SAM massaaž nägu - maagiline asi. Aga ainult ühes seisukorras - kui te seda teete rangelt massaažireadidega. Mitmed tavalise ime õppetunnid.

Näomassaažijooned või Langer Line, on juhised, milles nahk venitatakse väikseima tasemeni. See tähendab, et massaaži nendel liinidel võib olla kindlalt kindel, et see ei ole deformeerunud ja ei räägi. Ta rääkis maailmale Saksa Anata Karl Langeri Saksamaale, kes oli esimene, kes määratleks naha elastsuse.

Järgib massaažiliinid rangelt soovitatud mis tahes näo massaaži vormi jaoks, samuti kosmeetikatoodete rakendamisel. See lähenemisviis aitab kaasa:

Peamiste massaažide asukoht ja suund

Niisiis, kuidas on minimaalsed venitamisliinid näole ja kaelale? Kui me tahame lihtsalt nägu insultida, liigume instinktiivselt massaaži liinidel. Nii et nad on meile hästi teada, vähemalt naised, kelle jaoks kombatavad tunne on väga olulised.

Näo nahk on kõige sagedamini tundlik hävitava välismõjude suhtes võrreldes keha teiste osadega. Seetõttu peaksite teadma massaažireadide juhiseid näo kontuuride pingutamiseks ja vähem märgatavate kortsude tegemiseks.

Ainult näo massaaži õige rakendamine on nahale kasulik ja paigutada paljudest destruktiivsetest välistest teguritest.

Protseduur

Kui te õigesti jälgite sellist massaaži, siis palju soovimatuid tagajärgi nahast flabbeerimise vormis, väikestes kortsudes ja tagastama tervete jumete.

Kuid mitte kõik ei tea massaaži tehnikate olemasolu kohta näo joontel. Eeskirjade mittetäitmise tõttu suureneb süvenemise oht ja nii olemasolevad probleemid. Näo nahk muutub turse, mis on kaetud kortsudega, "kaotanud" nägude ja nahast säästab.

Lisaks nendele põhilistele joontele on ka teisi, näiteks emakakaela. Kuid sageli unustavad naised selle osa eest hoolitseda ja asjata. Lõppude lõpuks võib kaela nahk kõige täpsemini määrata elanikkonna naissoost osa vanus.

Ridade suund

Nahk on uhtomogeenselt venitatud erinevates suundades, mistõttu on vaja täpselt järgida massaaži tehnikat, et vältida naha flabitsust.

Järgige vastavalt nendele nahapiirkondadele, see on võimalik mitte ainult massaaži teostamisel, samuti kosmeetiliste manipulatsioonide tegemisel (kreemi või puhastamise rakendamine).

Lisaks olemasolevatele joontele on massaažipunktid. Regulaarse masstootmise korral parandatakse verevoolu ja lümfi, mis tagab siseorganite stabiilse töö ja hapniku sissevoolu rakkudesse.

Reeglid

Ei ole alati võimalik külastada professionaalset näo massaažiprotseduuri. Siiski saate õppida, kuidas teha seda ise kodus, et neil oleks ilus ja elastne nahk, olenemata vanusest.

Näo naha massaaž stimuleerib vereringet, tugevdab epidermist ja lihaseid, säilitab naha siledad, noored ja elastsed. Tundub, et selline tüüpi massaaž eemaldab turse ja suurendab naha tooni. Menetluse kestus ei võta teid rohkem kui 5-7 minutit.

Teie liikumised peavad olema õiged: suunas mööda massaažiliinide ja mitte liiga tugevana. Te ei saa nahka venitada ega nägu hõõruda. Seega on tõenäoline tõenäosus ainult kahjulikum. Massaaž on soovitatav edasi lükata, kui on mädane lööve, põletiku, avatud pragude või põletuste jaoks, samuti siis, kui näole karvade kõrgenenud tase.

massaažiliinid näol

Meenuta: näo massaaži ees puhastage see põhjalikult ja peske käed seebiga. Parema mõju jaoks saate natuke natuke eeterlikku õli.

Kuidas teha nägu massaaži ise üksi

See on oluline fikseeritud, kuid mitte venitatud. Selleks võtke lõug veidi edasi ja avage suu kergelt. Alati nägu massaaži algusest peale. Ümmargused sõrmeliigutused veedavad massaažijoonele otsaesist keskelt templitele. Korrake 3 korda. Võite veeta oma peopesad mööda sama skeemi, kuid lihtsalt liinidel ilma ringikujuliste liikumisteta. Samal ajal peatuge perioodiliselt ja kergelt klikkige näole.

Otsmi saab masseerida kulmude suunas kasvujoonele. Hiljem mine alla: Sulgege silmad ja alustage kergelt silmalaugude masseerimist. Nimeta sõrmede padjad vajutavad hoolikalt silma sisemise nurka.

