Teismeline Marseille Proust täitis kabiini mängu ajal küsimustiku. Tema vastused langesid võimaluse elada silmatorkava elu pärast autori surma.

Mis oleks prost mõelnud nähtusele, kellele ta tahtmatult inspiratsiooni kätte toimetas? Üks võtmeid võib leida oma lõpetamata kriitilises töös, kus ta tsiteeritakse väljavõte prantsuse kirjandusliku kriitika kirjutistest:

Kogu massaaži ajal leiutati paljud massaaži liigid: klassikalisest ja lõpetades spordi taastamisega. Ayurveda massaaž on eriti populaarne, mille tehnikat on praktiliselt muutunud pärast selle loomist - see jääb tõhusaks ja teatud juhtudel isegi mitte vahetatavaks.

Mis on sellise massaaži jaoks vajalik? See on vajalik "Armaredi" spetsiaalse koor või õliga, kus on olemas spetsiaalsed komponendid, mille abil saab keha erilistest toksiinidest eemaldada, parandada keha kaitsevõimet ja eemaldage stress.

Pakutud, kui Ayurveda massaaž teostatakse vähemalt kord nädalas kvalifitseeritud spetsialistide poolt, siis inimene suudab vabaneda nahahaigustest, artroosist, vereringest ja teistest haigustest. See massaažitehnika on meeldiv ja mõistlik viis parandada ja noorendada.

Jätkame hommikuraadio traditsiooni moosi FM-is meie kliiniku ekspertidega. Täna, külastades juhtiv "Morning Show" oli massaaži spetsialist Andrei Aleksandrovich Shiryaev.

Külastame Andrei Aleksandrovich Shiryaev, spetsialist massaaži laste kliinikus "Tervis 365". Andrei Aleksandrovitš, alustame, millist massaaži seal on? Tõenäoliselt on erinevaid sorte, erinevaid tehnikaid?

- Massaažisordid on tohutu komplekt. Massaaži ajalugu jätab oma juured kauges minevikus. Erinevates territooriumidel on erinevates riikides oma massaažitehnikaid ja ühe ülekande raames väga raske rääkida kõigist neist, sest iga massaaži tüübi kohta saab valmistada eraldi ülekande.

- Jah, kõik sellised massaažid segasid ja uued tehnikad on endiselt sündinud, mis on litsentseeritud, patendid ja meie töös rakendatud.

Tulevikus soovitame vanematele tuua lapse massaaži iga nelja kuu järel kooli. Ja juba koolist - üks kord kaks korda aastas. Parem kaks korda aastas.

- täiskasvanutele - vähemalt kord aastas. Massaaž alati kasu: see on nii verevarustus, see on nii lihaste lõõgastumine. Või vastupidi, hüpotoonilised (nõrgenenud) lihaseid massaaži stimuleeritakse. See tähendab erinevate tehnikud, me teostame neid ettekirjutusi, mida arst tegi.

- Mul on palju massaažitüüpe, sest igal aastal, isegi iga kuue kuu iga iga kuue kuu jooksul käivitasin koolituse, parandage oma kvalifikatsiooni.

- Ma armastan laste massaaži. Aga nüüd uurin kinesioloogilisi tehnikaid. Mulle meeldib veel veeta selgroo ravi: seljavalu, valu nimmepiirkonnas, rindade, emakakaelade osakondades.

Kui hästi, kui inimene armastab inimesi aidata ja muuta nende elu lihtsamaks. Ütle mulle: millistel juhtudel on massaaž patsiendi jaoks vajalik ja millal ma saan seda tervise säilitamiseks kasutada?

- kümme seanssi. Klassikaliselt: 8-12 seanssi, võib-olla 12-15 või 15-25. Ma ei soovita enam, sest keha kasutatakse ja kasu juba muutub vähe. Sa pead minema pool aastat, hästi või neli kuud, - ja korrake kursust.

Me tulime meistriklassi Olivier Arona massaažis protsessi keskel. 6 paari masssuurus tundus mängima mängu - see oli vajalik, et hääldada ootusi massaaži, nimekirja visuaalsete, puutetundlike ja audio pilte, et partner peaks ära arvama ja kehastama, luues oma, autori massaaži. Mängu mängimine, kuid see on see, kuidas asutaja "Massaaž" õpetab Masseurs kuulda kliendi.

Olivier, me teame, et sa olid osana žürii rahvusvahelise massaaži meistrivõistlustel Ki Expo näitusel, on väga huvitav teada, kuidas hindate Vene meistrite taset?

