1. Ärge minge oma kvalifikatsiooni kaugemale. Kui teil ei ole kõrgharidust - ärge hoolitsege kõigi haiguste eest; Olles hea massaaž terapeut mitte vähem auväärne kui olla hea arst. Ja kui olete huvitatud integreeritud lähenemisviisist inimesele, jätkake oma haridust reguleeriva meditsiini valdkonnas või alustage koostööd hea Naturopaatiga. Praegu massaaž on lahutamatu osa reguleeriva meditsiini.

2. Annaba palju sajandeid hõivab oma eraldi niši inimese keerulises ravis, arendada mitte horisontaalselt, saades palju pindade teadmisi, kuid vertikaalselt, süvendamine ja parandamine.

3. Kindlasti ütle patsiendile massaaži käigust, mis on massaažitehnika kohta, mida olete valinud ravi käiku või ennetamise jaoks ning võimalikud raskused, millega ta peab silmitsi seisma.

4. Esimese vastuvõtmise üle, et luua patsiendil piisav motivatsioon, samas ei võta vastutus ainult iseendale, peab patsient täitma kõik teie toitumissoovitused, füüsilised harjutused jne. Te täidate oma osa tööst, muutes massaaži kvalifitseeritud ja patsient teostab oma kodutööd.

5. Pange kõik oma probleemid kontorile ukse ees. Pealt tänavast, eemaldame ülakõrgused koridoris ja kõik negatiivsed mõtted, emotsioonid, jätavad ärevuse tõttu künnise taga.

7. Ärge kunagi minge patsiendiga panibrate suhetes, ärge moodustage sõltuvust iseendast ja ärge igatsege ennast. Kauguse hoidmine, paigaldage sellega soojad sõbralikud suhted.

8. Jah, ärge arutage oma isiklikku elu patsiendiga, alles ausad ja avatud, pidage meeles - nad tulid meile, ja mitte me oleme.

9. Massaaži elukutse on väga oluline individuaalne lähenemine patsiendile, teie individuaalne massaaži käekiri; Arendada intuitsiooni, ülevaate, ärge kartke katseid, sest massaaž algselt välja töötatud empiiriliselt ja nüüd on meil palju lihtsam kasvatada professionaalselt, sest seal on suur teaduslik kogemus, tugineda sellele, kuid ärge unustage keerukust Inimkeha, mitte kõik saab selgitada vaatepunktist anatoomia ja füsioloogia, olge avatud uute teadmiste ja uue kogemusega.

10. Ärge kartke konkurentsi, kahjuks on igaühe jaoks piisav töö, võimaldada patsiendi valikuvabadust, ei kehtesta ennast, lase tal otsustada, et olete tema jaoks parim massöör.

11. E on patsiendi petta ja ei anna talle tühjade lubadusi, meie töö on seotud inimese tervisega ja reklaami trikke ei ole üldse.

12. Kui sa tuled istungist seansi pideva vastupanu, näiteks patsiendi viimane jõud talub teid ja teie massaaži, kuid otsustas mitte katkestada alustatud kursust, keelduda sellest, sa ei pea keegi midagi vastu tema tahe.

13. Vormige patsiendi tingimusliku refleksi massaaži kursuse läbiviimisel, määrake see samal ajal vastuvõtule ja kui massaaž toimub kord nädalas - valige samal päeval ja kellaajal.

15. Kui teie väsimus on muutunud krooniliseks, tunnete, et töö põhjustab tugevuse ja nõrkuse vähenemist, tähendab see, et on aeg oma tervisele pöörata suurt tähelepanu ja leida halb heaolu põhjus, kasutades füüsilisi uuringuid ja naturopaatiat.

Füsioterapeutiline osakond on haigla struktuurne jaotus, mis annab lastele kõrgelt kvalifitseeritud füsioteraapia abi meditsiinilise rehabilitatsiooni etappidel füüsiliste tegurite ja füüsilise kultuuri abil. Osakond hõlmab füsioteraapia jagunemist ja terapeutilise kehalise kasvatuse jagunemist (LFC) ja massaaž.

Osakond tegutseb alates 1984. aastast ja paigutatakse spetsiaalselt varustatud ruumi ja kappidega, mis vastavad täielikult kaasaegsetele nõuetele. Isegi osakonna töötajad, sealhulgas arstid ja õed, on kõrgeim kvalifikatsioonikategooria, ulatuslik kogemus ja omab kaasaegseid meetodeid ja tehnikaid massaaži ja meditsiinilise kehalise kasvatuse füsioteraapia ravi.

Füsioteraapia ühik on varustatud traditsiooniliste ja uute kaasaegsete seadmetega ("BTL-5000"-magnetravi, laser-geraapeti, ultraheliravi, "endomitud - 182", "endomment-682" - raviks Impulssvooludega) mugavate tehniliste parameetritega, mis võimaldavad rohkem diferentseerituna vastavalt kaasaegsetele suundumustele, et läheneda füüsiliste tegurite ravile.

