Jacuzzi või isegi tavaline kümblustünn - paljude meie kaasmaalaste unistus. Siiski võib see endale lubada, et see ei ole kõik - selle kulud on üsna kõrge. See ei ole üllatav, et paljud mõtlevad - kas on võimalik mullivann oma kätega teha. Selgub, et see on täiesti võimalik. Loomulikult peate kulutama palju vaeva ja aega ning raha sellisele projektile peab olema korralik. Kuid siiski maksab selline mullivann palju odavamalt.

Kuidas teha mullivann seda ise?

Esiteks peate otsustama alusel - kaasaegne akrüülvann sobib, kuid parem on valatud raud. Jah, see on raskem ja selle paigaldamine on seotud teatud raskustega. Kuid see eristub suure töökindluse tõttu, kindlasti ei murdu, et mullivannis lõõgastav inimene pöördus inaktivelselt.

Te peate tõsiselt sobima - vann peab olema piisavalt suur - vähemalt tavaline üks ja poolmeetrit pikk. Väike meetri, kus saab istuda, vajutades mu jalad rinnale, vaevalt palju lõbusat. Ideaalis, kui ruumi pindala võimaldab, on parem valida suurem, kus kaks inimest sobivad rohkem või mugavalt.

Jacuzzi aeromassiga, mis on tehtud kodus, võib olla nii sisseehitatud õhuvarustuse süsteem ja lisatud. Teine võimalus on palju lihtsam, lisaks saate täiendavaid seadmeid mõne minuti jooksul eemaldada, keerates hüdromassaaživannis tavalisse. Kommunikatsiooni loomine vajab painduvat plastikust toru, mille läbimõõt on 10-15 millimeetrit. See peab tegema väikeseid auke - läbimõõduga umbes 1. millimeetrit ja vahemaad 10-15 sentimeetrit üksteisest.

Mida rohkem auke, seda rohkem mullid serveeritakse omatehtud mullivannis. Kuid seetõttu vajab võimsamat kompressorit. Mõned inimesed kasutavad tavalist teed kõige tavalisemaks. Kuid selle tootlikkus ei ole nii suur, et tagada täieõiguslik aeromass. Parem on spetsiaalselt omandada võimas kompressor, mille võimsus on 10 liitrit minutis või rohkem.

Valmistatud toru on ühendatud kompressoriga ja virnastatakse vanni põhjas. Jaotage see kõik pinnale korralikult nii, et mullid oleksid ühtlaselt jaotatud. Pärast seda on vaja kindlustada - muidu ujub toru õhu rõhul. Sobiv veekindel liim või lint.

mullivann riigis Tehke seda ise

Tõsi, sel juhul peate otsima taskukohase viimistluse meetodi - standardplaat ei sobi siin. Eesli on vaja teha avad all düüsid. Ülesanne ei ole lihtne - see võtab väga võimas perforaator. Ja esiteks on soovitatav teha väikesed augud õhukese puurimisega ja ainult siis laiendada neid paksem.

Nüüd läheme finišijoone juurde. Sa pead ühendama düüsid peaaegu valmis mullivanniga. Neid saab osta igal kaupluses, kus müüakse hüdromassaaživannid - neid tarnitakse remondikomplektina. Lõplik etapp on kvaliteetne hüdroisolatsioon, nii et vann ei voolata.

Selles, töö lõpeb. Nüüd sa tead, kuidas teha mullivann oma kätega ja ilmselt kergesti käsitseda nii raske.

Kuni mõne ajani peeti mullivanni luksuslikuks objektiks. Kuid nüüd enamik inimesi saab endale lubada kaotada oma lemmik keha mullid.

Kui valides mullivann, peate tutvuma paigaldusleht. See on dokument, milles tootja täpsustab kõik konkreetse mudeli jaoks vajalikud nõuded. Kuid kõigi vannide paigaldamise üldeeskirjad on üldised eeskirjad.

Vanni suurus peab olema nii, et see on vaba vannitoas sobivaks. Lisaks sellele peaks olema piisavalt ruumi selle läheneda, samuti suruda seda teatud vahemaale. Standardvannide puhul on see 50 cm.

On eelistatav mõõta vanni kuju paigutuse kohaga. Näiteks vaatavad nurgavann kõige paremini vannitoa nurgas, ovaalsed - lähemal seinale ja ümmargune on ruumi keskel.

