Hea päev, kallis muskov. Täna räägime elektrilise impulsi massagerist, mis täiendab seda protseduuri lõõgastuda ja nautida. Sõnad on väga raske edastada neid tundeid, mis kogevad kulunud seadme kasutamisel, kuid ma püüan talle kõige üksikasjalikumalt öelda ja jagada oma muljeid. Nii lähme alla kassi ja tutvuda temaga lähemale ...

TÄHELEPANU: Autor ei soovita seda seadet osta. See läbivaatamine on mõeldud üksnes informatiivseks otstarbeks. Enne kasutamist peate konsulteerima oma arstiga.

Massager võimaldab massaaži kasutada 5 režiimi teatud kehaosade ja nelja programmilise impulss mõju kehaosadele. Et piirata massaaži mõju seadme elektroonilises üksuses on massaaži ajapiirangu funktsioon. Intensiivsus (impulsi tugevus) ja mõjusagedus reguleerib kasutaja, kasutades instrumendi kontrolli, sõltuvalt individuaalsetest tunnetest ja massaažiotstarbelistest eesmärkidest (valu lõõgastumine, stimuleerimine või eemaldamine).

Ühe sektsiooni standardne massaažiaeg on 10-15 minutit. Täielik massaažiseanss ei tohiks ületada 30 minutit. Standardne arv istungid päevas - 1-2 esimese nädala jooksul. Mõned inimesed võivad tunda väsimust. Sel juhul on vaja vähendada intensiivsust, vähendada istungite aega ja arvu või isegi massager kasutamist loobuda.

Paki saadeti Laose e-posti teel (täisnimi - Lao Rahvademokraatlik Vabariik - riigi Kagu-Aasia riigis Vientiane pealinnas. Tai läänepiiridel, idas - Vietnamiga , Lõuna-koos Kambodža, Põhja-koos Yunnan Hiina provintsiga, loodeosas - Myanmariga - ca. Autor), tänu sellele, tarneaeg kestis vaid 15 päeva

Enne seadme tööpõhimõttele liikumist tahan eraldada mitmeid hoiatusi, kui kasutate pulseeritud massager:

Massagerit ei saa kasutada koos transplantaadi meditsiiniliste elektrooniliste seadmetega, näiteks:

seadme kohta. Niisiis, nüüd ma tahan rääkida seadme funktsionaalsusest. Niisiis, nagu palju teavet, eemaldage see spoiler

Kõigenitest soovitab järgmine järeldus ise. Massageri idee on väga hea, täidab oma funktsioone. Tunda reaalse mõju, peate seda ise kohandama. Ma tahan uuesti meelde tuletada, et ma ei kutsu kedagi osta, ma jagan oma emotsioone. See on tore, et ma lugesin lõpuni.

Avaleht Doctor: elektriline keha massager

Igaüks teab, milline on massaaži roll meie keha jaoks. Inimestel, kes hoolivad oma tervisest, peaks näo, käte ja keha elektrimassager alati olema igal ajal kasutamiseks valmis. Seade on võimeline aitama valu liigestes valuga, lihasjäikuse tunne ja muu halb enesetunne. Mõtle, kuidas elektrimassager toimib ja kuidas seda õigesti valida.

Massaaži tüübid

Kindlasti on selliseid juhtumeid, kui terapeutilise massaaži rakendamist saab usaldada ainult professionaaliga. Ennetavat või toonimise protseduuri saab täielikult sõltumatult teha kodus, kasutades elektrilised kehamassaažid.

Massaaž eesmärk

Massaaž on kasulik kõigile. Ainult kõigil ei ole vaba aega ega finantsvõimet massaažiruumide korrapäraseks külastamiseks.

Massaaž on meditsiiniline ja taastav menetlus ning tõhusad vahendid paljude haiguste ravis ja tervisliku eluviisi aluseks.

Protseduurid on tõhusad stressi ja depressiooni kõrvaldamisel, unetuse ja ületöötavate abiga kiirendada keha taastamist pärast kannatanud haigusi ja saadud vigastusi. Lihaste sõtkamine eemaldab spasmid, parandab vereringesüsteemi toimimist, mis toidab kõiki meie keha rakke. Normaalse vereringes taastatakse metabolismi ja rakkude võimsus. Selle tulemusena paraneb heatahtlikkus, rõõmsameelsus, on tugevus.

Kasuta massager kodus on üsna lihtne ja mugav. Kompaktsed mõõtmed võimaldavad teil seda reisida.

See juhtus nii, et majas ilmus majas, kui kingitus, ilmus elektromass "Wizard". Ja see ei ole üldse üllatav, et ta ei olnud mõnda aega tegu. " Lihtsalt pane, nad lihtsalt unustasid temast. Ta meenutas talle meditsiinilist diagnoosi - "närvi juur" põletik ". Sellest ajast alates suhtleme perioodiliselt. Elektromass on löögikindla plastist monoblokk, millesse Absoluutselt kõik on vangistatud, mis on seadme komponendid.

Vahu sisemine maht on optimaalne - kõik on vajalik, kuid ette õige paigutuse. Karistusi sisu sisaldab tööotsinguid otse vibraatori ise ühenduskaabliga, toitejuhega. Selle karistuse olemasolu massaažikere sees muudab selle säilitamise mittetöötava riigiperioodi jooksul väga mugav, mis võimaldab seadme kogu konfiguratsiooni ühes kohas.

