Seminaril kaaluge pruktiivhaiguste massaaži põhimeetodeid: (ARVI), bronhiit (äge ja krooniline), bronhiaalastma, kopsupõletiku. Ja praktiseerivad kulunud käsiraamatud, kahur tehnikat, Guasha.


Kuidas läbida online-õppetunde

  • Kursus on juba salvestatud. Te saate koolituse 24 tunni jooksul pärast makse ja te saate selle edastada mis tahes mugaval ajal! <
  • õppetund viiakse läbi VK suletud rühmas.
  • Teil on juurdepääs teoreetilise ja praktilise osa videomaterjalidele.
  • Teil on juurdepääs grupi aruteludele: kõik esitlused ja materjalid.
  • Te õpite materjali teie jaoks mugavas režiimis. Kursus on saadaval 24/7, valite ja kui palju ja kui palju.
  • Sa saad suhtlemise õpetajaga VK-s, kui see on teie koolituspaketis kaasatud.
  • pärast materjali uurimist 2-3 nädala jooksul (kokkuleppel õppehalduriga) - saate diplomi diplomi.
  • Õppetähtaja täpsustamine kursuse käigus
  • pärast kursuse lõpetamist saate sertifikaadi! <
  • täiustatud koolituse koolitusseminaride paketis , Kestus 8-32 AC. Tundi järgi See sisaldab: teoreetiline video on 1-3 tundi, praktiline videot 1-2 tundi, 1-5 tundi suhtlemist õpetajaga (üliõpilaste pakettide ja "VIP - PROFI" jaoks). Ja aja sõltumatute praktiliste uuringute jaoks.

Seminari hind

Pakett "Kuulaja" ainult spetsialistide jaoks kosmeetika ja massaaži kogemus rohkem kui aasta. Materjali sõltumatu uuring. Vaata kõiki õppetunde ilma õpetaja tagasisideta. Maksimaalne õppekuupäev kursusel on 2 nädalat. Ilma sertifikaadi väljaandmata. Haldub

Pakett "Student" Vaata kõiki tagasiside õppetunde õpetaja üldise vestluse osalejate ja privaatsõnumeid. Võime küsida õpetaja küsimustele kursusel - kuid mitte rohkem kui 15 küsimust kursuse jaoks. Maksimaalne kuupäev uuringu käigus - kuu + väljastatud sertifikaat

Pulmonaarse düstoonia on kõrvalekalded kopsude tavapärases töös. Haiguse korral jälgib patsient pidevalt hingeõhku, tundub rinnal kokkusurumine. Selle põhjuseks on väike vereringeringi vale levimine. Seetõttu pööratakse selle haiguse ravis suurt tähelepanu südame nõuetekohasele tööle. Terapeutiline massaaž on suunatud vereringe stimuleerimiseks kopsuvööndis.

Kõigi eespool nimetatud haiguste raviks kasutatakse massaaži. Järgmisena on masstootmises kasutatavaid vastuvõttureid.

Hingamisteede haiguste ravis kasutatakse erinevaid massaaži tüüpe: klassikaline, intensiivne, segmentaalne ja refleks, percane, perioras. Igaüks neist teostab teatud eesmärke. Näiteks mõju mõnele konkreetsele asümmeetrilisele tsoonile (intensiivsele massaažile), ventilatsiooni suurenemine (löökpillid) jne. Iga kavandatava missiooni liikiliik on oma eripära. Kohaldades kõiki selliseid massaaži, saate saavutada hea tulemuse kopsuhaiguste ravis.

Klassikaline massaaž kasutab palju erinevaid tehnikaid, mis mõjutavad patsiendi saite ja aitavad neil tulla normaalsele toimimisele. Klassikaline massaaž on algaja massaaži terapeutile väga tõhus ja mitte keeruline.

Allpool on alltoodud meetodid, mida kasutatakse haiguste ravis, nagu äge bronhiit, kopsupõletik, kopsu emfüseem, pleuriit. Massing toimub pärast haiguse teravat etappi.

Nendes haigustes kasutate nendes haigustes, hõõrudes, sõtkumis, löögimeetodeid, šokeerimist. Kõigil neil on nende rakendamise tehnika palju sorte. Seansi kõige sobivamad vastuvõtu valib massaaži terapeut.

Straight Stroking toimub pikisuunas või põikisuunas. Esimene massaaž seljaosa ülemine osa, sektsioonid C7-D10 (joonis fig 3). Siis lihvimine rindkere piirkonna D1-D9 sektsioonides.

Lisaks sõrmepadjadega massaažile teostavad vastuvõtt peopesa ja sõrmed (joonis 5). Massaažiterapeut juhib paindlikkust, jättes kogu peopesa ja edendades seda kogu krundil. On parem mitte katkestada liikumist, kuid jõuda soovitud punkti, ilma peopesad pinnalt tagasi, naasevad algse asendisse. Peopesade sirgete löökide kulutamisel ühendab massaaži terapeut oma sõrme kokku ja tõstavad need veidi. Pintseli aluse paiknemine ei tohiks olla pealiskaudne, kuid sügav. Sellisel juhul on saidi massimine intensiivsem.

