Näo unikaalne massager Yoko ühendab täiustatud nahahaiguse tehnoloogiad, mis parandavad ja noorendavad nahast LED-valgust. Yoko on loodud spetsiaalselt kosmeetiliseks protseduuriks kodus. Ühendab tõhusa riistvara tehnikaid: Mikrokrunderavi, fototeraapia. YOKO on alati teie riietuslaud - ilma kallite salongideta säästab teid aknest ja teised põletikud aitavad sattuda punetus, pigmentatsioon parandab naha vahetusprotsesse.

Tegeliku taseme sammud

Nahk neelab kuni 80% valgusest. Sõltuvalt lainepikkusest võib erinevate värvide valgust tungida kuni 10 mm sügavale nahale, pakkudes tervislikku mõju.

  • Photobiomolation (PBM)
  • madala temperatuuriga valgusravi (lllt
  • pehme laserravi
  • külm laserravi < / LI>
  • biostimulatsiooni
  • fotoni stimulatsiooni
  • madala võimsusega laserravi (LPLT)

Mis on punase valguse ravi?

Punase tuliravi (RLT) on vastuoluline terapeutiline meetod, mis kasutab punase valguse lainepikkuseid nahaprobleemide raviks, näiteks kortsude, armide ja püsivate haavade raviks.

1990. aastate alguses kasutasid teadlased RLT-d ruumis kasvavate taimede kasvatamiseks. Teadlased on leidnud, et intensiivne valgus punased LED-i (LED) aitas kaasa taimerakkude kasvule ja fotosünteesile.

Punane tuli uuriti seejärel selle potentsiaalseks kasutamiseks meditsiinis, täpsemalt teada saada, kas RLT võib suurendada energiat inimese rakkudes. Teadlased lootsid, et RLT võiks olla tõhus viis lihaste atroofia raviks, aeglane haavade paranemise ja luu tiheduse probleemid, mis on põhjustatud kaalutuse tõttu ruumi reisimise ajal.

Kui RLT-d kasutatakse koos valgustundlike ravimitega, nimetatakse seda fotodünaamiliseks raviks. Sellises teraapias toimib valgus ainult ravimite aktiveeriva ainena.

Seal on palju erinevaid punase turismi tüüpi. On öeldud, et punase valguse voodid salongides aidata vähendada Kosmeetilised nahaprobleemid, näiteks venitamine ja kortsud. Meditsiiniasutustes kasutatava punase tuli ravi võib kasutada tõsisemate seisundite raviks, näiteks psoriaasi, aeglaselt tervendava haavade ja isegi keemiaravi kõrvaltoimete raviks.

Vaatamata piisava arvu tõendite olemasolule, et RLT võib olla paljutõotav vahend teatud riikide raviks, peab palju õppima, kuidas see toimib.

Kuidas teraapia töötab punase valgusega?

Arvatakse, et punased valguse toimib biokeemilise toime rakkudes, mis tugevdab mitokondriat. Mitokondrid on raku energiaallikas - see on seal, et raku energia on loodud. Kõigi elusolendite rakkudes leiduva energiat, mis on seotud kõigi elusolendite rakkudes (adenosiin-trifosfaat).

Mitokondriaalse funktsiooni suurendamine RLT-ga võib rakk toota rohkem ATP-d. Suurema energia tõttu võivad rakud toimida tõhusamalt, noorendada ja taastada kahjustusi.

RLT erineb laseri või intensiivse impulsiravi (IPL), sest see ei kahjusta nahapinnale. Laser- ja impulssvalguse teraapia töö, põhjustades kontrollitud naha välimise kihi kahjustusi, mis põhjustab seejärel koe taastumist. RLT bypasses see kõva samm, otseselt stimuleerides naha regenereerimist. RLT valguse tungib umbes 5 millimeetrit sügavale nahapinnale.

Mis on ravi punase valgusega?

Pärast esimest katset kosmoses, sadu kliinilisi uuringuid ja tuhandeid laboratoorseid uuringuid, et teha kindlaks, kas punane tuli on meditsiiniline kasu.

punane tuliravi

Tunnete meeldivat soojust soojust - justkui sa lamades rannas 20 minutit, samas kui olete kaitstud kahjulike kiirte eest. Kuigi naudite soojalt valgust, tekivad naha regenereerimise mehhanismid nahas.

