Püsivate osalejate praegune versioon ja võivad erineda märkimisväärselt 20. veebruaril 2016 testitud; Kontrollid nõuavad.

    Mängud väikeste objektidega - mõistatused, mosaiik, disainerid, helmed jne.; <
   • ;
   • harjade ja sõrmede massaaž jne. ;
   • modelleerimine.

   Väikesed motoorsed oskused - isiku koordineeritud tegevuste kogum, mille eesmärk on täita täpseid väikeseid liikumisi harjade ja sõrmede ja jalgadega. See saavutatakse kooskõlastatud toimimisega, isyyystemiga, samuti tavaliselt. Mootori oskuste rakendamisel kasutavad käed ja sõrmed sageli mõiste "".

   Väikese liikuvuse pindala on suur hulk erinevaid liikumisi: primitiivsetest žestidest, näiteks objektide püüdmisest väga väikeste liikumiseni, millest näiteks sõltub näiteks.

   Madala liikuvuse väärtus [| ]

   Anatoomilisest vaatenurgast on umbes kolmandik ajukoore kogu mootori prognoosipiirkonnast käsitsi käeulatuses, mis asub kõne tsooni väga lähedal. Seetõttu on lapse kõne arendamine lahutamatult seotud madalama liikuvuse arendamisega.

   Oluline on teada, et autojuhtimise ja kõnetegevuse eest vastutavad ajutsoonid on üksteisele praktiliselt asetsevad. Seetõttu me ei arenda väikeste sõrmede masseerivaid punkte mitte ainult nende tundlikkust ja väikest liikuvust, vaid parandavad ka eelkooliealise kõnet, aidates kaasa oma intellektuaalsele arengule. See on absoluutselt ohutu, lihtne ja samal ajal väga tõhus universaalse meetod. Seda kasutatakse võrdselt edukalt töötada koos koolieelsete ja vanemate arstide, õpetajate ja vanematega.

   lastega töötamise peamine põhimõte ei kahjusta. Ta järgib täielikult SU-Jocki meetodit. Ilmselge vastunäidustuste puudumisel sobib selline ravi igale lapsele. Tuleb välja, et sellised probleemid nagu nõrk tervis, rikkumine ja kõne- ja psühhomotoorse arendamise viivitus, hüpersaadevus, saab lahendada, kes tegeleb su-Jok süsteemi lapsega vaid mõne minuti jooksul päevas. Peaasi on seda teha suure armastuse ja usuga positiivse tulemusega.

   Vanemad peaksid teadma, et mõju punktidele võib olla üsna valus: on oluline, et rõhk oleks õigesti arvutada, et mitte hirmutada last. Varajase lapsepõlve ravi on soovitatav läbi viia mängu kujul, kaasas iga tegevus lõbusate kommentaaride, salmede, laulude, laulude või "ümbersuunamiste" abil:

   Üks kord - kaks - kolm - neli - viis, / segamise sõrmed ükshaaval ühe / sõrmede läks, see sõrm on kõige tugevam, lamedam ja suur. Et sõrme, et seda näidata. See sõrm on pikim ja seisab keskel. See sõrm nimetamata, ta on rikutud. Misinchik, kuigi väike, väga avastada ja kustutatud.

   See sõrm on vanaisa, see sõrm on vanaema, see sõrme - Patenka, see sõrme - ema, see sõrm - ma olen kogu minu perekond.

   See sõrm tahab magada, see sõrm asub voodis, see sõrm lihtsalt tõusis, see sõrm jäi magama. Et tihedalt magab. Jää! Tema vaiksem, ärge lisage! Päike läheb üles, hommikul tulevad. Twitteri linnud lähevad, seal on sõrmed, et saada!

   Lisaks saate teha beebi massaaži ja samal ajal öelda meelelahutuslik muinasjutt "Kolobka", umbes "teenistu" jne. Pall stimuleerib peopesade tsooni ja massaažirõngaid pannakse sõrmedele. Lapsed nagu massaaž sõrmed ja peopesad, millel on kasulik mõju sõrmede peenele liikuvusele, aidates seeläbi kaasa kõne arengule.