Teie ruumi tugistruktuurid peavad taluma täidetud vanni kaalu. Iga mudeli juhistes on need andmed. Teabe saamiseks: iga mullivannaliikme ruutmeetripunkt annab koormuse 225 kg kattuvusele.

Kui paigaldate mullivann, on oluline jätta "liikuvus" nii, et vajadusel saab tõmmata välja paigaldamise kohas. Jaguzzi on võimatu ehitada.

Kindlasti mõõta vannitoa ukseava suurust ja kaaluge muid võimalusi ruumis "Sissejuhatuse" vannide jaoks.

Jacuzzi seade

Hüdromassaažisüsteem on ehitatud mullivanni, mis loomulikult ei ole regulaarselt vannis. Süsteem sisaldab pumpa, veetarbimist, hüdromassaaž düüsi.

Pumba kasutamine, vesi rullub läbi vee sisselaskeava, läbib vooliku süsteemi ja tarnitakse hüdromassaaž pihustid rõhu all. Pihustid on paigutatud nii, et nende väljalaskeava, vesi segatakse õhuga, nii et õhujoa toime suureneb. Sõltuvalt pihustuste tüübist varieerub massaaži tüüp, näiteks taga- või nimmeosakond.

Mõned vannid on ehitatud aerosompressorisse, mis võimaldab teil lubada turbo režiimi, suurema õhu mahu söötmise ja suurendamise.

koos hüdromassaažiga tekib aeromass. Seda toodetakse vanni põhjas asuvate eriliste aerorunide abil. Aeromasssage toonid lihased.

Kõige "Advanced" mullivann, taustvalgustussüsteem toimub, nii et ujumine vanni mullide muutub veelgi meeldivamaks. Kromoteraapiaga (kerge ravi) on mullivannid.

Samuti võivad aroomiteraapia, osooniteraapia võimaluse korral tekkida ka hüdromassaaživannid. Üldiselt kui "jahedam" mudel, seda kallimad IT-kulud on selle täiendavamad asjad, mis ei ole, kasulikud ja mitte väga. Kõik need valikud on lisatud nupud, kraanad, regulaatorid. Need viiakse läbi pneumaatilises versioonis, nii et nad pakuvad elektriohutust.

mullivannis on kraan segistid paigaldatud vannile, erinevalt tavalistest vannidest, kus kraanad ei ole sellele installitud.

Jacuzzi, nad on hüdromassaaživannid, sel ajal muutub iga päev üha populaarsemaks. Omada kahe suurepärase funktsiooni mugava ja kasuliku puhkuse jaoks: hüdromassaaž ja aeromass. Hüdromassaaživahendi ühendamist saab rakendada ainult isik.

Hüdromassaaživann on inimkeha soodsalt mõjutanud, tugevdab immuunsust ja samal ajal on lõõgastav toime.

Kuidas paigaldada selline vann, kui soovite seda kindlasti teha ja katse peaks ainult üks?

On palju nüansse ja nüansid, mis peaksid järgima teed, kuid te peate kulutama üsna palju aega ja jõudu.

Põhitingimused

Enne hüdromassaaživahendi paigaldamist tuleb ruumis läbi viia mitmeid tähelepanekuid, kus see paigaldatakse.

Esimene asi, mis tuleb tagada, on ruumi täielikkus ruumis. See tingimus on kohustuslik, sest kui remont ei ole lõpetatud, siis võivad süsteemi mõned täiendavad osad kannatada.

Teine - lihtne juurdepääs kogu süsteemile paigaldatud süsteemile. Sageli leiavad disainerid olukorrast uudishimuliku väljapääsu, liigutades vanni ühe seina keskpunkti all hüdromassaaži all, kuid see on võimalik ainult suure vannitoaga, ja nii et installimine on tehtud nurga all mõlema poole maksimaalne juurdepääs.

eelnevalt ruumi on juhtmestik, mis võimaluse korral peaks olema võimalikult peidetud, kuni välise raami tulevase vanni. Keegi ei välista väljalaskeava mööda teed, kuid ülejäänud traat peab olema peidetud, et mitte purustada esteetilist komponenti. Võite jätta "välise" juhtmestiku, nii edasi. Sellel on vajalikud dekoratiivsed funktsioonid, samuti täielikult veekindel.

