Mida ma peaksin tegema, kui bronhiit on keeruline ägeda hingamisteede viirusinfektsiooni (ARVI)? Teie lastearstide peamised kohtumised võivad lisada lapse rindkere massaaži ja hingamisharjutusi. Alguses ma selgitan, miks teil on vaja massaaži bronhiitiga lapsele.

Massaaž Bronhiidi lapsega võib olla vastunäidustatud ainult ajutiselt

ja seega alustage protseduuri. Mis kell valida? Massaaž bronhiitiga lapsega on kõige parem teha pärast öö või päeva magada, tavaliselt une ajal rögal. On võimatu teha massaaži kohe pärast söömist, süüa saab mähkmel koos rögaga. Parem on kõigepealt pumbata massaažis ja süüa pärast protseduuri.

See on tavalise söögilaua jaoks mugavam, eelnevalt panna see kõigepealt villa tekk ja mähe või lehe peal. Laps tuleb panna lauale nn äravooluasendis, et luua lima ja märg tolmu väljavool. Selleks pannakse kõigepealt lauale mao lauale, mis pannakse mao padja või rulli all, volditud tekk, plaid. Samal ajal tuleb beebi vaagna tõsta ja seista pea kohal, vastavalt lapsele on kallu all.

Tagasi massaaž

Nüüd mine otse seljasaadete vastuvõtudesse. Sa seisad jala jalgade jalgade lamades maos drenaažiasendis.

Esimene sissepääs löömine. See viiakse läbi piki selgrooga kätega suunas üles ja alla. Korrake vastuvõtmist 3-5 korda.

Seejärel viidi läbi sõrmede padjade padjade padjade padjade padjade padjade piki ribid küljel. Korda vastuvõtmist 2-3 korda mõlemal küljel.

Järgmine vastuvõtt hõõrudes. Sõrmepadjad progresseeruvate spiraalide liikumisega minna ümber selgroo mõlemale küljele allpool üles. Korrake vastuvõttu 2-3 korda. Sellisel juhul ei ole selgroo piirkond massaažile soovitatav.

Järgmine, muutke hõõrumise suunda. Nüüd peaksid sõrmed liikuma lülisamba külge, intervallite käigus. Korda vastuvõtmist 2-3 korda mõlemal küljel.

Mine intensiivsemaks hõõrumisse "saagimise" vastuvõtmise vormis. Võtke vastuvõtt peopesa välimine serv. Samal ajal peaksid käed asuma piki selgroo ja peopesad on üksteise lähedal. Käte liikumise suund samaaegselt üksteisega kohtumiseks. Meeldetuletus Saeveski. Mass Spin vasakule ja paremale selgrooga eraldi, 20-30 sekundit.

Pärast eelmisi tehnikaid, mida te soojendate lapse naha ja kerge punetus, saate jätkata otse vastu vastuvõttude vastu vastuvõttudesse.

Kõigepealt teostame vastuvõtmist "ratsiooniks". Selleks on tema peopesade serva lahutatud sõrmedega läbi löögi liikumise lapsevahelises piirkonnas (välja arvatud selgroo ja renoveeriva piirkonna puudutamine).

Seejärel läheb "pai." Painutage oma peopesa maja katuse kujul ja kiitust läbi kogu lapse tagaosa (välja arvatud nimmepiirkond). Need mõjumeetodid viiakse läbi 1-2 minuti jooksul, sel ajal tekib laps köha, millega hingamisteede sputter eemaldatakse

Hingamisteede võimlemine

Äge bronhiit esineb külma õhu jahutuse ja sissehingamise tulemusena, eriti kui nina hingamine on välja lülitatud. Haiguse arendamine aitab kaasa ületöötamisele, närvilisele ja füüsilisele ülepingele.

Kui puutute kokku interkostaalsete lihaste massaaži ja paravetebraalsete selgroogide, vastuse vastuse, diafragmade jne

Kui pigistate rindkere, siis alveoli retseptorite ärritus, kopsu ja pleura juure, mis loob tingimused hingamisteede (inspiraalsete neuronite) ja aktiivse sissehingamise põliseaktiivsuse suurendamiseks.

Massaažiprobleem: vereringe normaliseerimiseks Bronchi'is, et neil on põletikuvastane, antispassmoodiline ja neelav toime, parandab röga sfhawing (kui see on olemas).

Patsiendi asendis, mis asub kõhuga (tõstetud jalg), massaaž tagakülje, rakendades paitab, hõõrudes, sõtkumist, seejärel tehingute lõpetamist.