   Sõrme massaaž on väike lapse jaoks väga kasulik. Mitte asjata, ütlevad nad, et käsitsi töö rahustab psüühika, see pausi, näiteks kudumis- või tikandid, sest tainas sõrmed on seotud aju tegevustega. Palmidel ja sõrmedel on palju punkte vastutavad erinevate elundite toimimise eest meie kehas. Käepidemete tooni tõttu umbes 2-aastane (kes on enne, kes on hiljem), kuid see ikka säästab ja laps tihti sõrmede tihti nukk.

   Selline käepidemete massaaž ja sõrmed päästavad ta sellisest klambrist, laps sõidab seda paremini oma käepidemete ja sõrmedega, see on selle lihtsam, see on selle lihtsam, Pliiatsit on lihtsam hoida skulptuuri lihtsamaks. Fingerite paindlikkus ja koordineerimine areneb. Arendamine meile kõigile tuttav väikese mootori oskusi. Laps räägib uuesti, pidage meeles, et klassid tuleb regulaarselt läbi viia.

   Mõnikord lapsed, kui te muretsete, rebimine oma kätes, kas see on mingi mänguasi või lapiga. Sellisel juhul ei tohiks te neid esemeid lapsi valida, nii et ta üritab instinktiivselt ennast rahulikult, vabaneb keha liigsetest rahutustest.

   Fingering Harjutused kaasnevad rõõmsad luuletused või riided väga sarnased lapsed. Nad tulid vananenud 9 kuud ja vanemad. Laps selliste klasside käigus õppida kuulama, projektsioon kuulnud reaalseid sündmusi ja objekte, tunde rütmi toodetakse. Me uurime sõrmede nime. - Dynyusha, show kus sul on käepide?, Ja siis, kus on õige käepide, kus vasakule?

   Alguses, kui sa lihtsalt alustad selliste harjutuste sisestamiseks, saab laps teid vaadata ainult reageerimata, aja jooksul harjub klassidesse ja aitab emal. Niipea kui ema hakkab ütlema tuttav luuletus, teeb laps juba oma sõrmedega vajalikke liikumisi. Siis, kui on olemas tavalised klassid, õpib laps talle tuttav luulet. Alguses kordab ta üksikuid sõnu ema kohta ja siis terved jooned.

   Aga vastupidine reaktsioon, laps ei istu mingil viisil, et teha vähemalt ühte treeningut. See oli meie juhtum, mu poeg ei tahtnud istuda, ja veelgi enam nii midagi mu sõrmedega teha, see meelitati rohkem mobiiliklasside. Siis ma pidin selle püüda, et proovida teist minutit teise töötamiseks. Minu püsivad tööd olid premeerida ja pärast kuu pärast poiss ise jõudnud mulle käepide ujuva sõrmedega, näidates seeläbi, et on aeg mängida nendega.

   Kui te esimest korda sõrme harjutusi alustate, alustage esimesest kompleksist. See sobib lastele, kellel on klapp, väikese mootori libisemine on halvasti arenenud. Sellist sissejuhatavat kursust saab alustada esimestest elupäevadest. Kui teete esimese kompleksi, tunnete, et laps on valmis edasi minema, jätkake teise. Teine saab hoida pidevalt iga päev või igal teisel päeval.

   1. Liigutage lapse käepidet mitu korda käeulatuses küünarnukile ja vastupidi. Esiteks lükake käte välimine külg, seejärel sisemine.

Viimatie

Käsi tuimus ei ole haigus, vaid võib olla haiguse sümptom, mis on oluline tuvastada ja ravida.

Loe rohkem

Lugege sõrmeotste kasutamise ja nende nõuandete kasutamise ja harjade, peopesade kasutamise kohta paljude haiguste, sealhulgas artroosi, migreeni, jäsemete tuimus. Räägib täitmise tehnikatest.

