Vector isemassaaž on kujundatud Tiibeti ja klassikalise meditsiini teadmiste põhjal. Oma käitumisega teostatakse aktiivsete punktide mõju, mis viib kohaliku verevoolu ja lümfivoolu stimuleerimiseni, aktiveerides oma keha reservide. Samal ajal saavutatakse noorendamise mõju näo lihase sügava ja üksikasjaliku uuringu kulul ja mis kõige tähtsam, tänu käte ja sõrmede spetsiaalsele koostisele, luues jõu suunot Asub Makushka ülaosas.

Menetluse korrapärases ja korrektses rakendamisel väheneb nasolabiaalse klapi raskusaste, nägu ovaalne paranemine, selle lihasraamistikku tugevdatakse, regenereerimisprotsesse stimuleeritakse. Vectori enese tegemine on täitmisel lihtne ja ei vaja palju aega.

Peamine takistus maksimaalse ja kiire mõju saavutamiseks ei ole jõu vektorite mittevastavus. Kõige tavalisem viga on sõrmede koostise ebatäpsus aktiivseteks punktideks.

- jõud (vektor) jõudude viiakse läbi aktiivse punkti punktini Tiibeti meditsiin "Bai-Hui", mis asub peal pea ja lihased vastutavad verevoolu ja stimuleerimine;

- Selle tehnikaga rakendatud sõrmede sõnastamine võimaldab teil teostada aktiivsemat mõju keha kõigi funktsioonide ja reservivõimete eest vastutavatele punktidele;

Nõuetekohaselt läbi füüsilisest masseerimine ei ole halvem kui professionaalne. Ja seda kasutatakse selle eemaldamiseks, väsimuse eemaldamiseks, keha parandamiseks ja tugevdamiseks.

Põhimõte tahes massaaži, sealhulgas isemassaaž - kõik tema tehnikaid tehakse lümfivoolu. Lümfide liikumine toimub inimese kehas perifeerias südamest.

Üldiselt liigub lümfiks väga aeglaselt ja massaaž kiirendab selle voolu, parandades metabolismi ja varustades kehakoe parima hapniku sissevooluga. Seetõttu soovitatakse sageli selline massaaž nõrkus.

Näiteks käsi masseeritakse harjast õlale, jala jalgsi reie, kaela on ülevalt allapoole, pea päikesepaja pool selgroo ja kõrvadele.

Ärge hakata tegelema isemassaaž ilma konsulteerimata arstiga. On haigusi, kus massaaži ei saa teha.

Enne ise massaaži istungite käivitamist pöörake tähelepanu naha seisundile. Nahk peaks olema terve ja puhas. Ideaalne enne iseseisev massaaž duši all.

Esimese paari esimese kordi ise massaažiseansi viib teid üsna palju aega, sest peate oma tehnikaid kandma, viidates kirjeldusele ja piltidele. Aga kui te seda teete iga päev, siis pärast nädala pärast on iseenesest parem olla edukas ja minimaalne aeg kulutatakse sellele.

Soovitame teie hommikut sellise massaaži alustada. Vahelduvad tema hommikuvõimlemine kompleksi, aitate ennast ärkama. Teie lihased leiavad tooni ja sa ise jõuate vaimu suurepärase asukoha juurde. Hea tuju kogu päeva jaoks on esitatud! Ja see kõik tänu mõne minuti hommikuse hoolduse eest.

Massiv pindala peab olema täielikult alasti. Võite kasutada või koor või talki massaaži

See on see, mida me ise massaažis kavandame seda mugavaks. Tulevikus saate seda ise reguleerida. Selle isemassaaži seansi kestus on 15-20 minutit, alguses viib teid umbes pool tundi. Iga massaaži liikumist tuleb korrata 5-6 korda.