Massaaži tegemine tõhusamaks muutmiseks peate teadma: ümmargused liikumised toonivad nahka, elastsust ja elastsust, hõõrudes ja kerge ühendamist - eemaldab spasm, stimuleerib vereringet, segades lihaseid lõdvendab ja vähendab turse.

Päästke näo noored ja aeglustavad kortsude ilmumise protsessi, mis võimaldab teatud meetodite kohaselt tehtud isiku massaaži.

Näo ja kaela massaaži liinid, on naha väikseima venitamise jooned. Massaaž nendel liinidel võimaldab teil saada suurepäraseid tulemusi tervisliku, pingutatud naha ja ilusa näo ovaalse kujul.

Chin massaaži liinidel asuvad kesklinnast küljele ja ülaosale. Tuleb välja, et massaaži all põletatakse näod, liigutatakse liigutused kõrva suunas.

nina massaaž alt üles. Seetõttu peavad massaaži liikumised algama otsast silla, samuti tiibade selja taga.

Ülemiste silmalau piirkonnas asuvad massaažijooned sisemise nurgast välistele, massaaži liikumisele mööda sajandi alumist domeeni sisemise nurgast sisemise nurga all. Silmapiirkonnas massaaži ajal ei tõmba nahk ja mitte kolm, on vaja nahka teatud suunas veidi puudutada. Sa pead lõpetama massaaži valguse koputades silma välisküljel.

Miks hoida liikumise järjekorda

Massaaži liinide peamine eesmärk on tagada kaane minimaalne venitamine. Jälgimistehnika jälgimine iga lahkuva menetlusega, on võimalik vähendada negatiivset mõju.

Rangelt jälgida massaažiliinid on kasulik, teostades erinevaid mõju nahale. Kattega töötamine toimub banaalse pesu, koorimise, meikide eemaldamise, kreemi rakendamise teel. Eriti oluline on rangelt jälgida protseduuri, teostades massaaži naha sukaseadmetele.

Tähelepanu! Mõju eeskirjade täitmata jätmine võib praegust pilti süvendada. Kortsude tõenäosus ilmus, kangad salvestatakse, turse tekivad, tunnused muutuvad, ovaalsed süvenevad.

Nägu: peamiste liinide asukoht

pottidel on vara innukalt venitada erinevate suundadega kokkupuutel. Negatiivsete tagajärgede vältimine on võimalik jälgida protseduuri, teostades liikumist täpselt kindlaksmääratud suunas. Pidage meeles, et reeglid on lihtsad, töö põhimõte muutub selgeks, kui tuttavad iga saidi massaažiread.

Chin

Enamik massaažitehnikast lähtepunktist leiab lõug. Teiste manipulatsioonidega (pesta, kosmeetiliste ravimite rakendamine), on ala esimene. Minimaalne venitamisliinide tsooni valdkonnad on suunatud lõua keskosast. Edendamine toimub külgede pealkirjaga. Meetmed on sarnased looduslike piirnormide kordumisega. Liinid rangelt kasvavalt.

Eliminatsioon, minimeerimine, ennetamine naha ääremine allpool lõua (ekstra piiri "moodustumine) nõuab piirkonna täiendavat arengut. Tehke kaelast pärit ovaali kallakat edenemist. See on mugav töötada sõrmedega kokku volditud, peopesa pöördte küljed.

põsed

Näo nahk on õrn, hoolimata sellele, et see on selle suhtele ettevaatlik, ilmub ikka veel mimiliste kortsudega. Anti-vananemisvastased kreemid või spetsiaalselt projekteeritud süstid, mis tuleb läbi viia korduvalt, võivad neist vabaneda.

Siiski pikendage aga naha nahka ja aeglustage kortsus voldite ilmumise protsess võimaldab massaaži isik, kes on tehtud vastavalt teatud meetoditele.

Major massaažiliinid, mis võimaldavad teha näokaupu

Skendajate näo massaažiread on piirkonnad, kus on märkida väikseim naha venitamine. Nende asukoha massiivi võimaldab teil saada suurepäraseid tulemusi, mis on terved ja teibitud nahas, samuti näo ovaalse ilusa välimusega.

Lisaks võimaldavad spetsiaalsed massaažiprotseduurid parandada nahaomadusi, anna talle ilus välimus.

Kõik näo massaažid on jagatud rühmadeks. Lisaks on soovitatav alustada masseerimist rangelt määratletud tsooni.