Vibraator on silindri läbimõõduga 70 mm ja pikkus 50 mm, mille ühel küljel on keermestatud ühendus eri tüüpide vahetatavate düüside paigaldamiseks. Vibraatoril on käepide, mille pikkus on 110 mm, hoidke seda ja liigub töötamise ajal. Vibraator Kaal 200 grammi.

Tööde pihustid ei ole palju: Spike, korter, pool-silmadega ja pall, kuid see on rohkem kui piisav. Tegelikult kasutatakse ainult kindlat otsikut, kuidagi usalduse see on suurem, ilmselt massaaži spetsialisti inimese peopesa?

Frequency lülitusnupud esipaneeli allkirjastavad sagedusvahendi emiteeritud tegelike summade sümbolid. Intensiivsus ja soojendusregulaatorid on mugavad käepidemed nende muutmiseks numbriga näidatud lähtepunktist "0". Ka käepidemel on nende pöörlemistaseme visuaalse orientatsiooni puhul punased riskid.

Juhtumi küljel on võrgujuhe ühendamiseks pistik, kaitsme asukoht ja täiendav tehnoloogiline pistik, mille kohta ma ei leidnud kasutusjuhendis viiteid.

Juhtumi avamiseks peate tellima nelja kruvi. Vasakul alandamismuunduril on elektrolüütiliste kondensaatorite võimsad takistid PPB-15G-15 g ja transistorite võimsad takistid, elektrolüütide kondensaatorid, mis on selgelt nähtavad. Ülejäänud pardal teisel poolel.

Mehaaniline massager

Artikli kõrge miljoni eagle artikli (IR, 4, 81, lk 26) ja märkus "Tagasiside" rubriiki (7, 82, lk 12), et veelgi parandada "nõela" massaažiseadmed.

e. S. Seyer ja E. G. Bulat ehitas mehaanilise massager (a. P. nr 1168 245; positiivne otsus tööstusalase proovi taotluse kohta - koostöös E. A. Halperiniga).

Massager-Roller valitakse silindrilistest elementidest, mis pöörlevad vabalt paindlikule teljele. Protseduur on rulluisutaja rull-up - kestab 10-15 minutit. Surve nahale kiireneb patsiendi ise. Ophimo mehaaniline ärritus, mis põhjustab tugevdatud verevoolu, kahjustab bioloogiliselt aktiivseid punkte, nagu akupressure - üks refleksoteraapia meetodeid.

Vedrulaetud telje paindlikkus annab võimaluse täpseks pöörata keha kõigi osade leevendamist vabalt pöörleva ketiga.

* tähed on püsimagnetid (varrukas, kuhu nad istutatakse, - dielektriline). Tähtede liikumine nahal põhjustab selle lähedal magnetvälja mikroväli;

Massager üksikasjad on lihtsad, kõige taskukohaste materjalide, mis on sageli tootmise jäätmete. Tee need, vastuvõtumaadlikud automaad saab koguda.

GRANDI NOTIZIE! SEI NEL PoSto Giusto elektriseadme kohta oma kätega. Ormai Sai Già Che, Pokaal Cosa TU STIA Cercando, Lo Troveri Su AliExpress. Abbimo Contalmente MIGLIAIA DI OTTIMI prodotti Tutte Le Cateorie di prodotti. SIA Che TU STIA CERCANDO ETICHET DI FASCUS ALTA O Accedto INCOWortio Economical, Ti Garantiamo Che è Qui Su AliExpress. ROVERAI NEGOZI UFFICIAI PER I MINI OLTRE PICCOLI Venditori Indipendenti Di Sconti, i Qualli Offrono metodi di Pagamento Rapidi E Affidabili, Oltre Che ConnentI E Sicuri, Indipendentement Da Quanto TU Scelga di!

AliExpress Non Sarà Mai Battuto per Scenta, Qualità E Prezzo. Ogni Giorno Troveria Nuove Averteri Solo Online, Sconti Sui Negozi E L'Opportunà di risparmiare Ancora di Più raccogliendo i kupong. MA POTRESTI DOVE AGIRE FRETTA POICHÉ QUESTO Elektrimassager Do-it-yourself è Destinato A Diantare Uno Dei Parim müüja Più Richiestis Pochissimo tempos. Pensa Quanto Saranno Gelosi I Tuoi Amici Quando Dici Che Hai Il Tuo Elektrimassager oma kätega Su AliExpress. Con i prepazi più bassi online, Le Balaform di Spedizioneöid Ecoworte E Le Opzioni di Ritiro locali, puoi relicizzare un risparmaio Ancora Maggiore.

SE Hai Ancora Püsi MENTI Elektrikasutaja oma käega E Stai Pensto di Scegliere ÜRO prodotto Simile, Aliexpress.com Ottimo Postandi kohta Konfrontare prezzi e venditori kohta. Ti Aiuuteremo A Capire SE Vale La Pee PAGARE ÜRO ekstra UNA verna versioon Di Fascia Alta O SE STAI OTENENDO UN STAI OTENENDO VANTAGGOSO Accentondo L'Articolo Più Majandus. Inoltre, SE VUOI SOLO CONCEMERTI ET DARE UN'OCCHITA ALLA VERSE PIù COSTOSA, Aliexpress SI Assiceurerà Semper Che TU Prezoma Piletihind.

