Samomasszhgolov ja nägu. Ri-samomasezhegolov, see peab olema veidi kallutatav. Paigaldage sõrmede padjad, hõõrudes

Pintsli peapinna juhi pea juhtide juht. Massaaže lähevad otsaesist pea ja kõik pead ajalisele alale (joonis 1. 3, 1 .. 4). Löögid teostatakse või kaks kätt.

Joon. üks.. 3. Pöörake pea samal ajal käes ühes suunas. üks.. 4. Aduetöötluspüksid samal ajal kahe käega

1. . 5. Stroking keskmine ja sõrme. üks.. 6. Ii-Vplaatsi padjade paiknemine otsaesise keskel Whischamris. üks.. 7. Paigaldab padjade II-juhtide keskelt peanaha kaarest

Stroking keskmise ja indeks sõrmed

Self-mass tehnoloogia koosneb paljudest erinevatest meetoditest. Peamised tehnikad hõlmavad paakumist, pigistamist, sõtkumist, šokeerivat, hõõrudes liigeste liikumist. Nad ei tohiks põhjustada valulikke tunnete ega jäta naha sinine vead.

Self-massaaž algab selle vastuvõtuga, lõpeb see sageli. Paigaldatakse ka teiste tehnikate vahel. Kas paindumine, tihedalt pressides palmi nahale, lähemale neljale sõrmele ja tõmmates suurt külge. Survejõud peaks olema selline, et käsi liigub nahale vabalt, põhjustades ebameeldivaid tunnete ja valu. Parema libisemise jaoks kasutage talki, võttes selle sõrmede nõuandeid ja hõõrudes kogu peopesa.

käed, kui paiknev peaks olema piisavalt lõdvestunud ja pehme (südamlik). Proovige nii, et palmi libiseb aeglaselt ja peamiselt lümfivoolu väljavoolu suunas, st perifeeriast keskele, masseeritud piirkonna lümfisõlmede suunas.

Rubbing on erinevates suundades edendamine, nihe või tõmbekoed. Kui hõõrudes, masseeriva käsi ei libise nahale, vaid nihkub sellega. Sellel tehnikal on kangast sügavam mõju kui paiknev ja see toodetakse vere ja lümfotoksi käigus.

Peatage harja palmipind, suurte sõrmede, indekseerimispadjade ja keskmiste sõrmede padjad, peopesa, rusikate alus, harja küünarnuki serv, sõrmede flarang painutatud rusikasse, üks või kaks kätt pikisuunas, ristlõike, ümmarguse, spiraloidi.

sõtkumine - peamine isemassaaži meetod, mis asub peaaegu igas istungil suur koht. Pööramine seisneb pideva püüdmise, tõstmise, pigistamise ja kudede ümberpaigutamisega.

Tingimuslikult saab vastuvõttu jagada faasidesse: käte ülekatte lihaste peal, spin lihased massiivse massiivi suunas, püüdmise ja sõrmede vahele pigistamiseks (ühel küljel Lihaste, kõik teised - teisel), luu eraldamine ja selle nihutamine pöidla suunas, lihaste tagasipöördumine ja selle vajutamine peopesa trossile.

See meetod on nn vibratsiooni massaaži tüüp, mida iseloomustab kiire ostsillatoorsete või talupoegade liikumiste kasutamine, mis põhjustab koekoe põkke. See viiakse läbi suurtel lihastel, et neid lõõgastuda.

Shave ühe käega teha. Sõltuvalt keha massiivsest osast muudab šokeeritud harja ja sõrmede peopesa osa või ainult ühe sõrmeosaga. Vajutades peopesa ja sõrmede lihaste, teostada kiiresti võnkuvaid liikumisi külgedele. Samal ajal pani kätt lihaskiudude liikumise üle.

Samo massaaž õige ja korrapärase täitmisega on kasulik mõju kõigile organismi süsteemidele, aitab parandada jõudlust, tugevdada puutumatust, leevendada valu ja närvilist pinget ja üldiselt on see heaolu parandamiseks märgatav.

Peamised iseseisev võtab, täitmistehnika

Isemassaaži ajal suurema tõhususe suurendamiseks hõõruge perioodiliselt intensiivselt oma peopesad minu sõbra kohta.