 • lümfisüsteem on veresoonte süsteemi lahutamatu osa, mis annab lümfi ja lümfiringi moodustumise.
 • lümfisüsteem on kapillaaride, laevade ja sõlmede võrk, milles lümf liigub kehas.
 • lümfispillid on ühest otsast suletud. pimesi otsa kudedes.
 • keskmise ja suure läbimõõduga lümfislaevad, nagu veenid, on ventiilid.
 • lümfiliikumise suund on ainult Uvershi põhjaosast ainult veenide suunas. Näo ja peaga, vastavalt ülevalt alla.
 • ei ole oma "pump" (südamed nagu vere süsteem)
 • voolav väga aeglaselt
 • anumade käigus on lümfisõlmed - "filtrid "Viiruste, mikroorganismide ja suurimate osakeste viivitamine lümfis.
 • lümfis, kogudes kõike mittevajalikku intercellalar ruumis, toob lõpuks kõik see prügi, venoosse vereringes. Lümfisse lümfisõlme lümfisõlmede lümfisõlmede lümfisõlmele siseneb lümfisõlmedesse.
 • ja seda rohkem lümfis "mustuses", seda aktiivsemat lümfisõlmede tööd proportsionaalselt kasvab.
 • lümfisõlmede suurenenud, veresoonte pigistamiseks, mis on alati väga lähedal, häirivad seeläbi vereringet.

Mis on lümfiva massaaž, mille jaoks see on vajalik, kuidas see mõjutab tervist, noorendamist ja isegi kaalulangust?

Lümfitaoline massaaž, see on reaalne, mida me ise teha, tee seda ise, siin ja nüüd, ilma aega võtmata, parandades korrapäraselt meie keha tervise kvaliteeti.

Kuid enne kui me praktilist osa lahti võtame, teen ettepaneku uuesti meelde tuletada, milline lümfisüsteem on ja mille jaoks see massaaž on vajalik ja isegi iga päev.

Selle massaaži peamine eesmärk on kiirendada lümfide voolu, et vähendada lümfislaevade rõhku vereingusse, parandades seeläbi vereringet, samuti päästa keha seisvatest fenomenidest ja turse, normaliseerivad kogu organismi töö. Selle tulemusena on teie keha kergesti ja valutult vabaneda räbudest, toksiinidest ja ekstra vedelikku.

Näomassaaž, pead ja kaela lahendab ühe peamistest probleemidest - parandage ajuringluse kiirust ja sümmeetriat ning koos vere hapnikuga ja kõik vajalikud ained. Seeläbi lahendada küsimusi ja noorendamist.

Lümfostaasi (Lymphedhem, Elephantism) - vedeliku rikkaliku valgu patoloogiline kogunemine interketilaarses ruumis, mis on tingitud lümfituru rikkumisest ja kaasneb mõjutatud elundi koguse suurenemisega <

Need inimesed, kellel on lümfisüsteem, see tähendab, et kõik! Olles ise õppinud, saate neid teadmisi oma lähedastega jagada.

Kõik ma jagan sinuga klassi, see on see, mida ma teen iga päev juba aastaid.

Me kõik teame palju ja me teame, kuidas, kuid enamik meist ei tee nende teadmisega midagi. Ma kutsun teid tegema! Self-massaaž ja muud harjutused, seadmed, hooldus enda tervise, keha, jõudu.

Self-massaaž kasutatakse lümfist stagnatsiooni eemaldamiseks, väsimuse eemaldamiseks, keha parandamiseks ja tugevdamiseks. Massaaž kiirendab lümfivoolu, parandades metabolismi ja kehakude varustamist koos parima hapniku sissevooluga.

01. 4. 021 Modellenkovski piirkonna MELLENKOVSKY District ModeStova vs. 27. ja 28. märtsil korraldas maleturniir melenkovsky linnaosa ja SPR "SPR" liikmete hulgast kõrgema põlvkonna hulgast SPR-i linnaosa spordikomisjoni ja SPR-i kohalikku filiaali. Turniiril osales 16 inimest kahes vanuses "45+" ja "60+".

Ivan tee kasutamise teema vanusega seotud haiguste ennetamiseks on otseselt seotud südame-veresoonkonna haiguste ennetamisega. Nendes klassides peeti igapäevaseid meetmeid kardiovaskulaarse süsteemi säilitamiseks ja selle taastumise säilitamiseks. Klasside ajal töötati välja praktilised soovitused ja võimlemisharjumused kardiovaskulaarse süsteemi taastamiseks.

