Mees, 38 aastat vana, elab Elezoan linnas, Moskva piirkond, kodakondsus Venemaa, valmis liikumiseks Moskva

Kogemused juuni 2011 - praegu ilusalong äriklassi Karolla (ilu, fitness, sport)

Masseur esteticist (kvalifitseeritud spetsialist). Ametlikud ülesanded ja saavutused: Külastajate ja ilusalongi külastajate vastuvõtt, individuaalne nõustamine, isiklikult - üksikprogramm kogu protseduuride parandamiseks. Patsiendi eelkontroll, valitud kehapiirkonna massaaž.

Haridus: Keskmine Special Moskva meditsiinikool № 17 2003 Teaduskonna / eriala: Massaaž-meditsiiniline juhtum GOU teaduskond arenenud koolitus 2010, õppejõud / eriala: meditsiinilise massaažipäeva kujul - sertifikaat 5 aastat

Märkimisväärsete dokumentide valik käsitsi ravi taotlus (regulatiivsed toimingud, vormid, artiklid, ekspertide konsultatsioonid ja palju muud).

Dokumentide vormid: tellimus käsitsi abil

Avage dokumendi oma süsteemi konsultantplus: 4) Ettenähtud füsioterapeutilised meetodid, refleksoloogia, ravi kehalise kasvatuse, massaaž, manuaalne ravi patsientidele, kellel esineb närvisüsteemi haiguste ja (või) olekuid vastavalt praegusele meditsiinile Hooldusprotseduurid, kliinilised juhised (raviprotokollid) arstiabi küsimustes, võttes arvesse arstiabi standardeid;

Avage oma süsteemi konsultantplus: 23) meditsiinilise massaaži kombinatsiooni reeglid passiivsete ja aktiivsete terapeutilise kehalise kultuuri, füsioteraapia, manuaalse ravina;

Artiklid, Kommentaarid, vastused küsimustele: Käsitsi ravi tellimus

Massaaži interjööri avamine algab turu analüüsiga ja kirjutades äriplaani. Nende 2. sammu läbimine, saate aru, kust alustada oma massaažitegevuse avamist.

Tervislik elustiil ja sport võimaldavad meil ilu ja noori hoida. Massaaži kasutatakse laialdaselt terapeutiliste ja profülaktiliste eesmärkide puhul - selgroo haiguste puhul, vähendades ravi pärast vigastusi, spordikompleksis hakava toime eest. Kosmeetikas kasutatakse manuaalset ravi kaalulangus, lihase elastsuse taastamine ja nahk, noorendamine ja mn. R.

Massaaži salongi äriplaan on vajalik privaatse büroo avamiseks massaažide või üksikute ettevõtjate avamiseks. Selliste paljunduste väljatöötamine tulevikus on võimalik laiendada. Enne massaažisalongi avamist on vaja toota kõik majanduslikud arvutused ja mõtlevad peamise kontseptsiooni.

Projekti kokkuvõte

See projekt kaalub massaažisalongi äriplaani korteri ostmisega elamupiirkonnas esimesel korrusel ja konverteerides selle kontorisse. Organisatsiooni ja õigusliku vormi esimesel aastal valitakse registreerida üksiku ettevõtja, edasise laiendamise võimaliku organisatsiooni kollektiivse ettevõtte.

turundusstrateegia

Massaaži teenused pealinnas on paljulubav suund, kuna Moskvas palju töötavad ja teenivad inimesi, kellel on väga vähe aega, kuid on olemas vahendid ja vajadus perioodiliselt parandada nende tervist.

On palju massaaži salongi piirkondi massaažitüübiga vastavalt pakutavate teenuste spektrile hinnatasemel (eelarve, keskmise või elite). Optimaalse segmendi valimine on vaja uurida selle niši lähimaid konkurente, nende hinnapoliitikat ja teenuste taset.

Konkurentsivõimelise keskkonna uurimisel on vaja meeles pidada, et seal ei ole ainult spetsiaalseid tube, vaid ka paljusid spordiklubisid, vannid ja saunad, puhkekeskused.

