Kaela isemasilmsus toimub istuvas asendis või seismisel. Kaela samal ajal tuleb hoida sirge ja rangelt vertikaalselt.

Valge kaela peopesad vastavalt oma parteidele, nii et pöidlad puudutavad klambrit ja ülejäänud panna kaela tagakülje küljelt. Tihedalt vajutades tema käed kaela, paiknev kõigepealt sirgjoonest ülevalt klamber, siis ringikujulised liikumised. Masseerides selle ala, saate rakendada selliseid tehnikaid nagu tõstmine ja koputamine - kuni 40 korda. Kaela isemasilmisse saab teha ka vaheldumisi, siis teiselt poolt, rakendades kombineerituna koos sõtkumisega. Valu kaelapiirkonnas, punkt massaaž rakendatakse.

Kaela esikülje uurimine peaks olema veidi tagasi. Kasutades oma sihtasutuse peapead, tegema kuni 20 masseerimist liikumist (joonis 1).

Peamassaaž mõnevõrra keeruline on juuksekatte olemasolu (eriti kui juuksed on pikk). Olles peopesa pea peale jätnud, et ringi liikuda, parempoolse ja vasakpoolse külje alguses, siis parietaalne piirkond. Järgmisena minna lööki otsaesise piirkonnas, mille jaoks me kasutame kõikide kümne sõrme näpunäiteid, toodavad otsmikust masseerimisliigutusi selgroo ja tagasi, nagu nad teevad, kui nad pea pesevad - vaid 20 korda.

Ajutised alad maanteeritakse ringikujuliste liikumiste abil peopesade peopesadest pöidla küljelt tihedalt pressitud templitele.

Kõrgenenud vererõhuga inimesed, massaaži intensiivsust tuleb vähendada, vähendades survet masseeritud piirkondadele. Külmade ja peavaludega on parem kasutada punkti massaaži.

Isemassaažiga kasutab nägu tavaliselt paitab, vajutades pöörlemise ja sõtkumisega. Esialgu, pannes oma peopesad näole, nad toodavad kergelt painduva liikumise otsaesist nina ja mõlemale küljele, mööda huule-huule voldikuid ja lõuale. Sarnased liikumised masseerivad põsed ja põsed. Pärast löömist, vajutades pöörlemist - kuni 20 korda.

Silma ala on masseeritud eriti ettevaatlikult, neli sõrme valgust lööki keset prillide keskel templitesse. Siis mine kõrvalamudesse. Suurte ja teiste sõrmede vahele riivitud, toodavad urnesse 10-20 lööki. Pärast seda, andes kõrva kestadele peopesa peaga, toodavad 10-20 pöörlevat liikumist.

Nina masseeritakse selle mõlemal pool asuvad pöidlad. Kokku toodetud 10-15 masseeriva liikumise. Nina massaaž mitte ainult hoiatab, vaid kohtleb ka nohu, hõlbustab nina hingamist.

Huuled ja suu pindala töödeldakse järgmiselt: on vaja kehtestada vasakpoolse sõrmega ülemisse huule (nina-kurbapoldi) ja indeksi sõrmega Õigus on mööda alumist huule. Make kuni 20 loendur masseeriva liikumise sõrmedega mõlema käega. Selle valdkonna massaaž kaitseb külmade eest suhu nurkade väljajätmist.

Ise-massaaž kaela kulutada istuvas asendis või seisab. Alustage protseduuri kaela tagaküljelt, mida paikneb ühe käega või kaks korda samal ajal, iga osa. Tihedalt pressitud peopesad liiguvad juuste alt alla õlaliigese allapoole; Korda 5-6 korda.

Käitumine, kui harja asend on sama, mis paiknev, toota ainult pöidla energeetilisemat rõhku koos üleminekuga peopesa servale, keerates selle üles. Liikumine toimub ülevalt alla 5-6 korda.

Perige igast küljest nelja sõrme padjad, vajutab lihaste lihaste ja samal ajal nihutades selle väikese satelliidi poole, liigub käe osakeste täringust kühvlitele; Korda 4-5 korda ühelt poolt ja teiselt poolt sama. Pärast seda teevad nad 3-4 ja korrake sõtkumist.