- Ma tulen alati Moskvasse suure rõõmuga - ei ole enam esimest korda enam ja ma märgiin alati, et tehnoloogia vaatenurgast on meie massoosi alati kõrgel tasemel. Nad teavad anatoomiat hästi ja tean, kuidas massaaži teha.

... aga? ☺

- Usun, et vene meistrid puudub protsessi ülemaailmne visioon. Näete, peate looma loovust autoriõiguse massaaži tehnikale ja õpetama neile mõistma, mida "hea tervis" bien etre. Lõppude lõpuks on iga klient teatud universumi. Ja see universum peab tundma ja tegema seda ja tegema see "hea".

Me tahaksime, et teie potentsiaalsed jüngrid oleksid selgemad ettekujutused sellest, mida sa massaažis õppimise klassides õppida, võib-olla sa saad natuke kardina salajast?

Nad ei kasuta kogu laiavõimaluste paletti. Kujutage ette puu, kus iga filiaal on teatud massaažiharu. Peamised kolm:

On vaja, et spetsialist teades, kuidas massaaži teha, olid nende kolme filiaalide ideed ja teadsid neid nende ühendamiseks.

Te mainisite individuaalset massaaži tehnikat, kuid kuidas määrata kindlaks, mida klient soovib, kui ta ise ei saa öelda, et ta vajab?

kontoris kaasaegses spaasis on heli detsentraliseeritud ja iga massöör peab olema muusika iga kliendi maitse jaoks. Mulle tundub, et praktikas spetsialistid, kes teavad, kuidas teha massaaži õigesti, ei ole piisavalt oskusi kuulata klientide ja üldiselt kuulda, mida ta tahab massaaži. Ja nii üle maailma. Ja turustamise olemus on lihtsalt see, et üks kliendiga mõista, mida igaüks neist ootab teist.

è í ë ë ò ààààààààààà ààà à âàà ïïïïïîïïï îîîîîîîî À ñññëèè ÃÃÃÃÃÃî <<

îäèí ìçõõusõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõusing × Oht!, Éåååååéééééåééééééééé, aaaaaaaa AAA âæåàààààààààà .ààààà ÄãÃîé - â åà ÷ à ÷ ÷ ë ò ò óóìììììììììììììììììì u Ìàûû îèè, Åååûåååååååååûûûûûûûûûûûûû Kinnitus. Çààààïõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõõ 30õõ 30 30 30 30 30 15 15 15 15äááááááááááááááááááááááááááááá AA -A -A - - - --îî --îîî îîîîîîî .âââââ.

Äàâàéòå òàêæå íå çàáûâàòü, ÷ oi ëþáîé EÜ Ian ìîæåò ñîðèåíòèðîâàòü çàêàç ÷ EMP II ïðèìåðíîé ñòîèìîñòè AAI òóðà, ïîäîáðàâ àíàëîã ó IAU ÷ íîãî îïåðàòîðà ā IAU ÷ Ile ñèñòåìå, II a 99% neo ÷ AAA yoi áóäåò ìèàüüíàÿÿÿ ÖÅÍà "îò"! Aeg-ajalt eriti olulised seadmed

è ïîñäíèеti. Ó Ä â Â Â î åååååååååååååååååååååååååååååååååååååååååååþþþþþþþþþÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃ Èíôààààèèííàààààààààààààààààààààà AAAAA âââââÒåââââââââ ààààòàààààààòàüüüüüüüüüüüüüãüüõõõõõõüõñüüüüüüüüüüüüüüüüüü Ïëëèèèèèòóóóó (óìììñññññññòñññññññññññòÒÿòòÒÿ ààààààààààà .ààà Åëëè oëèåûûûûûûûûûûûïííííííîíîííõõõõõõõõusõõmur

è Åùå, the çàåëëî ÅÅÅÅÅÅùîî! Íåùùùùùààààààîî òòààààà----- , Åå Õõõõõõõusèèèèèèèèèèèèèèèèque

øàëîí èàààààààééé èèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèèè <<<<<<<<<<<<<èè <<<<<àèè <<<<<<è <<<<<<<<<<<<ààè <<<<ààèèè <èàèàè <èèèèèèèè <<<< / H3>

AEY òîãî, ÷ òîáû RÜ ìîãëè íå òîëüêî îïåðàòèâíî îòâåòèòü la AAO çàïðîñ, II ET ñýêîíîìèòü âàøå âðåìÿ, óôï ÷ íÿÿ äåòàëè, êîòîðûå ìîæåòå çíàòü òîëüêî Au, ïðîñèì íàéòè ìèíóòó è îòâåòèòü la íåñêîëüêî âîïðîñîâ:

Interneti foorumitel saate sageli leida järgmine küsimus "Soovitage kliendi kliendi kliendi küsimustikku," "Anna oma küsimustiku valimi, et uurida kliente, palun."

