Guashi massaaži tehnikaga on juba tuttavad tähtedele (Vera Brežnev, Carly Kloss, Rachel Zoei), on tulnud ja teie kord. Me ütleme ja näitame kõike, mida me teame.

Mis on guache massaaž

Gouache massaaž on kolm tüüpi: kosmeetika, ennetav ja meditsiiniline ja diagnostika. Terapeutiline terapeutiline tehakse ainult erialase spetsialisti tunnistuse järgi ja seda teostab ainult tema poolt.

Näo massaažiga sellist punetust ei ole. Guasha massaaž - selle tehnika palju pehmem versioon, mis on kohandatud näo kosmeetiliste vajaduste jaoks.

Gouache massaažitehnika on tuttav paljude tähtedega. Lõppude lõpuks, väsimus pärast intensiivset tööd kuidagi peate toime tulema. Neile lähemale lähemale ja trendidega sammu pidada, ütle mulle, mis see on, ja millised on tema eelised.

Selline on keha massaaži tehnikat ja isik, kes tuli meile iidse Hiina. Tõlgitud Hiina "gua" - nühkima, "Sha" - halb, mis tähendab abiga sellise massaaži saab ületada kõike halba ja eemaldada see kehast täielikult.

Peamine tööriist, mitte ainult massaažiterapeutide käed, vaid ka spetsiaalne plaat, mida sageli nimetatakse tehnika auks. Plaati peab tingimata olema kas looduslikust kivist (roosa kvarts, nfrist) või Hiina loomade sarvedest.

Sellise massaaži mõju saab võrrelda tulemuse pärast nõelravi. Protsessis mõjutavad kõik refleksipunktid (meridiaanlased), impulsid esinevad. Nad toovad keha, selle värskendust, lümfiveefekti. Täiendavate boonuste kohta: te ei pea sind seisake.

Guash on jagatud kolme tüüpi: kosmeetiline, ennetav ja tervendav. Viimast saab teha pärast konsulteerimist spetsialistiga ja ta tegutseb ka massaaži terapeutina.

Paar aastat tagasi hakkasid blogijad näitama oma hommikurežiimi, mis teeb tingimata massaaži Gouache kaabitsaga või jade või kvartsrulliga. Nad ütlevad, et see parandab jume ja aitab eemaldada turse. Tükk kivi tõde võib imesid? Vaatame selle välja.

Kust Gaisha massaaž pärit?

See tehnikat tuli Hiinast. Üks kord korraga viidi selline massaaž müntide või lusikad ja alles siis inimesed tulid spetsiaalsed kaabitsad - nad olid valmistatud kivist, luud ja puit. Scrapers masseeritud mitte ainult nägu, vaid ka keha.

Mis mõju sellise massaaži?

Massaaž Gouache kaabitsa aitab hajutada lümfis, parandab vereringet ja jume, eemaldab turse ja leevendab lihaseid. Mõned blogijad ütlevad, et selline massaaž aitab moodustada nägu ovaalse, kuid see on pigem turse eemaldamise mõju - tundub visuaalselt, et nägu muutub rohkem.

Kuidas teha massaaži Gouache Scraper'iga:

• Sõitmine vahu või geeliga ja kandke naha õli, kreemi, geeli või seerumi - nii et nahk saab sujuvalt juhtida massagerit.

• Massaaž võib läbi viia koe maski peal - see aitab kasulikke aineid nahale paremaks saada.

• Kuluta kaabitsa massaažiread: otsaesise keskel templitesse, ninast kuni templiteni, nina otsast otsaehi keskele, lõuast kõrvadele . Pressimine ei tohiks olla liiga tugev - see on massaaž, mitte piinamine.

Kas on olemas vastunäidustused?

Nimega esimesed kortsud peeglis? Nahk ei olnud nii elastne, nagu enne, suveräänsed tasud ujusid, turse ilmus, muutus märgatavaks poorideks? Tänapäeval korrigeeritakse need puudused õigesti.

