Unistage seljavalu ja "silmatorkava" puudumise pärast? Võtke ühendust Clinic "Dental Fantasy" Minskis ja registreeru massaaži istungid! Meie eksperdid töötavad välja iga lihase, eemaldage närvid ja kõrvaldavad plokid.

Registreeru kliinikus "Hambaravi fantaasia" ühisele või segmentaalsele massaažile ning uurige teenuste maksumuse, helistades määratud telefonidele, külastades meid isiklikult või lahkudes kontaktandmete kohta. Tule meie spetsialistidele: me aktsepteerime nii kohtumise ja käitlemise päeval!

Mis tüüpi massaaž pakume?

Tule massaaž hambafantaasia: hinnad ühise massaaži - alates 42 rubla, segmentaalne - alates 16 rubla, lapsed - alates 23 rubla.

.

Miks ma peaksin meile massaaži sisse logima?

Tahad tunda end paremini, eemaldage pinge, vabaneda pidevalt tekkivatest valudest tagasi? Dental Fantasy, siis kindlasti saada kvalifitseeritud spetsialistid ja nautida massaaži istungeid ning hindame ka meie eeliseid:

Meie massaaži terapeut töötab teie jaoks esmaspäevast reedeni esimesele ja teisele vahetusele. Pre-salvestus on vajalik!

Spin massaaž (VII emakakaelast kuni i nimmepiirkonna ja vasakult paremale keskmise alguseni, lastega sealhulgas nimme-saches)

kraevööndi massaaž (kaela tagapind, tagasi rindkere taseme taseme tasemele, rinna esipind teisele ribile) (1,5 meelt)

Massaaž õla liigese (ülemine kolmandik õla, pindalad 1,0 õlaliigese ja esiosa külje sama nimega) (1 meeles) massaaž õlaliigese (ülemine kolmandik õla, pindala 1,0 õla liigese ja pea sama nime) (1 meeles)

Küünarnuki liigese massaaž (ülemise kolmandiku küünarvarre, küünarnuki ja õla alumise kolmandiku pindala) (1 meel)

Massaaž ray-võtmise liigese (proksimaalse harja osakonna, raycassay liigese ja käsivarre ala) (1 meel)

Viimatie

Õla kirurgilise kaela luumurrud on vanematel inimestel tavalisemad, kui nad langevad vasakule või pantsele käele. Selle koha luu mais moodustub hea verevarustuse tõttu üsna kiiresti. Kuid liigendi funktsioon on katki. Liiguse funktsioonide väljendunud rikkumine

Loe rohkem

Rehabilitatsioon Mallarigani kontseptsiooni kohta Peterburis. Õppetundide taskukohased hinnad. Online-vastuvõtt ZMRT-kliiniku võrgus. Teenus kogenud käsitsi teraapia spetsialistid.

Loe rohkem

Diagnoos ja ravi kahjustamise pöörleva mansettide õla liigese traumatoloogia osakonnas kõrge meditsiinitehnoloogia kliinikus. N. I. Pirogova.

Loe rohkem

Voronezh Massaaži kool, massaažikursused Voronezh

Loe rohkem

Näo massaaž Ahabadze. Skeem, seadmed, videoõpetused. Nõukogude Liidu Antonina Fedorovna Ahabadze välja töötatud tehnika on välja töötatud tehnika

Loe rohkem

Massaaži meetodid V. N. Moshkov patsientide hüpertensiooniga.

Loe rohkem

Massaaž jar Miks ta armastab teda nii palju. Meie telefonid Jekaterinburgis 7 967 6392953, 7 343 3465953

Loe rohkem

Top

Healing Massaaž Jack Definition, Tehnika, näidustused ja ülevaated

Klassikaline näomassaaž viiakse läbi libistades liikumise. Näole rakendatakse spetsiaalset massaažikreemi või õli. Sellised vahendid on kapteni ideaalsed assistendid. Nad neelavad aeglaselt naha pinnale pikka aega ja võimaldavad seda hästi analüüsida, kuid mitte venitada. Plus, kreem ja õli on küllastunud kasulike ainetega, mida serveeritakse sõrmede tervendava tantsu ajal nägu nahka.

Nägu massaaž Cherepovets'is

Spetsiaalsed massaažikapid Alternatiiv School of Massaaž Mastery Alternatiiv

Kuume massaaž

Mis on massaaž nägu jope, millised on tunnistused ja vastunäidustused protseduurile, kui palju meditsiiniline efekt kestab ja kas on võimalik teha sõltumatu arsti vastused

Pesa

Jacques Jacques, Prantsuse jalgpallur. Julce Jacques 1841 1913 Prantsuse kunstnik, graveerija. Elizabeth Jacques de la Herr, Prantsuse Claviersin. Gustave Jean.

Kaalu redutseerimisprogrammid ja parandus Joonis Velvet

Kaalu vähendamise programmid ja joonise korrigeerimine. Sleimming Maryino

Arvustused, aadressid, informatsioon, polükliinic ru Moskva, m. Punane värav, ul. Uus Basmannya 10, m. Avtozavodskaya, tänav 1905, Voikovskaya

Yershechenko Lev ValeeVich 2 Meedeta patsientidel, Masseur, 11-aastane kogemus. Uuri välja, kuhu see võtab Yerchechenko Lev Valerevich Moskvas ja registreerida vastuvõtt.

Kasu ja kahju hüdromassaaživaba näidud ja vastunäidustused

Hüdromassaaži olemus ja omadused. Hüdrommade vanni lugemise ja vastunäidustuste eelised ja kahju. Seade, tööpõhimõte, seadmete käitamine

Massaaž aitab leevendada väsimust

Massaaž armastan kõiki

Parandada ovaalsete nägude retsept Hiina ilu

Esteetilise kosmeetika keskus Tjumeni kosmeetika polükliiniline keskus esteetilise kosmeetika keskus

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.