Taškendi planetaariumi uus hoone ehitati 2003. aastal Usbekistani iseseisvuse 12. aastapäevani. Pärast renoveerimist planetaariumi uued seadmed "Planetariy MS-6" firma "Minolta" - omandamine aitas toetuse saanud laekunud Jaapani ettevõte.

Uus hoone on esile tõstetud selle Taškendi piirkonna vana hoone taustaga. Ehituse aluseks on kuppel katab kuubik. Kompositsioon, hoolimata asjaolust, et see tundub päris kaasaegne, tegi vastavalt Usbekistani iidse arhitektuuri traditsioonidele: ehituse kuupmeetribaas on maa sümbol ja sinine kuppel on taeva pilt. Kaasaegne konstruktsiooni tüüp annab seintele poolläbipaistva toonitud klaasist. Klaasiseinad on kaunistatud taevakehade piltidega - tähed ja planeedid.

Tashkent City planetaarium nimetatakse Ulugbek - Tamerlase pojapoeg, silmapaistev valitseja, matemaatika ja astronoomide, luuletaja ja õpetaja. Ulugbek oli keskaja maailma asutaja. See asutati 1424-1428 läheduses SAMARKAND Kukhak mäe. See oli siin, et keskaegse tähtkava nimega "Gurganskaya Zipg", kus kirjeldati 1018 tärni. See määras kindlaks ka täpse (vea vaid 58 sekundi) pikkus tähistaasta - 365 päeva ja 6 tundi 10 minutit 8 sekundit.

Tashkent planetaariumi töö on suunatud teaduse populariseerimisele kooliealiste laste ja täiskasvanute külastajate seas. Regulaarselt, ekskursioonid loengutega Starry Sky hoitakse, lastele nooremate koolide vanuse, loenguid ja klasside hoitakse mängu kujul.

Hinnad

Külastamiumi külastamise maksumus sõltub külastuse eesmärgist - õpilaste rühmade jaoks on soodusmäär. Hüvitiste summa sõltub rühma ja programmi tüübi hulka.

Külastamiseks on kõrgemad hinnad. Ülaltoodud väärtust kinnitab Tashkent planetaarium.

Programmid

Tashkent Planetaariumi sees on jagatud kaheks osaks: Soovituslik ja näitussaalid. Kaasaegsed seadmed on paigaldatud alumisse saalisse (maht kuni 50-60 inimest). Siin on istungid tähistase taeva ja kosmose imedega. Slaidide näituse kujul räägitakse külastajatest mustadest aukudest, meteoriididest, põhjavalgustidest, komeetidest ja tähtedest.

Näitusesaal avati 2009. aastal - seoses selle aasta kuulutamisega rahvusvahelise astronoomia aasta jooksul. Pildid ja kaardid on seotud ruumi eksponeeritud saalis; Kosmoselaevade ja kosmonaut mannekeenide paigutus.

Planetaariumis saate rohkem teada saada ja tutvuda Usbeki teadlaste avastuste kohta. Niisiis, 2008. aastal avasid nad uue planeedi ja hiljem kutsusid tema Samarkand. Väike planeet (kõige klassifitseeritud asteroidina) pöörleb asteroidide vöö Marsi ja Jupiteri vahel.

Uue aasta puhkuse ajal hoitakse laste meelelahutusprogramme Tashkent planetaariumis. Tavaliselt hõlmavad sellised programmid nii traditsioonilisi vapustava tähemärki ja projektsiooni näituse näitamise näituse tähistase taevas Dome all. Selliste programmide osalemise taotlused tuleb eelnevalt jätta.

Hotel Majutus ICHAN CALA sõltub otsingu tingimustest: reisikuupäevad, külastajate arv, tariifid.

Osalise või täieliku ettemaksu meetodid ja tingimused sõltuvad valitud tariifi tingimustest. Hotell "Ichan Kala" võtab järgmised maksevalikud: Visa, Euro / MasterCard, Maestro, UnionPay krediitkaart, American Express.