Pärast saidi pikisuunalist massiooni saate läbi viia põikisuunas liikumisi. Väga sageli kasutatakse massaaži pikisuunaliste ja põiksuunade kombineeritud, vaheldumisi ja nende vastuvõtmist ühes, seejärel teises suunas. Põõsas suunas on vastuvõtt kõige sagedamini peopesad ja sõrmed. Lisaks massaaži terapeut võib läbi viia põiksuunas padjad või flanges of neli sõrme, käsitsi peopesade või harja baasi.

koos sõrmepadjadega ristlõikega liigub käsi (või käed) mööda saiti paremale vasakule, seejärel vasakule paremale. Käed võivad liikuda ühes suunas, näiteks paremale küljele või erinevates (ühelt poolt paremale, teine ​​vasakule küljele). Parema käega teeb paremale vasakule, vasak käsi teeb sama, kuid vasakult paremale. Käed liiguvad üheaegselt üksteise poole ja kui nad jõuavad kontaktpunktide poole, naaske oma algsesse asendisse.

3 pea kasutuselevõtt 1. Meditsiinilise massaaži meetod hingamisteede haigustes 51 .. Hingamisteede haigused 51. Massaaži metoodika bronhiaalastma 121 jaoks .. Massaaži tehnikat pneumoonia ja bronhiit 151 .. Massaaži metoodika bronhotektuuriliste haiguste epole 2. Massaaži efektiivsuse hingamisteede tulemuste 192 .. Materjalide analüüs ja uurimismeetodite analüüs: Põhineb kabineti massaažis Gaussi linna Polüminalist nr 18 192. Saadud andmete tõlgendamine 19 sealhulgas kasutatud kirjanduse 25 productions. Profiil 29

Viimatie

Kust osta ise massaaž kõhu eemaldada rasva põll eemaldada rasva Niza kõht tüdruk

Loe rohkem

Milliseid vastunäidustusi hoolika protseduuri jaoks eksisteerivad

Loe rohkem

Laadi alla Fred Gallo Massaaži tehnikad Psühholoogiliste probleemide vabanemise vaba FB2, EPUB, DOC, PDF-i või lugege raamatut võrgus.

Loe rohkem

Midiare MD118 vibreeriv massager on mõeldud seljaosa erinevate tsoonide vibreeriva massaaži jaoks, kaela ja jalgade kõigis tingimustes, isegi töökohal. Pärast treeningut, raske füüsilise töö või pikaajaliste istmete lihased ja liigesed, pinge tekib, mis viib valulike tunnete.

Loe rohkem

Pangad vaakummassaaž Yuexiao magnetidega. Broneeri valik TopShop Interneti-poodis. Tellige telemogaasil 8 499 2158232. Kiiresti pakkuda Moskvas, Peterburis ja teistes Venemaa linnades.

Loe rohkem

Elu kontrollitakse pidevalt tugevuse eest. Stress, igavene kiirus, halb ökoloogia, liigne koormus, liikumine ei kahjusta meie

Loe rohkem

SPA Salon Harmony SPA Hispaania massaaži tehnika kirjeldus, hinnad ja klientide ülevaateid

Loe rohkem

Näo ja kaela renessansi isemasilmsus on teie koduhoolduse uus tase. Vähendage kortsud, voldid ja turse ja parandage ovaalseid nägusid, saate

Loe rohkem

Top

Tai massaaž Lambert Jarny Praktiline juhend

Tai massaaž on terve universumi, kus on erinevaid stiile ja lähenemisviise. Näiteks Lõuna-stiilis on nn Royal Massage väga erinev põhjaosast. Southern-stiilis kontakt tehnik ja palju tööd punkte ja meridiaanidega sõrmedega ja pikliku kätega. Töö teiste kehaosadega, mis on peaaegu mingit, sest algselt massaaž tehti kuninglikule perekonnale ja kehale

Pea massaažitehnoloogia tervisemassiga piltidega

Artikli pea massaažitehnoloogia pilte terviseosa massaažist.

Tehnika täitmise kaela ja pea massaaž. Ukrstili artiklid

Peamassaaž stimuleerib juuste kasvu, peatub langeb, parandab nahas vereringet. Te saate selle protseduuri ise ja kodus teha.

Reklaam portaali meeste spaal

Kui varem oli internetiühenduse üldisele kasutamisele, oli ainus viis oma teenuste kohta maailmale rääkimiseks televisioonireklaami, nüüd on tõhusamad meetodid teie ja teie ettevõtte kohta teabe levitamiseks.

Näited Kuidas teha lühikese ja ilusa teate projekti kohta 2 minutiga

Näited sõnumitoojatele klientidele Kuidas õnnitleda õnnelikku sünnipäeva ja anda allahindlus õigesti nimekirja vihjeid, mis aitavad teha tõeliselt tõhusat Smsrel.

Küsimuse temperatuur pärast manuaalse terapeut massaaži

Kas massaaži temperatuur pärast massaaži võib pärast massaaži tõusta. Massaaži eesli tõusis temperatuuri täiskasvanutel. Võib-olla pärast massaaži, lapse temperatuuril on massaaži ja temperatuuri vaheline ühendus. Kas pärast lapse massaaži tasub hirmuäratate temperatuure

Algajatele Instagrami juhiste ja näidete sisuplaani

Räägi, kuidas kirjutada meelelahutuspostitusi Instagramis. Jagage meelelahutussisu ideid isikliku blogi ja kaubanduse eest pöörama tähelepanu.

Massaaž padja krae VMNTO30 Meditsiin Tervis Technologies teile

Massaaž padi osta Top Tootja Võrdle Testid Käsitsi Kogemus osta Odavad On-line odavaid online osta Massaaž padja \ t

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.