sertifikaadiga saad 1, 3 või 5 hüdromassaaži istungit SPA SPA Salon "Dana-Vita", mille allahindlus on kuni 52%. Pakkumine on asjakohane ainult uute klientide jaoks.

 • 50% allahindlus soola koobas (30 min). <
 • 50% allahindlus antidepressiivsetele klaasidele (15 min). <
 • 50% Allahindlus kogu keha lympagatiivse massaaži kohta (30 min).
 • 50% allahindlus elektroforeesi 1 tsoonist (10 min).
 • 50% allahindlus hüdrokolonoteraapiale (30 min).
 • 50% allahindlus kogu keha hüdromassaaž (30 min). <
 • 50% allahindlus solaariumil (1 min). <
 • 50% allahindlus RF-lift 1-tsoon valik (20 min). <
 • 50% allahindlus pea näo vasakule (20 min). <
 • 50% soodustus barokameraal ( 30 min). <
 • 50% allahindlus silma massaaži riistvara (10 min). <
 • 50% allahindlus Veretu vereanalüüs (132 vereindikaatorit) (2 min). <
 • 50% allahindlus arvuti uurimisrõhu ja impulsiga sõlmitava järeldusega. <
 • 50% allahindlus hapniku kokteilil.

  Mis on sertifikaadi maksumus?

   • Pakkumine on asjakohane ainult uute klientide jaoks. <
   • üks kasutaja saab isiklikult kasutada ainult ühte sertifikaati. <
   • Pre-salvestus on vajalik. <

   Hind sisaldab makseteenuste makseteenuseid avaliku pakkumise alusel.

   Kontaktid

   Feel ideaalselt tähendab olla tõeline tervislik. Sportlife Club Mihhail Dragomanova tänaval areneb väsimatult, et neelata ja kultiveerida tugevust ja ilu.

   Ka ka koolitus toimub ainult professionaalne tantsijad, kes on tundlikud iga õpilase jaoks. Ja igaüks teab, et see on tants, mis aitab arendada erinevaid oskusi: nii plastilisus ja lihasjõud ja eriti selle Rütmi tunne! Meil ​​on rõõm õpetada liikumiste õiget rakendamist ja tuleb esitada.

   Lisaks saate siin jooga tavasid kapten, kapten võitluskunstide, vaata meie basseini, valige aquaaerobic klassidele üks või mitu veeprogrammi.

   .

   Kui tekib tugev väsimus tunne, soovitavad arstid eemaldada Pinge. Selleks pakume vampoetheti sauna, Hammami ja ka test SPA-ravi, hüdromassaažit. See seanss on piisavalt piisav, et tunda tugevuse tõusulaine. Aga kui teil on vaja pikka mõju, peaksite ennast sagedamini ennast rõõmustama!

   Meie hinnaga domineerivad hinnad üle keskmise, sest me eristatakse individuaalset lähenemisviisi kliendi vajadustele ja lisatasu klassi vajadustele. Jumala tellimus maksab 7000 tuhat UAH.

   Tööaja jaoks saate konsulteerida SportLife Fitness Club administraatorite Mihhail Dragomanov tänaval. Ja ärge unustage, et arutada nendega või teie treeneriga lubatud koormuse taseme tähtsuse tähtsust. Loodame, et meie koostöö peaks alati olema energiline ja kõige tähtsam, tervislik!

   sissejuhatav istung koosneb spetsialistist ja protseduuriskonsultatsioonist, mis kestab kuni 20 minutit. Kõik protseduuri jaoks vajalik on klubi (hommikumantel, rätik, ühekordselt kasutatavad aluspüksid, kork, sussid).

   Jah, näiteks veenilaiendid. Täieliku vastunäidustuste loendiga tutvutate esimese uuringuseansiga. Sellepärast me maksame nii palju tähelepanu spetsialistide ja seadmete tasemele. Meie salongi turvalisus tagatud!

   Mõju on tagatud ainult professionaalsetele seadmetele kogenud spetsialisti käes. Aqua Lifevas saada korralik tulemus.

Viimatie

Lugege hüdromassaaži tunnistuse ja vastunäidustuste kohta selle sortide kohta, mõju pärast kursuse möödumist, kasutage kaalulangusena.

Loe rohkem

Kuidas tellida Odav Fascial massaaž Novosibirskis. Kui on vaja fašiaadi massaaži. Kui palju on professionaalist massaaži istung.

Loe rohkem

Töö ettevõttes Pustus, restoran. Ettevõtte andmed ja kõik avatud vabad töökohad.

Loe rohkem

Bath koos hüdromassaaž akrüül Aquavita Catania 160x100 saate osta meie poest hea hinnaga. Aeromass, kromoteraapia, sisseehitatud segisti, selja- ja jalgade massaaž, elektrooniline juhtimine, tähe vihma, aromoteraapia.

Loe rohkem

Kvaliteetselt parandas mudeli mullivannist. Operatiivtöö ja taskukohaste hindadega. Garantii. Helista 063 8858989.

Loe rohkem

05/01/2021 Kontrollige Liya Korotkevichi massaaži hinnalaadi. Pinterestis. Vaata rohkem ideid Instagrami teemad, õie taustad, vintage õie taustad.

Loe rohkem

Remont hüdromassaaživannid Peterburis ja Leningradi piirkonnas saab läbi viia ja me oleme valmis teid selle probleemiga aitama, kapten tulevad täna.

Loe rohkem

Top

Ujumiskabiinid koos hüdromassaažiga interneti ajakirja dušiga tyumenis

Vastuseks sisaldas reference teenus organisatsioone Cosmocliinic, Medical Cosmetoloogia, Dr. Gavrilovi doktor, LLC kliinikus kaasaegse kosmeetika kliinikus, Linline, Laser-kosmeetikakliinikute võrgustik ja

Ujumine, AquaAerobics või Hydromassage Mis on parem Sleimming Garmin Club

Kombineeritud bassein on ideaalne suvand ujumiseks, kui ujumine paigas, see ei ole vaja muuta pöördeid ja ujumine osutub 2030 tõhusamalt

Hüdromassaaži vann lõigatud või osta valmis domoy. Y.

Kuidas valida akrüülhüdromassaaživahendite kasulikke funktsioone hüdromassaaživaba. Kas hüdromassaažisüsteemi on võimalik lõigata akrüülvannis, kus osta Minskis kümblukkide komponente

Hüdromassaaži eelised ja kahju

Istung töö või vastupidi, väga raske füüsilise tööjõu põhjustab üldist väsimust, kadu tooni ja erinevate häirete. Aitab ohvreid

Hüdromassaaž

Käsitsi massaaži võimu ja kontrastse hinge mõju. Efektiivsete massaažitehnikate mitmepoolse kasutamise ilma valuta.

Massaaž ja vee protseduurid veenides. Laevade tervis 150 kulla retseptid

Vesinikoosihaigus jalgade massaaž võib tuua nii tohutuid eeliseid kui ka korvamatut kahju. Millised reeglid on olemas

Barsag hotell.

Sanatoorium Orlinic Nest Jalta, Krimmi. Osta pilet sanatooriumi, hinnad 2021, Administrator 89022250824 ametlik sanatoorium ja pensionid Krimmi ravi

Ida massaaž spaa basseinides ja mullivannis

Hüdromassaaž. Kosmeetika ja ilu. Nakhodka

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.