Peamine kontseptsioon ja sihtrühma määratlus

massaažisalongi jaoks on selge sihtrühm, igas vanuses ja lastele mehed ja naised. Erinevad massaaži tüübid näitavad erinevaid vajadusi ja erinevaid sihtgrumente: klassikalised ja segmentaalsed ja refleksi massaažid sobivad inimestele, kellel on terviseprobleemid, skulptuuriline - naistele, kes soovivad kaalust alla võtta või head keha kuju.

Sellel projektil on keskmise hinna kategooria segment, keskendudes suure kvaliteediga teenuste kvaliteedile.

Salon teenuste loetelu

Massaaž on vaja ja täiskasvanud ja lapsed. Tervislik ja haige. Kui otsustate massaaži teha, ei saa te kahtlema - teil on alati kliente.

Õpi massaaži põhitõdesid saab kedagi. Selleks, vaid kuu kaks kuud professionaalsed kursused. Ma ise õppisin sellistel kursustel (kuigi ma vajasin Aza massaaži, ei olnud raha tegemiseks, vaid lapse raviks).

Pärast selliste kursuste möödumist saate kõigepealt töötada oma lähedaste ja kolleegidega. Te ei pruugi isegi reklaami anda - need, keda sa aitavad tervise parandamiseks, ütleb teile oma sõpradega. Sel juhul on parem mitte kiirustada, et mitte kahjustada kliente ja nende mainet.

Hinnad on võimalik paigaldada madalate alustamiseks. Tehke lihtne massaaž, mis ei ole seotud konkreetsete meditsiiniliste haigustega. On olemas tüüpe haigusi, kus massaaž on vastunäidustatud. Sa pead omama kogemusi, samuti teoreetiliselt.

Muide, reklaami kohta. Andes oma väljakuulutamist massaažiteenuste osutamise kohta, olge ettevaatlik (see kehtib naiste kohta). Paljud minu tuttavad algaja massoosi, kes alustas oma tegevust reklaamidega ajalehtedes, ründasid lihtsalt seksuaalselt asjaomaseid mehi - kõik nad vajavad erootilist massaaži. Parem on tulla sellise massaaži oma isikliku ihukaardiga.

Hindade kohta. Minu väikelinnas on terapeutilise massaaži keskmine hind - 40-50 rubla seansi kohta (umbes 30 minutit). See ei ole kallis. Uutest venelastest on kallim pikemaks seansile, samuti rasketele patsientidele (muude teadmiste ja kogemuste käsitlemiseks kohaldataks lisaks füüsilisele tugevusele).

Isegi osalise tööajaga töötamise peamine töö, saate edukalt läbi viia 2-3 istungit päevas - see on 80-150 rubla. Kui soovite selle õppetundile pühendada kogu oma peamise aega, siis teie kasum päevas võib olla 240-300 rubla (6 istungil päevas). Ja samal ajal kulusid (välja arvatud kliendi ja kulumise kingad).

Täna räägime sellest, kuidas meelitada ligi kliente massaaži jaoks, olgu see siis spetsialiseeritud salongis või erateenuses. Kriisi kohaselt muutuvad kliendibaasi otsing ja säilitamine sageli rahutu ülesanneteks. Rääkige võimalusi, kuidas meelitada ja hoida publikule massaaži terapeut.

Kuidas alustada?

Praktika alguses peavad paljud algaja käsitöölised olema rasked konkurentsi, kogemuste puudumine ja muud tegurid, mis sekkuvad palju, ei lihtsusta elu. Järgnevad 5 võimalust aitavad teil alustada karjääri selles väga konkurentsivõimelises äris või vähemalt aru, kuidas meelitada kliente saada ja garanteeritud.

Võta kogemus eriala kabiinis

Täna pakuvad massaažiteenuseid paljudele organisatsioonidele igas linnas. See ei ole ainult salongide kohta - see hõlmab ka joogaklubide, spaakeskusi ja nii edasi. Eelised on siin ilmsed - sa saad kohe kliente, saate teenida mainet ja koguda oma andmebaasi.

Viimatie

Laste massaaž on suurepärane võimalus kõigi süsteemide ja väikelapse tööde töö aktiveerimiseks, parandades psühhomotoorset arengut, lihaseid ja luude tugevdamist, on kasvavale organismile kasulik mõju ja ennetada paljusid haigusi.

