Kas olete kunagi tundnud nii väsinud, et jätkata on piisavalt jõudu? Pikka aega istuda kontoris või töölaud kodus - tervisekahjustus. See on põhjus, miks sa peaksid pöörama tähelepanu ja endale lubada natuke lõõgastuda. Seetõttu on teil kasulik sellisele assistendile, kes on teiega kõikjal ja igal ajal - LF Magic Touch.

Kui käes olev valu, jalg, õlgade või alaseljade loomine kereb teid iga päev, on see seade lihtsalt ideaalne teie jaoks. Et taastada oma "elujõudu" vajate ainult 15 minutit.

Selle kaasaskantava massager suurus on väiksem kui tavalise nutitelefoni puhul - 44 × 44 × 10,5 mm. Võite võtta selle kotis või isegi taskusse.

See koosneb kahest osast: peamine riistvara ja kinnituskleebised spetsiaalse geeliga usaldusväärse fikseerimise jaoks. Seda kleebis saate kasutada umbes 50 korda, seejärel saate selle hõlpsasti asendada, tellides eelnevalt uued.

Võite seda kasutada 7 päeva pärast, mille järel peate seadme laadimisele laadima. LF Magic Touch seade laaditakse kasutades mikro-USB-pistik ja laadimisaeg ise on umbes 2,5 tundi.

Lisaks peate pöörama tähelepanu disainile. Kas olete nõus, et huvitava disainiga seadmete kasutamine on parem kui tavalised, hallid, nädalapäevad, seadmed? See on põhjus, miks see kaasaskantav massager pilte naeruväärne ja populaarne Kumamoto karu.

Tänu tehnoloogia kümnete massager teeb töö, mis võib asendada Masseuri spaa. Te unustate väsimust.

Kirjeldus

Partner Xiaomi Yunmai tutvustas uue Fasciali massaažipüstoli Meavon C 5 massaaži intensiivsuse režiimi ja intelligentse elektroonilise juhtimissüsteemi automaatse sageduse reguleerimise ja vibratsioonijõu jaoks. Mugav kasutamiseks on lisatud massager ja pihustite laadimispesa. Mis sellega ei saa mitte ainult massagerit laadida, kuid see on mugav salvestada see selle peale, sest te ei pea iga kord peitma massagerit ja massaažipead on alati ühes kohas.

Fascia on sarnane suure võrguga, mis ümbritseb lihaskonna ja siseorganitega. Kõrgsagedusliku vibratsiooni stimulatsiooni abil vähendab massager lihaste ja fassaadi vahelist kleepumist, mis toob kaasa lihastekoe lõõgastumise ja vähendada koormust, taastades seeläbi energia lihaste ja väsimuse tõttu.

Aku kasutusaja jooksul kasutab Meavoni massager liitiumilaetavat akut, mille võimsus on 2900 mAh, mis võib pakkuda seadme pikaajalist töötamist. Tootja kinnitab, et 10-minutilise massaažiga päevas saab seda pidevalt kasutada umbes 84 päeva jooksul.

Xiaomi Meavon Massager on varustatud kolme kiirrežiimiga. Esimest režiimi 1800 pööret minutis tuleb kasutada lihaste taastamiseks, teine ​​2400 pööret minutis saab kasutada fascia lõõgastumiseks, režiim 3 3200 p / min võib vastata professionaalsele massaažile. Ja kui te ei pea taastuda, aga ma lihtsalt tahan lõõgastuda, siis saate kasutada intelligentset massaažirežiimi, mis jäljendab professionaalsete massaaži massaažitehnika, tugevdada järk-järgult väikeste ja järk-järgult lõõgastuda lihaseid.

Kaasas massager Meavoniga, millel on neli massaažipead, mis on valmistatud pehmetest ja meeldivatest toidust silikoonmaterjalist, millel on originaalne sisekujuline struktuur ja pehme pinna tekstuur. Massaažipea kahvli kujul on mõeldud selgroo, õla või kaela massaaži jaoks; Korter sobib keha mis tahes osa jaoks (spin, jalg); bullet - liigeste ja lähtepunktide puhul; Ümmargune - suurte lihasrühmade jaoks.