Viimane seisund on veevarustuse ja reovee olemasolu. Tingimus on kõige rohkem loogilisem, kuid siiski on ehitajate vahejuhtumid üsna sageli ja mõnikord on sellised torud, mis tõmmata eraldi pärast pool päeva.

Kui tulevase töökoha mõõtmisel peaksite lisaks lisama umbes 10-15 cm peal, kus kogu töösüsteem paigaldatakse.

Vanni paigaldamine hüdromassaažiga

Mis see on tehnoloogia ime? Tegelikult on see tavaline vannituba, millele torud on ühendatud vee ja õhu pideva ringlusega. Selle tõttu saate Aero või hüdromassaaži teha (vt fotot).

Suurim probleem on soovitud suuruse paagi valmistamine. Loomulikult saate osta valmis akrüül basseini nagu fotos, kuid see maksab selle palju, nii et valikuvõimalusena saate luua disaini oma bakalaureuse materjalidest, nagu on näidatud fotos, mille sügavus peaks olema 0,8-1 m.

Materjalid sellise disain - tellistest või betoonist, ärge unustage süvendada seda põrandal, et vähendada seintele survet. Kõrguse kõrgus mugava töö jaoks ei tohiks olla üle 0,5 m.

Kui valisite tellise mullivannitena materjali - asetage see tsemendi-liivase lahendusega veekindluse lisamisega immutamise lisamisega.

Sellise vanni lõpetamiseks kasutatakse keraamilist plaati, mis on liimitud tsementi alusel spetsiaalse kompositsiooniga. Pange tähele, et väiksem plaat valisite - lihtsam see on sellega korrata kuju struktuuri. Soovitame teha valik kasuks Mosaici (näiteks foto), kui see ei hirmuta oma kulusid - see on ideaalne valik.

Esimene asi, mida peate otsustama - see on vanni seisukoht põranda suhtes. Saate süvendada seda, et see on mugav edasiseks operatsiooniks, seda saab teha, vähendades põrandataset vanni paigaldamise kohas.

Teine võimalus - mullivanni paigaldamine põrandale, see on vastuvõetav valik kõrghoonete korterite korterite jaoks, siin vann on lihtsalt plaadi plaadil.

Ühenduse põhimõte

Ühenda veega. See protseduur ei erine raskustes - ühendada painduvad mullivannid palli ja kuuma veepalli klapid, nagu me näeme video, seda saab teha spetsiaalsete adapterite abil - nn märgid.

Vaadates läbi kuumutusvannide hindade kaudu, võite arvata, et nende valmistamisega rakendati peaaegu kosmosetehnoloogiaid.

Aga kui te sellest mõtlete, ei pruugi sellises seadmes keeruline olla: pump, kompressor, mitmed perforeeritud torud või pihustid - see on kõik.

Ja kui jah, siis miks mitte proovida teha mullivann oma kätega? Vaatame, kuidas seda saab teha.

mullivanni tüübid

Esiteks vaatame, millised hüdromassaaživannid on üldiselt. Massaaži liikide kaupa jagatakse need selliste tüüpidena:

Loetletud vannid on peamised. Lisaks polügonaalsed, suvalised vormid, nurk asümmeetriline (mõnevõrra piklik ühes suunas) jne

Rääkides mullivanni tüüpide kohta, on võimatu kausi materjali märkida, millest palju sõltub. Ostjale pakutakse järgmisi valikuid:

Koos ruumide mullivanniga toodetakse tänavaid. Kaussi on tavaliselt valmistatud akrüül, kuid tugevdamisega.

Need, kes tootmine täissuuruses vann tundub liiga raske, võib olla huvitatud spetsiaalse sordi - mini-mullivann. Selline vann on mõeldud suu massaaži jaoks, millel nagu te teate, on palju bioloogiliselt aktiivseid punkte.

"Õnnistatud mullid" arvasin sind aeromaalt kuulnud. Ja te ei eksinud! Need kõige imelisemad mullid vannis on ja seal on aeromass. Mäleta lihtsalt oma tundeid, kui näete iga filmi kangelast, mis on vannis sobimatu aeromaaliga. Nii et vastake ausalt ise, tahaksin olla tema kohas ja nautige klaasi šampanjat, mis asub vees matta mullidega? Noh, see ei ole probleem, kui te ei kahetse vahendeid sellise suurepärase võimaluse ostmiseks aeromassina.

