Kus ei vaja Kasahstanis viisat

Pressravi ja termoteraapiateenused on kindlasti meditsiinilised, vt tervise- ja sotsiaalarengu ministeeriumi korraldus nr 1664 27. detsember 2012.

Te vajate tegevust "kosmeetika" liiki ja seejärel nende ja teiste riistvara tehnikate jaoks, mida saate oma kliente müüa. Kui teil ei ole meditsiinilist haridust, siis võite olla tegevjuht ja kosmetoloogi arsti saab nimetada peaarst, kuid ainult siis, kui tal on ka sertifikaat "Tervis ja rahvatervis" sertifikaat. See nõue valitsuse dekreedi nr 291 litsentsimise meditsiinitegevuse.

Spordiklubid tööta ilma litsentsita, kuid treenerid esitatakse teatud nõuetega - eriharidus (kõrgem või keskharidus), mis on saadud kehalise kasvatuse instituudis või tehnilises koolis.

Me tuletame teile meelde, et meie veebisaidil on valmis konsultatsioonid selles küsimuses üksikasjalikud selgitused, näiteks:

Kas SPA protseduuride medelice vajab? Küsimus: Kas Spa Service'i medlealiseerimise vajadus? Kas sa tõesti istuvad saunas või asuvad hüdromassaaži vanni kliendil ei saa ilma salongi ilma meditsiinilise litsentsi saamiseta? Kas meditsiiniline litsents vajab lõõgastav massaaž, etniline massaaž - tüüp "India massaaž", "Tai massaaž", "Havai massaaž" pakkimisprotseduuride, keha koorimise protseduuride meresoola ja nii edasi

Kosmeetikaseadmed (aparaadid) - teeb meditsiiniseadmeid ja millised on personali nõuded? Küsimus: Kosmeetikaseadmed (seadmed) - Kas medlealiseerimine nõuab ja millised on personali nõuded?

Paigaldatakse määratud valmis konsultatsioone. Kuid nende maksumus ei ole kõrge - 30 rubla, kes saadavad mobiiltelefonist SMS-i.

Kuidas saada hea administraatorina: kaugõppe kursus pikka aega muutub müügi õpikuks ja teie salongiaministraatorite praeguseks tööks. Kolm mahud meie kursuse - Aza administraatori töö (kliendid ja töö kollektiivsetes), aerobaatika (müük Saloniteenused ja kaupade) ja kooliväline lugemine (artiklite valikut professionaalsete saladustega). Sisendkatsetus ja kümme eksami ülesandeid.

Ilusalongide töö spetsiifika, nagu teised erinevad teenused pakuvad ettevõtted, erinevad tavalisest jaemüügist. Siin on vähe lihtsat kaubaprogrammi, spetsialiseerunud lahendused peavad meistritele salvestama, võtma arvesse töömaterjalide voolukiirust ja nii edasi. Sest Moskva Salon "Relax-Tropik", meie programm "Bit: Ilu 8" on saanud sobiv lahendus.

Salon "Relax-tropic" kujutab endast Venemaal naha ja pediküüri parandamise fenomenaalset meetodit. "PIR-SHOW" on spetsiaalne massaaž väikese kalaga, mis puhastab käte või jalgade nahka organiseeritud rakkudest, massaažige see ja katab spetsiaalse bakteritsiidse saladusega, mis aitab kaasa uute rakkude regenereerimisele. "PIR-SHOW" Triumph debüteerida Moskvas, moenädalases elukohas. Edu oli uimastamine. Nüüd salong imeliku kala avati moes kaubanduskeskus "Prince Plaza" Moskva edelaosas.

Meie spetsialistid koostasid täielikult salongi pidulikule avastusele, luues selles kaasaegseid kaubandusseadmeid ja valdkondlikke programme. Müügirakkude usaldusväärsuse jaoks vastutab FPrint 5200K Fiscal Registripidaja Postex CR-3100 sularahakastiga. Fake Kate kaitse tagab Dors 1000 valuuta detektor

Kiire ja kvaliteetne käivitamine kabiin, restoran või poe annab ettevõtte eksperdid! Helista meie kontoritele!

