Goosebumps on väikesed vistrikud juuksed põhjas nahale, tahtmatult tulenevad, kui inimene on külm või tal on tugevad emotsioonid, nagu hirm või imetlus, uhkus või seksuaalne põnevus. Tunne, mis tekib siis, kui goosebumps ilmub, kirjeldavad tavaliselt sõnades: "Goosebumps SPUN" või "Juuste pea kolis". Teadusliku järgi nimetatakse seda saemarja refleksiks.

Tundlike perifeersete närvide stimulatsiooni tulemusena, mis pärinevad otse seljaajust, on põnevust vegetatiivsete perifeersete närvi lõppude põnevust, mis vastutavad juuste folliikulite silelihaste vähendamise eest. Vähendamine, folliikulelihased tõsta karvad.

See reflex on omane mitte ainult inimestele, vaid ka paljudele teistele imetajatele. Kui reaktsioon külma, tõstetud karvad kaasa asjaolule, et õhukihi soojendusega hilineb naha pinnale. Ohureaktsiooniga muudab tõstetud villa loomad väljapoole suuremaks ja annab fantastilise ilme. Sellist reaktsiooni täheldatakse sageli šimpansides, hirmunud või ärritunud hiirtel, kassidel, koertel.

Inimesed on flomaatide mõju, võib sageli põhjustada mitte ainult külma ega hirmu, vaid ka teiste tugevate emotsioonide poolt, näiteks ilusast muusikast, või vaadates filmi, mis põhjustab kõrgeid tundeid.

Iga inimese jaoks on mõju mõõtmise mõõt enne goosebumpide välimust erinev, nii et peate valima massager, mis põhineb närvisüsteemi või keha naha tundlikkuse alusel sellele refleksile. Ja sel juhul ei tähenda see meeldivamaks. Üldiselt, reflekse, see on parem mitte üle pingutada, pidage meeles vähemalt kõdi. Nii et enne ostmist - proovige ennast imelise chellica või ime masseageor. Antistress - jah! Head valu.

Mis on seinamaaling Antstress? See seade võtab oma juured ida meditsiinist ja esimest korda hakkasid kasutama iidse Ida riikides. Juba siis, Lekari kasutas SHIATZ massaaži legendaarset tehnikat, mis võttis valu, väsimus, ja asjaolu, et meie ajal nimetatakse stressi. Tehnika alus on positiivse energia ülekandmine iidse õpetuste põhjal Filosoofia "Qi". Murhvka Antistress on kujundatud kaasaegsete kvaliteedi materjalide iidsete õpetuste ja tehnoloogiate põhjal.

Xiaomi on Momoda pea, mis näeb välja väga ebatavaline ja meelde virtuaalse reaalsuse kiivrile.

Ametlikult nimetatakse kauba Momoda Smart Head Massager ja võimaldab teil teha kolme funktsiooni ühes: kael, pea ja silmade massaaž. Tundub tõeline mootorratta kiivri ainus erinevus, et visiir on läbipaistmatu ja sees terve seeria andurid ja massagers, mis aitavad lõõgastuda.

Massager pea kasutab kolmemõõtmelise padjad, mis ümbritsevad pea, kaela ja silmad, pakkudes kasutajatele meeldiv universaalne massaaž, tagab tootja, pöörates tähelepanu ebatavalise disain seadme.

Momoda Smart Head Massager kasutab oma töös traditsioonilise hiina meditsiini arengut. Näiteks Xiaomi kirjeldab, et "seitse kumer silikooni massaažipead mõjutavad pea peamist nõelravipunkte, nagu Bai-Hui ja Tongtyan Chengong, et stimuleerida aju."

Worral massaaži ajapadja soojendatakse temperatuurini 40 kraadi, luues ka sooja tihendada va massaaži. Momoda arendajate sõnul eemaldab selline massaaž kuivuse, valu tunne ja aitab vähendada silmade stressi.

Kala jaoks on kolmemõõtmeline padi, kõrgsagedusliku vibratsioon ja kuum tihendus grafeeniga, mis eemaldab emakakaelalihaste pinget ja väsimust. Vidin lõdvendab kaelalihaseid, et vältida professionaalset sündroomi "pikka töö arvutis.