E SE SEI NUOVO SUIEXPress, Ti Farambo Con on Segreto. Poco Prima di Fare Clic SU "Accenta Ora" Nel protsesso di transione, Prenditi ÜRO Momento Per coctional i kupongi e risparmierai Ancora di Più. Puoi Trovare kupongi Negozio, kupongi aliexpressu o Puoi raccogliere kupong ogni giorno giocando ai giochi sull'app aliexpress. Inline, Poiché La Maggior Parte Dei Nostri Venditori offre La Spedizion Gratuita, Riteniamo Che accetti di Ottenere Questo Elektrikasutaja oma kätega Uno dei Migliori prezzi online.

Viimatie

Kust Osta Massager Planta MFC 40 arvustust, osta hulgimüük Massager Planta MFC 40 arvustust, osta Laos Massager Planta MFC 40 arvustust

Loe rohkem

Nõelravi elektroom massager isyutun kehahooldusmudeli jaoks TQZ05 Surgut tasuta reklaamide kohapeal Zarket.ru

Loe rohkem

Massager Dolphin. Müük, Otsing, Tarnijad ja kauplused, Hinnad Kasahstanis

Loe rohkem

Videovalvesüsteemide müügi ja paigaldamine DVRS, kaamerad ja videovalvesüsteemid, videokomponendid. Satelliitsetehnika müük ja paigaldamine Tricolor TV, NTV Plus, Telecom satelliitantennis roogasid, satelliitantennide muundurid, vastuvõtjate vastuvõtjad. Mõõtevahendid satelliit, satelliitvarustus signaali võimendamiseks ja jagamiseks ja jagamiseks. TV-d ja monitorid, televisiooni antennid, konsoolid, televiisorite ja satelliitantennide paigalduskonsoone. Kiirgusraadiojaamad, autorentsed, antiraatorid, tahavaatepeeglid registripidajate, GPS-transpordiga, autoraadio ja veergudega, kaasaskantavate DVDUSB mängijatega. Kaabeltooted, nöörid, adapterid, pikendusjuhtmed. Laadijad, akud, patareid, toiteallikad, toiteallikad erinevate seadmete jaoks. Igat liiki Libra 1 mg kuni 600 kg, pangatähtede valuuta detektorid. LED Kuvab Run String, LED-telerid. Lossid elektromagnetilised, lukud elektromehaanilised, kaardid, kaardilugejad, võtmehoidjad, võtmehoidjad, klahvid magnetilised, kontrollerid, uksesulgurid. Kodumajapidamises elektriseadmed, lambipirnid, kodutelefonid., Uralsk Ave. Baia 171 Tel., 7 778 9092828, 7 778 9092829, 7 778 9092822, 7 778 9092822, 8 7112 544544 e-posti Spektr. v. Ervisilmail. U ul. Ermontova 80, TD Ilyas Moskva turu vastas, endine Mn Zeta Market Moskovsky asutused. 7 778 9092831 TURU ALTYN ALMA TEL. 7 778 9092824 Hiina organite turg. 7 778 9092830 Shebere Boutique Market 4 TEL. 7 778 9092826 Zachagansk, Ul. ANGYR KHAN 52, 7 778 9092825 TEL parandamine ja paigaldamine. 7 778 9092827, 778 9092828, 778 9092828, 778 9092828OT TV First Kasahstani satelliittelevisioon., Kaabel-TV Almatv, Tricolor Tricorrh TV Full HD kahele telerile, NTV Plus Summer Action, konverter, vastuvõtja, juurdepääsukaart 61 päeva, Telecom Easy0,6 Komplekt, NTV SET pluss Action Collect Wellsoma3, antenn, konverter, moodul, Access MAP 31 päeva, Tricolor TV Full HD Lite Tricolor Kit, Full HD TV Tricolor Set, DVBT2 Yasin T15 HD Player digitaalse TV, digitaalne CADENA DVBT2 ST203AA Digitaalne vastuvõtja. Essential vastuvõtja DVS Hobbit Unit II ver. YouTube, digitaalne maapealne Set-Top Box DVBT2 CADENA 1104T2N, digitaalne maapealne DVB T2 vastuvõtja Superbox HD, digitaalne vastuvõtja maapealse digitaalse ringhäälingu vastuvõtja DVBT2 HD Player Sky Vision T2304, vastuvõtja digitaalne maapealne kadena CDT1791SB, vastuvõtja digitaalne maapealne CDT1651SB, vastuvõtja digitaalne maapealne kadenat CDT1753SB, Digital CADENA CDT1671S DVBT2 vastuvõtja, Android Smart Divisat Optimi eesliide, GS B520 vastuvõtja, digitaalne satelliit-Gi HD Slim2 satelliitvastuvõtja interneti ja telekaartide jaoks., Android Smart Divisat Jlink eesliide, satelliidi Ultra HD vastuvõtja Openbox AS4K CI, Android satelliittelevisiooni kast MXQ PRO 4K, satelliidi vastuvõtja tuuner GI HD Slim 2., Opentech Opentech OHS1740V HD satelliidi vastuvõtja, USB, NTV kaart Plus MPEG4, tuuner GI S8120 Lite, Cam SDTV Conax mooduli abonent, antenn Internet Võimendi. Dual-polarisatsiooni pöörduspunkti õhuvõrgu transiiver interneti edastamiseks. Suund antenn 9 dB KP91200, paraboolne antenn MIMO 24DB KNA2417002700, võimendi rakulised signaalid Sotobox., 3G4G antenn KP157502900 Ubox, OMNIDIRECTIONAL CRAINKARE GSM antenn GSM9001800, LTE2600 25 dB KDA58002700, GSM Mobiiltelefonide suunda GSM antenn MIMO GSM1800LTE1800 16 dB KYY161800 16 dB WiFi MIMO 5.3 GHZ KAA185300, paneel Antenn