Aga kuidas valida enda jaoks? Registreeruge kosmeetikuks või tehke panuse naha loomuliku enese taastamise kohta, näiteks osta kaabitsaga? Esitame Gezatone M 911 Gua Sha Professional seadmed, mis ühendavad elektroplaatide mikrojuhtmeid näo ja massaaži Guasha jaoks, noorendamise iidse kunstiteoste ja naha suspetsioone.

Gezatone M 911 võimaldab teil põhjalikult hooldada näo ja kaela eest nagu kosmeetiku tassis. Kombinatsioon kolm professionaalne tehnika (ionoforeesiseadmetega näole, vibroromassage ja sügav soojendus kangad) ning meetod massaaž guašš võimaldab teil parandada seisukorras oma nahka lühikese aja ja konsolideerida tulemus pikka aega.

Millised probleemid aitavad lahendada seadme mikrotokovi, ionoforeesi ja massaaži GAISA GEZATONE M?

Näo galvanduvate mikrotoonide mõõtmise toime, suurendades vibrommastri, soojendades ja ebatavalist vormi seade Gouache kaabitsa kujul, võimaldab teil tõhusalt reguleerida pühkimispuudulikkust ja pühkimismärke Aktiveerige oma kollageeni süntees, pingutage ja kompaktne nahk, tehke ovaalse selgemaks, eemaldage näost märke väsimuse ja stressi.

ionoforeis

Ionoferoosi seadme kasutamine aitab luua nn depoo kasulikest ainetest naha, kust need järk-järgult vabastatakse ja mõjutavad soodsalt nahka sees pikka aega.

On tõestatud, et pärast ionofoori ionofoori käigus suureneb noorte kollageeni ja elastiini arv rohkem kui 30% võrra.

VibroMassage

Väikese seadme väike vibratsioon mikrokooridega 12 000 võnkumise sagedusega minutis parandab vereringet, lümfisüsteemi ja metabolismi. Sellist massaaži ei ole võimalik kätega korrata: väikseimad võnkumised mõjutavad otse naharakkude seintel ja lihaseid, suurendades energiataset ja aktiveerides kõik ainevahetusprotsessid. VIBROMASSAGE Eemaldab mimilihaste spasmi, mis silub kortse ja takistab uute moodustumist. Suurepäraselt toonitab nahka, paraneb ja taset, kõrvaldab pundub.

Deep Küte

Kuumuta kuni 43 kraadi seadme mikrojuhtmetega näole kiirendab verevoolu ja metaboolseid protsesse, aitab toitainete tungida sügavamale, suurema kontsentratsiooniga. Sügavküte lõdvestab jäljendavaid lihaseid, aitab vähendada kortsude raskust ja vältida uute voldite moodustumist.

Massaaž Gaisha

Seadme ebatavaline vorm võimaldab teil klassikalist Gouache'i kaabitsat osta. Staketon M 911 suurendab iidse Hiina tehnika noorendamist mikrokinõudete poolt näole, soojenemise ja vibratsiooni jaoks, mis suurendab oluliselt ja tugevdab tulemusi.

Massaaž Gouache kaabitsat viiakse läbi massaažireadmete kaudu, millel on erinev intensiivsus, mis mõjutavad bioloogiliselt aktiivseid punkte. Aktsioneerimismenetlused parandavad kõiki protsesse, mis on olulised noorendamiseks, aitavad nahka tõmmata, joondada ja sujuvaid kortsud.

Isiku nägu, nagu peegel, nagu peegel, peegeldab abistavalt oma tervise elustiili ja seisundit: probleemid seedetraktiorganite töös, unetus, hormonaalne tasakaalustamatus, liigne kirg alkohoolsete jookide jne. Vanus ja psühho- Emotsionaalne seisund langeb ka näo varjudele, vaatab Message kortsud, hommikul.

Et säilitada noorte sära, parandada naha välimust ja unustada selliseid probleeme nagu hommikused emotsioonid jne. D. Me soovitame teil kapten iidse kunsti massaaži guaasha, mis tuli teenistuses traditsioonilise Hiina meditsiini.

