Luude välisjõud, mis on suunatud luudele, võib: 1) tekitada terava ühekordse push: a) ristsuunas jäseme teljele, et põhjustada nihutamist ja b) pikisuunas põhjustada inline; 2) Pakkuda pidevat rõhku koormuse massi järgi: a) põiksuunas painutamise põhjustamiseks b) pikisuunas põhjustada lamedat, c) jõudude paari mõju põhjuseks.

Juhtudel, kui jõud toimib luu pika telje suunas, tavaliselt ülalt allapoole, nn survemurrud tekivad (luumurdude kompressioonist).

Mõnel juhul toodab pikisuunaline rõhk epifreaktsioonide ja pika luu metaphys raamitud murru. Vale luumurrudega on luu üheks otsas sisseehitatud (manustatud) teise, hävitades selle ja levitades fragmente külgedele.

Luu luumurdude fragmentide nihkumine ei sõltu mitte ainult tegevusest ja jõusuuast, mis põhjustab luumurdu, vaid ka lihaste toimet, vähenedes otse pärast murdumist.

Kliiniliselt oluline on luumurdude jaotus suletud ja avatud. Luumurrud peetakse suletud luumurdude häirimata naha naha eesmärki, avatud - selle tarbimise rikkumisega. Ravi raskused iseloomustavad tagaküllused on samuti avatud luumurrudeks. Avatud luumurrud on seotud luumurrudega keeruliseks.

... On kahju pehmete kudede - kiudaineid, lihaseid, fastsia, aponeuroosi, suurte ja väikeste laevade ja närvide.

Kliinilised sümptomid luumurdu: 1) deformatsioon (turse ja muutus kuju murdumispiirkonnas), 2) verevalumid, 3) valu murru koht, 4) rikkumise funktsioon, 5) ebanormaalne liikuvus , 6) lühendamine.

luumurdude paranemine esineb fragmentide vahelise luu maisi moodustamise tulemusena fragmentide vahel. Fruture'i paranemise protsess on kõige keerulisem bioloogiline protsess, kus kogu keha osaleb: toiteallikas, vereringe, endokriinse ja vegetatiivsete närvisüsteemide aktiivsus.

Vajalik aeg konsolideerimiseks (tugevdamine) murdude sõltub paksusest luu ja laadi murdude. Õhemad luud (klambrid, ribid, metatar luud) on konsolideeritud kaks korda kolm kiiremini kui paksem (õla diafüüs, puusad, jalad).

luumurdude ravis püüavad nad mitte ainult luu terviklikkuse anatoomilise taastamise suhtes, vaid ka elundi funktsiooni täielikku taastamist. Pikaajaline võitlus toetajate vahelise luumurduste ravi toetajate ja liikumismeetodi vahel lõppes asjaolu, et luumurdude ravis ühendatakse nüüd rahu liikumise kasutamisega, st terapeutilise füüsilise kultuuri ja massaaži kasutatakse laialdaselt.

Massaaži aktiveerivat toimet maisi kiiret moodustumist kasutatakse torukujuliste luumurdude jaoks. Soovitatav on intensiivne massaaž. Kui konsolideerimise viivitus, on patsient ette nähtud padjade väärikuse padjade väärikuse tootmiseks mitu korda päevas luumurru piirkonnas. Alates kolmanda nädala lõpust (luu maisi moodustumise algus) Mõnel juhul on võimalik rakendada murdumisala 5-10 minutit. Puidust haamer.

Mõnede spetsialistide hirm, et määrata massaaž paranemise parandamiseks patsiendi liigese liikumise parandamiseks liigeste luumurrude tõttu, kuna see on liiga suur mais, samuti oht Lihasaõppimine ühisruumis, meie arvates, liiga liialdatud. Meie töö paljude aastate jooksul ei saa me märkida ühe juhtumi, kus massaaž põhjustaks lihaseid.

Laialdane kasutamine leidis, et Orizarovi aparaadis on tihendamata tihendus-tähelepanuta osteosünteesi jaoks meetod. See meetod võimaldab minimaalsete äritegevusega, et saada luufragmentide stabiilne fikseerimine ja tagada liigeste naaberliidete toimimine ning vähendada statsionaarse ravi tähtaegu.

