Sa ei saa alahinnata vastsündinute beebi jõusaali tähendust. Lihtsaim viis imikutega õigesti ja tõhusaks tegemiseks on fitball harjutused. Seda tüüpi võimlemine, isegi kogenematu emme hakkab toime tulema. Mis on fitbol'i eelised imikutele? Millised on võimlemispallid ja kuidas soovitud valida?

Miks vajate võimlemine beebi?

Igasugune füüsiline harjutus on vastsündinu jaoks väga oluline. Nad annavad talle võimaluse tunda oma keha, kohaneda uue elupaigaga.

Kõige tavalisem probleem lasteks on hüpertoonus. See on normaalne nähtus, sest enne, kui laps on pikka aega jäänud "kõvera" olekusse, olid tema käed ja jalad painutatud ja tihedalt pressitud kehale. See riik loob lapsele ebamugavustunne ja mõnikord kaasnevad valusad tunned. Aja jooksul kaob hüperton ise, kuid võimlemine ja massaaž aitab seda palju kiiremini kõrvaldada.

Harjutus on lapse vaimsele arengule väga kasulik. Fakt on see, et lapsed arendavad harmoonilist kuni aastani, st füüsilise ja vaimse arengu nad on lahutamatud üksteisest, nad aitavad üksteist aidata. Varasem hakkab lapsele kaasama, seda tõhusam ja parem on selle aju arendamine, neuraalsete ühenduste loomine.

Miks valida täpselt võimlemispall?

Fitball vastsündinutele on väga kasulik. Sellisel võimlemisel on palju eeliseid teiste füüsilise arengu üle.

Võimlaste pallide tüübid Kuidas valida fattall imikutele

Täna kauplustes leiate erinevaid võimlemispalli. Mitte kõik ei sobi rinna beebidele, nii et peate valima teema meeles ja teadmistega.

Classic Fitball

Selliste pallide läbimõõt varieerub 45-85 cm. Selline pall on universaalne ja sobib hästi laste harjutuste jaoks. Lisaks saavad täiskasvanud ka sellega toime tulla. Võimlemine imikutega, palli läbimõõduga 60 cm sujuva, kuid mitte libeda pind sobib. Parem on kohe osta suur läbimõõduga toode, et seda kasutada kehalise kasvatuse kasutamiseks kasvatatud lapsega.

laste fytball käepideme või sarvedega

Sellised hüppaja pallid eristuvad suhteliselt väikese läbimõõduga, kuna need on mõeldud madala kasvu omanikele. Täiskasvanud ei saa seda inventuuri kasutada. Pall on mõeldud kasutaja kaal kuni 50-60 kg. Imikutele saate valida seda tüüpi palli, saate teha kõik harjutused samuti klassikalisel fattballil. Kuid on vaja tagada, et pind ei ole liiga libe.

Kui pall ostetakse vanemate imikute jaoks, peate pöörama tähelepanu asjaolule, et käepidemed ei libisenud, kindlalt toote ja oli gofreeritud vorm - see tagab selle lapse ohutus mängudega.

Selline pall sobib ainult lastele. Käepideme või sarved aitavad hoida seda mängude ajal, et muuta see mugavamaks, et hüpata selle peale ja mitte libiseda põrandale

Massaaž Fitball

See pall on täiskasvanutele üsna kasulik, kuna see võimaldab teil kombineerida treeningut kerge massaažiga. Beebide ostmiseks see valik ei ole seda väärt. Toote pinnal pumbad võivad korrumile ebamugavust pakkuda. Kui selline inventuur on kodus juba käinud, võite proovida seda kasutada vägede lapse jaoks, kuid alles pärast seda, kui ta läheb kuus kuud. Vähimate rahulolematuse korral peaks laps viivitamatult okupatsiooni peatama.