-Galvaniseerimine ja ravimite elektroforees-diadordheri-interferentsi amplipulse-elektrostaadimulatsiooni Corval ja riba-Traccrecrostal elektroteraapia (elektrosoon) -ltratonoteraapia-inductotermia-lühikese laine diathermesia-ultraheigh-sagedusteraapia (SMV ja DMB vahemik ) - magneapeed (muutujad, impulss, tagasipöördumine ja magnetvälja) -photeartheartrapy-laserravi-ultraheliravi ja ravimite ultrafoonoroofid-aerosorelitri-kuumtöötlus (parafiin, osokeriit)

Tänu kaasaegsete, lasteorgani jaoks piisava piisava tehnikate kasutamisele laiendatakse näidud oluliselt iga haiguste teguri spetsiifiliste haiguste kasutamisele:

- Hingamisteede vastsündinud lastel - seedetrakti seedetrakti seedetrakti südame-veresoonkonna süsteem - närvisüsteem - luu- ja traumatoloogia, ortopeedia) - kirurgiline profiil - oftalmiline profiil

LFC kabinet traumatoloogia osakonnas on viimased seadmed liigeste passiivseks arenguks (põlve, puusa, küünarnuk, pahkluu, ray-beacon, sõrmeotste liigesed)

Kabineti LFC ja psühhoneuroloogia osakonna massaaži seadmed võimaldavad teil edukalt rakendada kõrgtehnoloogilisi tehnikaid rakenduskomplektraviraapia jaoks (silmuse meetod, pff, tasakaal).

Füsioteraapia meetodid, LFC ja massaaž on meditsiinilise rehabilitatsiooni lahutamatu osa ja kasutatakse laialdaselt kõigil laste ravimise kõigil etappidel Tushin City haiglas, mis parandab oluliselt ravi tõhusust ja kiirendab taastumisprotsessi.

GBUZi "Troitski piirkondliku haigla haiglaosakonnas peavad patsiendid pakkuma spetsiaalset arstiabi (eksam ja ravi) ambulatoorsetes polükliiniliste ja statsionaarsete institutsioonide arstide suunas, hädaolukorras ja hädaabiteenistuses; Samuti patsientide elu tunnistuse ilma meditsiiniliste organisatsioonide.

, kui haiglaosakonnas haiglaravi, annab patsiendile (patsiendile kaasas olev isik) suunda kehtestatud vormi, passi, kindlustuspoliisi, ambulatoorse kaardi väljavõtte haiglaravile (ambulatoorse suunas) Polükliiniasutus), vahetatavad riided ja kingad.

Patsientide vastuvõtt haiglas toimub vastuvõtvas osakonnas, kus on vajalikud tingimused patsiendi õigeks kontrollimiseks ja uurimiseks. Seda sorteeritakse patsientide sorteerimise teel vastavalt raskusastmele, hoolikale kontrollile ja vajalikuks patsiendi diagnoosi selgitamiseks vajaliku diagnoosi selgitamiseks ja profiiliharu haiglaravi väljaandmine lahendatakse vajaduse korral haiguse ajaloos sisenemisel.

Planeeritud ja hädaolukorra hospitaliseerimine patsiendi leidmisel vastuvõtvas osakonnas on tagatud optimaalselt lühikese aja jooksul:

Hädaabilised patsiendid viivitamatult kontrollige võimalikult lühikese aja jooksul arsti arstiga.

Planeeritud patsiendid antakse välja kella 10.00-14: 00, esitades õde õde, passi, kindlustuspoliisi, ambulatoorse patsiendi meditsiinikaardi väljavõtet uuringu tulemustega ja Haiglaravi põhjendus.

Hospitaliseerimine patsiendi eeldusel viiakse läbi tingimustes, mis nõuavad ööpäevaringset statsionaarset järelevalvet ja ravi;

Kõiki patsiente mõõdetakse temperatuuri, vererõhu, impulsisageduse, kehakaalu, kasvu, pedikuloosi kontrolli. Sanitaarte töötlemise küsimus lahendab tööarsti poolt. Sanitaarse töötlemise teostab madal või keskmise meditsiinitöötajad.

Kõigil patsientidel on täidetud statsionaarse patsiendi f meditsiinikaart. 003 / Y, see on välja antud vabatahtlik teavitades patsiendi nõusolekut arstiabi osutamiseks.

Meditsiinilise tunnistuse puudumisel haiglaravi statsionaarse ravimise või ebaõnnestumise korral pärast diagnostiliste uuringute läbiviimist ja arstiabi osutamist täidab tolliarst haiglaravi ebaõnnestumiste logi f. Nr 001 / Y, kus selgitatakse põhjus ebaõnnestumise meetmete võetud. Kui patsiendi keeldumine alates näidatud haiglaravi, aktiivne kõne kliinikule edastatakse, mis on fikseeritud f. № 001 / y koos marker nimega ja kõne vastuvõtmine.

Kui tuvastatakse nakkushaiguse diagnoosimise diagnoosi vastuvõtva eraldusosakonnas, "hädaolukorra teate" f. Nr 058U, mis on registreeritud nakkushaiguste ajakirjades f. 060 / Y ja edastatakse FGUZ "hügieeni keskusele Chelyabinski piirkonna hügieeni ja epidemioloogia keskusele" viimase päeva jooksul kuni kella 10.00.