Vähemalt olulised ja olulised klassid vanusega seotud haiguste ennetamiseks on planeeritud augustis. Meie klassid on kõigile avatud. Kutsume kõiki, kes on huvitatud nende tervisest ja on valmis selle jaoks kõvasti tööd tegema. Tervis kõigile ja meelerahule. Üritust toimusid Venemaa Föderatsiooni presidendi fondid, mida presidendivalimiste toetuste fond. 03. 8. 020

Viimatie

Isemassaažitehnika vaimse väsimusega

Loe rohkem

Self-massaaž käed kaalulangus ise-massaaž käed salendav aliexpress isemassaaž käed kaalulangus

Loe rohkem

Moskva linnakohtu otsus 13. juuli 2020 N 2i31912020 Moskva City Court War Hang V., olles õppinud avalduse LLC B kohta vastuvõtmise esialgsed turvameetmed, mille eesmärk on tagada autoriõiguse kaitse ja ...

Loe rohkem

Massaaži viide raamat Samomatasage kaela vastunäidustus tunnistus osteokondroosi spot kosmeetikaga Mardinsky massaažis

Loe rohkem

Flatfoot deformatsiooni jala, mida iseloomustab loputus oma kaared. Ennetamise ja ravi peamised meetodid on terapeutilised võimlemine ja massaaž.

Loe rohkem

Halyus Valgus esinemise ennetavad meetmed on kõige sagedamini terviklikud. Põhiosas on õige valiku kingad, võimlemine peatus, regulaarne puhata jalgadele ja teistele.

Loe rohkem

Stop massaažil on stimuleeriv toime mitte ainult jalgade lihastele. Ta on kogu organismi tervikuna kasulik. Peatus on ala

Loe rohkem

Osta massagers MEDI InternetMagis. Nõel, tilk-like ja rulli massagers. Tagakülje, kaela, peatuse, käte ja muude kehaosade massaaži jaoks

Loe rohkem

Inimkeha on üllatavalt liikuv disain, kus on 360 liiget. Suurim neist on puusaliigend. Loodus ei ole asjata

Loe rohkem

Top

Iseseisev

Isemassi ise massaažitehnikate

3 tõhusaid viise tselluliidi vabanemiseks kodus

Teine võimalus tselluliidi kodumassaaži ennetamiseks ja selle vastu võitlemiseks veerepinnaga. Selle massaaži tehnikat on lihtne ja pidage meeles, et see on lihtne

Prom. Ukraina turg

Liitu Beurer Academy Me hoolitseme tervise ja ilu eest rohkem kui 100 aastat, kuidas homemasa teha

Põhiline hooldus iseseeria jaoks suurepärastes tingimustes

3.2.2. Tööfunktsiooni nimi, kes esineb keha kosmeetilise massaaži või selle individuaalsete osade koodi B02.4 Tase kvalifikatsiooni kohtunik 4 originaal X tööfunktsiooni päritolu on laenatud originaali algsest koodist.

Isemassaaž põlve video video gonartroosiga

Sa oled üllatunud, kui lihtne on stresside ja paljude kehadega vabaneda. Ja mitte ainult kehaga.

Kuidas õppida ise massaaži tegema 10 minuti jooksul 7 uimastamise tehnikaid, mida te lihtsalt kapten

Massaaž Suurepärane lõõgastav jälgimine Tööriistad. Kahjuks ei ole meil sageli aega professionaalseks jõuda ...

Konsulteerimine vanemate massaažide massaažide ja isemassiga seotud tööga lastega töötavad. Lasteaedade, kooliõpetajate ja õpetajate õpetajad

Self-massaažiprotsess peaks olema rõõmuga laste jaoks, mitte põhjustada valu, põhjustada positiivseid emotsioone ja selle elemente ning nende täitmise järjestust tuleks kergesti meelde tuletada.

Qi Samomasssage Imey kõrvad

Või, või või isegi vahukoor

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.