  • harjutusi tuleks teha regulaarselt, et suurendada nende tõhusust;
  • Kui te ei pea palli liiga palju kasvama. Seade peaks olema pisut pehme, nii et vastsündinud on selle peal mugav;
  • iga päev peate palli sooja veega pesema. Perioodiliselt saate kasutada beebi seebi;
  • kuuli, defektid avastati, klassid tuleks peatada. Kui seade on lõhkemine, võib see lapse vaevalt hirmutada ega tuua oma verevalumeid.

Kuidas kasutada

Ball vastsündinute massaaži kasutatakse soojenduse ja võimlemisharjutuste sooritamiseks. Sellega saate täielikult arendada imikuid, teha huvitavaid ja kasulikke mänge. Pediaatrid soovitavad taotleda Phytballi igakuistest vanuselistest lastest.

Esialgu teha lihtsat pannes palli (tund pärast söötmist). Kid harjuda palli, see pannakse paar sekundit, siis aeg suureneb. Laps jagatakse kaussi, millel on kasulik mõju vestibulaarse aparaadi arendamisele. Kui laps kasutab fytballiga, saate alustada tegelikke harjutusi, mis on mitu.

Hangi asjad imikutele on alati lihtne, kuid massaažipalli puhul peate kasutama seadmeid õigesti. Sellega töötamiseks on mitmeid näpunäiteid:

Kuidas valida

Massaaži jaoks on mitu laste palli. Pakume nii tavalist ringi kui ka erinevaid funktsionaalseid elemente. Tavaline ümmargune Fitol lastele on vanemad valmistatud palli kujul. Vastsündinute massaažipall on koos sarvedega, mille jaoks seda saab korraldada erinevatel mängudel.

Kummi käepidemega on valikuvõimalused, et hoida palli soovitud asendis. Sellistel seadmetel võib laps omaette kinni hoida. Vastsündinud on parem valida palli sarvedega - see arendab tõhusalt haarata liigutusi ja käte liikumist.

Massaažipallide lastel peab olema spetsiaalne pinna tekstuur. Mängude ja füüsiliste protseduuride puhul sobib sile pall kõige paremini ja massaaž, mis parandab vereringet - väikeste salmedega.

Pallide valimisel peavad vanemad pöörama tähelepanu asjade kvaliteedile. Kontrollige hoolikalt defektide inventuuri. Materjal peab olema ohutu, seega ei ole hinnaga väärt. Värvimine on soovitav meeldiv ja helge, et meelitada tähelepanu vastsündinule. Ainult hüperaktiivsete laste värvi puhul valitakse neutraalne.

Pinna pind ei tohiks libistada, nii et laps ei kuulu sellest. Soovitatav palli läbimõõt on ligikaudu 65 cm. Selline inventuur võib kasutada ka täiskasvanuid võimlemise ajal ja koolilapsed. Kuigi esialgse elu esimese kuu jooksul on võimalik osta palli ja väiksemate - läbimõõduga 40 cm ja hiljem asendatakse täiskasvanuga. Nippel peab olema sees.

Kvaliteetne laste massaažipall on tavaliselt varustatud obstruktiivse elemendiga. Isegi läbi torgata, ta ei plahvatada valju müra ja ei hirmuta vastsündinu.

Maksimaalne kaal, mis peab vastu taluma, peab olema vähemalt 200 kg. Ostes paluda pumbata palli massaaži teiega. Defektid ja torked ei tohiks olla. Kodus, saate paisutada seade suu ja iga pump, mille järel see on põhjalikult pesta.

Viimatie

Käte ja jalgade masseerijad ostavad Kaasani ja Tatarstani Vabariigi kohaletoimetamisega Ortix Internetmagasiinis konkurentsivõimeliste hindadega

Loe rohkem

Teave tagakülje massaaži ja meditsiinikeskuse paracels'i massaaži kohta ISTRA protseduuri, näidustuste, spetsialistide ja jooksevhindade kirjeldus

Loe rohkem

Xiaomi Yunmai Massaaž Pistol Deep Fabric löögi lihaseline massager valu maalimine kaasaskantav elektrienergia müük kaupu madalate hindadega, kaupade kataloogis Hiinast. Tasuta kohaletoimetamine ja suur valik.

