Nagu eespool märgitud, on luu- ja lihaskonna taastussüsteemi kahjustused jagatud perioodideks vastavalt taastumisprotsesside voolu perioodidele vigastuste ajal. Siin eristatakse immobiliseerimisjärgseid mobiliseerimis- ja rehabilitatsiooniperioode.

Rehabilitatsiooni immobiliseerimisperiood vastab traumatoloogia ja ortopeediliste operatsioonijärgse perioodile, kui jäseme kinnitatakse välise fikseerimisseadmega või immobiliseeriva sidemega. Selle aja jooksul väheneb jäseme funktsioon oluliselt. On vaja märkida, et immobiliseerimisperioodi kestus on erinev ja sõltub ravi liigist, kampsunast ja fikseerimismeetodist, samuti jäseme kahjustamise tüübist ja olemusest.

2. Parandada vere ja lümfismi, samuti metabolismi mõjutatud segmendis jäseme ja kogu keha.

Füsioterapeutiline ravi immobiliseerimisperioodil on suunatud valu sündroomi leevendamiseks ja kudede põletiku leevendamiseks, vereringe paremaks, regenereerimisprotsesside stimuleerimiseks kahjustatud jäseme segmendis (PonomaRenko, 2005). Selle aja jooksul on erinevad füüsikalised ravimeetodid erinevad füüsikaliste töötlemismeetodid luumurdude jaoks.

Analgeetilised meetodid: anesteetikumide elektroforees, anesteetikumide amplipulforesis anesteetikumide ultraheroofide, diaphalicherapy, amplipuuls-teraapia, souf kiiritamise erüteemilistes annustes.

Vasodinaatmismeetodid: Vasodilaatorite elektroforees, infrapunakiirgus, madala sagedusega magnetoteraapia.

Reparatiivsed ja regeneratiivsed meetodid: kõrgsageduslik magnetoteraapia, infrapunalaserravi, heliravi.

Vitaminosulatsiooni- ja ionduleerimismeetodid: Elektroforeesi vitamiinid, Suf-kiiritamine subermümmeetrilistes annustes.

Fibromoduleerimismeetodid: Droferigeerimisravimite elektroforeesid, Direktiivsete ravimite ultraheli ultraheli ravi ultraheliravi.

Rehabilitatsioon pärast murdude murdmist on pikk ja raske protsess. Lõppude lõpuks võib seljaaju luumurdude, vaagnate, ülemise ja alumise jäsemete tulemus olla lihased, sidemed ja eriti individuaalsed närvid kahjustada.

Vahetult pärast vigastuste vastuvõtmist tegelevad traumatoloogid patsiendiga ja rehabilitioloogid on ühendatud järgmises etapis, kui mootori režiim laieneb ja kipsi eemaldatakse. Selle aja jooksul on see tundlikkuse häired, mis piiravad liigeste liikuvust, lihaste nõrkust. Suurim ebamugavustunne põhjustab keha kahjustatud osa valu.

Arvustused

 • formaalxptx (PowerPoint)
 • slaidi arv13
 • sõnad
 • abstraktne
<

Märkus esitluse

Presentation for koolilapsed teemal "Massaaž luumurdude luumurdude" vastavalt meditsiinile. PptCloud. U - mugav kataloog, millel on võime alla laadida PowerPointi esitlus tasuta.

Komlex Healing Harjutused alumise jäseme vigastuste ajal

Reeglina jagatakse kogu LFC (terapeutiline füüsiline kultuur) jäsemete vigastustel kolmeks perioodiks: immobiliseerimine, mobiliseerimine ja taastumine. LG (terapeutilise võimlemise) esimene periood jäsemete vigastustel - immobiliseerimine - vastab fragmentide luude vastu võitlemisprotsessile, mis esineb 30-90 päeva pärast vigastusi. Immobiliseerimise lõpetamine toimub siis, kui selle konsolideerimise lõppu tekib.

LFC ülesanded selles aja jooksul on: patsiendi elutooni suurendamine, funktsiooni funktsioon, metaboolsete protsesside, seedetrakti normaliseerimine, seedetrakti normaliseerimine, immobiliseeritud jäseme, lümfi- ja vereringet piirkonnas kahju (toiming), mille eesmärk on stimuleerida regeneratiivseid protsesse. Samuti hõlmab terapeutilise kehalise kasvatuse ülesanne jäsemete vigastustel lihaspüpotofia ennetamist ja liigeste jäikust.

