Sellele, kes ei kogenud mullivannist rõõmu, kes ei põlenud aromaatse vahtse vee all oleva vee all, kes ei tundnud muusikat kompressori buzzis, peate kiiresti proovima.

Ja siis soovite oma vannitoas privaatvanni. Kui kulukate asjade ostmiseks ei ole vahendeid - on lihtne ja originaalne väljund.

Tee vann ise ja installige korterisse või riigis! Siis ülejäänud maja või looduses muutub tahke rõõm.

Kust alustada

Pumba valik, oluline on süsteemi süda, südamepeatus muudab naudingut banaalse suplusega. Kõik ülejäänud ei ole raske osta, mõned pakkusid kaptenid, kes pakkusid klammerdumata duraur torude õhust.

Ühenda süsteemi, kasutades omatehtud tee, saadakse ta väljalaskeava tolmuimeja. See on vaimukas, nagu kõik Nõukogude, kuid nüüd otsida õige üksikasjad ei ole raske.

Pange tähele: esiteks arvutage vajaliku materjali arvu vastavalt kavandatud projektile.

Need mõõtmed pakuvad mugavaid tingimusi ujumiseks. Kui väärtus väärtuse omandatud akrüül bassein, osta torud ja voolikud on rohkem.

Soove ja omadused

Turg esitleb suurt erinevaid valmis vanni. Mudelid ühe või mitme töörežiimiga, valgustuse, aromoteraapia ja muude valikud on valmistatud metakrüüli, Quaarila.

Steel või valatud rauaversioonide eluaseme kõrge soojusjuhtivusega on halvem kui akrüül, kiiresti jahutatakse. Neil on muid puudusi ja väärikust. Igal juhul on enne töö jätkamist kasulik kaaluda, kuidas ja millest tehase vannid on tehtud.

Leiad ka erinevaid jooniseid, video koost ja paigaldust - reaalne hüvitis mullivanni tegemiseks oma kätega. Seadme paigaldamise ruumi valik on oluline mugavuse vaatenurgast ja esteetika seisukohast ning kulude optimeerimiseks.

Hüdromassaaživahendi välimus. Inimkond on kohustatud leiutama kanali mullivanni. Tänu oma nimele nimetatakse hydromassage'iga vanni mullivanni, olenemata tootjast. Et mitte pettunud kauaoodatud ostu ja valida sobiva hüdromassaaživahendi, tasub kaaluda mitmeid olulisi kriteeriume.

Tegurid, mis määratlevad valik

Hüdromassaaži eelised on vaieldavad. Tervisefekti saamiseks ei pea te kaugemale sanatooriumi juurde minema, piisab hüdromassaaživaba individuaalseks kasutamiseks. Närvisüsteemi tugevdamine ja väsimuse eemaldamine, tselluliidi vastane võitlus ja metabolismi kiirendus ei ole kaugeltki positiivse mõju nimekirja praktilise hüdromassaaživaba kehale.

Kuid mitmesugused mudelid võivad kaasa tuua valmistamata potentsiaalse ostja segadust. Seega, enne sobivate näidete valimist, on kasulik hindamiskriteeriumide idee.

Veealuse massaaž viiakse läbi sisseehitatud pihustite tõttu. Kokkupuute tõhusus sõltub osaliselt nende kogusest.

Nõukogu! Kui hüdromassaaživahend ostetakse individuaalsete tsoonide raviks, peate valima mudeli düüse vastava asukohaga.

Disainfunktsioonid

Kas on vaja osta vanni koos hüdromassaažiga, igaüks otsustab oma. Kuid mõju tõhusus määratakse suures osas paigaldatud seadmete omadustest. Niisiis, valida ja mitte eksida, pöörake tähelepanu järgmistele parameetritele:

 • igal juhul on ettevalmistus kõigepealt vajalik. Koht vanni all tuleb puhastada ja kaunistada, sest see on loll teha ruumi disain pärast paigaldamist tooteid. Muide, enne kui kavatseb otsida "oma" mullivann, siis peaks teadma, et kõik mudelid on erinevad. Mõned neist on paigaldatud aerosompressor, tänu, millele õhujoa suudab suurendada, mõned on funktsiooni õhumassaaž, sest see spetsiaalsed pihustid paigaldatakse paak. Tavaliselt on kõik lisafunktsioonid kaasatud spetsiaalsete nupud, mis on kontrollitud pneumaatiliselt, mis loob elektriohutuse protseduure.
 • Samuti väärib märkimist, et segisti on kinnitatud mullivanni ja mitte seina torude külge, nagu tavalise vannitoa puhul.
 • eelseadmed. Tõepoolest, enne kümblustünni paigaldamist on vaja installida täiendavaid objekte, sest toode on kallis ja mis kõige tähtsam on rikutud oht. Esiteks tuleb paigaldada veefiltrid. Siis on parem paigaldada surve reduktor vanni ise. Fakt on see, et enamik tooteid on ette nähtud survet torude 4 atmosfääris, kodumaistes süsteemides ei ole alati survet. Seetõttu on seadme kaitsmiseks parem luua täiendavat kaitset. Lisaks võib seda teha ka oma kätega.
 • järgmine ühenduses on krundiühenduse pigi. Hüdromassaaživannis on see pool-automaatne protseduur. Seetõttu on spetsiaalne voolik, mis pärineb augudest, on ühendatud üldise äravoolu süsteemiga, kasutades spetsiaalseid liitmikke. Seda saab teha oma kätega. Eriti kui on olemas juhised üksikasjalike fotodega. Train peab olema veidi kõrgem kui kanalisatsioon (vähemalt 10 cm).
 • lisaühendus veevarustussüsteemiga teostatakse üsna arusaadava.
 • Järgmine samm on ühendada mullivanniga toitevõrku. Siin on vaja läheneda küsimusele vastutustundlikult ja tõsiselt. Kohustuslik vajadus on elektri täielik seiskamine nii korteris kui ka kilpil.
 • elektriga ühendatud, on vaja kasutada kolme südamiku kaablit. Samal ajal on ühenduse süsteemi puhul kõige sagedamini kasutusjuhendis. Oma kätega tööle tegelemisel on vaja kuulata kõiki soovitusi, et kuulata võimaluse korral fotosid või videoühenduse õppetunde.
 • Teine kasulikud teadmised on asjaolu, et hüdromassaažipaigaldamise rosett peab olema maandatud. Sellest ja kolmekorruselise kaabel tootele viiakse läbi. Ja see omakorda ühendub kilbi kaudu kaitsva väljalülitamise seadme. See tuleb luua üksnes ühe elemendi jaoks ja mitte olla tavaline.
 • Teine võimalus ühendatakse mõnedes mudelites sisalduvate lülitite abil. / LI>
 • juhtmete ühendamisel on vaja hoolikalt tagada, et 0 ühendab 0-ga ja traatfaas koos mullivanni faasiga.

Nõus, ma tahan kodus kasulikku asja. Eriti neile, kes töötavad palju, väsib ja tahab tõesti lõõgastuda pärast kõike, kuid samal ajal ilma maja lahkumata.

Ja nüüd on selline võimalus. Uued tehnoloogiad on juba rakendanud nii tihedalt meie elusse, et mullivann või muud hüdromassaažiga sõnad peatusid ime. Ja see võib leida tavalises korteris.

See kõik on tingitud suhteliselt taskukohase hinnaga ja mis kõige tähtsam on selliste toodete suurepärased omadused. Tänu hüdromassaažile saate oluliselt parandada heaolu ja parandada tervist. Air voolab, mis jätavad süsteemi pihustid vereringesse, kiirendada vahetusprotsesside kehas koos selle vererõhu normaliseerub, stress eemaldatakse ja üldine riik on paranenud.

Materjal

Peamiselt mullivann on valmistatud akrüül, mis on absoluutselt ohutu, keskkonnasõbralik ja meeldiv puutematerjalile. Lisaks omab ta soojalt piisavalt kaua. Mis puudutab hüdromassaaživannide vormide, siis avades fotokataloogi, näete, et seal on palju erinevaid suurusi ja kujundeid.

Kas on võimalik ennast installida?

Oluline küsimus, kui ostate mullivannide ostmisel, on võime iseseisvalt installida. Loomulikult on parem helistada meistritele ja usaldada professionaalse käed, kuid mitmel põhjusel ei ole alati võimalik.