Ax2020pf, satelliit-Interneti-seadistatud standard, traadita ruuter tlink, 4G modemid SIM-i jaoks mis tahes operaator, PLC adapter Interneti-saatja 220V kuni 300 m Majapidamisvõrk, ruuteri adapter USB-modemiga RG45-st WiFi Gi Nano adapter, Wi-ruuter Modem ADSL2-ga, ruuterid, modemid ja ruuterid, WiFi-ruuterid, WiFi pöörduspunkt Ubiquiti Unifi AP LR, REXANT CONVERTER 176910 BNC SVIDEO VGA, HDMI Extender Keeratud paari reksant 176906 signaali võimendiga., Muundur Re Xant 176908 HDMI ON VGA 3. mm Audio, adapter Pistik HDMI Rotary Rexant, HDVideos Mini HDMI2AV adapter, Mini Converter Mini VGA2HDMI, juhtme reksant Scart Scart 1. m x 3m, nöör HDMI mini HDMI reksant Gold Ultra Slim 1. M jagaja HDMISIGNALA BIGSTAR HD10414, kaabel Subwoofer KGK 1200W., Converter Cannon Divisat DVSC102 Kaabel Circular 2 väljund, Cannon Converter Openmax OM114A, LNBF Kubang Circular 1 väljund, Converter Cannon GI211 Universal Single, Converter Slwi52E Circular 2 Väljund Conver Divsut Gun Divisat DVSC104 Kaabel-Circular 4 väljund, Gun Divisat Converter DVSU202 satelliit Universal 2 väljund, düüsi universaalne CKU, Converter GI214 Universal Quad Gun, Converter Golden Interstar Gi102 Twin koos nihutamisseadmega Satellite satelliit-satelliit-antennide seadistamise seade, mõõtevahendi satelliit Boox SF510, SATED DVSSF560, Device DVSSF500T2, Compass DVSSF360 satelliittentennide seadistamiseks, DVSSF350 seadistamiseks Satellite DVSSF9502, Device Satellite DVSSF9507, Elektrooniline arvesti vahepealne BIGSTAR BSSF9505A, satelliidi signaalimõõtur Digitaalses SF9504, DVBT2 SF500T2 signaalimõõtur, televisioonis Alkad AL131 võimendi, Võimendile LA32U PMWDVBTDVBT2, TV-modulaator MD105 M Single-Channel Multiswatch 2sat1terr dvSMS3401 4 Väljund, planar MX900 Võimendi, Tonal Switch Gi A201 2., 2 in 1, antennivõtja SWA 4 LUX CU 2832 DB, DIREQC SWITCH GI A401 2., 4B1, Multiswatch MR508, antenni antenni võimendi AA 102 D, Digitaalruum Antenn Clear TV, antenn TV amplifier Vesvolnaya delta H311A02, Orbit antenn TD001 Room Vesvolnaya Võimendiga, Room antenn Vesvolnaya Modifitseeritud Delta K33102, TV Antenni reflektor ASP8 LUX VIP anesthennaya, antenntelevisiooni passiivsed toad L 906. 6, toa TV Antenn Teleskoop On Stand 3401051, TV Antenni temperatuur Active Alpha L 025. 2 Antenn Television Televisioon Active Alfa L 025. 2, TV antenn Active Ruum L 850. 8, Kaugjuhtimispult juhtmeta klaviatuuriõhk E nutikatelemelisele telerile ja Android-seadmetele., Kaugjuhtimispult RC DRE 8300N, SATCON SB800 Radioopulentide, Remote Control RC DRE 5000, kaugjuhtimispult Telekart EVO 02, Remote Control Globo X80, Remote Control Ringor, Skyway Light Nano2 Gi S8580 kaugjuhtimispult Kontroll SAGEMCOM DSI74 HD, kaugjuhtimispult jaoks Opentech OHS1740V, jahiskamber on fotokaamera, segamise konsooli kaamera juhtimiseks, traadita digitaalne video beebi monitor videoühendus., Komplekt videovalve 8 kaamerad, komplekt Videovalve jaoks 4 kaamerat, SAPSAN 3G CAM ALARM 2 kaamerad, välistingimustes täitmine, WiFi Kit CCTV traadita 4CH Wireless NVR komplekt 4 kaamerad Hybrid Video AHD 1080P Satvision SVR8812Ah, hübriid DVR Satvision SVR4325Ah 4kanala, NVR 1080p Satvision SVN4625, Kaamera Dome vandaal Satvision SVCD391V Outdoor IP kaamerad VtarCam C7816WIP Flash 64 GB, Segisti puldiga kaamera, videokaamera väljas I satvision svcs191 2. , Dome kaamera vandaal Satvision SVCD791, videokaamera väljaspool Satvision SVCS69 V, videokaamera väljaspool Satvision SVCS59V, sisemine Dome kaamera Satvision SVCD692V, videokaamera Outdoor Satvision SVCS192 2,8 Ilma UTC, Color PTZ SATVISION SVCSD2091V, CCTV 4 MultiCast Falcast Falcast Falcast Eye Famcast Eye FE324, IP Video Intercom SVMIP100W, välisklass SVV700 Silver Videoglazok, CCTV SVM402 koos värvi monitoriga, IP video intercom Svmip100W, IP Video Intercom SVM403Home, Värv Video Intercom SVM1000, IP-i tipptasemel Intercom SVMIP201K, CCTV Touch FE78Z TFT LCD, Castle elektromehaaniline Bill Polis12m, Elektromagnetiline lukk FEL180, Elektromehaaniline lukk Universal FE2369 Arve, elektromagnetiline lukk ML40040, Elektromagnetiline lukk FEL350, Castle Elektromehaaniline Falcon Eye Fe2369i, elektromehaaniline loss Sheriff3b NZ, elektro-mehaaniline lukk õhuliini lukustuspoliitika12m, Castle elektromagnetiline ml180k , Castle Elektromehaaniline õhuliinipoliitika 11M01, toitekaabel toitekaabel 1x10mm, kaabeltelevisioon 75 Cablink DG Basic Eco White, 100m, kaabel Frost-resistentne Cablink Gi 16Kr TRS FR, kaabel akustiline BlueLine 2x2. 