Shiatsu on massaažitehnika, mida kasutatakse kogu maailmas ja nüüd kodus. Tänu oma populaarsusele ja aktiivsele kasutuselevõtu kaasaegsetes elektromasters, me arvasime, et oli vaja rääkida sellest, mis on massaaž shiatsu ja millised on kasu selle kasutamise.

Nii et mis on Shiatsu massaaž?

Nagu paljud teised, võtab see tehnika oma päritolu traditsioonilisest Hiina meditsiinist, mis ilmus umbes 5000 aastat tagasi. Pärast mõningaid muudatusi 17. sajandil sai Shiatsu massaažiks traditsioonilise Jaapani ravi osaks. Tänapäeval reguleerib Jaapani tervishoiuministeerium massaaži SHIATSU-le litsentsitud meditsiinilisele ravile.

Jaapani keeles tähendab termin shiatsu "survet sõrmega". Nagu te arvate, kasutatakse pöidla peamiselt selle tehnika jaoks, samuti peopesade ja jalgade jaoks, et jaotada survet keha eraldi osadele.

Massaaž eelised SHIATSU

Massaaž Shiatsu põhineb meridiaani süsteemi, mille kohaselt "Qi" oluline energia voolab läbi kogu keha teede süsteemi kaudu. Kogu punkt on see, et need teed on seotud mõnede asutustega. Teatud meridiaanlaste mõjutamine parandavad vastavate organite seisukorda.

SHIATSU ja kaasaegsed massagers

Kaasaegsed massaažiseadmed on üha suuremad SHIATSU massaažitehnikaga. Plastist plastist, keraamika- või tervendava kivide ümarate rullide spetsiaalsed rullid (Jade) kopeerida lagi ja ekstrateerib massaaži terapeut. See on tööpõhimõte, et selja-, kaela ja jalgade kasutatakse. Samuti väärib märkimist, et massageritega seotud punkti kokkupuute tõttu SHIATSU tüübi järgi eemaldatakse lihaste pinge kõige tõhusamalt ja vabanevad valust.

Massaaži tegelikud eelised Massaaži eelised on juba sajandites juba täheldatud, kuid tasub mainida, et Shiatsu massaaž ei ole efektiivne meditsiiniline ravi ja uuringud ei ole tõestanud "Qi" või meridiaanide olemasolu.

"SHIATSU" - uusim riistvara massaaži tehnikat. Massaažiseadmed SHIATSU (SHIATZU) võitis vääriliselt suurepärase populaarsuse kogu maailmas. Nende mõju põhimõte põhineb käsitsi massaažitehnikate imitatsioonil. Sõna shiatsu ise täpne tõlge Jaapani tähendab "survet sõrmedega".

   • 4 pöörlev massaažipead
   • reguleeritud Massaažirežiim
   • spetsiaalsed pihulennukid massaaži koormuse suurendamiseks
   • juhtimine toimub sisseehitatud juhtimisseadme massager
   • < Li> Eemaldatav, sobib pesemiseks Case
   • laitmatu saksa kvaliteedi

   Kirjeldus

   Shiatsu massager lõõgastava massaaži jaoks kaela. Seal on võimas ja pehme massaaž. Assasizh istub ja lamades asendis. ASTO-d kasutatakse pigistavate lihaste, valu ja väsimuse raviks. Pöörlevad massaažipead. Outlet - pehme, kohev kangas. Velcro ümberpaigutamine asendi parandamiseks. 10 Watti vastupanu. Arantia 2 aastat. Tootmine on Saksamaa.

   kasutusjuhend

   SHIATSU on mõeldud umbes 100 aastat tagasi Jaapani kehamassaaži vormis, mis põhineb traditsioonilisel hiina meditsiinil. Energiajuhtivate radade süsteem (meridiaanlased) inimkehas põhineb. Yelumasage Shiatsu on füüsilise, emotsionaalse ja vaimse enesetundlikkuse intensiivistamine. Selleks stimuleeritakse ja stimuleeritakse energiaplokke ja energiajuhtide ja keha iseregulatsiooni mehhanisme.

   Masseurizes see, pakkudes siledate liikumiste piki elektriliselt juhtivaid lugusid (meridians). Kuigi sõna "shiatsu" sõna otseses tõlge ja tähendab "PressrurPassi", välja arvatud sõrmede, rusikate, küünarnukkide ja põlvede puhul. ATT, Masseur kasutab vajaliku rõhu loomiseks kogu oma kaalu.

   Selle elektroomimassageri SHIATSU seadme funktsioon võib efektiivselt ja ilma erakordseteta, teha kasulikku masseerimist kaela või teiste isikute jaoks. Massaažidel võib olla lõõgastav või stimuleeriv toime ja sageli rakendatakse lihaste, valu ja väsimuse raviks. Ribrobestiseerib intensiivse kaela massaaži, jalgu ja käed. Riboropred on ainult isiklikuks kasutamiseks. See ei ole mõeldud kasutamiseks meditsiiniliste või ärilistel eesmärkidel.

   3. Kohtumise kasutamine on mõeldud keha üksikute osade massaažiks. See ei saa arstiabi asendada. Ärge kasutage massagerit, kui puudutate ühte või mitut ettevaatust allpool. Kui te ei ole kindel, kas massager sobib raha eest, konsulteerige oma arstiga.

   See ei ole mõeldud kasutamiseks isikute (sealhulgas laste) demercity, sensoorsete või vaimsete võimete või oluliste kogemuste ja / või teadmiste abil, välja arvatud juhul, kui nad on nende eest vastutavate isikute poolt ühendatud või nad said juhiseid neid, kuidas seadet kasutada.

