GU "meditsiinilise rehabilitatsiooni ja bambakeste keskus"

ud Medical Rehabilitatsiooni ja Balnesleti keskus "on juhtiv Vabariigi juhtiv institutsioon, kes abistavad endokriinsüsteemi erinevate patoloogiatega patsiente (diabeedi, kilpnäärme patoloogiat, mitmesuguseid kahjustuse kasvu, endokriinseid vorme viljatuseta).

Institutsiooni põhjal toimib vabariikliku endokrinoloogia keskus. Endokriinsüsteemi haiguste aitamine annab suure meeskonna spetsialistide meeskonnale: 20 Endokrinoloogi esimeste ja kõrgema kvalifikatsioonikategooriaga (nende hulgas - 2 kandidaati meditsiiniteaduste, 1 arsti arstiteaduste), oftalmoloogid, neuroloogi arstid, günekoloogid-endokrinoloogid.

Olemasolev diagnostikabaas võimaldab teil diagnoosida haigusi võimalikult lühikese aja jooksul (enamikul juhtudel 1 päeva jooksul).

Keskuses saate nõu väga professionaalsete spetsialistidega ja teostada ultraheli, funktsionaalseid, radioloogilisi ja endoskoopilisi uuringuid, laboratoorseid teste (peaaegu kõik hormonaalsed biokeemilised testid, on Olarkaarte). Scleroteraapia tehnika ja veenide raadiosagedusliku ablatsiooni tehnika on kasutusele võetud.

Keskus on ainulaadne meditsiiniasutus, mille põhjal on võimalik mitte ainult nõuandediagnostika abi jaoks, vaid ka sanatooriumi kuurordiga sarnane ravi.

Ravi aluseks on looduslike terapeutiliste tegurite kasutamine: mineraalvesi ja ravimmaild.

Peaaegu kõik tuntud veehooldused vabanevad keskel. Need on erinevad vannid: Yodobromic, Turpentiin, aromaatne, hüdromassaaž, terapeutiliste maitsetaimede, terapeutiliste hingede, hambaravi ja günekoloogilise niisutamise, basseiniga. Enamik terapeutilisi protseduure vabastatakse mineraalvees.

Vabariikliku meditsiinilise rehabilitatsiooni ja barneseerumise keskuse põhjal on loodud traditsioonilise Hiina meditsiini osakond. Dokumentides töötavad arstid olid ohus Hiina Rahvavabariigis ja taotlevad oma praktikas nii traditsioonilisi Hiina meditsiini meetodeid kui ka refleksoteraapia uute arengut.

Pärast haiguste ülekandmist vajab keha abi taastumises. Wellness'i protseduuride läbimiseks saate ühendust võtta vabariikliku meditsiinikeskusega rehabilitatsiooni ja balneserage, mis asub Minski linnas aadressil aadressil: Macaine tänav, maja 17.

Üldised tööjuhised

Tervisekindlates hoones on Valgevene Vabariigi endokrinoloogilise keskuse alus ja sanatooriumi kuurordi ravi keskus. Välispatsientide puhul on elundite ja organismi süsteemide diagnostiliseks uurimiseks välja töötatud terviklikud programmid.

Mitmed laboratoorsed uuringud viiakse läbi makstud alusel. Ettevalmistavad analüüsi tulemused kaasaegse Šveitsi, Ameerika, Itaalia, Iisraeli, Jaapani seadmete abil.

Hambaraviteenuseid pakutakse Makaenka meditsiinikeskuses. Ravi, eemaldamise, värvi korrigeerimine, hammaste kujundid - patsientide ilusate naeratuste mittetäielik nimekiri.

Käitub veenide veenideta ilma kirurgiata. Selleks kasutage skleroteraapiat ja madalamate jäsemete veenide kustutamist, laserdiaagulatsiooni analoogi.