0 mm, läbipaistev, kaabeltelevisioon RG6M koos kaabliga, must, 305 m, koaksiaalkaabel 75 oomi kaisus SAT 50, KGK PW 8036 subwooferi kaabel., Plexus CVCP 2x0 kaabel. 5mm 12V, must, akustiline kaabel Rexan 2x1. 0mm, Krasnocher, kaabel TPPEP 10x2x0.5, Automotive GPS Navigator E700, Radardarder DeparTrentor sisseehitatud tahavaatepeegli Prestige 599 Full HD. Varjatud installimine., Automotive DVR Dual-kambris Dual objektiiv G65L, Parktronic Parkimisseade 4 Tomahawk Z703 andurid, GPS-navigaatorid, GPS-i navigeerimine, GPS-i jälgimine, auto DVR-sõiduk Blackbox DVR, Parkronic Parking Device Tomahawk Tw777b, Tavavaatepeegel koos krampmiga A2 , Magnititool Olom E52298T 2 DIN koos video monitoriga, AVTomagnetol Pioneer 800, Automotive Sonda CX 1546 120W veerud, kaabel Subwoofer KGK 1200W ühendamiseks AVOGYNITOL GB905C, Automaatsed kõlarid Sony TS1510 450W, Kaabel subwoofer KGK PW 8036, subwooferid. Kõlarid Sõnavõtjad Sony XSGTF1326 230W, Automotive GPS Tracker GPS Tracker GPS Theader Theader, Antitreaker, Alarm Automotive Starline Twace, Autohäire Scher Kher Magicar 5, Autohäire Magicar, Autohäire Starline A91, AutoCompressor tsüklon Pump auto, Tabel Automotive AVS CT01, trikk t Aksi magnetilised, auto tolmuimejad, peatoed sisseehitatud DVD-mängijaga, kaasaskantavad DVDUSB mängijad, auto raadio megajet MJ 100 N, raadiojaam Midland 278 pluss raadiojaam, auto Megajet MJ300 Turbo, Walkie Talky Kenwood TK7360M2, raadiojaam Megajet MJ600 Plus Megajet MJ150 esitamine, megajet MJ600 esitamine, Kenwood NX800 Digitaalne autokiirgus, megajet MJ555 Waltth, Megajet MJ350 Walth, Antenn jaoks LEMM juures 1200 automäär, Bracket Mounding Automotive Relolding Antenn Tõstmine., Autode antenn GSM90018003G4G KC57002700C koos LMR100 kaabliga, antenn Autode jaoks Optim CBFM Rassions, Kinnitus auto raadioantenni pagasiruumi., Autode antenn Megajet T327NE magnetilisel mount., Automotive GSM90018003G4G ANTENNA KC57002700, Kinnitus auto raadioantenn., Antenn jaoks Automotive Hinnad Optim Super 9, Autode antenn GSM9002700A , Professional Kenwood TK 3301, professionaalne Kenwood TK2360, VHF KENWOOD TK2406 Wallith, Kenwood Waling peakomplektid, Kenwood TKD200ETKD200GE digitaalne esitamine, Kenwood NX240340 Digital Fraulia, Kenwood TKD340, Kenwood TK3306 Walkshliament, Auto Portable TV NS701, NS711 kaasaskantav TV , Automotive TFT VCDDVDGSCAAMera Monitor, LEDS7016 TV-klamber pöörlevad 26 kuni 42. TV-klamber pöörlevad LCDS5036 19 kuni 37., klamber LCDS5065 TV pöörlevad 19 kuni 32-le., Klamber TV pöörlevad LCDS5004 10 kuni 26., pöörlev klamber TV LCDS5019 19 kuni 40., Klamber TV Rotary LCDS5003 10 kuni 26-le, klamber TV Rotary LCDS5046 19 kuni 40., Pöörake klamber TV 0337270 TVS 13-40. Klamber TV 0311 TV 10 kuni 26., Klamber TV 0321 TV keerates 19 kuni 42. Tellimus., LED-ekraanid reklaami, reklaami LED ekraanide mis tahes suuruse tellimiseks. Värvi reklaami monitorid mis tahes suurusega tellimiseks., Värvus töötab liin. Mõõtmed pikkus 1m, 1,5 m, 2m. Kõrgus 20cm, 40cm. Raadio Nontaus, RP317 BZRP raadiovastuvõtja, kaasaskantavad Bluetooth JBL Xtreme veerud. Uimastavalt võimas stereoheli, veergude Bluetooth JBL CHARGE 4, veerud Bluetooth JBL GO 2, veerud Bluetooth JBL CHARGE 3, veerud Bluetooth JBL Clip 3, veerud Bluetooth JBL Xtreme 2, veerud Bluetooth JBL Go, Bluetooth kõlarid JBL Boombox Bluetoothi ​​veergude muusikakeskused Karaoke ja Corxoman kohvikute, diskoteiste ja osapoolte jaoks. Alates Mini 20cm kuni võimsa 1,5 meetri, veerud karaoke ja colorwoman., Kõlarid Karaoke, Wireless Karaoke mikrofon, traadita mikrofoni vastuvõtja SH600 saatja. Professionaalne traadita konverentsisüsteem, esitlused jne, traadita Bluetoothi ​​karao-karatsembrofon koos värvilise värviga., Mikrofon XINGMA AK319, Mikrofon Lane LM948, Mikrofon Kenyako K255, Discrond Desktop Funray Signal 114, Light Gun LED LED CEILLRAY Signaal 013, Balloon LED Sinine, Balloon peegel, LED-valgusti valguse muusika jaoks. LED plastikust lame par-valgus., LED stroboscopes LED-lambid, kerge relv Funray Signaali 003 Lakke, Lampastrobe õhuliini 30 LED-i, kerge sõiduki ab 0008 