Aga selle hoolimata jääb aeromaadi tööle üks selgesõnaline eelis. Selline omand teie vannis rikastab teie organismi hapnikuga tõhusalt. Meie nahk, nagu on tõestatud rohkem kui üks kord, imendub suurepäraselt hapnikku. Aeromassiga vannis suureneb see efekt tingitud asjaolust, et vesi puhastab oma poorid ja puhtad poorid neelavad hapniku veega küllastunud. Ja selle tulemusena näeb nahk tervislik, elastne ja teibitud. Aeromass on üks kõige tõhusamaid viise, kuidas vältida nahadeklaratsioone vanusega.

Viimatie

Kokkupandavad massaažlauad ja diivanid tootja, statsionaarse ja kosmeetika. Ilusalongi seadmed.

Loe rohkem

Kui vananemine algab

Loe rohkem

Ayurveda ja jooga Kerala keskus. OSKAWA, Michurinsky Avenue, d. Tel 84956461331 Keralato Real India nurgas Moskvas. Siin teie jaoks töötab India esimese klassi spetsialistid. Suurepärane India atmosfääris, mis on täis eksootilisi maitseid, siis on saadaval tervise, ilu ja pikaealisuse vanimaid saladusi.

Loe rohkem

Te saate osta massaažitarvikuid mitte ainult professionaalsete keskuste või salongide kasutamiseks, vaid ka korraldada puhkealasid tavalises kodukeskkonnas.

Loe rohkem

Ideaalne lahendus kingituse valiku keerulisele küsimusele, mis on ka paranenud ja uue aasta sebimine.

Loe rohkem

Liikumine tugevdava massaažiga aktiivse intensiivse ja suundadega on peamiselt keele juurest otsale ... kasutab peamiselt sõtkumise ja armude tarbimist ... reeglina, vähendatud keele lihaste tooniga, seal on olemas Ka oksendamine refleks, seetõttu massaaž liikumise sel juhul..

Loe rohkem

Veebisaidi sektsiooni veebisait Töö Moskvas ja Moskva piirkonna andmebaasis Tööpakkumiste arv vabade töökohtade kujul. Saadaval on üksikasjalik tööotsing olemasoleva vabade töökohtade andmebaasis.

Loe rohkem

Top

Nõelravi massager jalgade magnetväljale Jekaterinburgis osta soodsa hinnaga

MAGNETOAPUNCT MASSAGER SILME BEMI jaoks, Gezatone müük Moskvas vähendatud kulu tellimise magnethuvi massager silma Bemi, gezatone koju kataloogi fotode, juhiste, tehniliste omaduste ja kirjeldusega.

Antsersees Nõelravi Massager sõrmede käte merel rahulik hõbe

Massageri nõelravi. Müük, Otsimine, Tarnijad ja kauplused, Hinnad Valgevene

Anti-stress nõelravi massager sõrme käed tervise käes kulda on lihtne

Massager Nõelravi Roller M708 Osta kergejõustiku poes taskukohase hinnaga.

VF Akupunktuuri matt Meie tervis Faberlik

FOSTA FOSTA FOSTA FOSTA MASSAGE PARMTER on valmistatud PVC polüvinüülkloriidist. Uus seisund.

Massaaž Rug Akupunktuur Gezatone Ecolife 72x42cm, türkiissinine osta foto oskuste internetipoodis. Y, hind, arvustused, Video Arvustused

Nõelravi Massaaž Rug MT902 koos tasuta kohaletoimetamisega Moskvas Osta meie internetipood, garantii kvaliteedi ja konkurentsivõimeliste hindadega

Ortopeedilised tooted Faberlic Faberlik

Vaadake praegust nädalat Faberlic kataloogi 27 .. 020 17. 020. Ärge unustage uusi allahindlusi ja ettepanekuid. Järgmise nädala ostmisel saate Faberlic kataloogi.

Multidistsiplinaarne meditsiinikeskus Alpha keskus pea. Maxim Gorky, d. 17 Jekaterinburgis

Üksikasjalik teave ja patsientide ülevaated Multidistsiplinaarse meditsiinikeskuse Health ALFENTER UL. Maxim Gorky, d. 17 Jekaterinburgi ametlikus kohas, aadress kaardil, telefon, arstid, lahtiolekuajad

Eeterlikud õlid, mis võivad nahka ärritada

Kevad tulevad, kevadel tee artikkel spetsialistid kliiniku ema ja laps. Helista Venemaale tasuta 78007007001

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.