Dokumentide puudumisel ja patsiendi tuvastamise võimatus, andmed "tundmatute" suhtlemise kohta telefonisõnumiga politseile, mis on registreeritud ajakirja telefonides, millel on märgis esitamise aeg ja täielik nimi ning edastati sõnumi. Samuti edastada teavet kõigi õnnetuste, vigastuste ja vigastuste vägivaldse iseloomuga.

Kodanike kulutuste hüvitamine kohtlemise kohale reisimiseks ning nendega kaasnevate inimeste läbisõiduks.

Rakendused kodanikelt: esmaspäevast neljapäevani - kella kella 10.00-12.00, kella 14.00-16.00, reedel - kella 10.00-12.00, 14: 00 Kuni 15.00 (laupäev, pühapäev - vabapäev) Kontaktandmed: Tel.: 8-960-211-83-16Rexted teave lingi kohta:

Viimatie

LFC-de näidustused ja vastunäidustused taastavad tervisliku seisundi üksikasjaliku läbivaatamise artikkel. Meditsiiniseadmete ja kaupade veebipood puuetega inimeste hooldamiseks ja rehabilitatsiooniks MedServing 8 495 3171685

Loe rohkem

Mulle meeldib see protseduur, see annab uskumatult väljendunud tõstefekti. Plastmasside massaaži saab teha mitmel moel näo nahal maskile või kreemile ja see on võimalik mõnes baasil asuv sideme või Marlay. Põhjendusena ma armastan võtta ensüümi koorimine SvozMolos. Koorimine on peal

Loe rohkem

Kursuse ümberõpe meditsiinilise massaaži loodi spetsiaalselt inimeste teisese kutseharidusega inimestele ühe erialade õendusabi juhtumi, terapeutilise juhtumi, sünnitusalase, samuti kõrgharidus eriala koos ravimite või pediaatikaga. Meditsiinilise massaaži ümberõppe käigus diplomiga on mõeldud 70 tavale, sealhulgas tootmiseks, mis põhinevad Moskva parimate meditsiiniasutuste põhjal ja mo. Täistööajaga ümberõppe õppimine massaaž toimub Moskvas 22,5 kuud vastavalt õppekava. Eksperdid, kellel on sekundaarne ja kõrgem meditsiiniline haridus, saavad massaažide massaažirapeli diplomi.

Loe rohkem

Esitage küsimus Reseneris, tehke reaktorisse kohtumine

Loe rohkem

Tselluliidi massaaži kursus Novocherkasskis. Salvestage võrgus. Anti-tselluliidi massaaž kõhupiirkondade, käte, tuharate, jalgade jaoks. Hind tsooni kohta alates 200 rubla. TEL. 863 2266909.

Loe rohkem

Enamik meditsiinispetsialistid on korduvalt väitnud, et see on luuõli probleem paljude tõsiste siseorganite tõsiste haiguste korral.

Loe rohkem

Terapeutiline massaaž Krasnogorskis Kõik meditsiinilised protseduurid ja manipulatsioonid kliinikusse plinteivs haiglates Neatinsquot, Krasnogorsk, spassaya 1, k. 3

Loe rohkem

Traadita löökpillid Massager Body Pistol Yamaguchi Therapy Massaaž Need, klientide ülevaateid, videoülevaade.

Loe rohkem

Top

Löökpillide massaaž Suurepärane vahend hingamisteede haiguste raviks

Percusi-massaaži meetodit kasutatakse bronhopulmonaalsete haiguste kompleksseks raviks, hõlbustades patsiendi hingamisteede röga raiskamist.

Laste rindkere massaaži löökpillid

Korolevi MRI meditsiiniline diagnostikakeskus viib läbi ülemiste hingamisteede haiguste ravikuuri täiskasvanutel ja lastel löökpillide massaaži meetodi abil.

Tzybi ja soovitused Spa Pallada

Oli Tai traditsioonilises Oilmesažis. Sain suur rõõm, tänan teid väga professionaalsuse ja meeldiva atmosfääri eest

Hinnad, arvustused, Teenused Masters Craisters

MASSAGER kaela löökpillid Percurser MG 150 osta kasumlik portaalis. Parim hind, kiire kohaletoimetamine, garantii massager kaela löökpillid Berer MG 150 ülevaade.

Overclockers. U Tooted soodushinnaga müügil AliExpress 11. 1 jope Xiaomi, Smart Kellad ja muud

Ma tellisin selle dressipluus peamiselt jahedas ilmaga. Kvaliteet Mõnikord ei saa pilt edastada kõiki võlusid või puudusi. Seetõttu N.

Terapeutilise massaaži meditsiini kliinikus töödeldakse

Pakutud on löökpillide massaaži meetod valuliku sündroomi ravis sportlastes. Esitatakse erinevate erialade sportlaste teadusliku katse tulemused, et kinnitada kavandatava metoodika tõhusust.

Piisavalt, et anda naiste šokolaadi ja mängukarud, mis on 8. märtsil tõesti kasulikud kingitused

Massagers. Arsenyev. Meditsiinilised rajatised ja kosmeetikaseadmed

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.