kaugjuhtimispuldiga. SD081 SD85 SD088 mp35 sd088 mp32-s, b52 mp3-plot ketas, energiasäästlikud LED-lambid erinevat tüüpi ja võimsusega., Infrapuna soojuslambid loomse soojendamiseks, pastöriseerimiseks ja toiduks toiduks, LED-lampide seina- ja lagedel, LED-phütolamblupa lambid, Phytolamba, Touchlight Lamp Tledets8W4000K, kaugjuhtimispult ja kaugjuhtimispult Uniel, LED-pirnid, G4 LED-lambid, infrapunapeegli termilised lambid. Loomade, lindude, inkubaatorite, kasvuhoonete, ruumide jms jaoks mõeldud kütmiseks Self Seadistamise valgustatud mikrofonid PC, sülearvuti, I7S traadita kõrvaklapid, infoväljund seade telefoni traadita ekraan TV., Traadita laadimine telefonid. Traadita laadija ühilduv. Väljund Current 1A, 5V, Wireless Mini klaviatuur Mini klaviatuur sisseehitatud puuteplaadiga televiisorite, arvutite, tablettide, telefonide jaoks., Mängu kontroller Gamepad IPEGA PG9021, Mängu käivitus Telefon, Wireless Gamepad traadita kontroller X3 telefonidele, traadita Gamepad Joystick Mocute 050 \ t Mängud Mocute Mocute 058 Mängukaart Mocute Mocute 058 jaoks iosandroid, Mocute Mocute 058 Gamepad jaoks iosandroid, traadita õhu hiire klaviatuur Smart TV-le ja mitmesugustele Android-seadmetele., Väliste kõvaketta Toshiba, USBFCS, kõvakettad 500 GB, Flash spacer USB flash drive tricolor 32 GB, traadita hiire G136, traadita hiire q 10, traadita hiir Zornwee külmutatud w220, traadita hiir liion G 690, hiir traadiga valgustatud Zornwee L200, W220, Wireless Mouse Mofil, Arvuti hiir 1200 DPI traadiga ja laetava delta DT patareid UPS, UPS, laste elektrisõidukid 4 kuni 12 V, 4 kuni 9 AH, Laetav aku delta seeria DT 6B, 3.3 AH, aku kaalud ja muud seadmed JY440A 4V 4 AH, aku VARTA Longlife Accu AA 2100MAH BL4, Camelion 2430 element, DURACELL element LR20 BP2 2060, Trollotve Power Element R03bp2 leeliseline 40, DURACELL LR03 Turbo max \ t BL2 40 element, GP Super LR06 BLP4 20160, Toiteplokid Pika elu 3R12 S1s 12240 satelliit, nitecore d2 laadija, Nitecore Um10 laadija, Camelion BC1013 Charger 24aaaa, 400ma, Laadija Nitecore INTELLICHARGER Charger I4, Laadija Mitu Power MP C807B, Laadija Nitecore DIGICHARGER D4 \ t , Laadija Camelion BC1010B 24AAAAA200MA LIGHT Näitaja Laadija Nitecore Intellicharger i2, laadija laadija Nitecore Intellichage I4, Power Bank Drive sisse Solar aku 20000 mAh, 3 väljund 5v2, 1a, kaasaskantav multifunktsionaalne laadija arvutitele, telefon OV, AV maht 8000 mAh, välise akutoite pank päikesepaneeliga, tasku laadimine päikesepaisteerimispangaga Päikesepaneeli välise aku akumulaator päikesepaneeliga mobiilseadmete laadimiseks, traadita laadimise jaoks telefonidele. Traadita laadija ühilduv. Väljund Current 1A, 5V, Traadita laadimine telefoni, võrgufiltrid, Satvision Videovalve Allikas, katkematu toiteallikas Oops Kvant 30, REXANT 80 W toiteallikas automaatse pinge reguleerimisega. Sülearvutite ja teiste seadmete ja seadmete ja seadmete jaoks. LL 7298 Esituli patareidega, suured, keskmised, väikesed ja väikesed, lambid, akulamp, latern Shakhtarsky, aku latern ERA FA37, LED taskulamp Solaris FZ50 koos täieliku komplektiga, LED taskulamp politsei W001XPE, laua LED-lambid Touch Hädaseisu LED-lüliti Lamp patareide, töölaua maksusoodusi, autonoomse lamp konto Star, LED tabeli lambi kodulaua LED-lamp 24led lamp, LED aku päikese aku laadimise radiofMbluetothmp3 telefon., Portable LED Solar LED LS360 raadio, LED aku Lambi lamp päikesepaneelil telefoni laadimise ja USB-ga), päikesepaistelise lambi tänava jaoks 3 36ALED, LED akulamp päikesepaneelil telefoni laadimisega, taskulamp LED YJ5833, Lamp Taskulampi päikesepaneel 36 LED, kaasaskantav LED-lamp päikesepaneelidel, LEDFoner telkimine aku päikesepaneelidel, telgvalgustid, laserprojektorid fassaadide ja interjööri dekoratiivne valgustus, restoranid ja klubid, jäärullid ja teatri stseenid, pargid ja aiad. Pidulike sündmuste ja ettevõtete sündmuste registreerimine., Star dušš laserprojektori eelised, Star dušš Motion Laser projektor, Star dušš Laser Light projektor Laser projektor, prožektorid erinevates värvides. Spotlights maastiku- ja arhitektuurivalgustusparkide, aedade, hoonete fassaadide jaoks., Tänavavalgustuse lamp päikesepaneelidel sisseehitatud akuga. POWER 20W., Autonoomne toiteallikas solaari paneelide päikeseenergia taimed 1KW, 2KW, 3KW, 4kw, 