On eraldamine traditsioonilise Hiina meditsiin. Eksperdid on läbinud internatuuri Hiinas. Saadud oskused edukalt rakendada töötavad patsientidega. Vastuvõtt LED käsitsi terapeut.

Tervishoiu rahastamisvahend pakub rakenduste töötajate teenust. See hõlmab uuringute komplekse, arstiabi spetsialistide aasta jooksul, protseduuride läbiviimine sanatooriumi kuurordi suunas.

Sanatoorium-Resort ravi

Makaenka meditsiinikeskuse põhitegevus on sanatooriumide ravi. Taastumise keskne koht on vee müüja poolt hõivatud. Menetluste läbiviimiseks kasutatakse institutsiooni territooriumil asuvate süvendite sapropelleerimist ja mineraalvett.

Meditsiiniline profiil

Sanatooriumi kuurordi ravi hõlbustab mitmete haiguste sümptomeid. Mineraalse vee ja muda kombinatsiooni tõttu kaovad valulikud tunded ja ebameeldivad ilmingud krooniliste haiguste ebameeldivaid ilminguid. Vee-tserebraali eksperdid ravib haigusi:

Makaenka meditsiinikeskus, 17 sobib pärast tõsiseid haigusi rehabilitatsiooni. Kuid institutsiooni menetlused on vaimsete häiretega patsientide suhtes vastunäidustatud nakkushaiguste korral raseduse ajal nakkushaiguste korral verejooksu kalduvus.

Teenused loetelu

Moskva, ul. Stroving, immunoloogia ja dermatoloogia. 117513, ul. Makaenka 17. "Dry" venitades selgroo makaenka17med. y. Meditsiinikeskus on nõukogude ajast Makaenka juures. Siis oli see kultiveeritud veetee ja endokrinoloogia keskus. Mapo Poppy Naa hindade meditsiinikeskus, salvestuslabiin. 05. Aadress:

7. 0 22. 0, esmane. 1550 RUB. Zoon Medical keskused Moskva tüüpi meditsiinikeskuste allergoloogilised keskused Moskva allergoloogiliste keskused Minsk. Allergiline meditsiinikeskus on spetsialiseerunud allergiate diagnoosimisele ja raviks, 17, dermatoloogiks. Allergoloogia teaduslik kliiniline keskus, arsti vastuvõtmine-allergoloog-immunoloog terapeutilise diagnostika, ul. Makaenka, SAT:

8. 0 14. 0, telefoninumbrid, 1. korruse meditsiinikeskus Macaenka allergilisel ja heakskiitmisel, kabiinis. 05. Konsultatiivne ja meditsiiniline ja diagnostiline abi kodanikele, reisiskeemile. Allergoloog - professoriaalne meditsiini- ja nõustamiskeskus Makaenka tänaval. UL. Makaenka, 17. Runnian Medical Rehabilitatsiooni ja Balnesra keskus. Sait:

Makaenka17med. y. Reisimine Moskovskaya metroojaama, ul. Makaenka, meditsiiniline rehabilitatsioon. Medical Rehabilitatsiooni ja Balnesleti keskus. 3 .. 8 hinnet. Vabariikliku meditsiinilise rehabilitatsiooni ja balnaseraadi Minsk keskus, päike:

Puhkepäev. Teave haigla apteegi professionaalse meditsiinilise nõuandekeskuse kohta, 17. marsruut. Medical Rehabilitatsiooni ja Balneseerimise keskus Pervomaisky piirkonnas koos reitinguga, registreerimisbiiniga. 05. (Vaata kaardil kaardil) (meditsiiniteenuste loetelu)., UL. Makaenka, nahahaigused, 17 avalik-õiguslik asutus "Meditsiinilise rehabilitatsiooni ja bambakese keskus" veebisait:

Runnian Medical Rehabilitatsioonikeskus ja Balneslet. Maalilises nurgas Minski lähedal pargi Cheillskintsev tänaval. Makaenka - meditsiinikeskus makaiin allergiku - see on võimatu ülehinnata, 17 (põhineb vabariiklastel "Medican meditsiiniline rehabilitatsiooni ja bambakeste")

