Naha lihaste sündroom avaldub seljavalu valu ja valu võib esineda nii sõites kui ka puhkamisel. Seda seletab alumise selja ruutlihase põhifunktsiooniga - see toetab selgroo. Järelikult töötab ruudu nimmepiirkond lihaste peaaegu alati - ja kui inimene liigub, ja kui see lihtsalt seisab või istub, ja isegi lamades, kui see teeb vähimatki liikumist.

Kui ruudu lihaste valutab, on selle valupiirkonnad väga sarnased mitmete teiste haiguste ilminguga. Sellepärast juhitakse sageli diagnostilisi vigu, mida me räägime. Ja nüüd ütleme ainult seda, et tänu teiste haiguste jäljendamisele nimetati ruudu nimmepiirkonna lihaste jaoks Joker Valu alaseljas [J. Travell D. Simons Miofascial valu ja düsfunktsioonid. II köide. P. 31].

Tead, miks ta anti sellise hüüdnime? Joker, nagu te teate, võib mängida iga kaardi rolli, teeselda neid, kes tegelikult ei ole. Joker on suurepärane simulaator. Siin on ruudukujuline seljatoe - sama simulaator.

Miks valus ruudu lihas?

Selle küsimuse vastamiseks peate mõistma, millised on alumise seljaosa ruudu lihaste funktsioonid. Nagu me ütlesime, on peamine ülesanne toetada ja stabiliseerida nimmeosakond. See on peamiselt vajalik vertikaalasendis - istudes, seisates või kõndides. Aga isegi lamades, hetkel pöörates küljelt küljelt, lülitub lihas alati tööle sisse - see tõstab keha külje ja tekitab külgpakette alumises seljaosas. Muide, kui me hakkasime pöördeid rääkima, peate meeles pidama, et see on seotud mis tahes pöörde - ja valetamisega ning seisma ja kui kõndis.

Square nimmepiirkond on nimmeosakonna laiendus. Järelikult on elegantne, see stabiliseerib ja kontrollib eluaseme liikumist, kui kallutamine on ettepoole. Ootan, ütleme, et see on see funktsioon, mis on kalduvuse stabiliseerimine, selgitab, miks ruudu lihaste valutab ja võib isegi põhjustada teravust kui kalle. Sest sel hetkel aktiveeritakse lihaste käivituspunktid.

Järgmine huvitav omadus ruudukujuliste lihaste alumise selja lihaste - see tõstab vaagna rullimisel, näiteks diivanist, tugitoolist või autost. Kõigis nendes olukordades on ruudukujuline lihaste kaasatud.

ja lõpuks sunnitud väljahingamine aevastamise ja köha ajal. Selle funktsiooni rikkega alumise selja ruudu lihaste funktsiooniga kogevad paljud inimesed külma tagaküljel olevat valu ja ei kahtlusta isegi, et see valutab ruudu lihase.

Nüüd, kui te teate alumise seljaosa ruudu lihaste funktsioone, on teil lihtne mõista, miks ruudu lihaste valutab, põhjustab järsult ja milline on ruudu lihaste naha lihaste sündroom.

Mis on ruudu lihaste sündroom?

Sümptomid ruudu lihaste sündroomi esineb tulemusena aktiveerimise müofascial käivituspunktide ja on otseselt seotud funktsioone ruudu lihaste. See tähendab, et igasugune liikumine, kus lihaste osaleb, võib põhjustada valu. Kuid erinevalt paljudest teiste lihasvalu sündroomidest iseloomustab paradoksaalset ilmingut ruudu lihaste sümptomitega.

???? Myth # 1: Te saate lihaste horisontaalselt ja / või vertikaalselt ringi liikuda, ei saa ümmarguseid liikumisi kasutada

Ümmargused liikumised, kui valtsimist saab kasutada ja vajada, eriti kui töötate IFRS-i pallidega, nagu Blackroll® Ball 08 või 12 cm. Seal on ka erinevaid tehnikaid pehmete kudedega töötamiseks Lihaskiud ja kogu. Kelly Starrettil on suurepärane rõhulainetehnika, mis on punktpunkti veeremine lihaste kiudude vahel.