Muidugi on see ainult ligikaudne samme ja näpunäited, mis aitavad paigaldada mullivanni oma kätega. Üksikasjalikumad juhised tuleb koos valitud mudeliga kokku tuua. Juhul kui küsimused tekkisid, on parem otsida spetsialistide abi.

 • sisemõõtmed sõltuvad proportsionaalselt vanni väliste suurustest. See tähendab, mida suurem on toote suurus väljaspool, seda rohkem ühildub selle sisemine komponent, mis valitakse sõltuvalt iga konkreetse isiku füüsikalistest omadustest, näiteks kasv, kehakaal, kaal.
 • Väline on tingitud vannitoa mõõtmetest, kus kümblustünn seisab, samuti asukoht teiste mööbli asukoht toas. Samal ajal ärge unustage, et vann on teie jalgade, mis on reguleeritavad koos esipaneeliga, mõjutavad toote kõrgust. See on oluline parameeter, kui paigaldate torustiku kõrval suspensiooni valamu kõrval. Hüdromassaaži kasutamine saate lõõgastuda

Praeguseks on peaaegu iga teisel inimesel kümblustünn. Hüdromassaaž esineb dušš kasti, dušš ja vanni paneelid. Ja kui varem seda funktsiooni kasutati harrastusasutustega rohkem, kasutatakse nüüd lihtsalt selle protsessi rõõmu saamiseks. Joonistame selle välja, et see on vann koos hüdromassaažiga, selle omadustega, samuti kuidas teha oma kätega paigaldamist.

Materjalide omadused

Mis puudutab hüdromassaaživannid, peate siin tegelema plastikust, malmist, klaaskiust, metallist ja akrüülist. Plastic on väga tundlik veekindluse, valguse, mehaaniliste kahjustuste ja temperatuuri režiimide muutmise suhtes. See tähendab, et nad on nende kasutamisel väga ebapraktilised.

Malm jääb kõige vastupidavamaks materjaliks, eriti kui see on usaldusväärselt kaetud hea emailiga, mis kaitseb selle korrosiooni eest ja annab vanni sisepinna sileduse. Kuid samal ajal on tal palju kaalu, mis raskendab kvaliteetset paigaldamist ja vajadust.

Klaaslaasil on tavaline kasutusiga, lisaks saadakse igasugused disainer uued esemed. Sama kehtib selle värvi disaini ja kuju, näiteks valgete, küllastunud sinise või roheliste toonide hüdromassaaživannide suhtes.

Hydro-massaaž akrlic-i vanni jaoks on kõige populaarsem. See materjal annab toote väiksema kaalu, mis võimaldab erilise kleebi abil kergesti teha väiksemaid kriimustusi, vann säilitab vee kuuma ja ei puutu temperatuuriga tilka.

Metalli vähem kasutatakse selliste vannide puhul, kuna sellel ei ole sellist laialdast nõudlust elanikkonnas. Siiski, kui soovite, leiate sellist torustiku.

Suurused ja vorm

Järelduse tegemine ülaltoodust, mis läheb kauplusesse, et valida hüdromassaaživann, peate oma vannitoa suurust, kohti, kus soovite selle installida ja proovida ka seda Ei mainida oma pereliikmeid. Ära karda seda ronida, sest maksate selle eest raha.

Tänu hoiumaterjalile on hüdromassaaživannid valmistatud igasugustest kujunditest: ovaalsed, ümmargused, ruudukujulised, asümmeetrilised, nurk-, ristkülikukujulised. Kõik see võimaldab teil valida soovitud mudel sõltuvalt ruumi suurusest, samuti vastavalt vannitoa sisemuse üldisele suunale. Näiteks, kui teil on väike tuba, siis saate kasutada nurgavann hüdromassaažiga, kus isegi täiskasvanud pikk mees paigutatakse.

Funktsioonid ja mitte ainult

Bath koos hüdromassaažiga on vannis seinaga paigaldatud seinale ja pihustite seintele ja põhjale. Pritseri abil tarnitakse vee all teatava surve all koos õhuga, need triipud teostavad massaaži funktsiooni. Disain on paigutatud nii, et veekogude veeseaduse kõik kehaosad. Neid serveeritakse nurga all ja mitte otseselt, kuna sirgest insultist ja perifeerse vereringet aeglustub hea surve all.

