riideid.

Esiteks tundub, et sellise massager sõitmine tundub ebamugav mõningase istekoha jäikuse arvelt, kuid kasulik massaažiefekt, kaotades kehakaalu lihases, tuimus ja turse kiiresti, unustate teid esialgse ebamugavustunne. Saate autos palju aega hõlpsasti kulutada ja ületada märkimisväärseid vahemaid ilma ebamugavuste kandmiseta. Ja istudes auto ratta taga ilma puidust Cape'i ilma, te tunnete juba midagi puudu.

Lisaks Massager'i kasutamisele autodes saate neid rakendada tavapärastele ja kontoritoolidele, et tagada massaaži töötamise ajal ja vältida püsiva istmega seotud probleeme. Kõigile eelistele tuleks lisada automaatse elanikkonna eeliseid ja nende odavad kulud.

Meie veebisaidil Parimate kodutarbede puidust autoteed. Kavandatud istmed eemaldatavate peatoed ja on kergesti kinnitatud taga taga. Beechi massagers, samuti selle tüübi mugav kape toolidel ja tugitoolides saate osta meie e-poes.

Me edastame ja müüme oma tooteid linnades: Volgograd, Voronezh, Ekaterinburg, Kazan, Krasnodar, Krasnojarsk, Moskva, Nizhny Novgorod, Novosibirsk, Omsk, Permi, Rostov-On-Don, Samara, St. Petersburg, Saratov, Tolyatti, Ufa, Tšeljabinsk. Samuti paljudes teiste Venemaa linnades.

Viimatie

Nurgava vannid koos hüdromassaažiga Interneti-kaupluses Splumbingline Suure valik iga vannitoa, soodsate hindade jaoks. Siin saate odavalt osta kataloogi allahindlusi ja aktsiaid ainult kataloogi aktsiate kohta, mis pakub ainult kvaliteetset torustiku majandust, keskmise ja lisavarude segmente usaldusväärset tarnimist kogu Venemaal ja mugavad ostude maksmise viisid.

Loe rohkem

Osta odavaid kaabitsa guache materjalipuu kuju kuju massaaži nägude jaoks, keha hind importija kohale Ukraina, Kiiev

Loe rohkem

Kõik, mida vajate, et valida ja kirjutada vastuvõtule lastemassile patsientide, reitingute, üksikasjalike küsimusega Arstide Mürino ülevaateid

Loe rohkem

Osta sõudmine Rolling Loputus Ukris. VD PLEARZNIKH NITERNETMAGAZINV, 1655 lipu läbiviimine. Märkus TSNI Rolina

Loe rohkem

Laste ja täiskasvanute arstide teenused Voronezhis. Labi diagnoos haiguste. Vaktsineerimine

Loe rohkem

Massaaž igas vanuses lastele Efektiivne meetod paljude haiguste raviks.

Loe rohkem

Top

Akadeemia toetuse ülevaated Lenini Avenue'is

Arvustused Jekaterinburgi MTS Olmed Kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid Mugavad tingimused ilma järjekorrad

Laste massaaž Izhevskis, hinnalilatsiooni hind laser, magnet, ultraheli, elektroforeesi füsioloogilise Izhevskis

Tere, Kallis Mamochkina Noh, ma tahaksin kõigepealt kirjutada need arstid esimeses kohas ja igaüks ütleb erinevatest asjadest kella 2 kuud tagasi

Meditsiinikeskus

Lastearst on esimene Gomeli privaatne laste meditsiinikeskus, mis on spetsialiseerunud ortopeediliste teenuste kompleksi, massaaži, terapeutilise

Classic Classic Massaažikursused Brestis

Traditsioonilise hiina meditsiini keskel õpetatakse Gansu provintsi Grodnoki laste massaažile, kellega paljud lapsepõlve haigused saab ravida.

Otsin Masseuri Krasnodaris, hea beebi massööridena Krasnodari laste massöör Krasnodari ülevaated

Külastajad külastavad külastajad Grenat, Krasnodar, Ul. Atarbekova, 5 arvamust ja hindamine reaalsetest inimestest Biglionis. Kõik arvustusi ettevõtete ja teenuste Krasnodar ühel saidil

Takmak Spa Hotel Venemaa Krasnojarsky Kraikrasnojarsk. Hotelliarvustused. Tophotels hotellide hindamine ja hotellid.

Krasnojarski traumatoloogia Instituut on Krasnojarski privaatne meditsiiniline kliinik. Vastuvõtt teostavad kirurgide, ortopeedide, traumatoloogide poolt makstud arstid.

Aritmeetiline keha Clinic Medical Massaaž Maryino

Litsents LLC QMS QuotsMtraquot. Teave Smithi kliiniku patsientide kohta. Novosibirski multidistsiplinaarsete kliinikute võrgustik.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.