MFR Hernias saab kasutada, vaid ka korralikult ja mitte ägeda faasis. Oluline punkt on see, et on vaja välja töötada sektsioonid üle ja allpool koha, kus Hernia asub. Oluline on pöörata erilist tähelepanu pirnide lihastele ja seljaaju ekstensioone lihastele (terade alumisest servast ja ülespoole), kuid mitte mingil juhul ala Ileum Ridge'i ja eespool. Oluline on mitte toita palli selgroolülile, vaid sõita piirkondadega Lespasted lihastega.

Veeremi järjekord ei ole liiga oluline tegur. Oluline on rakendada IFR-i treeningut, vähemalt saitide puhul, mis on otseselt välja lülitatud; Samuti on oluline kaasata IFRS oma plaanides pärast koolitust. Nn update klassid on samuti väga tõhusad, kus MFR-meetodeid kombineeritakse venitamismeetoditega. Selline koolitus on soovitatav päevas, kui te ei tee võimsuse koormusi.

???? Myth # 5: rull Vajadus ainult neile, kes aktiivselt osalevad spordiga ja madala füüsilise aktiivsusega inimesed ei ole midagi

Loomulikult tegelevad inimesed, kes osalevad aktiivselt spordiga. Oluline on lisada MFP-meetodid oma keha ettevalmistamiseks. Aga ma tahaksin ka pöörata tähelepanu nendele, kes kulutavad liiga palju aega juhatusel!

Pea meeles, et meie keha on mõeldud liikuma, olenemata sellest, millist tegevust te valite, liigutatakse peamine asi ja tervislik!

Miks spin valutab?

Seljavalu ja alaselja - ühine probleem, millega inimesed erineva vanusega inimesed seisavad silmitsi nii täiskasvanutele kui noortele. Valu välimuse peamised põhjused on:

Kuidas ujumine abi seljavalu?

Terapeutiline ujumine on parim viis tagantjärele haiguste ennetamiseks ja raviks. Mis on teie tagaküljel ujumise mõju?

vees väheneb inimese kehakaal. See vähendab selgroo ja liigeste koormust. Vee all vees lõõgastuvad interreerivkettad ja lõpetavad pressitud, selja lihased on rongi ja tugevdavad.

Rinna selgroo vale painutamise kõrvaldamiseks soovitavad arstid ujuma indekseerimisega (kõhuga). Selle ujumise stiiliga pikendatakse selgroo tagurpidi, mis avaldab positiivset mõju asendi korrigeerimisele.

Kui emakakaela osteokondroos on soovitatav vähendada kaela koormust ja lõõgastuda lihaseid. Nimmepiirkonna osteokondroosiga on soovitatav ujuda. See ujumise stiil on selgroo täielik mahalaadimine ja võimaldab teil alumisele seljale jõuda.

Ujumine on positiivne mõju nimmepiirkonna hernia ravis: kõrvaldab põletikuline protsess kahjustatud piirkonnas, aitab eemaldada valu lihade spasme tõttu. Soovitatav stiil ujumine hernia seljaosa on kroon maos või tagaküljel.

Ujumine kasutab kõiki lihasrühmi. Sellisel juhul on eriti oluline seljatoe lihased ja ajakirjandus, mis toetavad selgroogu.

Soovitame seda nüüd oma elus ujumasse lisada. Räägi meile kohalike ja sugulaste, sõprade ja tuttavate eelistest, kelle tervis ei ole ükskõikne!

Milliseid tarvikuid saate seljavaluga ujuda?

Vihje PROSWIM spetsialistid: kasutage ujumislaudide, hävitajate, ujumisriidete ujumisriidete tarvikuid - treeningu tootlikkuse suurendamiseks ning tagantjärele haiguste ennetamiseks ja raviks. Milliseid tarvikuid võib kasutada seljavaluga?