Salon direktorid on konfigureeritud konsultatsioonilehtedega, milles teave kliendi kohta läheb küsitluse küsimustikele ja teenustele.

Kõik kaasaegsete ilusalongide, kosmeetikakeskuste ja spaa klientide andmed salvestatakse arvutiprogrammis. Nende kogumiseks ei kasutata profiile, kuid konsulteerivad lehed. Neid täidetakse spetsialist konsulteerides enne menetlust.

Artiklis selgitan teile ilusalongide ja kosmeetikakeskuste klientide küsitluste küsimustiku loomise põhitõdesid ja põhimõtteid.

See küsimustik on küsimustik, millega tehakse kvantitatiivsed ja kvaliteetsed uuringud. Küsimustiku abil saate hõlpsasti saada vajalikku teavet või kontrollida mis tahes hüpotees kliendi eelistusi, salongi kvaliteeti, soovi, töötajate rahulolu.

Küsimustik on lihtne, tõhus ja odav viis turu uurimiseks, toodete või teenuste hindamisel ja paljude teiste valdkondade uuringu uurimiseks.

Viimatie

Kutsume teid ortopeedilist massaaži jalgade jalgade massaažituppa taskukohase hinnaga Samara.

Loe rohkem

Tere kallid poisid ja tüdrukud hea olla duši noored 333333

Loe rohkem

See oli nii selgus, et heledam reklaam ja kõige värvi räägitakse meile midagi, seda kiiremini oleme ostnud ettepanekute kohta. Nii et ma ei suutnud Asahi massaaži reklaami läbida.

Loe rohkem

Massaažipaigutused. Näo massaaživead, tüsistused, näidustused ja vastunäidustused

Loe rohkem

Perodontiit. Haiguse kohta üksikasjalikult, professionaalselt, arusaadav. Kirjeldus, sümptomid, nüanssid, ravi.

Loe rohkem

Räägime artiklis rääkida sellest, kuidas massaaži teha. Paljud on sellest küsimusest huvitatud, kuid ei tea, kuhu otsida üksikasjalikku ja õiget ..

Loe rohkem

Kuidas eemaldada kortsude ümber silmade ümber. Maskid nahale silmade ümber, massaaž kortsude vastu, naha hooldus silmade ümber.

Loe rohkem

Top

Hispaania nägu massaaži tehnika täitmine, video

Krommastri või Hispaania massaaž viiakse läbi kõige kaasaegsetes ilusalongides. Sarnane protseduur noorendab nahka otse ees. Sellise massaaži kursus lubab noorendamise mõju, võrreldav ...

Plastic massaaži nägu TOFFA. Caprice Beauty Center Zaporizhias

Ratta, pärast meikide eemaldamist ... noorendava enese tegemise nägu, siis nahk on alati hea toonis ... noorendava enese tegemise näo kesklinnas ...

Mesi massaaž dr S.V kliinikus. Tšishili

Mesi massaaž traditsioonilise meditsiini kliinikus Dr. S.V. Chechille'i taskukohaste hindadega.

Gestoos preseclampsia, eclampsia rasedatel naistel Moskvas

Meie salongis saate tõelise rõõmu professionaalsetest massaažidest. Ida-, anti-tselluliidi, klassikaline ja paljud muud tüüpi massaažid aitavad tervist lõõgastuda ja tugevdada.

Õpilaste kehalise kasvatuse kvaliteedi parandamine isemassaaži vahendiga

Massaaž parandab vereringet, normaliseerib metabolismi, suurendab keha tooni ja tekitab meeleolu. Kampaania jaoks ei ole piisavalt aega ega raha professionaalseks õppima, kuidas ennast massaaži teha. www. Päev. U.

Massaaž. Põhimõtted

Lugege online-massaažiraamatut. Suure kapten Vasichkin Vladimir Ivanovichi õppetunnid tasuta ilma registreerita.

Spordi massaaži liigid BU REPUNOAAN Rahvatervise Keskuse ja meditsiinilise ennetamise keskus, meditsiiniline füüsiline kultuur ja sportmeditsiin

Massaažitüübid Ainult huvitavad ja kasulikud artiklid medmagazin.ua medtechniki medmagazin.ua

Terapeutilise massaaži põhialused. Verbov A. Pakkumine lõpetas 126829989

Me kuulame audioraamatuid võrgus, tasuta ja ilma registreerimiseta, audioraamatu kogumise pidev täiendamine

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.