Uuemad massaaž padja Ogamacrius 3 In 1 kaela, talje, õlgade, musta elektrilise tervisliku kodu massaaži padja jaoks kogu kehale, SHIATSU

sai padi väga kiiresti. Maazes väga hästi. Seal on maja ühendus ja autos. Suur tänu müüjale. Väga rahul ostuga.

heade kaupade kohta. Ma tulin märgitud aja juurde! Kõik toimib, kõik toimib hästi meeldiva materjali, kõik on täiesti õmmeldud ja teha korralikult, värv on meeldiv, kate on eemaldatav, väga vaikne mehhanism. Mis tahes isiku jaoks hädavajalik asi.

  • juhtimine - mugav konsooliga. Seadeid saab muuta massaažiprotseduuri katkestamata;
  • kasutusmugavus;
  • Saate rakendada padi massaaži erinevaid kehapiirkondade - kaela, talje, jalgade või peatuse padi;
  • Infrapuna massaažipiirkonna võimalus;
  • vibromasssage funktsioon (3 ekspositsiooni võimsuse kraadi);
  • 2 kahekordse massaažipead;
  • on varustatud autode toiteallikaga adapteriga;
  • turvavöö võimaldab vajaduse korral kinnitada padi toolil või auto-istmel;
  • lisakape.

ergopower er MC 013 Padi suurepärane tööriist isemassaaži jaoks. ER MC 013 mudel on multifunktsionaalne seade, mis on varustatud mugava kaugjuhtimispuldi ja lisafunktsioonidega: Vibrossass ja infrapuna soojenemine.

Seade aitab eemaldada emotsionaalne stress pärast keerulist tööpäeva ja parandada meeleolu. Piisab padja ühendamiseks padja pistikupesale, asetage keha sobiva ala all, lülitage massaaž sisse - ja väsimus ja ebamugavustunne jätab teid mõne minuti jooksul.

Padi on eriti kasulik inimestele, kelle töö on seotud bürootoolis pika leidmisega või auto juhtimisega. Teisest küljest tulevad massager mugav sportlased ja need ostjad, kelle tegevus on raske füüsilise pingutusega konjugaat. Massaažil on meeldiv lõõgastav toime, kõrvaldab lihaste ebameeldivate tunnete ja on kasulik mõju üldisele heaolule.

Seadmel on lihtne ja mugav juhtimine, saate kasutada massaažiseansi mugava aja jooksul kodus, kontoris ja isegi autos.

Omadused ja eelised massager padi ergopower er Mc:

Padja töötlemisel luuakse massaažipead suure sõrme liikumist massaažiga "SHIATSU" meetodiga. See on massaaži ekspositsiooni traditsiooniline Jaapani tehnika. Vene keeles tõlgitakse see sõna "surve sõrmega". See meetod annab survet sõrmede ja peopesadega vastava kehapinna tsoonidega.

Massaaž sellel tehnika soodustab lõõgastumist, kõrvaldades valusaid ilminguid emakakaela ja nimmepiirkonna lihastes, samuti peatus, jalad ja puusad. Seadme mõjul on positiivne mõju vereringele ja lümfiveerimisele massaaživööndis. Exchange protsessid kiirendatakse, pinge lihaste kõrvaldatakse, nende toon on taastatud.

infrapuna soojenemise valik:

massaažiga saate täiendavalt kasutada infrapuna soojenemise tsooni kokkupuudet. Lahkuvatele kudedele edastatud soojusenergia suurendab massaaži tõhusust, avaldab positiivset mõju vereringele ja lümfilisele kanalisatsioonile.

juhtimine toimub kaugjuhtimispuldi abil:

Katkesta padi toiteallikas, oodake, kuni see jahtub. Likvideerida saastumine järgib veidi niisutatud pehme salvrätik või käsnaga. Happeid, leelistate, lahusteid ja abrasiivseid kompositsioone ei ole võimalik kasutada. Ärge lubage elektrilöögi kalju, kokkupuutel vee ja teiste vedelikega. Storage - jahedas, kuivas kohas.

Ühelt poolt kasti kõik suunised toote saksa keeles ja teiselt poolt - inglise keeles. Venemaa tõlge ei ole tõlge. Ma tuua mu tõlge. MASSAGE Diivan padi Shiat ettevõtte poolt Ecomed poolt Medisana.

Seade on pakitud kilekotti, toiteallikas on ka pakitud ka plastikkotti ja paigutatakse endiselt pappkarpi, 4 juhiseid erinevates keeltes Venemaa juuresolekul. Pistik on kaitstud plastitud valgete nõuandetega. (Esimest korda, see kohtumine, kuid meeldiv kasulik idee). Seadme koostis on järgmine: massaaž padi, 4 massaažipead, lüliti / massaaži lüliti, toiteallikas.

Seadme energiatarbimine: 12 W. Külgseinal õmmeldud märgistus on märgitud tehnilised parameetrid ja tootja.

Nüüd ma alustan seadme enda ülevaatamist. Selle kaal on kusagil 1,210 kg, vooluvõrgu kaabli pikkus koos toiteallikaga ja ligikaudu 1,9 m pistikuga.