Guasha iidne linn ilu ja tervise teenistuses

iidse idaosa massaaži tehnika nimi ise sündis kahe hieroglüüfide ühinemisest: "Gua" - "Shrab", "Sha" - "Bad". Special massaaži liikumise abil puhastatakse inimese nägu, eemaldades negatiivse energia, haiguse.

Mitu aastat on iidse massaažipraktika teadmata ja esimene mainimine leiti kanoonilises kroonikas "Kevad ja sügisel", dateeritud keskel 6 sisse. Bc e. Hiinas on ta populaarsem iidse aegadega. Igas külas oli alati vähemalt üks massaaži terapeut, omandis Guasha. Gouavalu kunst on üsna demokraatlik, sest tehnika on palju lihtsam kui punkt massaaž. Lõppude lõpuks ei toimu menetluse mõju bioloogiliselt aktiivsetes punktides, vaid ulatuslikele tsoonidele.

Kuna see massaažiseadmed on tänapäeval Euroopas ja üle kogu maailma üsna populaarsed, saab Venemaal osta massaaži Guasha vahendeid. Nende hind on üsna ligipääsetav.

Cosmetic guaaasi nägu massaaž ja kael viiakse läbi spetsiaalsete kaabitsaplaatidega, mille mõõtmed on väiksemad kui need, mis on mõeldud kehale, 2-3 korda.

Massaaž funktsioonid Guaasha Face

Guasha kosmeetilise meetodi näole on olulised erinevused tavalisest meditsiinilisest ja diagnostilisest või ennetava keha massaažist. Lõppude lõpuks nõuab isik tundlikumat mõju.

Guasha kosmeetilise massaaži peamine eesmärk on eemaldada nägu turse, et stimuleerida lümfi liikumist. Optimaalse naha tervise jaoks, immuunsüsteemi töö optimeerimine, lümfis peaks vabalt pöörduma kehaga. Tänu lümfiveerimise massaažile on selle liikumine optimeeritud, turse kaob.

Rakendades õrna survet ja liikudes õiges suunas, abiga Guashi tehnika abil saate lümfivee vedeliku liikuda, kõrvaldada turse.

  • jalgade või käte valud;
  • valu liigestes;
  • lihastoon;
  • turse; <
  • veenilaiendid;
  • veseetted-veresoonte düstoonia;
  • jalgade või käte raskuse tunne;
  • tselluliit.

Massaaž Tehnika Gaisha käed ja jalad võimaldavad teil saada uimastamise heaolu. Iga inimese kehas, vastavalt hiina meditsiini iidsetele õpetustele, ringleb "QI" eluea energiat. See energia kulgeb läbi "meridiaanide" kanaleid, nende kanalite bioloogiliselt aktiivseid punkte. Seda tehnikat kasutatakse selja- ja Qi Xue Tongi Goate protseduuridega, mis tugevdavad toimet.

On vaja mainida, et Guasha on iidse hiina meditsiini tehnika, milles inimkeha töödeldakse spetsiaalse kaabitsaga ja Hiina loomade ja erilise naftaga.

Qi Xue Tong on iidne Hiina leida. Seda protseduuri kasutatakse meditsiinilisi panku ja seda protseduuri saab kasutada mitte ainult nohu ja raskete haiguste ravis: bronhiit ja kopsupõletik, vaid ka lihtsalt ennetaval otstarbel.

Guasha massaaži õpetamine "Jinglo" õpetamine - see on meridiaani doktriin, mille kohaselt QI energia energia. See õpetamine mängib kaasaegses Hiinas tohutu rolli. Seda kasutatakse nii paljude haiguste raviks kui ka nende haiguste vältimiseks. Sellise tulemused tunduvad, et arhailised meetodid on lihtsalt uimastatud. Lähise Hiina eluiga on nii palju kui kaheksakümmend aastat!

