Kindad on konstrueeritud peamiselt keha erinevate osade massaaži jaoks. Võite läbi viia tavalise või lõõgastava massaaži tänu võime valida programmid instrument menüüs. Mugavalt töötada ükskõik probleemi valdkonnad (valida konkreetsed lihased või lihasrühmad ja töötavad koos nendega). Need võimaldavad meil normaliseerida lihase ja elundite vereringet võimalikult lühikese ajavahemikuga. Saate massaaži saadaval piirkondades kodus.

Kit sisaldab: 1. paari elektriliselt juhtivaid kindad-elektroodid. 2. Push-nupu kinnitusega kaabel.

Socks-elektroodid on peamiselt mõeldud jalgade massaažiks. Võite läbi ühise või lõõgastava jala massaaži tänu võimalusele programmide valimise menüüs programmide valimisel. Sokk-elektroodid võimaldavad meil normaliseerida vereringet kõige lühema ajavahemikuga. Võite teha massaaži kodus.

Komplekt sisaldab: 1. paari elektriliselt juhtivaid sokke elektroode. 2. Push-nupu kinnitusega kaabel.

Hea päev, kallis Muskov. Täna räägime elektrilise impulsi massagerist, mis täiendab seda protseduuri lõõgastuda ja nautida. Sõnad on väga raske edastada neid tundeid, mis kogevad kulunud seadme kasutamisel, kuid ma püüan talle kõige üksikasjalikumalt öelda ja jagada oma muljeid. Nii lähme alla kassi ja tutvuda temaga lähemale ...

TÄHELEPANU: Autor ei soovita seda seadet osta. See läbivaatamine on mõeldud üksnes informatiivseks otstarbeks. Enne kasutamist peate konsulteerima oma arstiga.

Massager võimaldab massaaži kasutada 5 režiimi teatud kehaosade ja nelja programmilise impulss mõju kehaosadele. Et piirata massaaži mõju seadme elektroonilises üksuses on massaaži ajapiirangu funktsioon. Intensiivsus (impulsi tugevus) ja mõjusagedus reguleerib kasutaja, kasutades instrumendi kontrolli, sõltuvalt individuaalsetest tunnetest ja massaažiotstarbelistest eesmärkidest (valu lõõgastumine, stimuleerimine või eemaldamine).

Joom: Tooteinfot pakub müüja. Sõltumata sellest teabest ei ole kaupadel ennetavaid, diagnostilisi, terapeutilisi, taastusravi omadusi, ei ole ravim, mida ei tohi meditsiinilistel eesmärkidel kasutada ega ole meditsiiniline toode. Konsulteerige spetsialistiga.

  • 1 automaatne programm
  • 4 Käsitsi kohandatavad režiimid.

Kui teil on vaja midagi võimsamat kui traditsioonilise meditsiini vahendeid neuraaliast, reumast ja kroonilisest väsimusest, siis Emio elektroonilise impulsi massageri kasutamise mõju soovib seda.

Kaasaskantav. Võite võtta väikese ja kerge massager ärireisil või suvila. Kasutage IMIO kõikjal: hotelli toas või riigimajas. Selleks, et alustada oma lihase toonile tuua, vajate ainult kaks AAA patareid. Reeglina on nad piisavalt kolm kuud kasutust.

Elektrooniline impulsi massager Ergonova Imio on uue põlvkonna kõrgtehnoloogiline terapeutiline seade, mis on loodud, võttes arvesse inimkeha meridiaanide, bioelektri ja füüsika andmeid, millel on ulatuslik kogemus kliinilises praktikas.

Kasutusjuhendi kasutamise alused on mikroarvuti juhtimise tehnoloogia nõrga voolu reprodutseerimiseks, mis mõjutab keha, et stimuleerida aktiivselt, aktiivselt stimuleerib nõelravi punkte, kordab vibratsiooni, lööke, teostab massaaži, tõhusalt Inimese naharakkude parandamine, vereringe aktiveerimine ja seeläbi kõrvaldades valu ja pikema eluea.

Kasutage IMIO-d sama mugavusega kui teie nutitelefoni Android. Kõik, mida vajame: taimeri või režiimi seadistatud aeg, näete Visual LCD-ekraanil Imio. Saate lõõgastuda erinevaid lihasgruppide või vastupidi, tooge need toonile, valides soovitud režiimi. Ja pärast 15 minuti möödumist lülitab taimer ise välja, tuletades meelde, et see on aeg massaažiprotseduuri lõpetada.

Erinevad kokkupuude: nõelravi punktide stimuleerimine, vibratsioon, puudutavad ja pakkumised. Vali, mis on kõige sobivam lahendada täpselt oma probleemi.