-. See lisaseade isoleerib täielikult käte töö, nii et ainult keha ja jalgade lihased on koolitatud. Ujumine pardal aitab stabiliseerida keha positsiooni vees. Spine on koostatud, millel on kasulik mõju liigeste liikuvusele. Ujumislaud sobib kõikidele ujumisstiilidele. Lisavarustus peab olema piklik käte ja nägu samal ajal näeb alla basseini põhjas. Keha tõmmatakse välja "stringis". Selle keha asendiga vees jaotatakse koormus ühtlaselt.

Viimatie

Self-massaaž käed kaalulangus ise-massaaž käed salendav aliexpress isemassaaž käed kaalulangus

Loe rohkem

Moskva linnakohtu otsus 13. juuli 2020 N 2i31912020 Moskva City Court War Hang V., olles õppinud avalduse LLC B kohta vastuvõtmise esialgsed turvameetmed, mille eesmärk on tagada autoriõiguse kaitse ja ...

Loe rohkem

Massaaži viide raamat Samomatasage kaela vastunäidustus tunnistus osteokondroosi spot kosmeetikaga Mardinsky massaažis

Loe rohkem

Flatfoot deformatsiooni jala, mida iseloomustab loputus oma kaared. Ennetamise ja ravi peamised meetodid on terapeutilised võimlemine ja massaaž.

Loe rohkem

Halyus Valgus esinemise ennetavad meetmed on kõige sagedamini terviklikud. Põhiosas on õige valiku kingad, võimlemine peatus, regulaarne puhata jalgadele ja teistele.

Loe rohkem

Stop massaažil on stimuleeriv toime mitte ainult jalgade lihastele. Ta on kogu organismi tervikuna kasulik. Peatus on ala

Loe rohkem

Osta massagers MEDI InternetMagis. Nõel, tilk-like ja rulli massagers. Tagakülje, kaela, peatuse, käte ja muude kehaosade massaaži jaoks

Loe rohkem

Inimkeha on üllatavalt liikuv disain, kus on 360 liiget. Suurim neist on puusaliigend. Loodus ei ole asjata

Loe rohkem

Isemassi ise massaažitehnikate

Loe rohkem

Top

3 tõhusaid viise tselluliidi vabanemiseks kodus

Teine võimalus tselluliidi kodumassaaži ennetamiseks ja selle vastu võitlemiseks veerepinnaga. Selle massaaži tehnikat on lihtne ja pidage meeles, et see on lihtne

Prom. Ukraina turg

Liitu Beurer Academy Me hoolitseme tervise ja ilu eest rohkem kui 100 aastat, kuidas homemasa teha

Põhiline hooldus iseseeria jaoks suurepärastes tingimustes

3.2.2. Tööfunktsiooni nimi, kes esineb keha kosmeetilise massaaži või selle individuaalsete osade koodi B02.4 Tase kvalifikatsiooni kohtunik 4 originaal X tööfunktsiooni päritolu on laenatud originaali algsest koodist.

Isemassaaž põlve video video gonartroosiga

Sa oled üllatunud, kui lihtne on stresside ja paljude kehadega vabaneda. Ja mitte ainult kehaga.

Kuidas õppida ise massaaži tegema 10 minuti jooksul 7 uimastamise tehnikaid, mida te lihtsalt kapten

Massaaž Suurepärane lõõgastav jälgimine Tööriistad. Kahjuks ei ole meil sageli aega professionaalseks jõuda ...

Konsulteerimine vanemate massaažide massaažide ja isemassiga seotud tööga lastega töötavad. Lasteaedade, kooliõpetajate ja õpetajate õpetajad

Self-massaažiprotsess peaks olema rõõmuga laste jaoks, mitte põhjustada valu, põhjustada positiivseid emotsioone ja selle elemente ning nende täitmise järjestust tuleks kergesti meelde tuletada.

Qi Samomasssage Imey kõrvad

Või, või või isegi vahukoor

Isemassi entsüklopeedia km. U.

Ise-massaaž lihased, liigesed ja muud kehaosad alla laadida raamatud FB2 tasuta. Žanr ja teema tervis. Laadige alla oma loetav raamat ja autor Vadim Cortunov

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.