Sisu

On vastunäidustused, enne kasutamist, tutvuge juhistega ja konsulteerige oma arstiga.

Massager Yunmai Massaaž Fascia Gun Slim Chic Deep

Yunmai Pro Basic massaažipüstol on varustatud harjadeta mootori võimsusega 60 W pöördemomendiga 106 mn / m, mis on võimeline looma kiire vibratsiooni kuni 3200 pööret minutis, mis tungib Lihased kuni 12 mm sügav. Pärast treeningut puruneb selline massaaž piimahape, eemaldab ebamugavustunne ja valu. Harjadeta mootor on varustatud uue põlvkonna müra tühistamise tehnoloogiaga, mis kontrollib mürataset piiril 45 detsibellile.

Komplekt sisaldab 4 professionaalset massaaži pihusti erinevate lihasrühmade jaoks. Et pakkuda mugavamat massaaži, Yunmai kasutab pehme ja kahjutu toidu silikoon massaaži pihustid. Unikaalne mobiilside sisemise struktuur annab amortisatsiooni kaitse vähendada kahju luud.

Sisseehitatud liitium-aku mahuga 2600 mAh, võimaldab Yunmai Pro Basic töötada kuni 80 päeva, kui kasutatakse 10 minutit päevas esimesel tasandil.

YMJM-551S Vibrating Massageril on ümarate nurkadega T-kujuline kuju, millel on ergonoomiline käepide mugavam ja mugavamaks kasutamiseks. Valmistatud kõrge tugevusega polükarbonaadi kombinatsioonist, ultralight klaaskiust ja tsingitud nägudest.

Intelligentne kaitse liiga pika tsooni massaaži eest varjatakse massager näopaneelile. Pärast 10-minutilist pidevat kasutamist peatub mõju massager lihaste ja luude ohutuse tagamiseks.

Globaalne versioon ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð Ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð μ

ð ¾ ñ , μ ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð € ñ ð ð ð ð ð ñ ñ ñ ñ ñ ñ, ¸¸ ð ð Ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð μ ð ð ð ð ð ð ð ½ ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð Ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ¼ ¼ Ð ~ ¼ ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ½ ñ, ° ñ † ñ Ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð

ÿÿÿ € ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð ð B Ð ð ðƒƒ ñƒð ð ð

Globaalne versioon tähendab, et kaup vabastatakse maailmaturul ja vastab rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele.

Rostest / EAC on garantii, et tooted on sertifitseeritud, vastab kõigile Venemaa standarditele ja standarditele. Tal on laiendatud garantii ja täieliku kohandamise Vene turule.

Viimatie

Gadget Portable Massager Xiaomi Lefan Magic Touch Cool Gray Lrh006puregy. Vidin kaasaskantav Massager Xiaomi Lefan Magic Touch Cool Gray Lrh006puregy taskukohase hinnaga XStore Store'is

Loe rohkem

Massagers ja padjad on saadaval suur valik Kstore Internetmagagatus kataloogis. Omadused. Foto ja video ülevaated. Ostjate arvustused. Tarneaeg Jekaterinburgis ja Venemaal.

Loe rohkem

Massager Xiaomi Lefan Magic massaaži kleebis Camouflage Lrh007c Osta Kiievis, 044 225 84 01, Suurepärane hind Krediiditaotluse osad Ausad ülevaated Full funktsioonid Video ülevaade InternetisMagazine Sho

Loe rohkem

Massager jaoks kaela Xiaomi Jeeback Neck Massager G2

Loe rohkem

Yunmai Massaaž Fascia Gun Slim Chic Deeprackeristers Tootja Yunmaivs G 700 Tsvette BlackMaterial Plastic, müra nailon Level 45 DB Piirkond Mootori pöörlemine OBMIND 3200 AKKUMULATORIA MOAH 1600TRE AKUMINE MAH 7 Chektivities 3 Kasutusviisi Sisaldab hinnangut sularahas. Uus seisund.