Tõhus. Mõeldud, võttes arvesse mitmeaastaseid kliinilisi uuringuid, aitab IMIO mitte ainult valu vabaneda, vaid takistab ka uute valu sümptomite tekkimist. Lõppude lõpuks, kasutades Imio Motomolator, te võitlete põhjuse ja mitte tagajärgedega.

Viimatie

Erinevad manipulatsioonid laste toolide üksikasjadega on äärmiselt sarnased. Artikli autorid püüavad testida massaaži tehnikaid, võimlemine ja isemassaaži elemente, kasutades lahtiste projektide üksikasju lastele vanuses vanuses vanuses 1,2 3 aastat.

Loe rohkem

Massaaž SHIATSU tehnikaga Tai massaaži elementidega Bali saare meistritest. Registreeru Spa 8 925 725 45 60 Bali salong.

Loe rohkem

Tervishoiu Turism andnbsporoporate Health käivitas kõik-Vene konkurentsi investeeringud BNBSP arengut tervisliku riigi.

Loe rohkem

Massager Massaya Motosam Emstens, Gezatone alates Devzaton osta ametlikus Gezatone Interneti-pood. U hinnaga 1,590 rubla, artikkel 1301233.

Loe rohkem

Vaata, lugeda ja alla laadida PDF, DJVU ja osta paberit ja E-raamat parima hinnaga, mille soodushinnaga a-z, Gritsak en, 2005. \ T Selle tõeliselt universaalne meetod haiguste raviks ja ennetamiseks ja nüüd äärmiselt suur. See raamatud hõlmab ka peaaegu kõiki peamisi massaažitüüpe ja võib olla suurepärase kasu nii spetsialistidele ja kõigile, kes tahab seda iidse kunstite kanda tervist ja rõõmu.

Loe rohkem

Profi. U Suurim valik ilu meistrid Moskvas üksikasjalikud küsimustikud, hinnad ja tegelikud ülevaated iga ilu meister. Impordite online väljumine maja näited töö ja ülevaateid on kõik valdkonnad. Teie teenistuses on rohkem kui 600 000 spetsialisti

Loe rohkem

ERGOPOWER ERMC015 Peterburi madalaima hinnaga ametlikust edasimüüjalt. Professionaalsed konsultatsioonid. Tasuta saatmine.

Loe rohkem

Käis muidugi muidugi mu majas keldris. Läheduses on mugav, odav. Istung kestis 50 minutit, kõik istungid olid 15 tükki. Nahk on muutunud paremaks vaadata, kuid tselluliit ikka jääb ...

Loe rohkem

Kuidas valida ilusalong, et pöörata erilist tähelepanu kõigepealt pakutavate teenuste ohutusele

Loe rohkem

Top

Professionaalne eetika Masseur Astra Uudised

Massaaži terapeutide professionaalne eetika põhineb meditsiinilisel eetikal, ka tema juures

Kuidas käsitleda turse, piiranguid

Uuenduslik veresoonte keskus kehtib parim seni meditsiiniline ...

Poola filmid ja seeriad 2006 Euroopa filmid

Hinnad ja ekskursioonid Magic Life Sharm 5 Majiku Life Charm, mille lahkumine Moskvast. Hotel Arvustused Tulegi. Asukoht kaardil

Studiokorrektsioon Joonis salenemise punkt

Registreeru Internetis Master Studiokorrektsiooni Joonis Sümptomi punktile, Peterburi linnale. Spetsialiseerumise massaaž. Sirvi ajakava, hindade, fotode ja ülevaateid

Avon Body Massager Milline ime siil ta tselluliidi aitab teil kaks minu võimalust kasutada

Tere armas tüdrukud ma tahan teile rääkida imelisest kleebist tselluliidi vastu. Üldiselt ma teen sporti ja mul ei ole tselluliidiga suurt probleemi, kuid siiski ei olnud ta mina mööda mööda.

TREMASS Emissar Simulator Razumovsky müük, hind Moskvas. Massager, Massagers Antistress alates Ltd. Kalina 33157

Massager Hedgehog Double, Massaaž Ball for Fitness 9 cm Värv Punane. Üksikasjalik teave kaupade ja tarnija kohta. Hind ja tarnetingimused

Võimlemine nägu jaoks. Arvustused. Foto enne ja pärast

Kas sa mängid püsiv retooriline küsitleja või pigem spordi fänn ja proovige ennast ühtlaselt hoida. Samuti ma ei lähe saalisse, mul on lihtsalt köis, dumbbellid, kaalud, lammutajad ja pidevalt kasutavad neid. Ma armastan seda panna enne ennast teatud ülesandeid ja eesmärke ja minge

Facebilding Kuidas võltsida näo valvurid Mis erinev facebilding nägu massaaž Mis on tulemus

Kirurgiline nägu suspensioon Famelifting vastuvõtt kirje veebilehel Euromed kliinikus.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.