Loe rohkem

Kontrollud audit töötab täiendava hariduse õpetaja jaoks 11, 10 klassi GEF-i järgi. Triitilised materjalid 11, 10. klassi jaoks.

Loe rohkem

Keeruline füsioteraapia rehabilitatsiooniravi jaoks. Rehabilitatsioon pärast operatsioone ja vigastusi.

Loe rohkem

Telegramkanalis ilmus gruppide kompromissimine artikkel selle kohta, kuidas mitmete Venemaa presidendi Vladimir Putini perekonnad elavad. Esimene, märkmete autorid, Alexander, Poeg rääkis Com-st

Loe rohkem

Top

Vesi juure tee Hu chi h

Suur valik kasulike testide võrgus. Turvakaitse, töökaitse, GIMS, relva litsents, psühholoogilised jne

Nägu massaaž ja näolihased

Leiutis käsitleb ravimit, massaažimeetodeid erinevate haiguste patsientide ravis ja nende vältimiseks. Meetod põhineb sügaval tungises merepiirkonnas, mõjutades närvisüsteemi peamisi refleksikeskusi, piki Oiac-protsesse, närvide naha retseptorite kaudu, mis on sügavalt ja sujuvalt toimivad nii fastsia, sidemete ja kõõluste ja lihaste ühendava kangaga. Enne hemindreid, mis paitab tagasi. Kasutage sõtkuvaid spiraalikujulist, ümmarguseid liikumisi, kasarmutamist, topeltõõsast sõtkumist. Pärast kõiki massaažioperatsioone viivad nuhtlused läbi saehoomise hõõrumise ja lihaste käsnaarte venitamisega piki selgrooga. Lõpetamine toimub vibratsiooni ja keerutab ning massaažioperatsioone ülemise ja alumise jäseme. Samal ajal toimub sõtkamine massaaži peamiseks tööks pärast hõõrumist. Järgmisena massaaž sheinogroupi osakond tagaküljel, lõpetades massaaži siksaagiga venitades lihaseid emakakaela enne abiautoteksitoteraapia läbi. Meetod tagab patsientide taaskasutamise protsendi suurendamise, patsiendi massaaži mugavuse välja arvatud valulik Sterrom. 42 s. . Flas, 36 IL., 7 pr.

Thais tea, kuidas kaotada kaalu lennata lipetsk

Käimasolev seire oli valmistatud hoolikalt jälgimisest, nansashi välimusest, kõige tõhusamatest viisidest, kuidas vabaneda vähest istaatile.

Kuidas teie jaoks kaalu artiklit saada.

Eeterlikud õlid aitavad vähendada ülekaalulisust ja see ei ole mitte ainult tõhusalt, vaid ka kena

Natural massaažõlide raamat ajakirjas Moskvas, hinnad, foto

Täpselt valitud looduslikud õlid eetritega võimaldavad massaaži tõhusust oluliselt suurendada, nii et sa peaksid õppima, kuidas valmistada massaaži segusid ise. Sa saad täieliku usalduse teie raha terapeutilise koostise ja igal ajal saate oma retsepti kohandada Kakelibo komponentide lisamist või eemaldamist, mis võimaldab teil saavutada maksimaalset tõhusust.

Metta kool

Kursused Tai massaaž Kiev, Harkov, Odessa. Oleme valmis tulla oma linna ja korraldame koolituse massaaži.

Kuidas leida hea massaaži terapeut Kuidas mõista, et Masseur on hea peoplelet alk

Kõige sagedamini, ilusalongis või salvestades ühe hinda massaaži jaoks, nii et temaga tutvustas ennast temaga, on võimatu mõista, kuidas massöör valida. Niisiis, kuidas leida hea spetsialist, eriti kui plaanite regulaarselt massaaži teha

Kas tervishoiutöötajate teenused on vaja litsentsida Venemaa massaažiülesannete ja kosmeetiliste liit

Kui ilusalong vajab meditsiinilist litsentsi ja kuidas seda saada. Zhiza Online Evotor umbes väike äri.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.