Sirge joon

  • Pane järjehoidja
  • Vaata järjehoidjaid <
  • Lisa kommentaar

Me tahtsime avada erasektori menetlusbüroo, eelkõige intravenoossete ja intramuskulaarsete süstide tegemine arstide eesmärgil, samuti laste massaaži ja füsioteraapia (elektrofareza) vastavalt arstide ametisse nimetamisele.

Minu küsimus: milliseid dokumente vajavad selle tegevuse läbiviimiseks. Kas litsents või luba töötajale (õde), samuti muud dokumendid?

Kasahstani Vabariigi Codexi kohaselt "Inimeste ja tervishoiusüsteemi tervise kohta", sõltuvad meditsiinitegevuse litsentsimise ja alamliidete suhtes, kelle suhtes kohaldatakse vabariigi õiguse litsentsimist. Kasahstani "lubade ja teatiste kohta" (edaspidi "õigus).

Meditsiinitegevuse alamliikide loendis on alamliikide rehabilitatsioon, rehabilitatsioonitöötlus:

Ei ole veel selget vastust - nõuab erilist luba (litsents) saamise ilutööstuses ühte või teist teenust. Õli tulekahju valati mõned turuosalised, nad püüavad spooni litsentseeritud teenuseid. Ettevõtte "Chistovye" ekspert, advokaat ja epidemioloog Dmitri Petukhov ütles pealkirja "Ekspertiis" selle kohta, millised teenused on litsentsimise all ja miks.

Litsents on riigi väljastatud eriluba ühele või muule tegevusele, mille suhtes kohaldatakse teatavaid tingimusi. Litsentseeritud tegevused vajavad riigi erilist kontrolli keerukuse või avaliku ohu tõttu, mis võib olla esindatud. Farmaatsia-, haridus-, meditsiinilised sfäärid, alkoholi müük, looduslike fossiilide ekstraheerimine, aatomienergia tootmine on ilmselge, et kui need tööstusharud on iseseisev, võib ühiskond kannatada.

Kui me räägime litsentseeritud tegevustest ilutööstuses, puudutavad nad meditsiiniteenuste või paraarseente teenuste osutamist. Piletion ja depilatsiooni on laialt levinud ilutööstuses ja osutuvad kõikjal. Kuid epileerimine ja depilatsioon ilmuvad dokumendi "meditsiiniteenuste nomenklatuur" AS "A14. 1. 12 Depilatsiooni läbiviimine "ja" A14. 1. 13 Epilatsiooni läbiviimine ", nii et neid teenuseid kontrollivad ja kohtud võivad pidada litsentseeritud ja see võib kaasa tuua vastutuse.

Püsiv meik (tätoveering) ja mikroblateling - populaarsed protseduurid, millel on pikk mõju samas nomenklatuuris "A17. 0. 01 Dermapigmentation (alaline tätoveering) "ja see annab õiguse kontrollida ametiasutusi litsentsi nõumiseks.

Podoloogia (poodiumry ja muud nimed) - Spetsialiseeritud töö peatusprobleemidega. Venemaa seaduste avamist ei ole isegi vajalik, sest dokumendis "Rahvusvaheline haiguste klassifikatsioon" kirjeldatakse paljud diagnoosid, millega meditsiiniline pediküür töötab näiteks "L60. Sissekasvanud küünte ".

Põhimõtteliselt tekivad salongi ja stuudiode probleemid klientide (halva kvaliteediga teenuseid) ja reklaami vaidlustes. Näiteks - Paljud tõsised reklaamifirmad ei luba reklaamiteenuste avaldamist epilatsiooni ja püsiva meik. Ja nii, rutiinsete tegevuste protsessis on raskused haruldased. Kuidas saada litsentsi ühele või teisele tegevusliikile, räägime seminaridel "Chistovye". Me kanname neid regulaarselt Venemaa ja SRÜ riikide kõigis piirkondades. Tule!

Viimatie

Esimest korda Spa Kuidas õppida, kuidas puhata

Loe rohkem

Mida teha, kui lapse näpunäiteid kliiniliste nõuannete kohta on laps, keda me alati oleme õnnelik, et aidata teil ja teie lapsed pakume laia valikut teenuseid. Helistage maja 8 499 5889927-le.