Jäsemete vigastuste vigastused on terapeutilise võimlemise vastunäidustused. Need on: patsiendi üldine tõsine seisund, mis on põhjustatud suurest verekaotusest, šokist, nakkusest jne, samuti suurenenud 37,5 kraadi Celsiuse.

LFK ja LH klassid (meditsiiniline võimlemine) koosnevad staatilistest ja dünaamilistest harjutustest, samuti leidke väljaminevad harjutused, mis hõlmavad kõiki lihasrühmi. Niipea, kui patsient kohandab selle füüsilise aktiivsusega, on Harjutused (selleks, et vältida vestibulaarseid häireid) kasutamist LFC ja LH kasutamise harjutuses. Need harjutused viiakse läbi erinevate teemadega, samuti koormuse ja vastupidavusega.

Terapeutilise võimlemise ja terapeutilise kehalise kasvatuse puhul jäsemete vigastustes on vaja kasutada ka harjutusi, mis aitavad kaasa immobiliseeritud jäseme trofilise parandamisele, nimelt sümmeetrilise osa harjutuste parandamisele. Harjutused, mis aitavad kaasa vereringe parandamisele, samuti kahjulike protsesside aktiveerimise kahjustuse tsoonis (operatsioon) on oluline tähtsus. Sellised harjutused on harjutused liigeste immobiliseerimiseks.

Kui alumised jäsemed on kahjustatud näiteks siis reeglina järgmised harjutused hõlmavad treeningu klassidesse:

Kõik need harjutused tuleb läbi viia kompleksis meditsiinilise võimlemise, hommikuhügieenilise võimlemise, samuti sõltumatute tegevuste kujul.

See näituse kursuse periood iseloomustab jäsemete vigastuste ajal asjaolu, et patsiendid saavad juba iseteeninduse lihtsamaid oskusi omada.

Terapeutilise kehalise kasvatuse teine ​​periood jäsemete vigastuste ajal - mobsiteerimisjärgne - algab kohe pärast kipsi kaste või skeleti venitamise eemaldamist. See ajavahemik LFC ja LH üldiste ülesannete hulka kuuluvad: patsiendi ettevalmistamine üles tõusta (kui tal on voodirežiim), vestibulaarse aparaadi väljaõpe, liikumise oskuste väljaõpe ja kui alumine osa on Kahjustatud, siis koos kasutamise abiga on terve jäseme ammendumine valmis.

 • kogu keha ettevalmistamine vertikaalasendisse, tugevdades lihaskorsetti saalis edasiseks tööks.
 • organismi üldise tooni suurendamine, vaagna vöölihase lõõgastumine fragmentide õige ühendamiseks ja valu eemaldamiseks.
 • verejooksu ja turse kõrvaldamine, soolestiku normaliseerimine, eritumine ja vereringeorganid, parandavad ainevahetust.
 • Aktiveerimine kõigi alumiste jäsemete lihaste aktiveerimine on veel voodis, sest silmas pidades kannatanud vigastusi. See kehtib eriti vanemate inimeste kohta.
 • voodipesu välimuse ennetamine.
 • koos massaažide ja füsioteraapia abil töötatakse ülemise ja alumise jäseme lihaste passiivse etapi passiivse staadiumis välja töötatud valulik sündroom. Eriti oluline on eriti oluline pöörata tähelepanu kogu asutusele, patsiendi üldine seisund voodiperioodil mõjutatakse ka. Füsioteraapiast Praeguses etapis on elektromiaalsuse protseduurid väga asjakohased!

  Puusaliigese luumurd on luu- ja lihaskonna süsteemis tõsised vigastused, millega kaasneb massiivne verekaotus, tugev valu ja võimalikud jäseme deformatsioonid.

  1) reieluu pea murdu. Selline kahju olemus on reeglina haruldane. 2) reieluude tulekindlad luumurrud - luumurdude liigub sõltuvalt tasapinnast väljalülitamisel neli tüüpi. 3) Hip kaela murru on kõige sagedasemad ja ohtlikumad vigastused, mis esindavad suurimat kliinilist ja teaduslikku huvi. Seda tüüpi luumurrud sotsiaal-kodumaiste vigastuste esineb kõigis vanuserühmades elanikkonnast.