   Vahend on ainult käesolevas taotlusjuhises nimetatud eesmärkidel. Tootja ei vastuta valesti kasutatava kasutamise kahju eest.

   4. Ohutusjuhised Turvapunkt Käesolev rakenduse juhised! Allpool toodud näidustuseta jätmine võib põhjustada inimeste vigastusi või materiaalset kahju. Lugege seda juhendit hoolikalt, salvestage see ja tutvuge sellega ja teiste kasutajatega. Selle juhendi üle kanda ka instrumendi teistele isikutele.

   Mis on padi massager shiatsu

   Massaaži kuumutatud padi on massaaži rõõm ilma tavalise, mugava seadistuseta jätmata. See on valu ja lihaste elutooni normaliseerimise taastamine.

   Rakenduse mõju Pillow Massager Shiatsu

   Ostetud interneti kaudu massaaž padi soojenemisega, et salvestada masside arstide teenustele. Ma saan aru, mis on õige valiku teinud. Seade toodab pehme massaaži kaela, õlgade, tagasi ja nimmeosakond. Neli pöörleva rulli abil luuakse käsitsi massaaži mõju. Ergonoomiline disain on kodutöös ja teedel mugav. Ostmine oli rahul.

Viimatie

Hulgimüügi kaela massager shiatsu Hiina kaela massager shiatsu kataloog hulgimüüjad madalate hindadega. Võite osta soodsate kaela massager shiatsu ja muude kaupadega võrgus RU-l. Hgate. OM.

Loe rohkem

Massaaž Cape Wellneo SHIATSU 3V1 Arvustused Suurepärane seade Igal on selline tunne, millal.

Loe rohkem

Kust osta massaaži padja kaela ülevaateid vastunäidustused, osta hulgimüük massaaž padi kaela ülevaateid

Loe rohkem

Osta massager efektiivse nõelravi massaaži stop suu anatoomico at123 shiatsu

Loe rohkem

Kinnituse tarvikud tootja Saksamaal Saksamaal, Moldova, Vabariik, Kõrgõzstan, Türkmenistan, Mongoolia, Aserbaidžaan, Korea, Vabariik, Suurbritannia, Ameerika Ühendriigid, Tšehhi Vabariik, Läti, Poola, Ukraina, Usbekistan, Kasahstan 2021 Käijad, ostjad, hinnad

Loe rohkem

Silikoonharja puhastamiseks näo roosa kaheksajalg

Loe rohkem

Riigifirma Hiina imiteerib professionaalse massaaži töö mitmekülgse mobiilse mobiilse massageriga SHIATSU Master 4 976 p jaoks kaela ja õlgade jaoks.

Loe rohkem

Elektroonilised kaalud Kasutusjuhend 78307831 peaks käesoleva juhendiga hoolikalt lugema ja pidevalt ühendust võtma selle kasutamisega seotud küsimuste korral

Loe rohkem

Suur valik atraktiivseid hindu individuaalne lähenemisviis kohaletoimetamise allahindlus Lugupeetud ostjad seoses kaupade iganädalase vastuvõtmisega, saidi hinnad võivad d erineda d

Loe rohkem

Top

Telemagasiin

Kere massagers 6 düüsid 2AA M461

Massager tetrak ketas keha 1 tükk poliitika LLC Massagers Pharmacy 911

Plastic Massager kasutatakse individuaalseks kasutamiseks kliinilistes ja kodutes tingimustes kroonilise väsinud ...

Ultrasonic EMS 18 kommentaarid Massager Sleimming Ultrasonik EMC abielulahutus või tõelised ja negatiivsed arvamused ostjate ja spetsialistide, kust osta, hind, rakendusjuhised

Reaalsed ja negatiivsed ülevaated massager kohta salendav ultraheli EMS. Ootamatu tulemus Ultrasonic EMS abielulahutuse või Tõde

Auto massagers Moskvas Osta Massager auto juhi juht

Osta autoteed. Laos 269 tooteid erinevatest internetipoodidest. Parimad hinnad automaatse teenuste jaoks Venemaal. Kogu Venemaa kohaletoimetamine ja regulaarsed allahindlused portaali tiu ru

Massager autosse tagasi autosse, mugav massagers kasutamiseks autos, osta ilu tähtkuju poest

Lugege kommentaare ostjate ja omanike kohta Massager Rowenta MM5007F0 Värv Valged, eelised ja puudused mudel, asetage ülevaade veebilehel Internetmagazine Corporation Center.

Vacuum Massagers liha jaoks. Osta vaakum massager Venemaa, Aserbaidžaani ja Armeenia

MASSAGER liha vaakum parimates internetipoodides Venemaal. Promportal.SU pakub valida ja osta konkurentsivõimeliste hindadega 111 lauset.

Body Massagers Bradex osta madalaima hinnaga Mirudeeritud Medical Magazine ajakirja

Massagers jaoks Bradexi keha erihinna Mrumed Medical Store. Tasuta saatmine.

Hüdromassaaživahend Beurer FB 50 vannid müügiks Chisinau, Moldova, hind, arvustusi.

Massaaživann Jala Vitek VT1381 Osta Chisinau ja Moldova dostavka.md

Massager Vitek VT1392 B, sinine, ülevaated omanikud InternetMagazine Sitilink 946146 Moskva

Massager Vitek VT1799VT omadused, Fotod. Müük viiakse läbi kohaletoimetamisega Moskvas ja Venemaal, osta Vitek VT1799VT Massager on võrgus või helistades 7 495 7999669, 7 800 2000069.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.