Kui te ei järgi massaaži reegleid, kaob nahk kiiresti ilusa välimuse, ilmuvad kortsud voldid, mikrokoorid lähevad

Massaaž lines lõug jaoks ise massaaž

On oluline teada! Näo isemassaaž tuleb võtta allpool, lõua valdkonnas. Lisaks, et vältida kahekordse lõua välimust, on vaja toota selle esinemise valdkonnas patterite liikumisi.

põskede massaažimisliinid ise massaažile

põskede piirkonna sukaseadmete näo massaažijooned asuvad huulte nurkadest kõrvapiirkonnale, nina servale näo servale. Ära unusta, et nad ei ole sirged, kuid on allpool kaare kuju. Self-massaaži läbiviimisel selgub, et nahakatete kergelt tõsta.

Pärast massaažiprotseduuri läbiviimist pärast lõuaala, on vaja alustada põsed ja põsed. Liikumised peavad olema puhtad, mitte tugevad, mitte nahka kahjustamata.

massaažiliinid nina ise massaaž

massaaži liini nina ala asub alt-üles. Seetõttu peavad massaaži liikumised algama otsast silla, samuti tiibade selja taga.

Major massaažiliinid, mis võimaldavad teha näokaupu

Märkmetega Wildlife Massaaž Togo Massaaž erakordselt kasu printimiseks, on vaja seda teha, liikumiste tegemine rangelt massaaži liinidel

Naise ilu esimene iseloom on tema nägu, sest see on täpselt osa keha, mis kõigepealt pöörama tähelepanu. Hiljem hinnatakse slim-joonis, sujuvad jalad, graatsilised käed ja atraktiivsed büst. Seepärast, et säilitada näo noored, ilusad daamid kuurordid kõige erinevamaid viise, sealhulgas massaaži, mis on pikka aega peetud üheks kõige tõhusamaks vahendiks keha taastamiseks ja ilusa looduse nahale .

Kahjuks ei saa me kõik, kes meist ei saa endale lubada regulaarselt külastada massaaži salongid rahaliste vahendite või aja puudumise tõttu, ei ole aga meeleheidet, sest nägu massaaži saab kodus iseseisvalt teha. Selleks, et ainult järgida teatud reegleid ja soovitusi.

Näo massaaž kasu

Paljud tajuvad massaaži ainult meeldiva, lõõgastava menetlusena, mis võimaldab eemaldada stressi ja rahuneda. Seega ei ole see aga ainus kasulik omadus massaaži, mis tal on meie keha. Protsessis massaaži nägu on intensiivne tõusulaine verd krundid, mille mõju toimub. See parandab verevoolu, gaasivahetust, lümfotoki ja suurendab ka naha elastsust ja elastsust.

Regulaarne nägu massaaž on võimeline saama suurepäraseks tööriistaks enneaegse vananemise vastu võitlemiseks, väikeste kortsude kõrvaldamisel ja pigmentide moodustamise vältimiseks nahal. Tänu nägu massaažile normaliseeritakse töö, mis aitab kaasa akne ja jälgi vabaneda TASP nahale.

Lisaks sellele massaažile, kaasa arvatud näomassaaž, tugevdab immuunsüsteemi ja suurendab kehakindluse taset erinevate haiguste suhtes. Näo massaaži kasulikud omadused hõlmavad ka näo korrigeerimist, teise lõua parandamist, lihaste tooni parandamist, etnilise päritolu kõrvaldamist, resorptsiooni kõrvaldamist ja armide vähenemist, rõõmsameelsuse ja tõusujõudude tunnet terve päev.

Näomassaaž Line

Massaažiliinid asuvad Ugra piirkondades lõua keskel asuvatel aladel ja liigu piki näo serva, kõrvad huulte nurkadesse, põsesakestest nina tiivad , nina üles sildade templid ja keset otsaesist juuksed.

Liigutused kompleksse massaažikompleksis sisalduvad liikumised peavad olema sujuvad ja pehmed, ilma rõhuta ja tugeva rõhuta. Menetluse käigus on nahk soojeneda, paiknev ja piinlik.

Silmade ümber ala on oluline eriti täpselt, selle tsooni liikumised läbi hoolikalt ja aeglaselt, muidu õhuke naha venib ja massaaži mõju on täiesti vastupidine.

Viimatie

Massaaž harja keha amb111, Gezatone dezauseton osta ametlikes Interneti-pood Gezatone.ru hinnaga 3,290 rubla, artikli 1301249P1301249b.

Loe rohkem

Sellise video tegevuspõhimõte nagu iga massaaž on külma arvelt selge, et laevade vähenemine on õigete joontide paistetus, mis aitab kaasa lümfiväljavoolule, mis tähendab, et tulemuse turse on Kaks INSTARTEMENT See läheb turse ja pikaajalise regulaarse näo massaaži

Loe rohkem

Body Line Massaaž Studio, Hero Street, Nõukogude Liidu Trofimov Kõik fotod, telefoniaadress, lahtiolekuajad ja ülevaated ilusalong zoon. U. Biysk Ilusalongi reiting, naaberriigid ja muud sarnased salongid.