Viimatie

Massaaž GAISAOT 600 suurenenud ja vähendatud osteokondroosi, seljavalu, neuralgia radiculitpri, migreeni massaaži Lymphodroenzh300 suurenenud pingerõhuga, millel on tselluliidi retentsioon800, kui segatud heaolu 19. 4. 016

Loe rohkem

Olen inimeste esindaja, kelle massaaž on üks meeldivamaid tunnei. Aga mis massaaž on õige, kodus, armastatud ja hooliva abikaasa käest. Massaaž, mis lõdvestab, põhjustab sensuaalne goosebumpsi ja edendab kiiret ja meeldivat magama. Massaaži puhul

Loe rohkem

Tahad saada vastutustundlikku elukutset või lihtsalt teie pere jaoks kasulikku oskusi, siis laste massaaži kursused on see, mida vajate

Loe rohkem

Biglioni soodushinnaga saidil saate osta sooduskupongi, 78 allahindlust Guasha näo või selja massaažist, Czizuy'i energiamassi ja mitte ainult Hiina massaaži keskuses, Biglioni kuponge Voronezhis. Igapäevased uued aktsiad, allahindlused ja soovitused madala hinnaga.

Loe rohkem

Pass õppimine massaaži Gouache Scraper Penzas taskukohaste hinnakvaliteedi kursustel diplomi ja praktilise koolituse Peterburi kooli ilu ecole.

Loe rohkem

Rindade brussimise rakendamine bronhiidi ja teiste hüvitiste, väärikuse, massaaži liikide patoloogiate. Kas see on võimalik ise teha.

Loe rohkem

Mis on Guasha Hiina massaaži omadused, Gouache kaabitsa massaaži tehnika, kaela ja näo mõju, massiseerimise mõju, vastunäidustused, fotod ja video

Loe rohkem

Top

Kõik pea massaaži Euroopa massaaži kursused

Peamassaaž ei ole mitte ainult kosmeetiline protseduur, mis pakub palju meeldivaid tunnei, vaid ka üks tõhusamaid ja populaarsemaid käsitsi ravimeetodeid.

Koolitusmassaaž Permi massaažis, massaažikoolitusmassaaž

Varsti koolitusseminar Guaasha näo massaažis. Näomassaaž guas on Hiina massaaži tüüp, sõna otseses mõttes tähendab, kuidas kraapida kõike halba. See on kaunis ...

Rindkere deformatsioonide ravi, sümptomid, põhjused, diagnostika

Vaakum Bell Vaakumkell on üks rindade konservatiivse ravi võimalusi partopega

Koolitusmassaaž Guasha Odessas | Hind 1885 URFi professionaalsed kursused Ilu Ecooli akadeemias

Passide õppimine näo massaaži Gouache kaabitsaga Krasnodari juures atraktiivse hinnakvaliteedi kursuste diplomiga Peterburi ilu Ecole'i ​​diplomiga.

ITNES ja välistingimustes Nizhny Novgorodis

Meie meditsiinikeskuses saate registreeruda mis tahes massaaži jaoks Meie spetsialist tegeleb järgmistes massaažides aromaatsetes, lümfis-, kohalikul, guuašš ja paljud teised

Video õppetund massaažiõpe. Massaaž Guasha.

Mõju meridiaanidele ja punktidele spetsiaalse kaabitsaga

Hivamat massaaži kasu. Sanatoorium Chabairk

HIVAMATMASHAMiga kahjutu ja valutute tervise taastamine. Tunne ennast rõõmsameelselt. Tundke sügava massaaži kogu positiivset mõju.

Vaakummassaažiga õli konstruktsiooni.

Kiirem klõpsamine link33 Kogu informatsioon siin GT httpbombavids.Rucellulit.cGi19ampparameTercellulit

Massaažikapi massaažienergia

Massaaž suurendab ideaalselt nii füüsilise ja närvilise pinge, aitab meeles selguse. Üks massaažiseanss võib patareisid täielikult laadida.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.