1. Kaubavedu üksteise sisemise külgpindade kontsad. Samal ajal töötavad käed: kerge rõhk pöidlates koguduse all (küünarnukid teevad ümmarguseid liikumisi). Alternatiivselt seisab silmitsi jalate teiste jalgade tallade tagaküljega, ühendatud peopesa hoidke põlvede vahel ja ka üksteisega hästi segaduses. Seega uuritakse peatuse ja harjade aktiivseid punkte.

2. "Finger-dušš" - kopsud nägu padjade padjad nägu on umbes minut, ilma nahka muutmata. Harjutus aitab näo lihaste treeningut, parasioone parandab verevoolu, leevendab sõrmede tuimus.

3. Nina ise massaaž tehnikat - hõõrudes seljapinna nina külgseinat counter liikumise. Ennetamiseks teostatakse see enne kuumuse tunnet (ORVI-36 korda).

4. Suletud suu massaaž - keele ümmarguse liikumise paremale vasakule ja vastupidi kummi esipinnal, "Loputada" (keelt põskedel) - 36 korda, pöörates lähemale huuled erinevates suundades. Massaaži sülje ajal kolmes vastuvõttudes alla neelata.

5. Kõrvad masseeritakse painutatud pöidla - esimene depressioon kõrvalamutuste all. Siis hoidke kõrvad suurte ja indeks sõrmede vahel, tõmmake need sujuvalt üles ja alla. Ma ei kahetse, kerige oma kõrvu peopesaga edasi-tagasi. Vastuvõtt sobib ideaalselt kurtuse ennetamiseks, kõrvaldades kõrvade müra, parandades aju tervist.

6. Peamassaaž viiakse läbi kümme pool-painutatud sõrme - keskelt servadesse. Juuksed juured juured tõmbavad need valguse valu esinemiseni. "Teeni" padjade padjadega umbes minut. Palms jalutuskäigu kaugusel põskedest selgroogini, seejärel kaelale alumisele lõualuule, lõuale ja otsaesisele. Sarnaselt paraneb verevarustus, väsimus ja närvivpinge eemaldatakse, rõhu normaliseeritakse.

Isemassaaži tüübid

Üldine isemassaaž tehnikat areneb individuaalsete massaažitehnikate hulgast, mida saab iseseisvalt õppida. Isemassaaž võib olla privaatne (kohalik) ja tavaline. Üldine isemasilmne, kus kogu keha masseerib, jätkub 15 kuni 20 minutit. Privaatne, kus mõni kehaosa masseerib, näiteks selja- või jalg, kestab 3-5 kuni 10 minutit.

Hügieeniline isemassaaž viiakse läbi pärast hommikust võimlemist või magamist. Tema eesmärk on parandada meeleolu, andes rõõmsameelsusele. Hügieenilise isemassaaži arvutamine võib olla vee protseduur.

Recovery isemassaaž toimub tavaliselt pärast füüsilist või vaimset tööd. Peamine ülesanne on kõrvaldada väsimus ja tulemuslikkuse parandamine, kasutades erinevaid tehnikaid ja võimlemisi.

Esialgne iseseeria toimub enne koolitust, võistlusi, eriti külma ilmaga. Seda saab soovitada erinevate kutsealade inimestele. Seda tüüpi massaažit saab läbi viia kergete riiete kaudu. Peamised tehnikad on: paotamine, hõõrumine, sõtkamine, patting, pakkumismenetlus.

Isemassaaž vannis viiakse läbi vee temperatuuril 36-38 kraadi Celsiuse. Massaaž vees aitab kiiresti taastuda pärast füüsilist tööd, leevendab valu, hästi toonid, normaliseerib une, suurendab metaboolseid protsesse.

Enne ise massaaži, käed peavad olema põhjalikult pesta kuuma veega seebiga või pühkida mis tahes alkoholi lahusega. Palmide suurenenud higistamine on soovitatav neid pühkida ühe pindaktiivse formaliini või Kölni lahusega.