5kw ja palju muud. Solar-paneelid, patareid, inverterid ja erinevate võimsusega kontrollerid., Solar aku paneel Polycrystalline 24V 250W. Suurus 100 x 170 cm., Solar Panel PolycryStalsiin 12V 250W. Suurus 100 x 170cm., Polycrystalline Solar Panel 150W 12V. Suurus 50 x 100cm, aku aku aku 10W., Akude laadimise kontrollerid patareide ja tuulegeneraatorite päikesepaneelide jaoks 1224V 10 kuni 100a., Tbe inverterid. DC muundurid 12V24V, muutuja 220V. Võimsus 500W-lt 10000W-le., Patareid 12V SMART BATTHORY 100, 120, 150, 1200AH, aku laetusseadmed patareide ja tuule generaatorite päikesepaneelide jaoks 1224V 10 kuni 100A., Aku laadimisvahend Solar paneelid NIPPOTEC paneelid 1224v 80a, akulaadija Solar paneelid Solar paneelid NiPPOTEC 1224V 60A 60A, aku laadimisvahend Solar Panels Nippotec 1224v 40a 40A, aku laadimisvahend Solar Panels Nippotec 1224v 30a 30A, aku laadimisprotseduuri Solar Panels NIPPOTEC 1224V 20A 20A, 12V patareid 100, 120, 150 , 1200Ah, tbe inverterid. DC muundurid 12V24V, muutuja 220V. Võimsus 500W-lt 10000W-ni. , Nägu 1500 W tuulegeneraator, tuuleenergia 1000W tuulegeneraatoriga, tuuleenergia 600 W tuulegeneraatoriga, aku laadimisvahendid patareide ja tuule generaatorite päikesepaneelidele 1224v 10 kuni 100a., Smart aku 100, 120, 150, 1200A akus, tbe inverterid. DC muundurid 12V24V, muutuja 220V. Võimsus 500W-lt 10000W-le., Kaubapõrandate skaalad, väliskaalid, kaalud 300kg WiFi, traadita ekraaniga., Kauplehelaalused elektroonilised BEKA ACS AR0317, Elektroonilised kauplemise kaalud, Boss skaalad, elektroonilised kaubanduse skaalad AR0121A, elektroonilised kauplemise kaalud Kaubanduse kaalud ACS ACS AR0316, Kaalud Ehted, kalkulaatorid, valuutadetektor on täna ainus usaldusväärne viis oma raha käive kaitsmiseks võltsitud sularahamärkidest, ultraviolett-UV-st 3WY valuutadetektorid, infrapuna IR-i vaatamise valuutadetektorid, automaatsed valuutaandurid pangatähed, latern-teleskoopkell howell , Desktop suurendab taustvalgustuse ja plaatidega, põletamiseks, impulsside jootmiseks, magnetilisele soolokomplektile metallide osade jaoks, kruvikeeraja komplekt, seadistage kruvikeerajaid 15 pihusti, kühvlit, tweezers, laiendus, digitaalne multimeeter, kaabelte tester reksant 121006, kruvikeeraja komplekt ja Heads, tööriistakomplekti käiguvahetuse toite peegeldus Hammaste pragude ja bittidega, elektrikassettide, elektrilised pistikud, lülitid, pikendusjuhtmed, võrgufiltrid, aku fänn, kaasaskantav aku fänn., Automotiventilaator AVS Comfort 8043 24v 6, Mini fänn USB Lileng815, Ventilaator Nikura Jaapan Outdoor, Autod fännid 12V Board fännid, põrandafännid, laeventilaatorid, kliimaseadmed, universaalne konsool Chumbop K209ES kliimaseadmetele. Ühildub kõige kliimaseadmetega., Konsool kliimaseadmetele Universal Rexannt Rx100ai. Sobib rohkem kui 1000 mitmesuguste kliimaseadmete mudelile., Universaalne konsool Huayu K1038EL kliimaseadmetele. Ühilduvad enamiku kliimaseadmete mudelite ja kaubamärkidega. Vtek Hy006, Masima MS5813 Elektripliit 2 Põletid, plaatide gaasi Luxell LX2811 1 Konfork, Electric Masima MS 5812 Plate 1 Konfork, Vafelnica Vtek VT6622, Elektrilised plaadid Masima MS 5811 1 Riistvara, üheinimesemeline inveseeritud invesetop plaat. , Kenwood KE133 käsitsi segisti, toiduprotsessor magic bullet 21 kirje, segisti käsitsi valmistatud BOSCH BO6622, Mixer Electric Sokony SK088, Masor Orvica Orm9208, Masima MS 6629 käsitsi valmistatud segisti, Sunmile SMBMO Blender, MS1066 Mixer, Masima MS1066 Kütteseadme infrapuna Sinbo SFH3310, soe põrand. Infrapunafilmi põranda reksant., Ventilaatori küttekeha naeratus FH 01, infrapuna kütteseade Luxell SCNSB3310, Õli küteseadmed, Ventilaatori küttekehad, Elektrilised maiustused, Curling lokid, Juuste laod, juuste stiil föönid, Fenraschi elektriline nelja Polaris phs0770 föönid, Föön ROWENTA 1000W , Scarlett Juuste Clipper, juuksed Clipper Pritech PR 1162 pesemismasin pihustitega, juukselõikus ja habe trimmer alfa mega am986, elektroomimassagerid, mikro ampliteaar päis, kuulmismasin MRMPower JH113, AFKA TECH RG906 Kuuldeaparaat, RGB kuulmismasinad Tech RG906, Elektrimõõtur Elavhõbeda 201, elektrimeeter ühefaasiline energiamõõtur, elektrooniline USB-hinnaking. , Taskulambid, kingituste komplektid, maagilise vooliku voolik ise kokkuklapitavad,

