Kinkekaardid

Thairelaxhome pakub kinkekaardi ostmiseks. Kinkekaartide ostmine, te omandate väärtusliku kingituse tõele, mis on igaühega seotud.

Kinnitustunnistus massaaži jaoks (90min.) - 2564R.! (3850R.) Kinkekaart 2 massaaži 60 minutit. - 3999r. (5500R.) Kinkekaartide sertifikaat 2-minutilise massaaži jaoks 60 minutit. + 1 SPA protseduur - 4400r. (7300R.)

Kinkekaart "Minu ema"

Variant 2 * Näomassaaž - 15 min. * Tai traditsiooniline massaaž - 70 min. * Pea massaaž - 15 min. Kestus - 100 min. Maksumus: UL. Petrozavodskaya, 13 = 3199 hõõruge. / V.O. Väike pr. 90 = 3799 hõõruge.

Kinkekaart "Minu sõber"

Variant 2 * Saun või peamassaaž - 15 min. * SOAP massaaž või India massaaž - 70 min. * Tagasi massaaž ja õlad - 15 min. Kestus - 100 min. Maksumus: UL. Petrozavodskaya, 13 = 3999 hõõruge. / V.O. Väike pr. 90 = 4499 hõõruge.

Kinkekaart "Minu sõber"

Valik 2 * Saun või peamassaaž kookosõliga - 15 min. * Keha puhastamine või pakendamine (valida) - 15 min. * Massaaž kreemiga - 70 min. Kestus - 100 min Hind: ul. Petrozavodskaya, 13 = 3299 hõõruge. / V.O. Väike pr. 90 = 4100 hõõruge.

  Kinkekaartide sertifikaat

  SPA - Visiit on ideaalne kingitus! See täidab aeg rõõm, andes oma lähedastele 3 hindamatu asju: tervis, puhata ja ilu.

  Sertifikaadi saab väljastada teie jaoks sobivas versioonis: • Teatud spaaküsimus: protseduuride menetlus või kord valitakse individuaalselt, võttes arvesse abisaaja vanust ja soost, ilma kulude täpsustamata teenuste kohta. • Raha sertifikaat - annab saajale võime iseseisvalt valida protseduurid.

  Sertifikaadi kehtivusaeg 12 kuud ***. Saaja kasutab sertifikaadi, salvestades selle jaoks mugava päeva ja kellaaja.

  Palun kontrollige hoolikalt oma sertifikaadi kehtivust, sest pärast selle lõppu on sertifikaat kehtetu.

  Registreeru iga päev ja kellaaja jaoks mugav - mugav teile (telefon / whatsapp / mail) - töötame 11 kuni 23.00 ilma päevadeta.

Viimatie

Riistvara massaaž

Loe rohkem

Tervishoiutehnoloogiate teema teema tutvustamine Samo massaaž on huvitavad koolieelsete haridusasutuste ja vanemate õpetajad,

Loe rohkem

Milliseid vahendeid ja tehnikaid saab kasutada kõht naha karmistamiseks kodus pärast sünnitust või äkilist kaalulangust.

Loe rohkem

Slimming Belly iseseisev massaaž. Võttes igapäevased hinged, saate teha veemassaaž kõhu, mille veevoog on suunatud kõht päripäeva, siis selle vastu ...

Loe rohkem

See meetod aitab teil vabaneda ekstra sentimeetritest talje ja naha tõmmata. Aga sa peaksid olema valmis asjaolu, et see menetlus ei ole kõige meeldivam.

Loe rohkem

BEX Raven Foorumi liikme profiili profiilileht. Kasutaja ise massaaž pea mesiani hüpertensiooni raviks, pealkiri Uus liige, teada saada, kuidas ...

Loe rohkem

Kogutud 10 meetodit, mida kasutatakse erinevates riikides, et vähendada stressi. Neid on Ukrainas lihtne rakendada. Vali oma

Loe rohkem

Jätkame teile iseenesest massaaži kohta kodus ja meie teemat täna lõualuu, jalgade ja tuharade massaaž.

Loe rohkem

Saab ise massaaž inimese kodus asendada massaaži spetsialisti, mida eelised ja puudused on sellised tavad

Loe rohkem

Top

Abstraktne sõlme kehalise kasvatuse samo massaažis. Lasteaedade, kooliõpetajate ja õpetajate õpetajad

NBSPSMASSAGE on kõigile kättesaadav. Seda saab läbi viia kehalise kasvatuse õppetund, kodus oma vabal ajal, vannis jne. Kommendunud, kasulikud ja tõhusad vahendid kaalutõus töötõhususe vähendamiseks

Shin isemasilmne

Kuidas eemaldada verevalumid jalgadel, ilmselt naise küsimusele. Nende verevalumite välimuse põhjused jalgadel on erinevad. Sagedamini muidugi verevalumi tõttu. Kuidas ravida hematoomi jala pärast vigastusi, paljud teavad. Tavaliselt on nendel juhtudel ette nähtud salvi verevalumitest. Aga seal on rohkem teaduslikum kui kiirustades verevalumid on autohemoteraapia. Täpsemalt, üks viise, mis põhineb ravi kasutamisel oma verega

Isemassaaž pea vereringe parandamiseks

Püsiv stress, magnettormid, atmosfäärirõhk hüppab, temperatuuri temperatuur, seejärel null, siis miinus kakskümmend, mis talu talub ja ei talu ... peavalud algavad, hüpertensioon, isegi insult võib juhtuda üks kõige kohutavamaks ja mõnikord surmaga haiguste .. allikas füüsiline kultuur ja sport, autor, spordi ametlikud teemad.

Pea massaaži ja selle täitmise meetodite kasutamine

Kokoshik pea- ja kaela isemassaažimeetodid on nüüd palju ja igaüks on ainulaadne ja originaalne. Meie pakutud tehnikat ei kaota ka sisuliselt, sest see kiiresti peatab peavalu, alandab põrgu, see decesses suurepäraselt. BSP ...

Prom. Ukraina turg

Samara Dar Psühholoogilise arengu keskus pakub teie tähelepanu Guasha massaaži. Kvaliteetsed teenused taskukohaste hindadega. Jäta taotlused kohapeal

Vasika lihaste massaaž kulub, tehnoloogia ja soovitused

Statistika kohaselt on kõigil inimestel aega aeg-ajalt kaalu ja valu, jalgades turse ja paljud on kogenud öökrambid. Kui sellised nähtused ilmnevad harva ja kergesti läbida, ei saa enamikul juhtudel muretseda. Kui tugevaid ebameeldivaid tunnet korratakse süstemaatiliselt või sageli, siis tasub jalgadele rohkem tähelepanu pöörata. Suurepärane sellistel juhtudel aitab massaaži jää lihaseid. Selles artiklis ütles Pro tehnoloogia ja täitmismeetodid.

Uuring ja ravi oksendamisega kliinilises haiglas Jauze, Moskva

Iiveldus ja oksendamine imikutel ja lastele ja laste etioloogia, patofüsioloogia, sümptomid, märgid, diagnoosimine ja prognoos viiteraamatud MSD Professional versioon.

LPG Massaaž Green Island

LPG massaaž Vladimiris spinneris. Hinnad, varud, ajakava. Tule, ootame teid.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.