Küüned peavad olema lühidalt viilutatud, ei tohiks olla käes ehteid, ei tohiks olla kulumist, pragusid ja maisi. On vaja omandada teatavad teadmised anatoomia ja inimese füsioloogia valdkonnas, kuna see on iseseisev massaaž, on vaja leida individuaalseid lihasrühmi, teavad laevade, närvide, lümfisõlmede asukohta.

Viimatie

Liitu Beurer Academy Me hoolitseme tervise ja ilu eest rohkem kui 100 aastat, kuidas homemasa teha

Loe rohkem

3.2.2. Tööfunktsiooni nimi, kes esineb keha kosmeetilise massaaži või selle individuaalsete osade koodi B02.4 Tase kvalifikatsiooni kohtunik 4 originaal X tööfunktsiooni päritolu on laenatud originaali algsest koodist.

Loe rohkem

Sa oled üllatunud, kui lihtne on stresside ja paljude kehadega vabaneda. Ja mitte ainult kehaga.

Loe rohkem

Massaaž Suurepärane lõõgastav jälgimine Tööriistad. Kahjuks ei ole meil sageli aega professionaalseks jõuda ...

Loe rohkem

Self-massaažiprotsess peaks olema rõõmuga laste jaoks, mitte põhjustada valu, põhjustada positiivseid emotsioone ja selle elemente ning nende täitmise järjestust tuleks kergesti meelde tuletada.

Loe rohkem

Või, või või isegi vahukoor

Loe rohkem

Ise-massaaž lihased, liigesed ja muud kehaosad alla laadida raamatud FB2 tasuta. Žanr ja teema tervis. Laadige alla oma loetav raamat ja autor Vadim Cortunov

Loe rohkem

Top

Kolunoskoopiate valmistamine meditsiinilistel rühmadel Novosibirsk

Seda massaaži kasutati Venemaal ja iidses Hiinas. See on üks universaalseid lähenemisviise kogu keha taastumises. Hind ühe massaažiseansi, saate teada, kuidas seda ise teha.

Self-Masrade Belly kaalulangus kodus Kuidas teha

Kuidas teha ise-massaaž kõht kaalulangus kodus, tüüpi massaaž.

Jakk Massaaž Belly kaalulangus kommentaare

Kuidas ise-massaaž kodus hoitakse, mida saab kasutada selleks, et suurendada oma massaaži soovitustest, vihjeid ja ülevaateid.

Massaažbdomeen pärast sünnituse perekonna kliiniku toetust Jekaterinburg

Meie kliinikus on terviklik lähenemisviis järgima väljendunud tulemuste saavutamist, mis hõlmab toitumise ja ilusa keha spetsialistide konsultatsioone ning erinevaid kosmeetikatehnikat.

Näituse ajalugu ja kultuur Sergeev Posada XX Century 2020, Sergienavoposadi linnaosa kuupäev ja koht, ürituse programm.

Kael ja piirkonna tsooni pindala on väga õrn ja kapriisne. See on siin, et esimesed kortsud ilmuvad. Aga teie võimuses selle vältimiseks. Isemassaaž ja spetsiaalselt valitud vahendid loovad imesid. Pädeva hoolduse poolest salvestab kaela teie vanuse salajasusega.

Proovi kokkuvõte massaaži peamiste oskuste ja kvaliteedi näited

Me otsustasime kanda uus elukutse või unistas saada massaažist terapeutist alates lapsepõlvest tänapäeval massaaži terapeut on rohkem kui lihtsalt töö, see on teoreetiliste ja füüsiliste oskuste keeruline, millega eriala mõjutab patsiendi tervist.

Lümfisüsteemi drenaaž massaaž hotell Aniva Parotel Aniva Noginsk

Kursuse lümfissaaž massaaž koolituse keskuse teadmiste pargis Kazanis

Metoodika, liigid ja õige tehnika

Kooli massaaž pakub õppimist Tai massaažipeatusest

Miofascial keha massaaž iseseisev ravi seljavalu, alaselja, kaela

Sõltumatu selja massaaž kodus PickAbushnik Antoha2014. Kommentaarid 15, säästmine 25. Liitu aruteluga või avaldage oma postituse

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.