  Rehabilitatsioon pärast puusaliigese luumurdumist nüüd, nagu ravi ise, on äärmiselt oluline. Pärast operatsiooni, mõnevõrra muutuvate biomehaaniliste liikumiste ja liigese normaalse anatoomiaga pärast operatsiooni on vaja tagasi nõuda absoluutselt kõigil patsientidel. Kõigepealt soovitatakse Soovitatav LFC saalis terapeutilised klassid, mis jäljendavad täpselt ühist elustiili.

  ja seetõttu on taastumisperiood rohkem kui aasta, sõltub see kõik perekonna toetusest, rehabilitioloogist ja patsiendi soovist!

Viimatie

Massaaž ülemiste jäsemete luumurdude massaaž hiljuti käsitletakse inimesi sageli Constantine'ile pärast erinevate tähemärkide luumurdureid. Sellega seoses me ütleme teile, miks massaaž on vajalik selle patoloogia jaoks ja millal seda hoida. Täna on artikkel pühendatud ülajäsemete luumurrud. Meie keha luumurdumine on tõsine patoloogia, kuna luu maisi moodustumine, see tähendab, et luumurdude ülevool on pikad auastmed parimad 3 nädalat ja sageli kuni kaks kuud ja energiatõhusaks keha. Kuigi jäseme immobiliseeritakse, aeglustub verevoolu, aegub metaboolsete protsesside aktiivsust. Pärast kipsi eemaldamist ilmneb see kahjustatud käe nõrkust, turse, valusate tundete nõrkust. Lisaks, kui liikumise jäseme on pikka aega puuduvad, ei täida selle lihased oma funktsioone ja on järk-järgult atroofia, mis süvendab ka käte toimimist pärast kipsi eemaldamist. Et parandada vereringe, intensiivistada metaboolseid protsesse luumurdsooni, suurendada küllastumise mõjutatud hapniku, samuti vähendada turse kudede ja lihaste spasmi selles valdkonnas, see on üks põhjusi valu sündroomi luumurdude ajal, Trauma ja rehabilitioloogid soovitavad patsientidel peaaegu esimestel päevadel pärast vigastuste massaaži. Mõnikord kasutatakse seda iseseisva rehabilitatsiooni meetodina, kuid sagedamini koos füsioteraapia meetoditega ja terapeutilise kehalise kasvatuse tehnikatega. MASSAGE tähtaeg valatakse ka kergetel juhtudel, siis on lubatud lubada pärast 23 päeva pärast jäseme immobiliseerimise hetkest ja keeruliste luumurdudega, on soovitatav oodata mõnda aega ilma massaažita oodata. Muidugi on parem, kui luumurdu on suletud, lokaliseeritud tüüpilises kohas. Siis massaaž on ette nähtud patsiendile peaaegu alguses ravi ja see, samuti ravimite ravimite, on anestesies kahju, kiirendab remondi ja regenereerimise protsesside kahjustatud kudede, aidates kaasa kiiremat moodustumist luu maisi ja takistab ka atroofilisi protsesse lihastes. Valdav enamikul juhtudel on massaaž soovitatav teha isegi siis, kui murdumispiirkond või isegi kogu jäse on kipsi sideme. Kips ei ole üldse põhjusel sellist tõhusat ravimeetodit edasi lükata. Sellistes olukordades puutuvad massaažiefektid otseselt puutuvad otse luumurdevööndile ja piirkonnale väljaspool riietust, tera ülemisse jäsemete tsooni vöö ja klambri, selgroo emakakaela ja ülaklahvi, samuti terve käega . Kindlasti paljud lugejad on üllatunud, miks masseerida tagasi, kui luumurdu on näiteks randme valdkonnas, vastus on lihtne närvid, innerveerivad ülajäsemed, sealhulgas randme ja sõrmede ja vere tekstuuri Laevad, tarnivad selle kehaosa. Neid ei mõjuta vähem kui otse murru piirkonda. Niisiis, me võtame kokku käiguvahetuse käiguvahetus annab patsiendile kolossaalse ebamugavustunne, sest see nõuab pikaajalist immobiliseerimist ja pärast kangekaelse rehabilitatsiooni kipsi eemaldamist. Viimaste üks juhistest on terapeutiline massaaž, mis parandab vereringet mõjutatud osades, aktiveerib metaboolseid protsesse, stimuleerib remondi ja regenereerimise protsesse. Selle tulemusena langeb patsient valu, luu mais moodustub kiiremini, ajutiselt immobiliseeritud lihased ei ole atrofitud. Massaaži ja tähtaegade tehnikat sellist tüüpi ravi alguses varieerub sõltuvalt murdude raskusastmest, tüübist ja piiramisest. Mõnel juhul alustatakse see mõne päeva jooksul pärast krohvi panemist ja teised ootavad mõnda aega, et luumurdu hakkas paranema. Lisaks massaažile hõlmab rehabilitatsioonimeetmete keeruline käte käigus ravi füüsiliste tegurite ja kasutamise harjutuste abil. Samuti peab patsient pöörama suurt tähelepanu selle toitumisele. Kiirendada luu maisi moodustamise protsessi, vältige krambi arengut, see tuleks kaasata toitumistoodetesse, kus on kõrge kaltsiumi, magneesiumi, samuti vitamiinide ja E.-vitamiinide ja E. korralikult läbi viidud taastusravi, kus oluline on oluline Roll kuulub massaažile, on mõjutatud jäseme luumurdude kiire paranemise oluline paranemine. Ole terve ja hoolitse enda eest