Loe rohkem

Kas laps vajab massaaži, kas see on vajalik selleks, et muuta see, millistel juhtudel massaaž on vastunäidustatud kõike, mida nad õppisid lastearst Lyudmila Ignatyevast.

Loe rohkem

Kinketunnistus ühise keha massaaži SPB jaoks

Loe rohkem

Ühine massaaž Suurepärane restaureerimis- ja taastusravi, tervise ja haiguste ennetamise säilitamine.

Loe rohkem

Smart Recovery Sport Medicine Clinic on uus formaat spordi, meditsiini ja tervisliku eluviisi turul. Smart taastamise uus kvaliteetne elu

Loe rohkem

Ühine klassikaline kehamassaaž meditsiinilise kosmeetika kliinikus Melissa annab teile tervise ja suurepärase heaolu. See turvaline menetlus ei ole mitte ainult kasulik, vaid ka meeldiv.

Loe rohkem

Klassikaline kehamassaaž aitab vabaneda valu, turse, normaliseerivad organite funktsioonid, taastada toon, tugevdada keha seisundit.

Loe rohkem

AESTESHETICCENTER, Ilusalongi printsess Daria. Juuksurid, meikide kunstnik, ripsmete pikendamine, kosmeetika.

Loe rohkem

Meie saidil saate osta sooduskupongi LPG Tai massaažis Kazanis. Iga päev, uued aktsiad tselluliidi massaaž ja spaa protseduurid kupongide allahindlusega Frendi Groupon Group.

Loe rohkem

Top

LPGGMASSAGE Venemaa teenuste hinnad riigi llc.ru AS Avito

LPG kehamassaaži ja näo jaoks. Originaal LPG. Uusim areng. Parem tõhusus, kiiremad tulemused. Ei ole vastunäidustusi. Garantii, garantiiteenused, turundustoetus.

Töö kapten LPG Venemaal Jobs Master LPG Venemaal Trud.com

Leia töö spetsialiseerumise massöör Nizhny Novgorodis. Mugav otsingutööd töötasuga alates 35 000 rubla.

Töö massaaži nägu tyumen töö massaaži nägu tyumen trud.com

Leia töö LPG Masseur Venemaal on Lihtne Wouseka.com. Värsked vabad töökohad Venemaa otseste tööandjate massaaži terapeut

Vabad töökohad LPG massaaž, töö indebeeted.com

Leia tööõpe LPG massaaž Venemaal on lihtne Wouseka.com. Värsked vabad töökohad Training LPG massaaž otseste tööandjate Venemaal

Kiiresti töö MASSEUR LPG aparaadid Novosibirsk aprilli 2021 909 Jooble Vabade töökohtade

Otsin tööd nõudmisel spetsialisti parandamiseks näitaja Novosibirskis, siin leiate rohkem kui 60 värsket vabat töökohta otse tööandjalt, palka 200 000 rubla. Vastake kohe kiiresti ja mugavam otsing Gorlabrusega vabade töökohtade otsimiseks. W.

Training Samara massaažikoolitus, kursused Samara teenuste teated USlugio Services. OM.

Protseduuri tulemus on alati õige, kui te järgite tehnoloogiat immulatsiooniliselt väga palju ...

Tselluliidi massaaži kõhumassaaž, puusad, tuharad

Antitsellliidi massaaž. Massaaži salong meeste ja naiste kvaliteetse teenuse, taskukohase hinnaga. Massaaž kõht, puusad, tuharad.

Pakkumised koos fraasiga tagasi massaaž

Sundis seda iga 4550. minutil, et pausi võtta, mille jooksul saate teha seljasaadet ja treeningut. Rohkem näiteid pakkumiste kohta leiate saidil ...

Valige oma ülesannete lahendamiseks pro rohkem kui 1500 000 spetsialisti.

Laste massööride Jekaterinburg 500 rubla. Vali parimad ilu magistrid hinnad, hinnangud ja tegelikud ülevaated ainult Profi. U. Record Internetis 327 Masters näited töö ja ülevaateid Kõiki valdkondi teie teenuse küsimustiku üle 200 000 spetsialistide

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.