Padja suurus on 35 cm pikkune (vastavalt väljaulatuvate rullide järgi) ja 27 cm laiuses. Läbimõõt suure rulli 4,5 cm ja väike - 3,5 cm.

On tõmblukk tagaküljel elastse lindi all, kuid lukk on võimatu haarata, see on õmmeldud sees ja kinnitatud. Valge Velcro on suur ja vastupidav.

Ja siin näeb välja nagu tööseade. Lihtsalt kambri pildistatud liikumise rullide - üks paar pöörleb vastupäeva ja on alumises asendis ja teine ​​paar liigub päripäeva ja on vastavalt ülemises asendis.

Viimatie

Meie arendajad on loonud elektroonilise vöö lihase sügavale massaažile ja käivitusalade jaoks pärast sporti. Sa pead lõõgastuma pärast treeningut lõõgastuma lihased massaaži elektroonilise massaaži vööga Te saate massaaži jalad, tagasi, tagasi .... ilma pingutusteta

Loe rohkem

Pakume teenuseid kosmeetika Zhukovsky riistvara kommunaaltehnoloogias

Loe rohkem

Elektromücrolifing efektiivne naha ravi, kiire taastumine pärast operatsioone, niisutav ja noorendamine. Salvestage 74956362930 või 79653328830

Loe rohkem

Aitame teil valida TN vedi koodi terapeutilise seadme näidete jaoks kirjeldusega, tn vedi sobivate koodide jaoks. Tasuta konsultatsiooni välismaiste ekspertide

Loe rohkem

Voronezh Massaaži kool, massaažikursused Voronezh

Loe rohkem

Eliitmama Bykhovi amp. Schmidt, 54a, Mogilyov, Valgevene. Telefon 375 29 3470507 375 29 8070507 375 29 3450507. Saate kirjutada või lugeda ettevõtte ülevaateid viitekataloogis. Sait.

Loe rohkem

Mugav Savalons'i mugav kataloog, millel on Volgogradis energiamassaaž. Foto, hinnad, ülevaated kõikidest Savalonidest energiamassaažiga Volgogradis.

Loe rohkem

Baarid 32 punkti mehe pea kohta. Abote Access Baras meenutab töö punkti massaaži. ARIES vabastavad kõik kahtlused, peegeldus, tunded, emotsioonid, otsused ja otsused, mis on kogunenud ...

Loe rohkem

Menetlused, mis aitavad Net Wake Up Evzbodnay sügisel hommikul, sulgege liigeste kuju välja.

Loe rohkem

Top

Jooga massaaž, energiamassaaž välismaal Parimad kliinikud, avalikud hinnad, kontrollitud ülevaated, tasuta konsultatsioonid

Koolitus juurdepääsu baarid AKSSS baarid. Energiamassaažipea. Juurdepääsu baarid on 32 punkti pea peal, kus hoiate kõiki mõtteid, ideid, veendumust ...

Bonenergeetilise massaaži kohta

Odvartaan ei ole ainult massaaž, vaid sensuaalse naudingu ülemine osa. Me ütleme teile, mis toimub protseduuril, mis on vastunäidustuste tunnistus, samuti millised on delta sordid

Masseurs

Lugege meie kasutaja artiklit 09/02/2013 pealkirja ilu ja tervise pealkirja ja tervise valdkonnas ja kuidas me blokeerime Chakrasi.

EPOCODYL LUKKUMINE Moskvas

Krooniliste liigeste liigeste krooniliste haiguste ravi kliinikus leboniseeritakse. Sisemise ja välise epirudiliidi diagnoos Cheboksary.

Valides massaažitabeli ergonoomika, kasu, valikukriteeriumid

Kontori massaaži esimees USMedica Chicago Kompaktne ja ökonoomne valik kontoritele. Pakub kõrget mugavust ja hooldades tooni töökohal kogu päeva jooksul. Põhifunktsioonid Infrapuna soojenemine Vale reguleeritav liikumislaius Massaaži rullid Aktiivne migreeruv režiim SHIAT Sügava ekraani massaaži võimalus Rolling rullid mööda selgroofunktsiooni demo demonstreerimine Kõik võimalused

Loomade massaaži essee eelised

Me, inimesed, on pikka aega võetud massaaži magic. Imet, mida ta suudab teha, aidates meil stressi ja ärevust tagasi võtta, see on see, mida me harjutame kogu

Massaaži istungid, eripakkumine 54

Thann Spa-Heads on ainulaadsed massaažitehnikad ja laitmatu teenus, mis kinnitavad arvukad auhinnad ja reitingud.

Evviva, kosmeetikakeskus, Kharkov, Sumy, 90, Index 61002

Kontrollige 19. masseuri vabast töökohtadest kantud Careerjet portaalis. Suur hulk töökohti igasuguste lepingutega ühes otsingumootoris.

Diary Lets Global Deluxe Ibiza A4 ehtne nahk Burgundia 822935

Kingituste haldur uue aasta müügi eest. Müügi eredate ja originaalsete kingituste müük Moskva linnas Internetmagasiini teiste kingituste linnas. TEL. 7 495 317 14 97

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.