Preparareerimine vere ja lümfiringeringi parandamine, luu regenereerimisprotsesside kiirendamiseks, anesteetilise toimega, vähendada pingeid ja vältida lihaste atroofiat.

Pärast tihendus- ja häireseadmete ülekatte teisel või kolmandal päeval kasutatakse massaaži. Iga päev masseeritakse nimmepiirkond, tervislikud ja reie lihased vigastatud jäseme lihased. Rakenda paitab, hõõrudes, sõtkumist ja segmentaalset massaaži.

Ka veeta imemismassaaž, jäseme mõnevõrra tõstetud. Eriti tähtsust antakse reide neljapeaga lihase massaažile.

- nii Indias kui ka Hiina massaažis vaimulikud. Lisaks loodi need riigid koolid, kus nad massaažis koolitati.

- erinevate haiguste ennetamiseks ja raviks kasutatakse spetsiaalseid salvesid, mis mõjutavad positiivselt lihaste ja kangaste positiivselt nendes sisalduvate komponentide arvelt.

- Massaaž süstemaatiliselt 2-3 nädala jooksul aitavad vältida krampide ja spasmid lihastes alumise jäsemete tulevikus.

- Enne vahetamist massisaatori liikumise, on vaja valmistada nahka: see tuleb puhastada, soe ja määrige toiteväärtusega koor. Rakenda kreem peaks olema pehme paikneva liikumise allosas ülespoole.

- eesnäärme põletiku põhjused on nakkushaigused, seksuaalne abstinents või seksuaalne liig. Soovitatav on viia läbi massaaž.

- Kui teete massaaži kohe pärast treeningut, suureneb lämmastiku ainete vabanemine 15% võrra. Lisaks kiirendab lihaseline tööle minev masseerimine piimhappe vabanemist kehast.

- massaaži mõju all on keha, eriti vere vedelate vedelate ja lümfide liikumise kiirenemine, ning see juhtub mitte ainult masseeritud kehaosale, vaid ka kaugemates veenides arterite. Niisiis võib jalgade massaaž põhjustada peanaha punetust.

luumurdu nimetatakse luu terviklikkuse rikkumiseks. Traumaatiline luumurdumine toimub mis tahes mehaanilise jõu luudega. Kui leitakse täieliku murdude puhul, on üksteise suhtes suhtelised luufragmentide nihkumine. Mittetäieliku luumurdude (osalise) korral täheldatakse luuhäiret mitte kogu selle läbimõõduga. See luumurd, mille juures nahakahjustus esineb või limaskesta membraani nimetatakse avatud ja see, milles ei ole rikutud - suletud.

Luu mais võib moodustada pikka aega; Oma hariduse täpset perioodi ei ole võimalik kindlaks määrata, sest see sõltub murru saanud isiku vanusest ja asutusest. Ja ka sellest, kui õigesti fragmendid ühendati.

Kui kasutate murdude raviks massaaži, siis vere ja lümfiringet on palju paranenud ja lihaste elastsus on aktiveeritud ja jäsemefunktsioonid normaliseeritakse. Suletud luumurdude korral planeeritakse massaaž pärast vigastuse 2-3 päeva. Massation aitab rahulik valu, soodustab hematoomi resorptsiooni murdumispiirkonnas, samuti luu maisi kiiret moodustumist.

Vigastatud piirkonna massaaž on võimalik kipsi sideme krohvimisel. Kui kipsi sideme on juba ülemisse asetatud, tuleb läbi viia ettevalmistava massaaž ja tervisliku osa massaaž, mäletades oma refleksiivseid meetmeid.

Esimeste päevade jooksul pärast vigastuste ülekandmist tuleb massaaž läbi viia tehnika kohaselt, mis paneb peamise ülesande vähendada suurenenud lihaselise tooni vähendamiseks; Sellisel juhul kasutatakse paagutamist, seda teostatakse mitte ainult kahjustuse, vaid ka keha teiste osade üle. Paralleelselt paiknemisega teostatakse kopsuranti.

Kui suur luumurd, peate panna kipsi sideme ülemise jala ülaosas hip.

Viimatie

Flatfooting massaaž on selle haiguse paranemise hädavajalik assistent. Siiski on vaja kasutada seda võimalikult varakult, kuna see on deformatsiooni viimastel etappidel inffectiv.