Loe rohkem

Kust osta, kuidas kasutada massaaž padja mini, et osta hulgimüük Kuidas kasutada massaaž padja mini, osta laos massaaž padi mini

Loe rohkem

Taastamine pahkluu funktsioonide pärast murdumist massaaž ja treenida pilte ja video.

Loe rohkem

Kust osta emakakaela osteokondroosi videoravi, osta hulgimüük emakakaela osteokondroos video ravi, osta toonide emakakaela osteokondroos video ravi

Loe rohkem

Massaaž osteokondroosiga lastele ja täiskasvanutele vormidele ja massaaži meetoditele ja tehnikatele

Loe rohkem

Mida teha suu massaaž alumise jäsemete venoosse puudusega

Loe rohkem

Scolioosi ravi täiskasvanutel ja lastel, rindkere scolioos, erineva kraadi skoolioosi diagnoosimine Peterburi kliinikus, Primorsky piirkonnas

Loe rohkem

Massaaži tehnika selgroo meditsiini skolioosiga, teema esitlus

Loe rohkem

Mis on asend, kuidas seda moodustada. Scolioosi ennetamine, nõuetekohase kehahoiaku moodustamine ja selle säilitamine

Loe rohkem

Top

Vaskulaarsete tähtede eemaldamine jalgade ja näoga Peterburi veresoonte režiimiga laseriga jalgade ja jalgade ja näoga.

Sellest, mida vaskulaarsed tähed jalgadele ilmuvad, siis õpid sellel lehel. Tule nüüd meie saidile, et teada saada, mida veresoonte tähed jalgadel ravida.

Moskva manuaalteravi meditsiinikeskuse osakond. Diagnoos ja ravi arsti käsiraamatu terapeut. Maksumus. Vistseraalne massaaž, neuromuskulaarne stimulatsioon, postisomeetriline lõõgastumine.

Terapeutiline seljatoe massaaž konkurentsivõimeliste hindadega Automotive lennukis Nižny Novgorodis. Salvestage telefoni teel 7831 2161693 või kohapeal.

Mitte-meedia meetodid ennetamise, ravi ja meditsiinilise rehabilitatsiooni

Mitte-meditsiinilised meetodid ennetus-, ravi- ja meditsiinilise rehabilitatsiooni meditsiiniteenused koodinimed Meditsiiniteenused Keskmine A07 rakenduse mitmekesisuse määramise keskmine määr. 3. 01 Remote ...

Massaaž Valgus peatus deformatsioon lastel ja täiskasvanutel, kuidas teha kodus SVOI. U.

Põlveliigese deformatsioon võib ilmneda igas vanuses. Me räägime põhjustest, diagnoosimise meetoditest ja meetodeid selle ohtliku haiguse raviks.

Jalu valgus deformatsioon lastel ja täiskasvanutel. Ravi Ida-kliinikus Lyubertsys.

Osta Flat Valgus deformatsioon 3 kraadi valufix osta Krasnogorsk

Massaaž Walgus Stop deformatsioon lastele

Lugege raamatut internetis Flatfoot lastel Krasikov Irina Semenovna tasuta, ilma registreerimiseta.

Mitte teie veeni selles haiguses kannatab iga kolme Siberiga, mitte nuga alla saada, aitab lihtsat veeremist

Seitse vooluvõrku ei saa veenilaienditeta. Innovatsiooni töötlemise tehnikate väga professionaalsete spetsialistide diagnoosimine. Salvestage numbril number, et registreeruda vastuvõtmiseks 7 495 212 93 03

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.