Adapter, trapetsi lihaste insult kõrva õlaliigese 3-4 korda. Selleks on masseerimisand kaugele kaela taga, toetades seda küünarnuki harjaga teise käega. Toetav käte toetamine võib olla reide, laua, tagatooli taga.

, et teha pigistamist ja hõõruda "tangidega", jäävad lihased kõigi sõrmede padjad ja sõtkumine nihkumise suunas ema nihkumise suunas.

viiakse läbi piki occipitali luu joone. Ümmarguse pöörleva liikumise koos nelja sõrmega viiakse läbi esineja protsessi (kõrva) teise kõrva. Sama saab teha kaks kätt samal ajal üksteise suhtes. Hõõrumine teeb ja mööda emakakaela selgroolüli juuksekindlalt tagasi.

P> punktiir hõõrudes - iga käega oma osa, seadistades sõrmede piki selgroo ja nihutades naha samaaegselt selgroolüli üle ja alla umbes 1 cm.

Kaela esikülje massaaž on angino ennetamise vahendid ja tonsilliidi ägenemine. Soovitatav on seda teha enne külma ilmaga tänavale ja pärast külma jookide või jäätise kasutamist.

Stroking teostab kahe käega lõualuu suunas alla rinnale õrnalt nii, et nahk ei liiguta ega venitata.

Pärast seda sõtsetakse lihaste nelja sõrme ümmarguse sõtkumispadjade abil kõrva kõrva, kus lihas algab, alla kaela esikülje pinnale (4-) 5 korda), vaheldumisi löögiga.

Harja kinnitab tihedalt kaela esipinda nii, et kurgus osutus pöidla ja nelja teise vahel. Tehke ringikujulised higistamisliigutused ühe käega koos ühe käega, seejärel teine ​​samaaegse edenemisega ülevalt alla.

Kaitsekas hõõrumine toimub nelja sõrmega - ema parema käe suunas kaela vasakul küljel ja vastupidi.

Tassi-kujulised tritureerimispadjad suurte ja indeks sõrmede serva lõualuu alla piki rinnaga kõvendavaid ja suured lihased rinnale.

emakakaela ja trapetside lihase isemasilmne

Karvelihased on koormusele vähem vastuvõtlikud. Seetõttu nahk ja lihased kaela on vähem kaasas toitainetega võrreldes ülejäänud keha, see tähendab kiiremini kui pleekimise. Naha lihase elastsuse säilitamiseks on vaja regulaarselt teostada massaaži selle osa keha.

Isemassaaž kaela on tehtud istuvas asendis või seisab. Kaela massaaž algab löögi tagaküljel ühe või mõlema käega, mis tihedalt pressides peopesa massiivse osa, liikuda piiri juuksed selja- ja õla liigese.

Järgmine, massaaž jätkub pigistamise kasutamisega, mida teostab sama käe peopesa ääre või kaela vastaspoole padja ääres. Siis tegemist on ümmarguse hõõrumise järjekord, kus nelja sõrme liiguvad ümber luujoon ühest kõrvast teise suunas, sarnast hõõrumist saab teostada kahe käega liiguvad üksteise poole.

Rubbing viiakse läbi ka emakakaela selgroolülite piirkonnas, liikumised toodavad juuksed piki selgroolüli selja suunas. Kaela massaaži, punktiir hõõrumise või ümmarguse hõõrumisega teostatakse ka nelja seljaaju padja padjade abil. Selliste röövlite tegemisel käepide käidelda vasakul ja vastupidi.

Järgmine, kaela esikülje isemasilmne, mis algab õrnate löögiga lõualuudest rinnal käte vaheldumisega. Siis nad hakkavad sõitma rinnavarustava voodi-like lihaste, kus nelja sõrme padjad massiivsed vaibad liiguvad mööda lihaseid, mis algavad rinnaku suunas kõrvapunktist.

The Chin Massage tehakse, mis algab lööki harja tagaosaga, alustades kõrvade keskjoonest, iga käsi liigub mööda selle küljelt, siis mõlema käega, stroking alumise lõualuu servast kurguni. Isemassaaž sõtkumise vormis teostab ka tagaküljega, samas kui sõrmed on tihedalt surutud lõua vastu ja toota ümmarguseid liikumisi. Samuti on soovitatav kasutada 4-5 poolakat harja tagaküljega.