Loe rohkem

Tänapäeval on tohutu hulk massaažimeetodeid. Üks kõige tõhusamaid on üsna tunnustatud suu massaaži. Seda protseduuri mõjutavad väga positiivselt paljud sisemised elundid, lihased ja liigesed. Siiski on oluline teada mitte ainult see, mis on peatuse massaaž, vaid ka see, kuidas seda teha. Iidse meditsiini leidmine. Enamasti peaks massaaž peaks

Loe rohkem

Anti-tselluliidi massaaži metoodiline käsiraamat massaaži jaoks. Autori areng Malyukhkov Sergei Viktorovich Ukraina arendus. Ryzh G. Belogorsk 201

Loe rohkem

Sõltuvalt teie eelistustest ja spetsiifilistest tervislikest tingimustest võivad massaažirapeudid, juhtimisprotseduurid näidata teile massaaži eeliseid mitmesuguste meetodite abil.

Loe rohkem

Avasta CPRMIRKUTSK Instagram profiili postituste ja lugude Picuki. OM.

Loe rohkem

Registreerige Masseuri kursused Astana Nursun'is taskukohase hinnaga. Kvalitatiivne koolitus algajatele ilma meditsiinilise hariduse ilma Peterburi ilu kooli järel.

Loe rohkem

Võib-olla üks tähtsamaid naissoost tselluliidi probleeme. Oh see on salakaval sõna, see kohutav oranž koor, need tuberclid ja eeskirjade eiramised. Kuidas sa tahad nahka siledaks ja siledaks. Igaüks meist on pühendunud sellele jõupingutusele. Kuid selle probleemi kohta on nii palju vastuoluline teave, mis on täiesti arusaamatu, kus tõde ja kus väljamõeldis tuleks uskuda, ja miks ei ole tselluliiti

Loe rohkem

Käesolev artikkel drawnsdrawn peamised ekslikud arvamused seotud massaaži. Kui palju istungeid vajavad ja milline on kestus. See valutab või mitte haiget. Ja palju muud.

Loe rohkem

Top

Peavalu haigus

Tugevaim peavalu, mis ei võimalda midagi keskenduda, kaasneb suur hulk ebameeldivaid sümptomeid ja häirib jõudlust. Migreen on leitud 20 täiskasvanuga.

Tiu.ru Venemaa turg

Microtect Massager näole ja keha Planta MPF5 VibroMassage, Tõstehinna 2990 RUB. Kohaletoimetamine Moskvas tasuta. Kohaletoimetamine kogu Venemaal 8 495 3171685 8 812 4256187, hulgimüük.

Massager nahast naha ümber silma vastu kortsude silmade antiwrink

Hulgi ultraheli silmade massager Hiina ultraheli massager silmade kataloogi hulgimüüjad madalate hindadega. Võite osta soodushinnaga ultraheli silma massager ja muud kaubad online aadressil Ru.dhgate.com.

Seerumi näo aktivaator Faberlik Arvustused

Microtecting Massager näole ja keha Dlift Olzori 9817947 Interneti-ajakirjas metsapidamistes. Tasuta kohaletoimetamine ja regulaarsed allahindlused

Tõste nägu Massager Ll Shu Microtoki nägu

Ll SHU Microtecting Tõste Facial Massager naha liblikas noorendamise vormis nägu mikrotokiravi nägu ja keha massaaž

Massagerite massaažikabiid

FOSTA RUG ROLL ROLL ACTUNKRA APPLAATION F 0107 komplekt on ideaalne inimestele, kes hoolivad nende keha tervisest. See komplekt aitab

H2O Life Tervisekeskuse arstid ja muu juriidiline teave

Praegu riigieelarve professionaalsed haridusasutused, osakonna täiendavad haridusalased organisatsioonid õpivad 143 üliõpilane number puuetega I, II, III rühmade, puuetega laste, laste puuetega inimestele ...

Mesi soolaga vannis

Kuidas kasutada looduslikku mett kehavannis. Rakendus anti-tselluliidi ja lõõgastav massaaž. Kuidas osaleda palkade külastamisel.

Mesi massaaž kodus foorumis PSP omanikud

Klient ilusalongi on populaarne mesi massaaž slimming kõht. Arvamused selle protseduuri kohta Enamikul juhtudel on positiivne, aga see kasulik ja meeldiv menetlus võib toimuda kodus, siis on vaja ainult mitmeid mitte-head

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.