Loe rohkem

Professionaalne anti-tselluliidi modelleerimise keha massaaž 45 min võrgu kliinikus 128109 Girlfriends efektoraline parandus näitaja. Pleasant hinnad, professionaalsed doctortsmetologists 9989 sertifitseeritud seadmed. Rohkem kui 7 aastat turul. 90 salongi kogu Venemaal.

Loe rohkem

Sa tahad kindlasti ilusat vaadata ja tundub, kas kõik selleks puhastaks nahka, toonides seda niisutada. Aga kas sa tead, kuidas nõuetekohaselt rakendada kõiki vajalikke kosmeetikatoodete redigeerimist, räägib massaažireadidest ja kus nad läbivad.

Loe rohkem

Pärast ayurvedic nägu massaaži ei ole raske naeratada. See keeruline massaaž aktiveerib sügavad ajukeskused, punktid ja energia meridiaanid ja vereringe, mis peegeldub positiivselt kogu kehal. Pinged eemaldatakse kaela, õlgade ja näoga ning energia ühtlustatakse peaga sõrmedesse. Külmad pressid õlid seemned ja pähklid valitakse nii, et need sobivad nahatüübile ja põhiseaduse tüübi jaoks. Samuti on võimalik lisada taimseid ekstrakte ja eeterlikke õlisid, kuna neil ei ole mitte ainult terapeutilisi omadusi, vaid ka meeldivat aroomi.

Loe rohkem

Kvaliteetne tervendav füüsiline kultuur on esitatud meie veebilehel. Suur valik võimaldab teil valida vajaliku toote.

Loe rohkem

Custom Custom Laste Dušš Akrüül Sign Name Gold Silver Puidust sünnipäeva Pulmad Decoration, isikupärastatud Babyshower Door Sign

Loe rohkem

Osta massaaži padjad Saksamaa, valige ja tellige saksa padi massager, hinnad, arvustusi, fotosid, massaaž padjad Saksamaa internetiretuta perearst Moskvas ja Peterburi

Loe rohkem

Top

Toodete ülevaated Irmag.ru

Tõhusad lihaselised tootjad peaksid olema vastupidavad ja ei põhjusta korrosiooni. Uuenduslikud lihaste tootjad Alibaba.com-is pakuvad usaldusväärsust.

Massaažikapp ja selle seadmed

Online Store abcspa. U pakub ostma seadmeid massaaži diivanile, laudadele, massaažitoolidele ja massagersidele jalgadele, kosmeetikaseadmetele hea hinnaga, kõrge kvaliteediga. Meie e-poe, kõik on mõeldud Spa Gasalons'i omanikele, samuti need, kes lihtsalt avavad oma salongi või spaamaja või maal, võivad osta kõik vajalikud seadmed massaažisalongile odavalt. Teel liigub massaažide jaoks kokkuklapitavad massaaži diivanid. Lihtsate, massaaživahendite tegemiseks Venemaa linnale tarnimisega.

Kuidas avada massaažiruumide seadmed, rentimine, personali

Massaaži tuba iseloomustab suur kasumlikkus. Kuid kabineti või salongi eduka avamise puhul on vaja märkimisväärseid investeeringuid, kvalifikatsiooni ja teadmisi spetsiifiliste kohta.

Kreem massaaži balletile, 40 g. Hind apteekides, kirjeldus, rakendusmeetodid.

Kreem massaaži balletile, 40 g. Hinnad ja otsivad Valgevene apteekides. Juhised kasutamiseks, kuidas kasutada kreemi massaaži balleti, 40 g.

Massaažiõli meestele Vali ja osta Ecovivo Interneti-pood. U.

Kuidas valida hea massaažiõli. Mis on massaažiõlid

Koor ballett

Cream Beade Balleti massaaž kummeliekstraktiga, 40g Internet Magazine Bulkos osta odav. Suur valik, mugavad kohaletoimetamise intervallid Moskvas ja piirkonnas, soodsad hinnad.

Osta Irkutsk Angerski Profime

Body Massager koos siilidega, lihasterullimisvastase tselluliidi massager, lähtepunkt, salendav massaaž, tervishoid,

Näoreemid Korea Osta professionaalseid võimalusi näo-ajakirja galeriis kosmeetikatoodetes parima hinnaga

Niisutav massaažkreem kollageeniga näo ja keha jaoks Piisavalt kollageen Hydro-niiskus Cleansing massaažkreem 300ml Osta Ukrainas, tellige kohe Korea keha kosmeetika Korea kosmeetika internetikauplus hulgimüük Cosmic

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.