"režiim 1" - stimuleeriv, toonimisrežiim: imiteerib manuaalse massaaži jooksva liikumise, kiirendab mikrotsükli, sujub puhub, leevendab valu liigestes.

"režiim 2" - rahustava, sedatiivse toime režiim: imiteerib koputus, lõdvestab lihaseid, leevendab väsimust, parandab mikrovoogu ja eemaldab valu.

"režiim 3" - režiim väikese kokkupuute sagedusega kehasse tungimise režiim: imiteerib šoki liikumisi, lisaks on anesteetiline toime, mis toodab mõjutatud kanali punktide vahelise nõelravi efekti Krooniliste haiguste ravi.

Massaaž padi Home Doctor

Kas soovite salvestada kobara raha massaažis ja saada unlethly lõõgastuda? Otsin kodus kasutamiseks mugavat massagerit ja vaatasin läbi palju võimalusi. Valis massaaž massaaž massaaž massaaž massaaž. Keskendunud funktsionaalsusele ja kuludele. On kõik, mida vajate: kompaktsus, infrapunaküte, võime sisse lülitada autosse ja hind on paigutatud. Ostsin selle edendamisele. Ma arvan, et ma olen väga fiskaal. Ma soovitan massagerit turvaliselt. Eriti ei ole see kallis, kuid naudingud ja kasu toob palju!

rakenduste mõju massaaž padja koduarsti

Kasutage massaaži padi ei ole ainult kodus, vaid ka auto autotoolis.

Spetsialist

Võtke massaaži padi teiega teedel - see on suurepärane kaaslane, kes aitab leevendada pinget, tehes pikka reisi mitte ainult meeldivaks, vaid ka kasulikuks.

Kuidas tellida

    manuaalne massaaž (nõelravi, akupressioon),
   • soojendamine (soojuspositsioon sigaretile),
   • nõelravi,
   • Anti-tselluliidi režiimid,
   • naha suspendeeritud režiim.

   SHU-BO-SHI seade

   Shuboshi massaažiseade (SUPSHI) on ette nähtud mitmete haiguste raviks ja ennetamiseks, mis ekspositsiooniks erilise vormi nõrkade madala sagedusega elektrimpulssidega, imiteerides mõjuprotsessi:

   Seade on ette nähtud nii meditsiinitöötajate ennetamiseks ja raviks haiglaravi tingimustes kui ka patsiendil siseriiklikes ja teedel.

Viimatie

Kui on soovitatav viia läbi voolumassaaž lastele koos köha, mis on selle protseduuri omadus, mida haiguste all on näidatud ja mis võib olla vastunäidustusena

Loe rohkem

Lümfivool näo massaaž ja decolte ala, hind Kiievis. Odav nägu noorendamine. Teenuste maksumus, nägu noorendamine massaažiga.

Loe rohkem

Dubrovsky V. State Bu Publisher Noor valvur Avaldamise aasta Ggyg 1993 Lehekülgede arv 428 Vene keel.

Loe rohkem

Online-kataloogis ja akrüülvannikupood Doktor Jet Dr. Jet alates kättesaadavuse kättesaadavuses soodsa hinnaga OSKAWA Tasuta kohaletoimetamisega ka Venemaa piirkondadele

Loe rohkem

Eboniidi ketas hõõrdumisega kuivale nahale põhjustab valusate tsoonide mõjutamist, käivitades kehasse iseenese tervendava mehhanismi, parandades vereringet ja optimeerides metaboolseid protsesse.

Loe rohkem

Top

Konya massaažiteraapia päeva spa juuksehooldus vahatatud, küünte, toit, nägu png

Kulinaarsed retseptid kõikide sündmuste eest. Retseptid maitsva toidu valmistamiseks. Kulinaarsed retseptid kõikide sündmuste eest.

Kõneteraapia massaaži kasutamine ühe parandusalase mõju meetodite parandamisele heli suspensiooni protsessi parandamisele vanemate eelkooliealiste laste lastel

Lae alla kõneteraapia massaaž kui faktor tõhususe kõnerateeraapiat lastele koos dysartrotria koosseis pedagoogika teemal lõpetatud töö alusest. Teema kõneteraapia massaaž tegurina kõneteraapia efekti tõhususe tegurina lastele kaetud düsartriaga. Maht 70 lehekülge. Sissejuhatus, sisu ja viited

Tõhus tselluliidi massager 54Y2WO 100 tulemust kontrollitakse

A-atseplicated vaakumi masar tselluulles MD, Super ekstraktsioon Master jaoks TLA Spalle Fat Collt, CNA 500 UAH., Ostes Odessa Prom. ID1168591649. Aruandlus Normalsa Pro toodet Waemissionalis Z Moonly Online kirjutamine.

Kohaletoimetamise lugusid.

See artikkel pühendatakse küsimusele, kas vajate massaažitoolit

Massaažtool Dr Gav 500h

Almetyevsk ultraheli purustamine stonealmevsk ultraheli purustamine kivi. ÕJSC Tatnefti ja Almetyevsk meditsiiniline osa. Uurochenno ravis

Ajuhalduse ja rehabilitatsioonikeskuse ravi ajuhalsiga lastele Moskvas

St. Peterburi osteopaatia ja tervise keskus pakub abi lastele, kellel on aju teraviljade osteopaatilised istungid, bobiteraapia

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.