Loe rohkem

Ettevõtte brändi Internet Xi. Xpress saate osta Xiaomi massagers. Viimased uuendused on juba meie veebisaidi pikap ja kiire kohaletoimetamine Moskvas ja kõik Venemaal madalaimad Xiaomi toodete madalamad hinnad

Loe rohkem

Osta massager silmade une jaoks. Võimsus Silmad Asskon Internet Magazine'is, kus on võimalus kohale toimetada Moskvas ja Venemaal. Kaupade maksumus 13200 rubla.

Loe rohkem

Hulgimüük Trigger Massager Hiinast Trigger Massager Kataloog hulgimüüjate madalate hindadega. Saate osta käivitaja massager allahindluse ja teiste toodete online Ru.Dhgate.com.

Loe rohkem

Massagers prostatiidi raviks ja ennetamiseks ning erektsiooni parandamiseks ja erektsiooni parandamiseks, mida saate osta üle Moldova ja mitte ainult suurtes linnades, nagu Chisinau, Balti ja Moldova igas punktis, sealhulgas külad. Stimulaator on seade, tänu sellele, millised Beltsy, Moldova

Loe rohkem

Top

Teised massagers osta, arvustusi, ülevaateid, omaduste massagers

Kiirusta massagers'i ostmiseks parima hinnaga, kus on igal pool linnas kohaletoimetamine, kõik mudelid on saadaval, samuti krediidi massagerite ostmine

Eripakkumine tuttav uue spetsialisti lilaliciga

Venemaa Biathaloniste liidu juhataja Viktor Maigurov rääkis organisatsiooni juht esimesest tööst ja mida oodata järgmist

MASSAGERS keha tootja Trives Medsklad Medskład. OM. A.

Osta uuendusliku komplekti puhastav savi maskide nägu dr. Art hinnaga 2460 rubla. Sifo internetipoes. U tasuta kohaletoimetamisega Moskvas ja Venemaal. Rakendusviis, kompositsiooni, fotode ja klientide ülevaateid.

Chisinau elektritöötajad

InternetMagazine Sky Technique EPL Tehnika Xiaomi nutitelefonid, vidinad ligipääsetavad hinnad x1f69a Kogu Ukrainas 38 048 705477738 093 9939118 38 050 993918 Skye Store'is saate osta mobiiltelefonide, iPhone'i ja teiste Apple'i tehnikaga garantii Odessa madalaimate hindadega. Skay. A.

Aboteer massöör Moskvas, töökohtade massagest Moskva piirkonnas, tööotsing Venemaal

Vabad töökohad nõudmisel 11 Masseur, Barnaul Adzuna vabade töökohtade reklaami kujundamisel. Lisame iga päev tuhandeid uusi reklaame. Oleme kogunud kõik vabad töökohad nõudmisel Masseur, Barnaul viimase 14 päeva jooksul.

Professionaalne massaaž Minski hinnad, salvestamine

Rindade massaaž Lactostasis Minski hinnad alates 10,0 rubla. Segmans. Massaaži terapeutide teenused Kulud, ülevaated, professionaalide hinnang. Kus odav tellimuse massaaž lahkumisega maja redsale.by

Ani ja saunad Metro Zhulebino lähedal Moskvas. Lähim saun on minu kõrval

Otsin tööd spordi massaaži terapeutina otse tööandja Saratovi meie saidil leiate rohkem kui 41 värsket vabad tööandjad. Kiire ja mugav otsing vabade töökohtade otsimine gorlarabota.ruga

Diagnostika, massaaž, balneseseerumine, muda, füsio protseduur

Demokraatlikud ja taskukohased teenused Teenuse anti-tselluliidi jalamassaaž massaažis eraldamine põhineb rahvusvahelisel tervisekeskusel. Kviitunge kirje Moskvas telefoni 8 495 6812345.

Töö massaaži terapeut osalise tööajaga töö Chelyabinskis

Vabade töökohtade saatmise vabad töökohad 15 Masseur, Arkhangelski piirkond Argraatori vabade töökohtade kohta Adzuna. Lisame iga päev tuhandeid uusi reklaame. Oleme kogunud kõik töökohad nõudmisel Masseur, Arkhangelski piirkonnas viimase 14 päeva jooksul.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.