Viimatie

Bate Wellness Complex asukoht asub Minski piirkonna Borisovi linnaosa territooriumil. Wellness Complex ümbritseb segametsa.

Loe rohkem

Metformiin kaalukaotuse jaoks, kuidas edastada kõige olulisemate ülekandes

Loe rohkem

Mis on dušš Charco hüdromassaaž eelised ja vastunäidustused Õpi hüdromassaaži kaalulangus firma hüdromassaaživarustus

Loe rohkem

Fufferbest Spasalon New 49 tänaval pakub Spa tarkvara valida ühe või kahe, Charcot Soul istungid, käsitsi hüdromassaaž ja teine ​​kupong Biglion. Allahindlus Futbest 55-st.

Loe rohkem

Krasnojarsk Zagorier Rehabilitatsiooni rehabilitatsiooniravi keskus, kaasaegsete meditsiiniseadmetega varustatud, pakkudes laia meditsiinilisi protseduure ja raviprogramme

Loe rohkem

Interneti0 on Elite viimistlusmaterjalide ja luksuslike tarvikute tarnija Kaug-Ida turule. Pakume vannitoa mööbel, keraamilised plaadid, torustiku ja vannid, taustapildid ja valgustusmaterjalid.

Loe rohkem

Vastused seitsmele tulevastele emadele. Loe lähemalt kohapeal

Loe rohkem

Veealuse Souramasage'i ajal on kliendi keha maksimaalse lõdvestunud olekus vees vees ja seetõttu massaaž samal ajal sügavamale ja täiesti valutuks. Hinnad Baliashikus

Loe rohkem

Top

Murmansk Lights alates 4288 hotellid Murmansk Kayak

Saun on tuhat ja üks öö Murmansk tellida kohapeal 101sauna.ru. Aadress Street Rocky, 31. Hind tunnis 1 1700-1700 rubla .. Fotod ja ülevaated.

3 magamistoaga korter Hydiganova Str. 16 megapolisreal. Y, 2126.

3 magamistoaga korterit Zhigunova st., 16, ruudukujuline ruut. , hinnaga 384837 valge. UB., Hydiganova st. 16, Minsk Full kirjeldus Fotodega MegaPolisreal. Y, 2126.

Hüdromassaaž raseduse ajal ja ema vastu. A.

Autor Olga Annisimovava külastas ilusalongi ja rõõmu erinevate protseduuride, kuid äkki, PresenseNevi piirata järsult salong külastamine, ellujäänud poiss tervisele. Sellised meetodid on raseduse alguses tegelikult asjakohased, aga seal on palju kahjutu b ...

Tselluliidi kapsliidi ja kaalulanguse kapslite retseptide pakendamise ülevaated

Kuidas aidata tselluliidi kofeiini ja kaplikate, kuidas neid komponente muuta, kuidas me protseduuri ajal nahka kahjustada

Thupse võõrustab kõik-Vene festival SEA massaaž 2018

Kui Urals ei lähe Tai Tai läheb neile. Jekaterinburgi elanikud suudavad sukelduda armastatud atmosfääri, kuid ajutiselt ligipääsmatuks piiravate meetmete, riikide tõttu. Tai kultuuri festival Laq ...

Füsioloogilised Fundament Massage Studdy

Programm täiustatud koolituse teema anatomofüsioloogilise aluse meditsiinilise massaaž, kirjavahetusvorm koolituse. Maksumus 2000 rubla. Alguskuupäev 28. 9. 0

Nefertiti nägu

Pea meeles, et ma rääkisin Hiina massaaži kohta. Ma olin siis mõnevõrra pettunud külastusega. Ta kirjutas selle ülevaatuse eest reklaamilõpetamise arutelus. Paar päeva hiljem pöördusid nad praeguse olukorra lahendamiseks. Ma ei olnud valmis, sest sait ei erinenud erilist tähelepanu

Online psühholoogid

Ujuv massaaž on kõige tõhusam. Veendumaks, et see tasub külastada Floth Sona Penzas.

PresLife Frantsiis, Perm

PresLife Frantsiis, Perm. Lisateavet leiate meie veebisaidil.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.