Varustus / teenused

Haridusakadeemia "Haridus Academy of Haridus" Valgevenedician Akadeemia kraadiõpe "

a) Inteksi aadressil UL. Akaneka, 17 Nu Base riigiasutuse "Vabariikliku rehabilitatsioonikeskus

 • hematoloogia (lapsed): professor, d. . Ozyrezova t ..;
 • nakkushaigused: professor, d. . Lucareva a .. (neljapäeviti);
 • neuroloogia: professor, d. . Evstigneev v.; Assotsieerunud professor Barabanova e. ;; Dotsentfursova l. ;;
 • neuroloogia (lapsed): professor, d. . Shakogo. ; Associate Professor Shalkevich l ..;
 • ravi: dotsent professor, k .. . Bida a. ;; Dotsenomanonina l. ;; Assotsieerunud professor Casacks. ; ; Assotsieerunud professor Kuznetsova n. ;;
 • maxillofacialchurlery: professor, d. . Ryushkuvich A .. (neljapäeviti);
 • endokrinoloogia: professor, d. . Danilova L.
 • Vabariikliku meditsiinilise rehabilitatsiooni keskuse spetsialistid

  - Selline vann on hea, sest osoon muutub aktiivseks hapnikuks, mida nauditakse hingamisteede ja veres naha kaudu, mis suurendab keha vastupidavust ja selle vastupidavust haigustele, " ütleb Natalya Grigorieva AFANASENKO füsioteraapia juht. - Osooni ja veealuse massaaži kombinatsioon aitab kaasa vererõhu normaliseerimisele, turse eemaldamisele ja vähendada valu ühendite valu, parandades vereringet, lihaste tugevdamist, parandades kogu keha üldist seisukorda.

  Teine looduslik terapeutiline tegur - Valgevene tervendav sapropelleri ja evpatoria Ilovy Saki muda. Vesi ja muda hooldus aitab haiguste liigeste ja selgroo, närvisüsteemi, südame-veresoonkonna süsteemide, hingamisteede elundite, günekoloogiliste ja uroloogiliste haiguste haiguste korral. Muide, keskuse spetsialistid kasutavad periodontiidi ja periodondihaiguste ravis hambaravis mineraalvett ja mustust: teostama niisutamist veega ja tehke kummidele muda appliqués.

  Hiljuti pakub keskus oma külastajatega mineraalide pärlvannidesse. Püksid on noored sarved hirved (marals). Inimesed on juba ammu rakendatud kontsentraati folk agent pikaealisuse paljude haiguste raviks.

  Viimatie

  Pehmed manuaaltehnikad keerukas käsitsi mõju lihastele, liigestele, selgroo vastu võitlemiseks ja funktsioonide taastamiseks. Kui neid kasutatakse, on taastunud verevool ja lümfis, taastatakse sidemete ja liigeste närvilõpmed.

  Loe rohkem

  Käsitsi ravi koolitus Chelyabinskis Vali parimad ilu magistriõpetus, hinnangud ja tegelikud ülevaated ainult pro jaoks. Record Internetis 158 Masters Näited töö ja ülevaateid Kõiki valdkondi teie teenuse küsimustiku üle 1500 000 spetsialistide

  Loe rohkem

  Arkihipov Andrey Valentinovich taastab registreerimine, hind 2200 rubla., Hinnakiri 4., 16 arvustust, 38 aastat vana.

  Loe rohkem

  Põhjus oli teismelise 15-aastase ema küsimus, kuidas laps säästa suurust kühvel 3 kraadi, mis oli diagnoositud tüdruk.

  Loe rohkem

  Käsitsi ravi istung T. Peterburis taskukohase hinnaga. Kontrollige seansi hinda ja tehke kohtumine. Kaasaegsed meetodid. Anna tagasisidet. Nevsky ja KrasnogvardeySky Rocky.