Loe rohkem

Õigeaegne ja täieõiguslik kõne on oluline tingimus arengu lapse isikupära. Kõne moodustamise protsess hõlmab mitmeid vanusega seotud etappe

Loe rohkem

Melka Motorika on vaja teada ümbritseva maailma. See on osa laste üldisest arengust. Räägime teile, millised mängud aitavad mootorratta välja töötada igas vanuses.

Loe rohkem

Meie kliinikus saate osteokondroosi diagnoosida ja ravi kogenud spetsialistidel. Individuaalne lähenemine igale patsiendile taskukohaste hindadega

Loe rohkem

Tervitused kõigile lugejatele Kosmeetika Tüdrukud Noored mehed, palun ütle mulle, palun õnnestub vabaneda jäljendamisjärgne kortsud

Loe rohkem

Harjutused ametiasutustelt eemaldada haava kunagi. Erinevad meetodid aitavad teil. Üks nende kasutamise meetodeid, näolihase pingutamine ja seeläbi takistades seda. Need harjutused on korrapärase ja põhjaliku täitmise korral väga tõhusad. Alustame soojendamisest. Jaoks

Loe rohkem

Mida teha pundude ja veenilaienditega kliiniku raseduse spetsialistide ajal, valivad turse vastu võitlemise vahendid ja kiired meetodid raseduse ajal. Evenkers võib esineda varajase ja hilisema raseduse ajal, nii et sa pead teadma, kuidas nendega toime tulla või vältida nende välimust nendega.

Loe rohkem

Osoonravi jaoks salendav kõht võimaldab teil kiiresti vabaneda liigsest kaalust. Kuidas on osoonravi protseduur salendav kõhtu jaoks. Arvustused.

Loe rohkem

Top

Kuidas kaotada kaalu sõrmede tõhusate nõuandeid

Sõrme massaaži tuleb läbi viia teise käega suure, indeksi ja keskmise sõrmega küünte suunas naela suunas, kasutades paiku ja seejärel hõõrudes ja sõtkumist.

Doktor traumatoloog Tjumeni rekord

Mis on refleksoteraapia. Käte massaaži kasutamine ja vastunäidustused, selle vaated. Bioloogiliselt aktiivsete punktide skeemi peopesadel.

Sõrmede käte sümptomite ja ravi artriit

Mida teha artriidi diagnoosimisega, mida see on, sümptomid lastel. Diagnostika ja ravi artriidi ravi lastel erasektori laste kliinikute võrgustikus, Moskva kliinikus soodsa hinnaga laste ekspertide järelevalve all.

Osteoartriit sõrmede töötlemisel ja rehabilitatsioonis Kiievis

Kodu käeulatuses sõrmeotste liigeste artroosi ravi. Ravi Orioni laserseadmetega. Tellimiseks helistage 7,495 9213323 ja 88005052025.

Sõrmede harjade tuimus

Jaapani pöidla massaaž stimuleerib kõnet, edendab fantaasia arengut ja õpetab teadlikult pinge eemaldamist.

4 kõige populaarsem väärarusaamu tselluliidi tüüpi massaaži Kiievi, professionaalse massaaži parima hinnaga

Mis on kasulik bambusestikega massaažiks, video täitmise tehnikaga video ja ka vastunäidustused on kättesaadavad.

Deal.By Marketplace Valgevene

Massaaž WAND Guash Boshishi Dekoratsioon Factory 10073255 metsapidamistes Interneti-pood. Tasuta kohaletoimetamine ja regulaarsed allahindlused

Olza meditsiiniline massaaž kehale

Professionaalne massaaž Lyubertsy meditsiinikeskuses Goldenmed taskukohaste hindadega Meie kliinik pakub kvaliteetseid teenuseid kvalifitseeritud spetsialistidelt.

Elastometry Chelyabinsk Kinzeri kliinikus

Elastomeetria professor Kinzer'i kliinikus Chelyabinskis. Helista telefoni 8 351 2004060.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.