Viimatie

Kust osta padja massager tagaplaanid, osta hulgimüük padi massager tagaplaanid, osta reklaamite padi massager jaoks tagasi ülevaateid

Loe rohkem

Hulgimüügi kaela massager shiatsu Hiina kaela massager shiatsu kataloog hulgimüüjad madalate hindadega. Võite osta soodsate kaela massager shiatsu ja muude kaupadega võrgus RU-l. Hgate. OM.

Loe rohkem

Massaaž Cape Wellneo SHIATSU 3V1 Arvustused Suurepärane seade Igal on selline tunne, millal.

Loe rohkem

Kust osta massaaži padja kaela ülevaateid vastunäidustused, osta hulgimüük massaaž padi kaela ülevaateid

Loe rohkem

Osta massager efektiivse nõelravi massaaži stop suu anatoomico at123 shiatsu

Loe rohkem

Kinnituse tarvikud tootja Saksamaal Saksamaal, Moldova, Vabariik, Kõrgõzstan, Türkmenistan, Mongoolia, Aserbaidžaan, Korea, Vabariik, Suurbritannia, Ameerika Ühendriigid, Tšehhi Vabariik, Läti, Poola, Ukraina, Usbekistan, Kasahstan 2021 Käijad, ostjad, hinnad

Loe rohkem

Silikoonharja puhastamiseks näo roosa kaheksajalg

Loe rohkem

Riigifirma Hiina imiteerib professionaalse massaaži töö mitmekülgse mobiilse mobiilse massageriga SHIATSU Master 4 976 p jaoks kaela ja õlgade jaoks.

Loe rohkem

Elektroonilised kaalud Kasutusjuhend 78307831 peaks käesoleva juhendiga hoolikalt lugema ja pidevalt ühendust võtma selle kasutamisega seotud küsimuste korral

Loe rohkem

Top

Massager Bluetens Duotens Duotens Duo Sport osta Internetmago St. Petersburis

Suur valik atraktiivseid hindu individuaalne lähenemisviis kohaletoimetamise allahindlus Lugupeetud ostjad seoses kaupade iganädalase vastuvõtmisega, saidi hinnad võivad d erineda d

Telemagasiin

Kere massagers 6 düüsid 2AA M461

Massager tetrak ketas keha 1 tükk poliitika LLC Massagers Pharmacy 911

Plastic Massager kasutatakse individuaalseks kasutamiseks kliinilistes ja kodutes tingimustes kroonilise väsinud ...

Ultrasonic EMS 18 kommentaarid Massager Sleimming Ultrasonik EMC abielulahutus või tõelised ja negatiivsed arvamused ostjate ja spetsialistide, kust osta, hind, rakendusjuhised

Reaalsed ja negatiivsed ülevaated massager kohta salendav ultraheli EMS. Ootamatu tulemus Ultrasonic EMS abielulahutuse või Tõde

Auto massagers Moskvas Osta Massager auto juhi juht

Osta autoteed. Laos 269 tooteid erinevatest internetipoodidest. Parimad hinnad automaatse teenuste jaoks Venemaal. Kogu Venemaa kohaletoimetamine ja regulaarsed allahindlused portaali tiu ru

Massager autosse tagasi autosse, mugav massagers kasutamiseks autos, osta ilu tähtkuju poest

Lugege kommentaare ostjate ja omanike kohta Massager Rowenta MM5007F0 Värv Valged, eelised ja puudused mudel, asetage ülevaade veebilehel Internetmagazine Corporation Center.

Vacuum Massagers liha jaoks. Osta vaakum massager Venemaa, Aserbaidžaani ja Armeenia

MASSAGER liha vaakum parimates internetipoodides Venemaal. Promportal.SU pakub valida ja osta konkurentsivõimeliste hindadega 111 lauset.

Body Massagers Bradex osta madalaima hinnaga Mirudeeritud Medical Magazine ajakirja

Massagers jaoks Bradexi keha erihinna Mrumed Medical Store. Tasuta saatmine.

Hüdromassaaživahend Beurer FB 50 vannid müügiks Chisinau, Moldova, hind, arvustusi.

Massaaživann Jala Vitek VT1381 Osta Chisinau ja Moldova dostavka.md

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.