Iga käsi teostab selle osa liikumist. Iga hõõrumine on lõpetatud 2-4 neelamisliikumise ja peaga kallutamisega, et saada rinnad kokkupuudet.

Isemassaaž trapetside lihased

Järgmine on mitmesuguste liikumiste pea järjekord. Kaela jaoks saate kasutada järgmisi spetsiaalseid harjutusi:

Pea massaaži lõpetamiseks, tehke treening "Vihm" - sama massaažiliinide puhul Proovige sõrmepadjaid, justkui harvade vihmapiiskad. Ja lõpetage massaaž lihtne paovalu.

Viimatie

Halyus Valgus esinemise ennetavad meetmed on kõige sagedamini terviklikud. Põhiosas on õige valiku kingad, võimlemine peatus, regulaarne puhata jalgadele ja teistele.

Loe rohkem

Stop massaažil on stimuleeriv toime mitte ainult jalgade lihastele. Ta on kogu organismi tervikuna kasulik. Peatus on ala

Loe rohkem

Osta massagers MEDI InternetMagis. Nõel, tilk-like ja rulli massagers. Tagakülje, kaela, peatuse, käte ja muude kehaosade massaaži jaoks

Loe rohkem

Inimkeha on üllatavalt liikuv disain, kus on 360 liiget. Suurim neist on puusaliigend. Loodus ei ole asjata

Loe rohkem

Isemassi ise massaažitehnikate

Loe rohkem

Teine võimalus tselluliidi kodumassaaži ennetamiseks ja selle vastu võitlemiseks veerepinnaga. Selle massaaži tehnikat on lihtne ja pidage meeles, et see on lihtne

Loe rohkem

Liitu Beurer Academy Me hoolitseme tervise ja ilu eest rohkem kui 100 aastat, kuidas homemasa teha

Loe rohkem

3.2.2. Tööfunktsiooni nimi, kes esineb keha kosmeetilise massaaži või selle individuaalsete osade koodi B02.4 Tase kvalifikatsiooni kohtunik 4 originaal X tööfunktsiooni päritolu on laenatud originaali algsest koodist.

Loe rohkem

Top

Isemassaaž põlve video video gonartroosiga

Sa oled üllatunud, kui lihtne on stresside ja paljude kehadega vabaneda. Ja mitte ainult kehaga.

Kuidas õppida ise massaaži tegema 10 minuti jooksul 7 uimastamise tehnikaid, mida te lihtsalt kapten

Massaaž Suurepärane lõõgastav jälgimine Tööriistad. Kahjuks ei ole meil sageli aega professionaalseks jõuda ...

Konsulteerimine vanemate massaažide massaažide ja isemassiga seotud tööga lastega töötavad. Lasteaedade, kooliõpetajate ja õpetajate õpetajad

Self-massaažiprotsess peaks olema rõõmuga laste jaoks, mitte põhjustada valu, põhjustada positiivseid emotsioone ja selle elemente ning nende täitmise järjestust tuleks kergesti meelde tuletada.

Qi Samomasssage Imey kõrvad

Või, või või isegi vahukoor

Isemassi entsüklopeedia km. U.

Ise-massaaž lihased, liigesed ja muud kehaosad alla laadida raamatud FB2 tasuta. Žanr ja teema tervis. Laadige alla oma loetav raamat ja autor Vadim Cortunov

Kolunoskoopiate valmistamine meditsiinilistel rühmadel Novosibirsk

Seda massaaži kasutati Venemaal ja iidses Hiinas. See on üks universaalseid lähenemisviise kogu keha taastumises. Hind ühe massaažiseansi, saate teada, kuidas seda ise teha.

Self-Masrade Belly kaalulangus kodus Kuidas teha

Kuidas teha ise-massaaž kõht kaalulangus kodus, tüüpi massaaž.

Jakk Massaaž Belly kaalulangus kommentaare

Kuidas ise-massaaž kodus hoitakse, mida saab kasutada selleks, et suurendada oma massaaži soovitustest, vihjeid ja ülevaateid.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.