Loe rohkem

Uued vabad töökohad õpetaja massaaži kursused. Vaba, kiire ja mugav otsing 1.050.000 vabade töökohtade seas. Täielik, ajaline ja osaline töö. Konkurentsivõimeline palk. Teave tööandjate kohta. Alusta uus karjäär kohe

Loe rohkem

Mis asjad on vaja spaa minna esimest korda ja ei tea, mis võib olla kasulik teada saada, mida sa pead võtma teiega Savalon meeldiv ja lõõgastav puhkus

Loe rohkem

Küsimus võib tunduda keegi teine, sest menetlus on elementaarne ja tuttav.

Loe rohkem

Tere kõigile, ma tahan jagada kogemusi massaaži kreem Witexi anti-tselluliidi vann, massaaž, saun. Sel suvel, õudusega, leidis eelmise aasta jalgade selge tselluliidi, kuid mitte nii tugev, virnastamine ja tagasiside lugemine sellel saidil, otsustas selle osta

Loe rohkem

Ensüümi koorimine viitab kõige õrnate pinnakoorijate arvule. Seda teostatakse puuviljade, mõnede marjade, samuti valkude ja bakterite ensüümide abil, mis eemaldavad epidermis surnud ja pingestatud rakkude ülemise kihi

Loe rohkem

Electric Massager kaelale, impulsi seljatoe massaažile, kaelale, õlgadele, infrapunakütte, anesteetilise tööriista, tervisele, lõõgastumisele osta zoodmall. Elektriline kaela massager, impulsi massaaž taga, kaela, õlad, infrapunaküte, anesteetiline tööriist, tervishoiuteenus, lõõgastumine parim hind, palk pärast kohaletoimetamist.

Loe rohkem

Õppimine vistseraalse massaaž transpordis Valige parimad ilu parimad meistrid hinnad, hinnangud ja tegelikud ülevaated ainult profii.rul. Salvestage internetis parimate ilu näidete parimad meistrid ja ülevaated kõik teie teenuse küsimustikud rohkem kui 200 000 spetsialisti

Loe rohkem

Top

Jade rull nägu

Jade Miracle Kuidas teha näomassaaž Nefite Roller Seal on suur hulk reklaamitud kaasaegseid vahendeid, et saavutada sujuv ilus nahk, kuid kahjustused, mitte kõik neist

Seadmed riistvara kosmeetika ja massaaž KUPI. Ut. Y Kõik Pakkumised Valgevene kauplustele

Vortexi seadmete tootmine. Vortexi tootmises kasutatakse Vene komponente ja materjale, kuid samal ajal saab meie firma Venemaal ja agregaate toodetud sõlmedest tõestatud Itaalia ja Saksa tarnijate poolt.

Kuidas valida lümfiaparaati pressoteraapia top7 lümfisüsteemi drenaažimasinad pressoteraapiale 2021

Lümfirguate. Tänapäeval muutub paljudes kosmeetilistel salongides populaarseks lümfiveerimismassi pressravi protseduur. See vajab inimesi, kes pidevalt jalad, võitleb veenide stagnatsiooni, kapillaaride stagnatsiooni

Massaaži kapi seadmed ja sisemus Uurima BULI tööstuse saladused

Kuidas avada massaažiruumi. Äri massaaži salong.

Tai massaaž see valutab või mitte

Tai massaaž see valus või mitte, miks pärast Tai massaaži kõik valutab pea, kaela, tagasi ja isegi selgitada vastuseid Royal Tai.

Seedetraktid

MANANYLOV VLADIMIR VASILLEVICH kontrollitud ülevaated Profi. U.

Kokkuvõte Masseur

Kodumajapidamistes koostatud reals proovid. Massaaži valdkonnas

Ühine massaaž Moskva klassikalises massaažis, hindades, ülevaateid, vastuvõtt salvestamist. Tulemused pärast esimest istungit

Selles jaotises esitleb hindade hinda terapeutilise massaaži jaoks. Helista ja registreeruge massaažile. Meil on hea meel sind näha

Massaaž lastele

Laste massaaž on suurepärane võimalus kõigi süsteemide ja väikelapse tööde töö aktiveerimiseks, parandades psühhomotoorset arengut, lihaseid ja luude tugevdamist, on kasvavale organismile kasulik mõju ja ennetada paljusid haigusi.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.