Loe rohkem

Massagers Usbekistanis osta väga lihtne glotr.uz massagers Usbekistanis kõik hinnad, fotod, kommentaare meie kodulehel. Massagers Usbekistani müük ja ostmine on muutunud veelgi lihtsamaks kui tänu online-kaubanduskeskusele glotr.uz.

Loe rohkem

Elektromassimage Motomolator OMRON E2 on saadaval hinnaga 0. Broneerige ja osta ühes meie Orixi salongidest või tellimuse kohaletoimetamise kogu Venemaal.

Loe rohkem

Osta MASAZHNA padi spinile kasutajale. VD PLEARZHENIH NITERNETMAGASINV, 9015 lipu läbiviimine. Märkus TSNI kohta masazhna padja jaoks spin

Loe rohkem

Võrdle ja osta parimaid 920 lauseid Satom.ru Meil ​​on massaažiseadmed 40 firmad parima hinnaga Novosibirsk kataloogis hinnad ja fotod

Loe rohkem

Top

Elektrooniline massaaži vöö müük võrgus

Meie arendajad on loonud elektroonilise vöö lihase sügavale massaažile ja käivitusalade jaoks pärast sporti. Sa pead lõõgastuma pärast treeningut lõõgastuma lihased massaaži elektroonilise massaaži vööga Te saate massaaži jalad, tagasi, tagasi .... ilma pingutusteta

Elektrostaatiline massaaž ja radoonutraapia vibratsiooni neuropaatiaga patsientide rehabilitaris

Pakume teenuseid kosmeetika Zhukovsky riistvara kommunaaltehnoloogias

Massaaži elektrostaatiline hind 500 rublast. Moskvas

Elektromücrolifing efektiivne naha ravi, kiire taastumine pärast operatsioone, niisutav ja noorendamine. Salvestage 74956362930 või 79653328830

Terapeutilised seadmete koodid TN WAD 2020 9022210000, 9019109009

Aitame teil valida TN vedi koodi terapeutilise seadme näidete jaoks kirjeldusega, tn vedi sobivate koodide jaoks. Tasuta konsultatsiooni välismaiste ekspertide

Skulptuuri buccal massaaž

Voronezh Massaaži kool, massaažikursused Voronezh

Spastor Elite.

Eliitmama Bykhovi amp. Schmidt, 54a, Mogilyov, Valgevene. Telefon 375 29 3470507 375 29 8070507 375 29 3450507. Saate kirjutada või lugeda ettevõtte ülevaateid viitekataloogis. Sait.

Kaasaskantav terapeutiline elektrooniline pliiats jaoks nõelravi, meridiaani, energia massaaži, anesteetikumi ostmiseks madalate hindadega Joomi internetipoodil

Mugav Savalons'i mugav kataloog, millel on Volgogradis energiamassaaž. Foto, hinnad, ülevaated kõikidest Savalonidest energiamassaažiga Volgogradis.

Tai energiamassaaž peakeskuse lõõgastumise tai

Baarid 32 punkti mehe pea kohta. Abote Access Baras meenutab töö punkti massaaži. ARIES vabastavad kõik kahtlused, peegeldus, tunded, emotsioonid, otsused ja otsused, mis on kogunenud ...

Massaaži istungid inimese taastumise keskmesse allahindlusega

Menetlused, mis aitavad Net Wake Up Evzbodnay sügisel hommikul, sulgege liigeste kuju välja.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.