Esiteks teevad nad lennukit ja raiskavad rindkere löömist (jalad põlve- ja puusaliigendites), seejärel hõõrudes intelligentsed vahendid, rindkere vibratsiooni, rindkere vibratsiooni.

Kui hõõrutakse vahepealsed vahekäigud, asuvad Masseuri käed paralleelselt ribidega ja slaidiga rinnakust kuni seljaaju pole.

Öösel on soovitatav territooriumile soojenemise salvide (finalsgon, dolpik või elevant) valmistada rindkere.

. . Dubrovsky, akadeemiku Raen, Manpo ja New York Teaduste Akadeemia, arstiteaduste arst, professor. . Dubrovskaya, lastearst

Drenaaž massaaž aitab ravida lapse viirushaiguste nagu grip ja bronhiit. Kui laps ei ole veel noorukite vanuse saavutanud, ei piisa tema ravis üksi eksporantii.

Kuidas teha spetsiaalne massaaž bronhiitiga oma lapsele kodus Elena Kobylinskaya, lastearst, Ukraina massaažiõpetaja õpetaja õpetaja.

Kõigepealt peate lapse vaagna üles panema "äravooluasendisse" ja pea alla tuua. Võite võtta spetsiaalset rulli või padja ja panna neile väikese patsiendi kõhuga. Seejärel paraneb mõne minuti pärast tagasi, et kerge punetus.

Pärast seda, igas interkostaalne vahe, koputage sõrmede padjad. Kapillaarid ja arterid neid aktiveerivad oma hinge. Alustamine tuleks alustada ja liigutada üles. Drenaaži massaaž bronhiitiga saab teha sõrmega sõrmega intensiivselt nendega, või palmi painutatud paadi kujul. See annab täiendava vaakumi, kui omakorda põhjustab vereringe paranemise.

Siis on kerge pigistada beebi diafragma aluse lähedal külgedel. Kas see peaks toimuma ka. Pärast menetluse lõpetamist on vaja, et väike istus ja selgunud. Korrake neid toiminguid mitu korda vaheldumisi vasakule ja paremale küljele. Ära unusta peopesa serva puudutamist. Massaaži äravool, ilma selle vastuvõtmiseta ei ole üsna tõhus.

Veelgi märg märg märg treening "auto". Hoidke last jalgade taga, kui see käia käes kõndida. Selline treening sobib väga vähe lastele. Refleksides, lapsed on sätestatud, kui nad võetakse pärast jalgu, nad ise seisavad ja lähevad käed. Pärast seda on vaja ka lapse hukkumist. Võite veidi vajutada jugulaarse Fossa põhjustada köha.

- Menetluste ajal ei tohiks last temperatuuri kõrgendada, vastasel juhul viia see keha kuumutamiseni. Samuti peaks teie laps olema vanem kui 6 kuud, et teda sellisele bronhiidi massaažile teha.

- Laps ei tohiks jälgida valetükki (kõri põletiku ja hingetoru põletik). Vastasel juhul ei anna kõri spasm märjaks märjaks.

- Oluline on pakkuda vajalikku temperatuuri ja niiskust ruumis, kus toimub massaaž. Õhutemperatuur toas ei tohiks olla üle 25 ° C ja niiskus on vähemalt 65%. Kui ei ole võimalik mõõta niiskust, pange aku märja rätik ja muutke seda niipea, kui see suupisted. Kui niiskust ei ole piisavalt, kuivatab õhk lima ja see ei saa lahkuda.

Viimatie

Kahjuks on lapsed haiged nohuga palju sagedamini kui täiskasvanud. Sagedane satelliit külm on köha. Fakt on see, et laste hingamisteede süsteemide organid moodustatakse täielikult 12 aasta võrra, nii et laste köha, Pandalandi teabeportaali artikli ületamiseks

Loe rohkem

Drenaaž massaaž köha Kuidas teha laps kodus. Imikute märgumise märke ja vastunäidustused imikute niisutamiseks, video komarovskiga

Loe rohkem

Neile, kes on pneumoonia või koronaviiruse infektsiooni ületanud, pakub altamed spetsialiseeritud organismi taastamise programmid. Programmid töötavad välja arstosksulfulmonoloogid

Loe rohkem

Massaaž bronhiidiga lastel aitab kaasa verevoolu aktiveerimisele alumises hingamisteedes. Selle tõttu kiireneb akumuleeritud röga nihkumine ja hõlbustavad köhakingad.