Viimatie

Selles osas leiate tooteid kategooriast hüdromassaaživannidest jalgadele Irkutskis, meie e-poe müüb ainult kvaliteetseid kaupu parima hinnaga Irkutskis

Loe rohkem

Osta Beurer FB12 Minskis koos tarnimisega Valgevenes. Kvaliteedi tagamine. Massaaživann Beurer FB12 kirjeldus, fotod, ülevaateid

Loe rohkem

BEURER FB50 Beerer FB50 massaaživann Kokku jaoks 12900 kiire kohaletoimetamine kogu Venemaa

Loe rohkem

Hot vannile Beurer FB21 vanni hind 4490 lk. Ametlik edasimüüja Beurer Saksamaa Arvamused Video Arvustused Video Arvamused Video funktsioonid Tasuta kohaletoimetamise garantii. Moskvas, Peterburis ja kogu Venemaal, on kasulik tellida ja osta hüdromassaaživannid amigomed.ru

Loe rohkem

Beurer FB 35 Hydromassage Bath Bath Brest koos tarnega Valgevenes Elektrosila veebilehel. Spetsifikatsioonid, fotod, ülevaated ja maksumus. Ametlik garantii. Installimine

Loe rohkem

Massaaži vannid Bosch PMF 1232. Osta 0 UAH. InternetisMagaszine Foxtrot osta sülearvutid interneti valiku poe kaubanduse võrgustik Ukraina madalate hindade kohaletoimetamine Ukrainas 0800300353.

Loe rohkem

Beurer FB20 jalgade hüdromassaaživaba vanni suplemine erihinnaga Brandi kaubamärgiga Interneti-pood. Kiire kohaletoimetamine. Kõik tooted on sertifitseeritud.

Loe rohkem

Top

Mullivann Turbo Spa vannis puhkamiseks

Pakume teile osta mullivanni Turbo Spa Spa Bath puhkus meie e-poe Tvgazine Omsk odav OMSK, ametlik müüja mullivanni Turbo Spa Bath lõõgastava Omskzzi jaoks Turbo Spa Bath puhkamiseks, tel. 7 3812 280107, 7 913 9702780

Vastused küsimustele Toote hüdromassaaž jalad Bath Rolsen FM302, White 708379 Internet Magazine SiteLink Moskva

Igaüks teab, et suur hulk refleksi punkte keskendub jala jalgsi, massaaži, mis on võimalik tegelikult mõjutada peaaegu iga sisemist organit. Lisaks on suu massaaž väga meeldiv ja lõõgastav protseduur. Täna me räägime teile hüdromassaaživannide kohta jalgadele, mis suudavad pakkuda teile tõelist spaa-protsessori kodus.

Splesesesine plusse ja funktsioone

Me ütleme teile, kuidas valida bassein hüdromassaažiga. Räägime tehnilise komponendi iseärasustest, konfiguratsiooni, mõned nõuanded, mis aitavad lõpuks otsustada võimaluse. Miks alustada

Beurer FB35 jalgade hüdromassaaživann

Hot vannile FB35 jalga Hind 5490 lk. Ametlik edasimüüja Beurer Saksamaa Arvamused Video Arvustused Video Arvamused Video funktsioonid Tasuta kohaletoimetamise garantii. Moskvas, Peterburis ja kogu Venemaal, on kasulik tellida ja osta hüdromassaaživannid amigomed.ru

Juhised Hydromassage Bosh 1232 jalad

ISIKLIK HÜGIEEN. Jalgade hooldusseadmed. Hüdrommasti vannide ülevaade. Ebaõnnestunud jalad peavad peitma nii mõtlema kui unustamatu puur ...

Hüdrommastri jalad. Hüdromassaaž suu vannitoetused ja hüdromassaažide mõju organismile ja tervisele

Liitu Beurer Academy Me hoolitseme tervise ja ilu eest rohkem kui 100 aastat kümblustünnid stressi, külma ja valu vastu jalgades

Hüdrommastri suu vannid osta hüdromassaaživannis Ortixis

Sulle meeldib mõju, mis annab mullivann lõõgastumise, rehabilitatsiooni, tõeline taastamine jõud. Siin ja meie jalad, kes peavad olema ebasoodsas olukorras

Flatfoot

1SBrixi juhtimiskoht

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.