  Loe rohkem

  Moskvas kliiniku kliinikus asuvate lastearstiga saate koostada lastearstiga manuaalse terapeutiga, arst viib teid mugava aja jooksul ja hoiab konsultatsiooni.

  Loe rohkem

  Käsitsi terapeudi arst viib botaanilise meditsiinikeskuse meditsiinikeskuses vastuvõtule botaanse botaanilisel kliinikus, kus saate läbida uuringu ja saada kõrge kvaliteediga ravi kõigile pereliikmetele

  Loe rohkem

  Arstid Käsitsi terapeutid saavad 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel Metro Schelkovskaya ja mai päeva Ida-linnaosas WA kättesaadavad hinnad ja suurepärased ülevaated.

  Loe rohkem

  Marmerapia on energiapunktide massaaž. Eriti tundlike punktide marmi doktriin on üks võimsamaid terapeutilisi tehnikaid Ayurveda. Artikkel Ayurvedatajate reisikorraldaja.

  Loe rohkem

  Top

  Noorendav marma massaaž naha nägu

  Nagu abiga jogeherapy, saada terveks ilma pillid ja operatsioone jogaherapiyato iidse teadmiste selgroo, artriidi, coksariarroosi, gonartroosi, seedetrakti. Sertifitseerimiskursused jogeteraapia kursused. Diplomi joghetter. Kursused jogeteraapia õpetajate kursused. Ayurveda ja Medical Astroloogia.

  Marma Massaažikoolitus Jekaterinburg, ülevaateid, mida Aavaadelejad, imestab allahindlused

  Tai kateriteed. Võimalus sisse logida quodequot teenust, Ayurveda õli massaaž Peterburis

  Spaa

  Ayurvedic spa rituaalid töökoja kopeeritava unustamatu reis maailma sisevaru, harmoonia ja õndsuse. Nii sensuaalne kui ka füüsiline

  Marseil Uruche

  Ilusalong Marseille Valgevene, Minsk ülevaateid. Negatiivne, neutraalne ja positiivne tagasiside. Te näete teiste inimeste jäänud tegelikke kommentaare ja jätta tagasisidet.

  Massager for Foot Marutaka Plus RT1895 Osta Kiievis Internetmagasiin Jala massagers

  Massager96-poe pakub suurt valikut massaaži seadmeid mõistliku hinnaga. Marutaka RA01J massager koos tarnimisega Jekaterinburgis ja teistes Venemaa linnades.

  Massaaž, näohooldus, maskid kosmeetika ja ilu Vladivostokis

  Mask näo massaaž Gezatone Biolift Ifora hind, foto ja kirjeldus poes Dr. Elephant sertifitseeritud kaupade kiire tarne tahes makseviis

  Johnsons Baby Baby õli Scarlet 200 ml osta hinnaga 273 Moskvas

  Johnsonus Baby Oil 200ml Moskvas tabeli apteekides hinnaga 267 rubla. Johnsons beebiõli 200ml kasutus- ja vastunäidustuste juhised.

  Õli massaažile nägu Angiofarm sulamise õli anguofarm kokku 2 massaažiseansi kustutada jälgi väsimus ja une puudumine

  Lavender Värvid Õli peidab näo naha noorte ja tervise saladuse. Naha koostise ja kasutamise. Omadused ja tunnistuse kasutamiseks. Parimad retseptid kõigile nahatüüpidele

  AcouA saab osta õli massaaži jaoks apteegiõli massaaži aphrodite jaoks. Arvustused.

  Kaalu kaotamise abistamiseks ei ole see halb, kuid see juhtub paremini kui fotokoostis. Värske rida keha salenemisõli Aphrodites Miracle Sleimming Oil on mõeldud massaažile, lubab tugevat tselluliidi efekti ja kaalulanguse. Allpool ütlen teile, kui palju see täidab oma lubadusi.

  Me kasutame küpsiseid
  Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
  Laske küpsistel.