Viimatie

On palju meetodeid keha tselluliidi tuntud probleemi vastu võitlemiseks. Vastavalt välisele sarnasusele nimetatakse naha seisundit oranži koorikuks. Tavaliselt saavutada naha leevendamise tasandamine raskem kui lihtsalt rasva põletada või muuta keha sport. Tselluliidi massaaž aitab tõhusalt toime tulla oranži koorikuga.

Loe rohkem

Registreeruge India psühhosomatomodelite ja peamassaaži uuringu käigus refleksoloogiaga. India massaaži valduse koolitus tehnika ja oskuste kaudu.

Loe rohkem

Klassikaline massaaž võimaldab teil eemaldada pinge lihastes ja viia need tooni.

Loe rohkem

Kuidas õppida massaaži kunsti kodus.

Loe rohkem

Kuidas leida kliente Algaja massaažijuht, kui palju alustavaid massaažid kuus

Loe rohkem

Massaaž radikuliit tüüpi massaažiprotseduuride leevendamiseks valu ja ärahoidmise ägenemine massaaž erinevate haiguste kloonide ja eriaja jooksul

Loe rohkem

Kuidas avada massaaž kontor oma linna, kui palju seadmeid kulub ja kuidas meelitada kliente laiendada massaaži salong

Loe rohkem

Tahad, ma ütlen teile, kuidas sa ei taha, hästi, tere koos sinuga ja ma ütlen teile niikuinii. I, mingil põhjusel naiivselt uskus, et tai. Asazh, see on siis, kui sa valetad kõik määrdunud lõhnav õli, Kruianishna valgel lehed ja ümber soovite pargitud macho oksjon kopsudes Pareo õrnalt õrnalt õrnalt õrnalt

Loe rohkem

Me mõistame, et avaldab massoosi, kui töö tulemus ei ole alati märgatav relvastatud välimusega.

Loe rohkem

Top

Ilusalong Ladyam kohta Petrozavodskaya lähedal Metro River Station

Tehke Moskvas online-ilusalongi teenustele kingituse sertifikaat. Elektrooniline kinke sertifikaat ilusalongi naist on mugav, lihtne ja turvaline, et rahuldada oma sõpradele, sugulastele ja lähedastele isegi siis, kui olete eemal.

Massaaž toob USA Medica Rio Orenburgis

Uued vabad töökohad massaaži kapten. Tasuta, kiire ja mugava otsingu seas 1. 96. 00 Vabad töökohad. Täielik, ajaline ja osaline töö. Konkurentsivõimeline palk. Teave tööandjate kohta. Alusta uus karjäär kohe

Kuidas avada kabineti massaaž. Äri minimaalsete investeeringutega. Kuidas luua ettevõte nullist. MEMO algajatele

Käesolevat artiklit räägitakse, kuidas massaažiruumi korralikult avada, ning millistel juhtudel saate ilma hariduse ja litsentsita teha ilma hariduse ja litsentsita ning mida nõutakse jõuka äritegevuse loomiseks.

Massaaž uus ravim kokterites

Tahad lõõgastuda ja lõõgastuda, muutes LPG massaaži pakume teile kõik kokkuhoidu Vladivostokis, kus ausad ülevaated ja hinnangud valivad oma kolmeklõpsuga

AK Avage oma äri nullist

Tahad raha teenida oma teadmiste avatud võrgukooli. Me küsitlesime eksperte ja valmis juhiseid selle kohta, kuidas õppida kasumlikuks äriks.

Kuidas avada Vologda massaažiasutus, et laiendada uue aasta disaini ettevõtte kulul

Seadusettevõtja ZAN Professionaalsus ja kvalifikatsioon, 17 aastat juriidiliste teenuste turul.

Kuidas avada massaažiruumi Biznepenn arvutustega

Kuidas avada massaažituba, mis õpivad turul asuva IP-ruumi avamise turul dokumentide kogumiseks. Seadmed ja materjalid massaažikappi jaoks, kes võtab tööle reklaami- ja turundusstrateegia, kui äri toob puhaskasumi.

Kuidas avada massaažisalongi äriplaani, mida äri teha Valgevenes

Küpsemad külastajad tulevad KNEI hea meeleolu jäätumise näitajaga. Nüüd on raske uskuda, et see on mitme aasta jooksul märkimisväärne, kui Olesya Tereshchenko hakkas just arendama tervisekaitseteenuseid, kasutades ära riigitoetust, täitke ...

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.