Loe rohkem

Drenaaži massaaž köha tunnistuse ja vastunäidustuste tehnikaga, mis toimib kasulikkuse tõhususe taseme juhendaja järjestuse täitmisega

Loe rohkem

Drenaaž massaaž ei ole imerohi igasuguseid köha. Kuid see on tõhus viis haiguse voolu hõlbustamiseks ja patsiendi seisundi parandamiseks.

Loe rohkem

Neurosis on vaimne häire, mida iseloomustavad asteensed, obsiivid või hüsteerilised ilmingud. Neuronites erinevalt psühhoosedest on inimesed nende häire jaoks kriitilised ja suudavad juhtida oma tegevusi.

Loe rohkem

Ma tahan kohe öelda, et minu tagasiside tüdrukutele, kes soovivad oma keha teha ja selle järjekorras panna, muidu lugesin sageli fraasid, mille tähendus, mille tähendus, mida ma tahan kaalust alla võtta, kuid mitte teha jõupingutusi igasuguste suupistete ja kuradi samal ajal. See ei ole kunagi

Loe rohkem

Piima stagnatsiooni sülearvutid piima gloa kanalites. Imetamise kõige sagedasemad põhjused on rindkere suhtes valed, nibudide praod, haruldased söötmed. Pehme piima, laktaasi, mastiidi, pragunenud nibud, piimarahvatoitmise probleemid. Helistades arstile imetamiseks majale.

Loe rohkem

Top

Microtect Massager Ecotone Sunshine näole ja kehale, ökotoonile

Microtect Massager Ecotone Sunshine Sunshine näole ja keha ökotoonile 12446872 Interneti-ajakirjade metsikustes. Tasuta kohaletoimetamine ja regulaarsed allahindlused

Minu keha mu käte või minu kogemus harjade kasutamisest kosmeticist kuiva massaaži jaoks

Kuiv massaaž harjade, teooria ja praktikaga isikliku kasutamise alusel rohkem kui 2 aastat. Võrdle ja rääkige müütidest. Kõik huvitatud ootab kassi.

Meie moto igavese noorte Urals 50 konkureerivad ilutööstuses

Ayurveda ravi mitte ainult hoiatab ja ravib haigusi, vaid ka iga päev kontrollib konkreetse inimese käitumist ja psühholoogilist seisundit. Isegi väike heaolu Ayurveda kursus annab positiivseid tulemusi heaolu, leevendab stressi, väsimust ja ebamugavustunnet, suurendab keha resistentsust haiguste vastu.

Miks sa vajad ülikonda LPG keha massaaži salong ilu Schelkovos

Massaaž on haiguste ravimise ja vältimise meetod. Selle olemus seisneb kehapinnale või kidogolbo organile spetsiaalsete tehnikate mehaanilistes toimetes. Sisukord Massaaž Make enamasti käed, kuid spetsiaalsete tööriistade abil tehtud massaaž on massaaž. Massaaž on teaduslikult põhinev, tõestatud mitmeaastane praktika, kõige soolalahus inimese keha heaolu jaoks

Ametlik juhendamine massaažiterapeutide toimingute, proovide, vormide, lepingute

State-omandis sertifikaadiga massaaži terapeut täistööajaga ja kaugkursuste võrdlus. Teie artiklis kirjeldatud kaughariduse eelised

Isemassaaž kodus teaduse

Käsi koju puidust rulli massager käepidemega. Self-massaaž selja, kaela ja õlgade jaoks. Siberico 15637635 Interneti-ajakirjas metsapidamistes. Tasuta kohaletoimetamine ja regulaarsed allahindlused

EcoTools kuiv harja harja kuiva massaaži osta parima hinna Ukraina meik.ua

Osta harja kuiva massaaži, kuiva harja, ecotoolite, 1 tk. Internetmagazine Biotus Kohaletoimetamine Minskis ja Valgevenes - Madalaim hind BYN ametlikust turustaja Valgevene kõrge kvaliteediga alates originaal Tootja Kirjeldus Arvustused Fotod Video allahindlused Biotus

Artiklid mee hämmastava toime kohta mesi massaaži mõju

Hämmastav mõju mesi massaaži enne puhkeaastamist ja te juba unistate puhkust vee lähedal, nagu rannas lahti riietuda. Nahk pärast talve näeb välja parim ja puusade ja kõhuga, mis on selgelt kogunenud Fiwash, kuid see ei ole seda väärt, kuid kõik teavad O.

On tselluliidivastane massaaž

Anti-tselluliidi massaaž Orenburgi funktsioonides, tüüpe, samuti massaaži mõju. Salvestage telefoni teel. 611716.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.